Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2010., 13:20   #21
Zna ih biti po trgovačkim centrima - Getro, Merkur, Konzum i slično
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 20:27   #22
Quote:
stressee kaže: Pogledaj post
mene zanima gdje bi u zagrebu mogla kupiti taj ručni stroj za izradu tjestenine?
Bella Casa na Trgu žrtava fašizma.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 13:51   #23
Da li netko zna gdje se može kupiti mašinica za izradu krpica?
__________________
I adore watching my irish red when he moves easily on the field... just as he plays with the wind...
Hermiona29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 23:58   #24
Jel tko kupio stroj za tjesteninu u Metrou zadnjih dana? Radi li vam kako treba?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 01:21   #25
Nikog na temi?

Zapeo stroj. Nece lijevo, nece desno, ne zelim ga silit da nesto ne strgam. I potrazim upute kako ga ocistiti. I nadjoh ih:
http://www.ehow.com/how_2104301_clean-pasta-maker.html

Rastavljanje je islo poprilicno lako. Bilo je dosta sasusenih komadica tijesta sivih od masinskog ulja i jedan je bio u zupcaniku i nije mu dao da se mice. Ali sastavljanje: muko moja, treba drzat sest dijelova na mjestu dok se sedmog stavlja na njih da lijepo sjedne

Uspjela sam ga sastavit, sve sam stavila gdje je bilo, ili gdje sam mislila da je bilo. Ali, vise mi nije postavka 1 za najdeblje, a 9 za najtanje tijesto, nego obrnuto. Gdje sam pogrijesila? Sad cu ga ovako koristiti, ali sljedeci put kad ga budem morala cistiti, voljela bih to ispraviti.

EDIT: Nema veze, rijesila sam.

Zadnje uređivanje patientia : 25.09.2011. at 02:22.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 23:03   #26
Što je bilo, zaglavio se u rikvercu?
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:35   #27
Ima nekoliko polozaja u koje se moze staviti taj kolut za odabir debljine, samo jedan je ispravan. Svi polozaji valjaka postoje i inace, ali se ne mogu ucvrstiti jer su rupice za ucvrscivanje samo na tocno odredjenih 9 mjesta na kolutu. Ja sam dobila ono sto dobijes ako taj kolut izvuces i nastavis vrtiti tamo di nema brojeva.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 17:11   #28
Kupila sam u Konzumu nekakav stroj za tjesteninu "no name", proizvodac Shanghai terin co., uvoznik Abaco.
Kad sam ga donijela kuci skuzila sam da na njemu pise da se ne smije prati u vodi! I još: da prije prve upotrebe trebam odstraniti visak ulja! Zna li itko kako da to uradim, Bez vode i kako da ga uopće održavam?!
Unaprijed zahvalna za vasa vec stecena iskustva!
Tamburasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 17:13   #29
Provuci tijesto kroz njega i baci to tijesto.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 21:48   #30
Hvala patienta! Znas li jos kako da ga odrzavam bez vode? Da ga samo brisem, ili zadnje tijesto stavim sa vise brasna? Pozz
Tamburasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 21:57   #31
Pise da ga samo brises. Ipak, postoji mogucnost da ti zupcanik zapne kao i meni i da ga moras rastaviti da izvadis sasusene komadice tjestenine. Nadam se da je tvoj ipak bolje napravljen i da to nece biti potrebno.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 00:42   #32
Vidjela sam da si pisala o tim dogodovštinama. Ne vjerujem da je moj "no name" strojčić kupljen u Konzuma ista kvalitetniji.
Vidjet ćemo kako će se ponašat kad krene u upotrebu, javim ti. Hvala na odgovorima, bila sam totalno zbunjena sa polovičnim uputama. Piše: 4. Prije prvog koristenja slijedite upute za odstranjivanje viškaulja iz stroja.....a tih uputa nigdje.
Tamburasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 01:02   #33
Kod mog je pisalo da se provuce komad tijesta. Provukla sam ih 4-5 da budem sigurna da je cisto.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 18:51   #34
Mašina za tjesteninu

