Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 09.08.2008., 17:27   #1
Žene su sebe same učinile nepotrebnima... osim za seks???

Ovo mi se cini kao interesantan topic

Razgovarao sam sa prijateljicom i ona mi je ispricala da od muskarca sa kojim je u vezi ocekuje da obavlja i "zenske poslove" iliti kucanske (da budu ravnopravni i u tom dijelu veze).
To bi znacilo da kuha cisti pegla ....i tako dalje.

Kako ja to i tako radim meni to nije problem (a i volim kuhati) pa nisam previse razmisljao, ali je ona rekla da takvih muskaraca nema (osim jednog, a to nisam ja).

I onda sam krenuo razmisljati (dok sam jeo burek ) i palo mi je na pamet sljedece..

Ako muskarci obavljalju "muske poslove" koji se tradicionalno smatraju muskim (popravljanje pipa, premjestanje ormara, farbanje.....karikiram) i od njih se ocekuje da obavljaju i dio "zenskih poslova" zasto bi onda muskarci bili u vezama ?

Cinjenica je da meni niti jedan moj frend nije rekao da mu fale poljupci , zagrljaji ili da im netko grije noge po noci....te stvari fale mojim frendicama

Moji muski prijatelji su rekli da im fali netko za seks i to je obicno bio jedini razlog za vezu (naravno karikiram, ali tu negdje).

Moje pitanje, dragim forumasima je:

Kada zene ocekuju da muskarci obavljaju i "zenske poslove" da li onda zene same sebe ucine bespotrebnima ?
(osim za seks a seks nije veza)
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.