Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2009., 15:46   #101
u nas ce bit, ako ikad bude, dolari u ojre, ojri u kune, + na sve to PDV
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 18:56   #102
Mislim da se glupo zamarat kolike su cijene na američkom tržištu. Nažalost Evropa je jedno a Amerika drugo (dobro znamo cijene automobola na američkom tržištu). Čak evropski proizvodi imaju nižu cijenu preko bare nego ovdje, a što se Abercrombia tiče bilo je i za očekivat da će bit j..eno skup. Primjer je London gdje su cijene-brojevi jednaki ali u funtama kao što kaže kolega forumaš
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 20:26   #103
Quote:
LoHu kaže: Pogledaj post
Outlet Sv.Helena, original A&F majice T-shirt 130 Kn, prekrasne muške košulje za otprilike 200-250 Kn. Za muške imaju veći izbor nego za cure.... Imam doma original iz USA i koliko sam god tražila razliku nisam ju našla, ali ak je i fake j.... dobro izgleda!
nema više
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 17:35   #104
Quote:
prcak2007 kaže: Pogledaj post
nema više
može li neko stavit fotku te majice da mi ostali vidimo
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 17:37   #105
A i šta je sve bilo u ponudi ako je netko vidio, samo majice ili i ostalih stvari?
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 16:27   #106
Evo mojih stvarcica:



Modeli jesu klasicni ali su materijali jako kvalitetni.Uglavnom 95-100% pamuk.Nista prijatnije nisam nosila.
__________________
Blog :)
Joki doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 22:52   #107
sv helena

ima jos nekih stvari za kupit, ali jako mali izbor. navodno da ce otvoriti svoju butigu do sadasnjeg, samo ne znam kako? mozda isto kako je vs u masarykovoj.
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 16:13   #108
Quote:
prcak2007 kaže: Pogledaj post
ima jos nekih stvari za kupit, ali jako mali izbor. navodno da ce otvoriti svoju butigu do sadasnjeg, samo ne znam kako? mozda isto kako je vs u masarykovoj.
Bit će da su to lažnjaci. Takve robe ima u Turčiji na tone.
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 20:45   #109
Evo, skoro pa u našem dvorištu. Tako blizu a opet daleko.Cijene paprene

mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 15:59   #110
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
Bit će da su to lažnjaci. Takve robe ima u Turčiji na tone.
nisu lažnjaci, original je!
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 16:15   #111
"Ubo" sam jednu njihovu majicu preko ebay-a.Mjesto proizvodnje -Marijanski otoci .Rugby stil ,dugi rukavi ,cijena 230kn .
Lažnjak ili ne još ne znam jer je nisam dobio ali seller ima sve pozitivne ocjene pa....
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 14:52   #112
Quote:
prcak2007 kaže: Pogledaj post
nisu lažnjaci, original je!
pa nek netko postavi koju sliku da vidimo
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 15:06   #113
Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
"Ubo" sam jednu njihovu majicu preko ebay-a.Mjesto proizvodnje -Marijanski otoci .Rugby stil ,dugi rukavi ,cijena 230kn .
Lažnjak ili ne još ne znam jer je nisam dobio ali seller ima sve pozitivne ocjene pa....
Po opisu sve ok. Rugby stil nisu izdali več jedno dvije godine tako da se radi o dosta starom primjerku (pretpostavljam prugasti model). Takve stvari obično izbjegavaj jer su takve stvari odavno rasprodane i po outletima.
A što se tiče sellera, pa naravno da će te svatko uvjeravat u autentičnost svoje robe. Kad kupiš sumnjam da češ mu vraćat na drugi kraj svijeta ako nisi zadovoljan jer će te shipping koštat ko da si kupio još jednu majcu, a takvih kupaca je na stotine. Tako nakraju uvijek profitiraju takvi selleri. Nažalost lažnjaka ima preko 70% na ebayu i ako ne pratiš i nisi upoznat sa stvarima koje namjeravaš kupit možeš se vrlo lako zaj...Al da te ne plašim više nadam se da češ bit zadovojan kupljenim.
Postaj sliku kad stigne ako ti se da
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 15:13   #114
Quote:
LoHu kaže: Pogledaj post
Outlet Sv.Helena, original A&F majice T-shirt 130 Kn, prekrasne muške košulje za otprilike 200-250 Kn. Za muške imaju veći izbor nego za cure.... Imam doma original iz USA i koliko sam god tražila razliku nisam ju našla, ali ak je i fake j.... dobro izgleda!
A za 130 kn jedva nađeš T-shirt i na ebayu, naravno bez shippinga koji je još 70 kn i više. Tako da čisto sumnjam u autentičnost ove robe, moje osobno mišljenje.
Ako nekog ne smeta lažnjak nek izvoli, ja bi prije nosio majcu bez ikakvog loga.
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 15:53   #115
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
A za 130 kn jedva nađeš T-shirt i na ebayu, naravno bez shippinga koji je još 70 kn i više. Tako da čisto sumnjam u autentičnost ove robe, moje osobno mišljenje.
Ako nekog ne smeta lažnjak nek izvoli, ja bi prije nosio majcu bez ikakvog loga.
ja imam iz SAD-a(orignal kupljeno u njhivom ducanu) i imam iz sv. helene. nema razlike. moze samo biti da je ova roba u sv. heleni iz starije kolekcije. u autenticnost nema sumnje. original je 100%, a sada kako to on imaju to ne znam
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 17:16   #116
Iako će 100% biti euro = dolar. A to je sranje onda

