Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2012., 01:39   #8921
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Zna li se tko je ova plavusa (valjda ) koju grli?! Nesto mi je poznata... ostale znam.
Je l' ovo mrs.B. u donjem kutu fotke, ili mi se pocelo pricinjavati?!
evo tek sad stigla na temu i vidim da ti nije odgovoreno. imali smo taj članak, ali tko zna di se to nalazi (na kojoj str.). datum je 02.01.2010. AYAKLIGAZETE je uhvatio murkija & mrs.b kako kasno u noći sa kućnim prijateljima, glumačkim parom sarpom leventogluom i negum birgoren, kupuju vafle u jednoj slastičarni u istanbulskoj četvrti bebek. e sada, ovo što murki grli bi trebala biti mrs.b, ali ona ženskica u bijelom duxu mi liči na njegovu mlađu sestru. moguće i da je ova mala što ju murki grli je njegova mlađa sestra, izuzetno liče (ne znam kako se zove).







__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 18.02.2012., 13:57   #8922
Quote:
Aztec Sun kaže: Pogledaj post
MuraTuba svaka cast na predanosti. Sada mi jos vise krivo sto nisam sa vama od samog pocetka. Dok mi je direktorica dolazila sludjena na posao i pricala o seriji i tamo nekom Demiru, ja sam mislila da je ona slucaj za razmatranje. Onda sam sasvim slucajno naletila ne jednu epizodu Asi i sve ostalo je istorija. Sve vise se plasim da sam sada i ja slucaj za razmatranje

Jos cu se zacrveniti

Ma nema ti sta biti krivo, do sad je bilo super, a od sad trebamo sebe nadmasiti. Treba nam biti jos bolje.

I da, cim si na forumu sve je jasno(bez uvrede, ne mislim nista lose).


asi demir ma nema na cemu. Bitno da je nama ugodno na ovoj posebnoj temi.
__________________
Ako si uspijesan u necemu ili ce te kopirati ili ce ti zavidjeti ili ce te mrziti.Popila jednu prije puta, za hrabrost nek se nađe, pa umjesto u Antakiju u prvi jarak zađe.-Ko razumije shvatiće.
MuraTuba is offline  
Old 18.02.2012., 15:15   #8924
Slikice da potkrepimo snimkom

http://tvarsivi.com/player.php?y=17&...-18%2014:13:00

Negde od 30 sekunda pocinje.
zoim is offline  
Old 18.02.2012., 17:05   #8925


Moj skromni doprinos.Pozajmljeno.Snimak srećnog para...

http://youtu.be/porlsd0Emqg

U prilogu imate prevod razgovora na engleski.U principu smo sve znale:bili su na rođendanu,kratko se zadržali,žure,ne žele otkriti šta su kupili za poklon,u braku im je dobro-šta više super,a 14.02. su proveli kući...
hasret is offline  
Old 18.02.2012., 18:57   #8926
Moram i ja malo prokomentarisati ove slicice, snimke i Muratov novi izgled...

Meni se ovakav njegov novi look, na zalost ni malo ne dopada. Pokusavam, trudim se, ali mi bas i ne ide. Mislim, i dalje je on meni i simpa i sladak i cok,cok, ali samo zato sto znam da je to on-Murat. I da ga ne znam od ranije, ovakvim svojim izgledom nikada ne bi privukao moju paznju. Naravno mislim kao muskarac, a ne kao glumac. Ali na srecu znam ga iz boljih dana pa cu se valjda naviknuti.
Sto se tice gospodje sa slika, i ja sam jedna od onih kojima ona jednostavno nije sela. A prvi utisak o njima kao paru sam stekla jos mnogo pre nego sto sam se ufurala u pricu D/A... Zaintrigirala me prva epizoda, ja pocela traziti nastavak na yt i naletim na neki klip njih dvoje(M/B private). I tu dozivim pravi sok. On mi ostavio utisak muskarcine, extra frajera, ono woow... pa sam valjda i od njegove ''lepse polovine'' vise ocekivala... Kad ono, totalno razocarenje.Ona potpuno bezbojna, obicna, da ne kazem bezlicna. O ukusima se ne raspravlja, ali ja sam u tom trenutku pomislila da on uopste nema ukusa. Naravno, sto sam se vise ufuravala, ona mi je uz njega sve manje prijala oku, pa su mi i sada njihove zajednicke slike, gde je on u onom svom starom izdanju, poprilicno mucne za gledanje. Super ako su oni srecni, ali ja ne osecam potrebu da to i gledam... Only Murat solo... E sad, gledajuci ove poslednje fotke...hmmm... misljenje mi se pocelo menjati. Uz ovakvog Murata mi sad nije previse mucno gledati ni njegovu gospodju(naravno ako bas moram)... Ne znam kako da objasnim, ali su mi nekako jednaki.. oboje mi izgledaju nekako pacenicki... ako sam se uopste uspela dobro izraziti. To sam bar ja procitala iz ovih slika. A da li su srecni to je vec njihov problem i pokazace vreme. Ili jedan bebek, ili...Naravno, ovo je moj licni utisak .Sve sto sam videla deluje mi nekako usiljeno i isforsirano...
Modesty78 is offline  
Old 18.02.2012., 19:53   #8927
Evo malo mlađanog Murata svima vama koje ste ga se uželjele

