Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2006., 14:01   #1001
Quote:
agnessa kaže:
Ma nisu ni prijatelji.....poznanici...osobe koje onako "padaju na titule i osobe za koje misle da su po nečemu važne"........bljak.......bemti. Treba to isto onak...otfikariti.

e njih nećemo pozvat na našu feštu! eh što ne volim kad si netko uzme pravo raspolagati mojim (ili tvojim ; )) vremenom kako mu padne na pamet...


annerri, ne izazivaj moderatore, bez tebe možemo samo u kolektivnu depresiju!
buba6 is offline  
Old 05.10.2006., 14:09   #1002
Velim ti da će me maknuti.Nekog maknu 7 dana, nekog mjesec,a za jednu sam čula da 2 godine ne može postati. To je to. Ali mogu čitati i pratiti i od drugdje .I ne pada mi na pameet mijenjati nickove i šuljati se okolo.A postoje ovdje i popovi nad popovima,možemo i tako.Sad shvaćaš? Sinulo mi je sve ono o upozorenju kako bismo se mogli držati teme. Pa u našu temu spada sve,ludilo,veselje,očaj, (sex na radnom stolu,miris pichetine,dr.Radman..je u njenoj domeni).Otvori,možda se zabaviš,a možda ti i pukne koja žilica u mozgu...
annerri is offline  
Old 05.10.2006., 14:37   #1003
Quote:
annerri kaže:
Velim ti da će me maknuti.Nekog maknu 7 dana, nekog mjesec,a za jednu sam čula da 2 godine ne može postati. To je to. Ali mogu čitati i pratiti i od drugdje .I ne pada mi na pameet mijenjati nickove i šuljati se okolo.A postoje ovdje i popovi nad popovima,možemo i tako.Sad shvaćaš? Sinulo mi je sve ono o upozorenju kako bismo se mogli držati teme. Pa u našu temu spada sve,ludilo,veselje,očaj, (sex na radnom stolu,miris pichetine,dr.Radman..je u njenoj domeni).Otvori,možda se zabaviš,a možda ti i pukne koja žilica u mozgu...
annerri, pretjera ga
upozorenje je bilo na mjestu, a nije bilo niti malo ozbiljno
a ostatak izrečenog
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 05.10.2006., 15:54   #1004
Slušaj tetu polly...... reče i Ivan:zg da je ona dama u godinama ....
Ma kužim ja i anne........jednostavno nekad ne možeš nešto "variti"......sve bu okej.
Ak te netko makne ja bum ga klepnula
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Old 05.10.2006., 15:56   #1005
Prvi put se javiti,pa onako? Ili se pritajuje u busiji? Pa moderator bi ponekad trebao i pomoći,barem onima koji to očekuju k'o ozeb'o sunce. Ovdje i lijepa riječ na pravom mjestu pomogne više od svih medikamenata.Nadam se da ti to znaš,a ako ne znaš i jedna si od onih čija su sva područja,tim bolje za tvoje zdravlje. A moderatorica Lahor,ako se ne varam,je viša fizioterapeutkinja. Ovdje itekako može pomoći? Ili za nas nitko nema vremena? Pa nismo mi djeca manjeg Boga. I nikad se nisam pitala :"Zašto baš ja?". Da li sam kažnjena ili izabrana za nešto bolje gdje je prosjek nepoznanica. Tebi i mojim ratnicima , ostalima .
annerri is offline  
Old 05.10.2006., 16:12   #1006
Ovo je bilo za Polly ispred,a ne vjerujem da sam mlađa,samo sam kasno krenula obnavljati lozu. Ti mi se drži,ovdje nikad ne znaš kad će koji nervni impuls postati neposlušan. Moram prošetati,čekam da mi se vrati iz škole,danas imaju ludilo,prva dva sata nemaju,onda poslije 6 punih. I zato sam u bedu,nit' ruča normalno,nit' se stigne odmoriti. I još i kemiju moram s njom proći, a sve sam zaboravila,davno sam to učila. Samo da koga ne koknem na cesti,zato se i ne usudim sama van. A jest' mi se skupilo...
annerri is offline  
Old 05.10.2006., 16:40   #1007
Quote:
annerri kaže:
Prvi put se javiti,pa onako? Ili se pritajuje u busiji? Pa moderator bi ponekad trebao i pomoći,barem onima koji to očekuju k'o ozeb'o sunce. Ovdje i lijepa riječ na pravom mjestu pomogne više od svih medikamenata.Nadam se da ti to znaš,a ako ne znaš i jedna si od onih čija su sva područja,tim bolje za tvoje zdravlje. .
ne razumijem što te toliko pogodilo u obraćanju? meni je bilo OK
no ja ne volim tepanja i lijepe riječi
volim samo jednostavne, iskrene riječi
ma koliko one ponekad bile grube i znale bolit
što pak definitivno nije ovdje slučaj

