Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2010., 15:34   #501
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
hoće li biti akcija skupljanja odjeće u dobrotvorne svrhe? (nemam puno za pokloniti, ali sve je malo nošeno)
Bravo draga, dobro si me sjetila!!
Da, kao i uvijek, skupljamo robicu za Kuću Trešnjevka.
Idem samo nazvati da vidim imaju li oni kakav kombi da si dođu po robicu.

EDIT: Dolaze po stvariu subotu između 16 i 17 h.

Molim vas sve koji imate višak stvari (robe, kozmetike, školskog pribora i slično) da to donesete u Ribnjak taj dan..
Hvala puno!
__________________
Prodaja TrendyWhite

Zadnje uređivanje SC Artist : 01.07.2010. at 15:41.
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 16:31   #502
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Bravo draga, dobro si me sjetila!!
Da, kao i uvijek, skupljamo robicu za Kuću Trešnjevka.
Idem samo nazvati da vidim imaju li oni kakav kombi da si dođu po robicu.

EDIT: Dolaze po stvariu subotu između 16 i 17 h.

Molim vas sve koji imate višak stvari (robe, kozmetike, školskog pribora i slično) da to donesete u Ribnjak taj dan..
Hvala puno!
Svaka čast! Baš mi je drago da se opet za njih skuplja
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 16:22   #503
I, kak je bilo u Ribnjaku? Jel bilo ljudi?

Ja u zadnje vrijeme niš ne stignem, pogotovo vikendom, pa propuštame sve ove buvljake... baš mi je žao ali šta je tu je...
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 16:54   #504
kad će opet neki?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 11:26   #505
Ajmo curke neku akciju...imam stvari za kamion napuniti
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 11:43   #506
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Ajmo curke neku akciju...imam stvari za kamion napuniti
također
__________________
~prodaja~
Kockica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 12:19   #507
ja bas danas imam u planu jesensko spremanje ormara pa ce sigurno bit materijala za buvljak
nussha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 21:39   #508
humanitarni buvljak

ovo mi je stiglo danas na mail

Humanitarni buvljak



KADA?

Subota 9.10.2010. od 12 - 15 h

GDJE?

Studio KUBUS, Kranjčevićeva 9 (ulaz u dvoriše, zgrada do kraja dvorišta, vanjskim stepenicama na prvi kat)

ŠTO?
Ponovo organiziramo humanitarnu akciju, a ovaj put sakupljamo odjeću i obuću za štićenike Dječjeg doma A.G. Matoš u Zagrebu.
Ciljna skupina su mlade osobe viših razreda osnovne škole i srednjoškolske dobi.
Odjeća i obuća koju donesete za njih mora biti čista i dobro očuvana (ne smije biti pohabana, potrgana, ili nefunkcionalna).
Sunčane naočale, torbe, remeni, školski pribor i sl. (sve u očuvanom stanju) također će dobro doći.
Sve drugo što donesete, a nije ciljano za štićenike, namijenjeno je Kubusovom Buvljaku po sljedećim pravilima:
- sve što donesete, a nije namijenjeno štićenicima Dječjeg doma možete ponuditi za razmijenu, u Kubusov fundus ili prodaju
- sve što donesete, a nije namijenjeno štićenicima Dječjeg doma, i nije podijeljeno, poklonjeno ili prodano, morate odnjeti sa sobom kad buvljak završi
- buvljak također podrazumijeva da sve što donesete bude čisto, dobro očuvano i funkcionalno

ZAŠTO?
Sve što je vama smetnja u vašem životnom prostoru nekome će možda dobro doći i usrećiti ga. Poboljšajte kvalitetu života sebi i drugima!