http://www.youtube.com/watch?v=NjcE0TCEfp8#t=08m13s


P.S.
Kome teško pada da gleda Burčin neka stopira na 08:45

Zadnje uređivanje LeptirićŠarenić : 18.02.2012. at 20:05.
LeptirićŠarenić is offline  
Old 18.02.2012., 20:25   #8928
Gledajuči slike, malo sam pala u bed koliko mi se čini naš Muratić sve više vuče na Pinokija. Ili ga je dobra vila kaznila zbog silnog laganja svima, a naročito samom sebi ili neko nekoga vuče za nos pa je sve dulji
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Old 18.02.2012., 20:40   #8929
Meni je od cijelog clipa najdojmljivija ova pognuta glava gđe Y. Gdje je nestala euforična Burčin koja se uvijek kezi od uha do uha čim vidi kameru ili foto objektiv?



Oboje djeluju potišteno i umorno, on kaže da je taj dan snimao, možda je to razlog, znamo da je on umoran i kad ne snima, a kamoli kad snima.
S Cennetinim prijevodom mi ovaj dio o braku djeluje puno bezazlenije nego što sam u početku mislila, kad su se pojavile samo slike. Ne zvuči mi kao neko opravdavanje s Muratove strane, tek uljudan odgovor na pomalo glupo pitanje.
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Old 18.02.2012., 20:49   #8930
Evo i ja opet pogledah nove slicice...
Ne znam kako je kod vas drage dame, ali meni rijeci ili nisu dovoljne ili su suvisne da prokomentarisem neciji izgled. Imam osjecaj da bih i o obicnoj bori smijalici, kod ONCE Murata, pricala danima. Covjek je bio premocan u svakom smislu te rijeci.
U ovog SONRA Murata samo tupo beljim, sve sa tri upitnika vise glave.

Negdje procitah da se moc muskarca ogleda u ljepoti njegove polovine, sto je zena ljepsa, muskarac je mocniji... E Burcinela, Burcinela, pa sta nam uradi od macana???
Aztec Sun is offline  
Old 18.02.2012., 20:57   #8931
Pa lijepo Murat reče u onom intervjuu da je spoljašnji izgled stvar genetike (te mi se učinilo da to nije nešto što ga impresionira too much) tako da je sve u redu s njegove strane. Niti je birao vrsnu ljepoticu niti se sam trudio da održi takvu sliku o sebi. Jednostavno, to nije imperativ za njega.
LeptirićŠarenić is offline  
Old 18.02.2012., 21:08   #8932
hahah oria mislim da je burka pognula glavu da vidi dal nema neka stepenica da ne padne haahha
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 18.02.2012., 21:11   #8933
Nego, da li je meni nešto promaklo ili je iz ovog klipa isječen dio kada ona govori o svojim budućim planovima
.................................................
I da, izgleda da poslušala savjete sa foruma.
Ovoga puta nije bilo odjeće u bojama Benetona, nije ga požurivala i vukla za ruku niti upadala u riječ preko granica pristojnosti

Zadnje uređivanje LeptirićŠarenić : 18.02.2012. at 21:51.
LeptirićŠarenić is offline  
Old 18.02.2012., 21:25   #8934
Oba dvoje izgledaju kao da su cistili kucu cjeli dan pa izasli da bace smece i usput u lokalnoj prodavnici kupe po nesto.
Bas do toliko da se covek zapusti,mislim...( znam da sam dosadna,ali jednostavno moram reci ipak je to rodjendan prijatelju,zbog postovanja prema njemu bi se malo sredila koliko god da sam umorna)



Leptiricu nema tog dela,moguce da je izostavljen
zoim is offline  
Old 18.02.2012., 21:56   #8935
dakle, razlika izmedju teksta, slika i ovog snimka je k'o nebo i zemlja

nema poruke fanovima, nema uopste planova za karijeru gdje, nit' je iko ista pitao, uglavnom je murat pricao, ona pokorno cutala i isto tako se smjeskala, rekla bih sasvim obican i dosadan bracni par od kojeg su novinari napravili neki prilog

zapravo, oboje su bezlicni...