Quote:
annerri kaže:
A moderatorica Lahor,ako se ne varam,je viša fizioterapeutkinja. Ovdje itekako može pomoći? Ili za nas nitko nema vremena?
svi mi, moderatori na ozbiljnim i neozbiljnim temama trošimo svoje vlastito vrijeme i vlastite impulse, razne net veze kako za moderiranje tako i za učestvovanje u forumu na drugim topicima
mislim da je konkretno lahor trenutno jako rijetko na forumu, ima žena očito previše obveza u RL i to je OK, bilo to kome pravo ili ne
moderator je više tu da zavodi red (bez ćeta, bez spama, ....)
ne mora biti stručan za svaku temu koja se otvori i ne mora aktivno sudjelovati u njoj

Quote:
annerri kaže:
Pa nismo mi djeca manjeg Boga. I nikad se nisam pitala :"Zašto baš ja?". Da li sam kažnjena ili izabrana za nešto bolje gdje je prosjek nepoznanica.
zahvaljujući raznim bolestima svoje obitelji i sebe same, te obilazeći razne zdravstvene ustanove zbog toga mogu reći da sam na životnoj lutriji izvukla dobru srećku
ima toliko ljudi kojima je daleko teže nego meni
kakve sam sudbine vidjela, meni je

Quote:
annerri kaže:
Ovo je bilo za Polly ispred,a ne vjerujem da sam mlađa,samo sam kasno krenula obnavljati lozu. Ti mi se drži,ovdje nikad ne znaš kad će koji nervni impuls postati neposlušan. .
Piše u profilu, 42 leta tek
Istina da sam godine ubrala, ali pamet bome ne

Quote:
annerri kaže:
Moram prošetati,čekam da mi se vrati iz škole,danas imaju ludilo,prva dva sata nemaju,onda poslije 6 punih. I zato sam u bedu,nit' ruča normalno,nit' se stigne odmoriti. I još i kemiju moram s njom proći, a sve sam zaboravila,davno sam to učila. .
Prošetaj, fino je vani, zahladilo napokon pa je lakše, ja nekako imam osjećaj da me hladnoća drži na okupu, kad je vruće osjećam se kao prerijedak puding, sve gubi formu, čak i misli
Anđelak ima najnormalniji srednjoškolski ritam, ma koliko se to mamama ne sviđalo
A kemije se ostavi, da sam ja sa svojima učila vrag bi me odnesel
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 05.10.2006., 20:22   #1008
Dobro većer svima evo da vam se obratim šta se tiće prijatelja i poznanika ja vam mogu iz prve ruke mogu reć da to nisu ni bili priljatelji kad ti se ne mogu javit da ne mogu doći ili te pitati onu jednu ljudsku riječ kako si ne oni te jednostavno zaborave to im je lakše evo mene otkad sam u kolicima koda su svi zaboravili broj ali život ide dalje i bez njih i najbitnije je da mi budemo ok i da budemo dobrog i pozitivnog duha i ne predavati se pred ovom borbom koju ćemo jednom pobjediti treba imati puno strpljenja i živaca PUNO POZDRAVA SVIMA I NE OSJEČAJ TE SE NAPUŠTENIMA
 
Old 05.10.2006., 21:23   #1009
Quote:
milun kaže:
Dobro većer svima evo da vam se obratim šta se tiće prijatelja i poznanika ja vam mogu iz prve ruke mogu reć da to nisu ni bili priljatelji kad ti se ne mogu javit da ne mogu doći ili te pitati onu jednu ljudsku riječ kako si ne oni te jednostavno zaborave to im je lakše evo mene otkad sam u kolicima koda su svi zaboravili broj ali život ide dalje i bez njih i najbitnije je da mi budemo ok i da budemo dobrog i pozitivnog duha i ne predavati se pred ovom borbom koju ćemo jednom pobjediti treba imati puno strpljenja i živaca PUNO POZDRAVA SVIMA I NE OSJEČAJ TE SE NAPUŠTENIMA
Nikad napuštena,samo sama i svoja.A drugi su bili nesretni (he,do sutra),kada bih otišla. A i čemu gubiti vrijeme na beznadne i izgubljene?