Vidimo se u dobroj volji!
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 21:25   #509
Nisam nista planirala za buduce MB.. Najveci problem mi je mjesto odrzavanja jer je ili skupo ili neadekvatno. A da ne spominjem da je odaziv kupaca nikakav.. I onda se tako nadju prodavaci koji kupe sitnicu jedna od druge za 10 kuna.. U planu mi je nazvati Kucu Tresnjevka da se udruzimo u organizaciji u smislu da nam Caritas da neki prostor za odrzavanje MB. Mi bi naravno opet skupljale odjecu, kozmetiku, cipele i skolski pribor za djecicu.. Kak vam se to cini?
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 21:28   #510
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Nisam nista planirala za buduce MB.. Najveci problem mi je mjesto odrzavanja jer je ili skupo ili neadekvatno. A da ne spominjem da je odaziv kupaca nikakav.. I onda se tako nadju prodavaci koji kupe sitnicu jedna od druge za 10 kuna.. U planu mi je nazvati Kucu Tresnjevka da se udruzimo u organizaciji u smislu da nam Caritas da neki prostor za odrzavanje MB. Mi bi naravno opet skupljale odjecu, kozmetiku, cipele i skolski pribor za djecicu.. Kak vam se to cini?
meni se to cini dobrom idejom
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 21:35   #511
Super, budem nazvala sutra da provjerim moze li se stogod dogovoriti. Caritas ima puno svojih prostora, a buduci da svaki put robu nosim tamo nije ko da sam netko s ceste.. Uostalom, mozda mi pomognu oko oglasavanja MB pa nam dodje i vise kupaca i vise ljudi s prilozima za djecu! Uh, odmah dobim volju za organizaciju
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 21:54   #512
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Super, budem nazvala sutra da provjerim moze li se stogod dogovoriti. Caritas ima puno svojih prostora, a buduci da svaki put robu nosim tamo nije ko da sam netko s ceste.. Uostalom, mozda mi pomognu oko oglasavanja MB pa nam dodje i vise kupaca i vise ljudi s prilozima za djecu! Uh, odmah dobim volju za organizaciju
opcenito, meni je super ta ideja da se dio odjece pokloni tj. daje u dobrotvorne svrhe ...a ako Caritas ima neki prostor koji moze ustupiti, mislim da time mozemo i jedni i drugi samo profitirati... jos ako se tu ukljuci i malo oglasavanja, moglo bi biti jos i bolje...
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 21:56   #513
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
opcenito, meni je super ta ideja da se dio odjece pokloni tj. daje u dobrotvorne svrhe ...a ako Caritas ima neki prostor koji moze ustupiti, mislim da time mozemo i jedni i drugi samo profitirati... jos ako se tu ukljuci i malo oglasavanja, moglo bi biti jos i bolje...
Ma imam samo lijepa iskustva s njima.. Zahvalni su do groba, zadnji sam put cak i pismenu zahvalu doma dobila.. Nadam se samo da imaju prostore! Javim sutra info
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 23:14   #514
BUVLJAK !!!

10.10.2010. 12-16h
AKC Medika - Pierottijeva 11
http://www.facebook.com/event.php?eid=161113673914762
-mia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 10:28   #515
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
U planu mi je nazvati Kucu Tresnjevka da se udruzimo u organizaciji u smislu da nam Caritas da neki prostor za odrzavanje MB. Mi bi naravno opet skupljale odjecu, kozmetiku, cipele i skolski pribor za djecicu.. Kak vam se to cini?
odlična ideja!
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 00:01   #516
BUVLJAK 6 !!!

07.11.2010.
12:00h-16:00h
AKC Medika
Pierottijeva 11, Zagreb

Dodjite !

http://www.facebook.com/event.php?eid=104940512905594
-mia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 13:02   #517
na zadnjem buvljaku u akc medika je bilo super,3 dvorane pune prodavaca,dosta kupaca i super atmosfera
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 15:17   #518
Sve sam propustila, kad će bit opet nekaj u Zg?

Ako vas zanima 18. i 19.12. je 4 međunarodni festival kreativnosti i D.I.Y. kulture predvorje kina SC, Savska 25, Zagreb, Croatia.

http://www.facebook.com/home.php?#!/...47135928666371
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 17:57   #519
Zašto većina ljudi ne napravi teme na faceu public? Nevjerojatno ali istinito - postoje ljudi koji nemaju facebook. (nije usmjereno za kritiku suzuki nego lopćenito, to sve češće primjećujem :-P)
__________________
SEXA
Aualida is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:16   #520
sljedeći je 12.12 od 12:00 do 16:00h-AKC Medika Pierottijeva 11, Zagreb
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.