Metro nudi mašinu za tijesto marke BEEM, košta 569,00 kn, istu sam našao na Njemačkim stranicama http://shop.beem.de/item/1023/1003/5...maschine-.html a tamo je cijena 139,00 eura što je oko 1.050,00 kn??, jel netko ima tu mašinu i dali nešto vrijedi. Čudi me da je kod nas povoljnija nego u Njemačkoj....
afoodie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 09:51   #35
našla sam stroj za tjesteninu u sparu u CCEast i dodje nekih 179 ili 189 kn, ručni, nisam sigurna za sto sve ima nastavke, ali znam da može raditi rezance, tjesto za lasagne i one široke rezance s valovima sa strane

mislim da je okej. javim dojmove
zrinka18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 14:09   #36
Wink

Quote:
zrinka18 kaže: Pogledaj post
našla sam stroj za tjesteninu u sparu u CCEast i dodje nekih 179 ili 189 kn, ručni, nisam sigurna za sto sve ima nastavke, ali znam da može raditi rezance, tjesto za lasagne i one široke rezance s valovima sa strane

mislim da je okej. javim dojmove
i evo da javim dojmove... hm. gust je ako imate gdje susiti. nekoliko puta sam radila tjesteninu i znala mi je popljesniviti jer nisam znala način da je održim i posusim. a onda sam kupila stroj za susenje voca i povrća (odlicna stvar) i počela sam stavljati tamo tjesteninu.

okej je stvar, stvarno su prefini, onak domaći. tjesto mi zamjesi pekac kruha i onda furam kroz aparat za rezance.
Opcije mu i nisu neke, ima za špagete i za tagliatelle. nije isplativ kupovati ovako nasumce jer svako malo vidim akcije, čak sam našla na jednom sajmu (popularnom nedjeljom) zapakirano sa svim iz Finske (ima ih hrpu, čovjek šverca). odlican je, isto čelični ali ima dodatak - ravioli i električan je. nevjerovatno.
ja sam ga platila u jednom groznom centru i preplatila, da bi ga našla u drugom za 50kn niže.

u biti, isplativ je ako volite gulaše uz domaću tjesteninu, a inače je to previše posla za premalo tjestenine. možda kada ću imati djecu pa ću raditi one forice sa mrkvom i špinatom.
zrinka18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 20:27   #37
koji je to "jedan" sajam nedjeljom? drugo pitanje: najradije jedem(o) spirale jer se umak u njih onako zavuče (za razliku od špageta di sklizi) pa da li je moguće dobiti i taj oblik ?
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2018., 12:35   #38
Nisam znala gdje drugdje da pitam ovo pitanje, pa đi se ova prastara tema činila najprikladnija.
Gdje vi držite, tj. pospremate domaću tjesteninu, mlince, rezance, krpice?
Mama a i ostale starije ili iskusnije žene me uvjeravaju da to treba biti negdje rastegnuto na plahti, da se osuši i d se nesmije zatvarati ni u kakve kutije jer će biti vlažno, zapljesnivit će i što ja znam.
Kuća mi je ionako ko da je bomba pala i nemam gdje to držat rastegnuto vani na krpama, ružno mi to izgleda, pa me zanima može li se spremiti u nekakve rupičaste posude ili kartonske kutije, štogod? Jer ja kad radim tjestenine, ja napravim poštene zalihe.
Palomma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2018., 18:05   #39
Ja većinom radim rezance. Sušim ih svuda po stanu, gdje imam mjesta, stavljam na velike tacne, protvane... Kad se dobro posuše pospremim u kutije, škarnicle. Glavno da se dobro posuši i noemalno može stajati u kutiji. Nikad nisam imala problema. Tako napravim i sa krpicama, širokim rezancima.
enigmatic is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 00:48   #40
Tako sam i ja sad napravila, i evo, još uvijek se krpice dobro drže, danas pojeli zadnje
Palomma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.