I sigurna sam 1000 % da moje godine ,izgled, godine nespojive s time,),neće meni ići u minus .Moram fakultete i ludilo valjda povezati?) I sigurna sam 1000 % da bi joj se bilo neugodno susresti sa mnom. ( jebeš mozak ako samo ovome služi).
bi joj biloj ako neugodno susresti se sa mnom,
annerri is offline  
Old 05.10.2006., 21:58   #1010
Quote:
annerri kaže:
Nikad napuštena,samo sama i svoja.A drugi su bili nesretni (he,do sutra),kada bih otišla. A i čemu gubiti vrijeme na beznadne i izgubljene?

I sigurna sam 1000 % da moje godine ,izgled, godine nespojive s time,),neće meni ići u minus .Moram fakultete i ludilo valjda povezati?) I sigurna sam 1000 % da bi joj se bilo neugodno susresti sa mnom. ( jebeš mozak ako samo ovome služi).
bi joj biloj ako neugodno susresti se sa mnom,

Hmmmmm....... ja fatam konce i končiće........ne znam jel mi to lezije u glavi rade prekide pa ne kontam informacije...?
Anne......samo ti budi s nama.....ja ujutro na poslu najprije palim na kompu forum i onda se fino od uha do uha nasmijem tebi i Teti polly....
Tek tada mogu raditi ko da plešem....
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Old 05.10.2006., 22:49   #1011
Quote:
agnessa kaže:
Hmmmmm....... ja fatam konce i končiće........ne znam jel mi to lezije u glavi rade prekide pa ne kontam informacije...?
Anne......samo ti budi s nama.....ja ujutro na poslu najprije palim na kompu forum i onda se fino od uha do uha nasmijem tebi i Teti polly....
Tek tada mogu raditi ko da plešem....
E moja Aggy,misliš da ova radi ovdje(E,kad na kokošinjcu spominju jebachinu,pichine dimove i radne stolove) volonterski.Pa ima toliko nesretnih i nemoćnih u ovome gradu,danima ih ne osjete dok smrad ne izbije na hodnik,a ti misliš da ovdje napiše 7 postova dnevno iz humanizma? Pogotovu ovima po uredima. Odi na početak, označi moderatora,pogledaj zadnje postove,pa onda ispod koje postove otvara(sami započinju teme,što više postova više perja). Znala sam za neke prije,skoro pa osobno,ali da ovo rade na zdravlju ,nisam niti sanjati mogla.I ne treba ih Polly opravdavati,mladost meni nikad nije opravdavala ludost.Polly jest nažalost naša,ali čiji su ovi? Sve jebeni invalidi U mozak(znaš da mi odmah dobijemo 70%,trčala ti ili ne,znaju dobro da će tomu doći kraj).Mi jesmo drugačiji,ali kakvi su to koji se na nama hrane? U koju vrstu spadaju? Rekla sam, bitku sam izgubila,ali poneku borbu ću još dobiti.Nema više ni smajlića,stvar je postala ozbiljna,meni odavno,a nekima tek počinje. Ne brini,ako hoćeš nazovi kad budeš dobro,ima ovdje više nego si čovjek i pomisli.A ja mislila da me paranoja lovi(još nedavno ovdje su formule šetale,vrlo opsežne i nitko niti a...)
annerri is offline  
Old 05.10.2006., 23:10   #1012
Quote:
annerri kaže:
E moja Aggy,misliš da ova radi ovdje(E,kad na kokošinjcu spominju jebachinu,pichine dimove i radne stolove) volonterski.Pa ima toliko nesretnih i nemoćnih u ovome gradu,danima ih ne osjete dok smrad ne izbije na hodnik,a ti misliš da ovdje napiše 7 postova dnevno iz humanizma? Pogotovu ovima po uredima. Odi na početak, označi moderatora,pogledaj zadnje postove,pa onda ispod koje postove otvara(sami započinju teme,što više postova više perja). Znala sam za neke prije,skoro pa osobno,ali da ovo rade na zdravlju ,nisam niti sanjati mogla.I ne treba ih Polly opravdavati,mladost meni nikad nije opravdavala ludost.Polly jest nažalost naša,ali čiji su ovi? Sve jebeni invalidi U mozak(znaš da mi odmah dobijemo 70%,trčala ti ili ne,znaju dobro da će tomu doći kraj).Mi jesmo drugačiji,ali kakvi su to koji se na nama hrane? U koju vrstu spadaju? Rekla sam, bitku sam izgubila,ali poneku borbu ću još dobiti.Nema više ni smajlića,stvar je postala ozbiljna,meni odavno,a nekima tek počinje. Ne brini,ako hoćeš nazovi kad budeš dobro,ima ovdje više nego si čovjek i pomisli.A ja mislila da me paranoja lovi(još nedavno ovdje su formule šetale,vrlo opsežne i nitko niti a...)
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Old 05.10.2006., 23:31   #1013
Agyy nemoj se truditi večeras,pomalo će ti sve sjesti, nisi ispodprosječna. Bolje mi se malo maknuti,ima jedan link gdje ljudi govore sasvim ozbiljno o svemu,a i šale se jer to pomaže više od svega.I ne zarađuju na tomu ,jer znaju za jade.Ne petljaju se u sve teme,jer nitko nije toliko svestran da zna o MS-u,lupusu,dermatozama,hemeroidima i sl. A ovi ovdje napišu dvije riječi ,rofl, i to je to. velim ti ,što više postova,više perja dobiju.Humanisti! Kako ono veli pratilac na kraju? Upravo tako. Ajde odmaraj,sutra je novi dan,onda ćemo o svemu,sad je ovo zaista skrenulo s teme.Na našu žalost,njima se piše iovako ionako.
annerri is offline  
Old 06.10.2006., 00:54   #1014
HRABRI JEŽ

