Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2013., 14:29   #3581
i da, ja trenutno mogu kupiti samo ovaj najjeftiniji od 500 eura, evo pomogao je ljudima tu, iako mu je na stranici učinkovitost označena sa dvije zvjezdice od pet, izgleda da ipak djeluje.
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 14:29   #3582
Ma znas da sam stvarno nemarna i uopce u posljednje vrijeme nisam radila tretman redovito(ali i dalje suho) pa nisam stopala ni pocela.
Ma zbog toga jer sam vecinu vremena doma zbog ucenja,ali definitivno cu krenuti...

A ti se nemoj ustrucavati,cim prije narucis,brze ce doci i brze ces moci uzivati u ljetu!!
Milla_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 15:00   #3583
evo , hoću, šaljem upit ali ne vidim broj rčauna na koji moram uplatit na stranici pa sam im slala mail opet, pa sad čekam. pa ću onda u banku.
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 15:20   #3584
zarfina i wetwet, jesu li vas ovako nagovarali u mailu na skuplji uređaj? meni u potpisu svakog maila nagovaraju na onaj najskuplji radi neke struje bla bla hahah
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 16:12   #3585
evo meni su i noge suhe doduše kao i ruke dio koji nije u vodi se malo orosi ali to mi uopče ne predstavlja problem.izvukla sam sve stare-nove japanke koje nikada nisam nosila jer bi mi spadale s nogu od znoja.Sada su mi dugo sandale čiste jer su mi noge suhe i ne privlačim prašinu i zmazanoču .sada potpuno uživam u ljetu....jednu noć sam sanjala da su mi grašci znoja krenuli na rukama kao nekad,bila sam u komi kao ne djeluje više hidrex,srećom samo san ,eto koliko me muči strah da se ne vrati na staro.
Deea-naravno da ceš uspjeti i to jako brzo !!!
tašab is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 19:30   #3586
tašab odlično!!!

a evo ja sam obavila sve što sam morala, i uplatila sam im,naručila, sad moram čekat, i nadat se kad dođe da će mi uspit nadam se da mi je ovo bia zadnji sramotni odlazak u banku s onakvim rukama. sretno mi hihi
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 19:45   #3587
Slinky ne treba ti sreća,samo struja vjeruj mi čeka te novi život!! Čestitam!!!

Tašab baš mi je jako drago za tebe!!
Mislim da si baš ti bila pisala da ti je bilo grozno kad su ti čestitali rođendan,a vidi te sada!! super!
Drago mi je zbog svih nas skupa
Milla_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 08:50   #3588
Jutro!

Imam pitanje – što se događa sa/u našim dlanovima/stopalima kada radimo iontoforezu? Moj dečko je uvjeren da mi to šteti

Jučer sam radila četvrti tretman, no još nakon trećeg sam primijetila da mi se na palčevima s gornje strane cijelom dužinom pojavilo crvenilo. Jučer nakon tretmana na jednoj ruci su mi se pojavili neki kao mali bijeli prištići, slično kao da sam se opekla na koprivu. Namazala sam se s kremom, sada vidim da su se crvenilo i prištići povukli.

Ima li tko sličnih problema?
Inače, nakon prvog tretmana su mi jako drhtale ruke barem još nekih sat vremena, poslije više ne.
Deeea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 11:49   #3589
Deea i meni se uvijek pojave te bijele tockice,i preporucila bi ti da si na njih naneses vazelina jer ce te inace jako peci dok radis tretman.

Sta nam tocno radi tretman-pojma nemam niti me zanima,dok obavlja svoju svrhu ;-)
A vidi,struja se odavno koristi u medicinske svrhe,posebno kao fizioterapija tako da cisto sumnjam da nam moze naskoditi, na bilo koji nacin, tako mala struja.
Milla_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 13:51   #3590
Milla, hvala na odgovoru, upravo sam tako i ja rekla - nije me briga što se događa dok god ima svoju svrhu
Deeea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 16:20   #3591
http://www.slap-grupa.hr/iontoforeza.htm
tašab is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 16:24   #3592
najmanje zlo je ta struja,zato cure bez panike i samo opušteno
tašab is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 15:22   #3593
veće zlo su one kreme što smo koristitli (barem ja) , sa 30% aluminija u sebi i ko zna čega sve ne. još je ovo i najzdravije.