Zadnje uređivanje Ninely : 18.02.2012. at 22:02.
Ninely is offline  
Old 18.02.2012., 21:59   #8936
Ni meni licno fizicki izgled nije mnogo bitan, cak sta vise, uvek sam se zaljubljivala u neke u kojima sam izgleda samo ja videla ono nesto...Tako da ja uopste ne sumnjam u istinitost njegovih reci da se na snimanju Firtine istinski zaljubio.Sta ga je privuklo to samo on zna, i stvar je njegovog licnog izbora. E sad to sto bi smo mi mozda uz njega videli neku drugu,koja mu fizicki vise pase, to je vec stvar naseg izbora i nasih pustih zelja. U svakom slucaju, ona je meni potpuno nebitna... Meni je njegov sadasnji fizicki izgled privukao paznju, jer mi nema vise ono nesto, onaj faktor X koji mi je kod njega bio neodoljiv. Deluje mi i umorno i zapusteno i nezainteresovano... Na onim ranijim fotkama, koliko god mi sad bilo tesko to priznati, i njih dvoje u kompletu su mi delovali drugacije. Jeste da je ona svojim sljastecim kombinacijama uz njega delovala kao frik, ali su bar slicice delovale veselije... I sto je najbitnije on na njima ... Ovo mi jednostavno vise nije on

Moram pod hitno na jednu porciju Myrat ONCE da se povratim od soka
Modesty78 is offline  
Old 18.02.2012., 22:18   #8937
na sve ovo pročitano (znam da ćete reći da pametujem) ja rekla do kraja ove godine,i ostajem kod te tvrdnje.bio on s kim ili s nikim "silna" ljubav je ugasla. zapli u pravu si on je pinokio,a đepeto će do iduće godine napraviti novoga.ovako nemože dalje,
pa zar baš ta burkina faca ne dokazuje da je ----
kažete umor,od čega.
radni dan,pa zar vi ne radite,i opet do jedan u noći gledate forum,
šta bi rekla nur ili tomris incer.
možda ipak boluje od neizlječive bolesti,kao i mi : asiholizam.
------
mama mia!
uništi nam murka,
hanuma burka!
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *

Zadnje uređivanje asid : 18.02.2012. at 22:32.
asid is offline  
Old 18.02.2012., 22:43   #8938
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
na sve ovo pročitano (znam da ćete reći da pametujem) ja rekla do kraja ove godine,i ostajem kod te tvrdnje.bio on s kim ili s nikim "silna" ljubav je ugasla. zapli u pravu si on je pinokio,a đepeto će do iduće godine napraviti novoga.ovako nemože dalje,
pa zar baš ta burkina faca ne dokazuje da je ----
kažete umor,od čega.
šta bi rekla nur ili "majka šahnur",ne mogu se sjetiti imena.
------
mama mia!
uništi nam murka,
hanuma burka
!

Dali je Burka ili neka druga curka ne znam, ali nesto sigurno jeste. I dobro je primetila Ninely,obican i dosadan bracni par... Ne znam da li je upitanju umor, ali to kod mene bas i ne pije vodu. Snimao je on i ranije, a svi znamo kakvog su intenziteta njihova snimanja. Cak su zbog toga morali i protestvovati... Ali on je meni na tim fotkama sa seta i onako umoran i sa podocnjacima do poda uvek bio cok sexy. Uvek nekako opusten vedar, nasmejan... Sad mi je sav u fazonu (na zalost) umoran sam od zivota... O njegovom stajlingu i da ne govorim... Stekla sam utisak da je o tome bas vodio racuna,a sad onaj dzemperic ala hvala ti bako Od sexy Murata ostala samo kozna jakna...
Modesty78 is offline  
Old 18.02.2012., 23:10   #8939



Mislite ovako umoran?!
zoim is offline  
Old 18.02.2012., 23:12   #8940
Možda se MY previše uživeo u ulogu Ecevita ? Ona je onako baš lepršava i vesela , pa je i on takav posle 20 sati provedenih na setu.

Btw, na snimku koji je i dalje tema analize, glava Mrs. BTY je pognuta jer žena gleda kuda staje. Način na koji korača ukazuje da ( pre nego što naiđe na stepenik na ulazu/izlazu ) najverovatnije prelazi preko onog četkastog otirača u koji upadaju pete/potpetice, što je zgodno za padanje, ali i lomljenje npr. članka. I MY je 2x gledao nadole dok nije izašao napolje.
Nije nimalo prijatno kada vas u mraku zabljesne svetlo reflektora kojim su opremljene kamere, ili blic fotoaparata. Zatamljene naočare koje ljudi koji su mete medija često nose u tim situacijama nisu obest, već nasušna potreba.

Zadnje uređivanje Bhea : 18.02.2012. at 23:42.
Bhea is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.