Jedna jutarnja pjesmica-igrica za ublažavanje kognitivnig smetnji (a kognitivni trening se sastoji odpoznaje( potrudi se,onda i Bog pomogne pola,zapamti koliko možeš).Ako se na kraju svega nasmiješ,trud nije bio uzaludan,a i dan bolje započne.

STAJALA NA STOLU KUTIJA.
žIVOTINNJE PRIŠLE KUTIJI PA JE STALE
OGLEDAVATI,NJUŠKATI I LIZATI.
A KUTIJA SE NAJEDNOM-
JEDAN,DVA,TRI-OTVORILA.
A IZ KUTIJE-
JEDAN,DVA,TRI-ISKOČILA ZMIJA.
ŽIVOTINJE SE UPLAŠILE I RAZBJEŽALE.
SAMO SE JEŽ NIJE UPLAŠIO,
BACIO SE NA ZMIJU I-
JEDAN,DVA,TRI-UGRIZAO JE.
A ONDA JE STAO NA KUTIJU I
POVIKAO: KUKURIKUUUU!
NE,NEĆE BITI TAKO!
JEŽ JE POVIKAO: AV, AV,AV!
annerri is offline  
Old 06.10.2006., 01:15   #1015
HRABRI JEŽ (NASTAVAK)

NE,NEĆE BITI TAKO!
JEŽ JE POVIKAO: MIJAU, MIJAU, MIJAU !
A JA NI SAM NE ZNAM KAKO.
TKO ZNA KAKO SE JEŽEVI GLASAJU?

(Daniil Harms,prijevod Dubravka Ugrešić )
ilustracije na žalost ne možete vidjeti-Joško Marušić

Prije 10 godina sam to redovito, i slične pjesmice čitala svojoj kuki,
Tad su joj bile zanimljive,sad su izgleda samo meni...

A sad fino energetski napitak (ne letećeg bika!),tanahnu Lavazzu i iš
u boj,sve zatuci maksimalno.. Ovog ne dam nikom
annerri is offline  
Old 06.10.2006., 08:45   #1016
Anne...heheehheh.....Fala fala... ..al bojim se da bum danas ostala bez Lavazze.....
Nema veze petak je pa bum provela piđama weekend.....
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Old 06.10.2006., 08:53   #1017
kareset

Svima preporucam ova tri linka na hrvatskom, a ako tu ne nadjete odgovor, onda pitajte.

http://free-bj.htnet.hr/milankramaric/index.htm
http://free-zg.htnet.hr/ZoranLjubicic/
http://www.dmszg-zup.hr/index.html
 
Old 06.10.2006., 22:05   #1018
Mislim da je onaj drugi link već bio. Pod simptomima se nalazi sve i svašta, pripisuje se i ono što je po zdravom razumu, samo posledica, a ne neposredni simptom. btw nije kraj, sve dok postoji svest.
covekov pratilac is offline  
Old 07.10.2006., 15:30   #1019
Quote:
covekov pratilac kaže:
Mislim da je onaj drugi link već bio. Pod simptomima se nalazi sve i svašta, pripisuje se i ono što je po zdravom razumu, samo posledica, a ne neposredni simptom. btw nije kraj, sve dok postoji svest.
I ja sam već vidjela te linkove kada sam panično počela prekapati po internetu iako mi je neurolog rekao da to ne radim...ali možeš mislit' baš ću ga slušat.....jasno da sam išla prekapat i tako naišla na to.....
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Old 08.10.2006., 13:51   #1020
Ima koga?
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.