btw evo moj je stiga na poštu. već me panika pere
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 16:55   #3594
Uh, evo-i ja reših da vam se pridružim, znojni drugari.
Čitam vas već dugo i videh da je u poslednje vreme aktuelna diy varijanta jontoforeze, pa sam i ja odlučila da je isporobam.
Ja imam problem sa znojenjem dlanova i tabana, ali su mi dlanovi najveći problem, sve ste već napisali o našim mukama i mogu samo konstatovati da sam kroz svaku prošla, pa i onu pri vađenju lične karte gde nisam mogla da ostavim ispravan otisak, koliko god da sam brisala prst.
Nekih 7 dana radim kućnu varijantu jontoforeze i nisam sigurna da li umišljam, ali čini mi se da danas osećam značajan pomak.
Oznojile su mi se ruke malo u par navrata, ali ne lije.
Pritom, napolju je jako vruće i nisu mi se ruke oznojile nekih 5 minuta dok sam išla ka kući i bila sam jako iznenađena.
Kasnije su se ipak malo oznojile.
Nastavljam i dalje sa postupkom, pa vam javljam efekte.
Radim sa 18V i moram priznati da mi baš teško pada, mnogo me pecka i nervira, ali u stanju sam sve da izdržim, samo da ovo rešim...
Srećno svima koji isto pokušavaju, nadam se da će nam svima biti uspešno.
marijana987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 17:07   #3595
samo nastavi marijana, drago mi je da si se javila, i svakako javljaj kako napreduje terapija tvoja! ako ti je već pomalo počelo djelovati, doć će to na svoje! držim fige i tebi!
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 17:44   #3596
Hvala, slinky.
Nadam se da će i tebi pomoći tvoj aparatić.
Nama ovo bukvalno menja život, ne mogu ni zamisliti kako izgleda otići na neku proslavu bez razmišljanja o znojavim dlanovima pri rukovanju, kako izgleda plesati sa dečkom, držati bebu, sve što je drugim ljudim sasvim normalno i uobičajeno.
Nadam se da ćemo i mi moći sve to da radimo nesputano.
Strujo, budi nam drug.
marijana987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 01:22   #3597
http://www.youtube.com/watch?v=7lsxfv6XekE zašto ova ne koristi ručnik mali, a piše evo meni u uputama za korištenje da ne izlažem ruku direkt na metalnu tu ploču, da se na to mora pazit.
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 01:23   #3598
i da, zašto je njoj skoro cili prsti uronjeni, i nokti i prst općenito za više od pola? koliko ja znam vi ste govorili da ide vode do ovog dijela dokle se znoji, a da nije nokat pokriven?
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 13:08   #3599
Evo moj update:
Nakon one prve terapije sam prekinula zbog nečega, pa sam počela ponovo. Do sada sam napravila 5 tretmana, ali nema baš nikakvog pomaka (tipkovnica mi je mokra kompletno dok ovo pišem i imam ručnik koji stalno vučem sa sobom po stanu ). U idućem tjednu bih trebala imati nešto važno pa se jaaaaaako nadam da će do tada početi djelovati.

Inače, više me nije strah i nemam problema sa spuštanjem ruku. Pred kraj me sve više pecka i svrbucka i kad izvadim na kraju ruke dosta me svrbe dlanovi, ali mi je to nikakva cijena onoga što želim postići.

Stalno sam u dilemi stavljam li dovoljno vode? Mila, s obzirom da i ti stavljaš spužvicu u posudu, koliko vode naliješ? Spužvica mi dosta upije pa ne znam jel 2,5 dl po posudi dovoljno? A meni se znoje prsti i sa gornje strane iznad nokta pa ne znam trebam li i taj dio uroniti?
Anavee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 13:16   #3600
Ja uopšte ne vodim računa o tome koliko vode stavim, svaki put je drugačije, ali se trudim da mi ceo dlan bude u vodi, jedino štedim spoljni deo šake, da ne oštetim kožu. I uvek stavim malo soli.
I mene jako pecka i teško izdržavam tretman, ali zaista mislim da već mogu da tvrdim da pomaže.
Znoje se i dalje, ali manje nego inače.
Danas mi je osmi dan, pa ćemo videti, još uvek čekam dan kad će mi ruke biti mokre samo kad ih operem.
Ali imam poverenja u ovo.
Poremetićemo mi tu našu hiperaktivnu jonsku pumpu i biće sve u redu.
marijana987 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.