Kupiš 4 majice u A&F-u u ITA po 100 eura i daš 400 eura (2900 kuna)
Kupiš 4 ISTE majice u A&F-u u USA po 100 dolara i daš 400 dolara (2000 kuna)

Pa ti sad vidi, 900 kuna nije malo Da ne govorim da trebaš platit i put do Milana, povratna karta busem iz Zagreba je 900 kuna i još ide jednom tjedno, pa si ti misli kak buš se vratio natrag

Znači, da rezimiramo - te 4 majice ukoliko ideš u Milan bi te došle 2900 kuna (njihova cijena) + 900 kuna (karta) = 3800 kuna sve zajedno. Sa time da se moraš pomolit prije da uspiješ uhvatit bus za natrag i da te ne čope na granici i nabiju carinu. Dodatne troškove nisam ni računao jer ipak moraš nešto i pojest u Italiji.

Kada bi te 4 majice išao naručivat preko njihovog USA webshopa došlo bi te: 400$ majice + 75% shipping cost + 100 kuna manipulativnih troškova + 130 kuna troškovi skladištenja + 30 kuna bankovne garancije + 1006 kuna carine = 3641 kunu ...

Dakle, ukoliko zaista bude dolar = euro, dolazimo do računice da je jeftinije kupiti te 4 majice preko njihovog web shopa, uredno platiš državi carinu (dakle sve legalno), majice stignu za 10-15 dana, nemaš zezanja oko busa, gubljenja cijelog dana na putovanju (ima 6h putovanja do Milana bez a), dodatnih troškova po Italiji, i prođeš još za MINIMALNO 150 kuna jeftinije. A ukoliko zaračunaš troškove po Italiji i ako najebeš na granici za carinu onda je još barem 1500 kuna gore.

Abercrombie & Fitch, tako blizu a tako daleko.

Zadnje uređivanje soundvision : 14.10.2009. at 17:26.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 20:57   #117
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
Po opisu sve ok. Rugby stil nisu izdali več jedno dvije godine tako da se radi o dosta starom primjerku (pretpostavljam prugasti model). Takve stvari obično izbjegavaj jer su takve stvari odavno rasprodane i po outletima.
A što se tiče sellera, pa naravno da će te svatko uvjeravat u autentičnost svoje robe. Kad kupiš sumnjam da češ mu vraćat na drugi kraj svijeta ako nisi zadovoljan jer će te shipping koštat ko da si kupio još jednu majcu, a takvih kupaca je na stotine. Tako nakraju uvijek profitiraju takvi selleri. Nažalost lažnjaka ima preko 70% na ebayu i ako ne pratiš i nisi upoznat sa stvarima koje namjeravaš kupit možeš se vrlo lako zaj...Al da te ne plašim više nadam se da češ bit zadovojan kupljenim.
Postaj sliku kad stigne ako ti se da
Koliko vidim dobro se kužiš u to pa ako ti se da baciti oko evo linka

http://cgi.ebay.com/ABERCROMBIE-AND-...item2556c2fd01
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 21:13   #118
99% sam siguran da je fake. Čim ti piše very rare to find, znaš da nije original.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 21:29   #119
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
99% sam siguran da je fake. Čim ti piše very rare to find, znaš da nije original.
Jel?
Šteta ,no ako se majica pokaže dobre kvalitete nije mi bed no svejedno bih više volio da je origigi.
Thanks
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 12:43   #120
Nažalost lažnjak i to 100%. Istina vrlo dobro izgleda kao i ostala roba u dučanu. Prvenstveno kad prodavač ima jedan model u svim veličinama je prva lampica da nešto ne valja tj. da se radi o lažnjacima.Pravi prodavači kupuju u dučanima na sniženjima i outletima gdje prvenstveno nema svih veličina dostupno. Druga stvar je da nikad nečeš nač najnoviju kolekciju tj. trenutno prodavane stvari i treče je lokacija prodavača koja obavezno mora bit USA mada ni to nije sigurno uvijek. U tvom slučaju se radi o Marianskim otocima koji jesu američka kolonija ali tamo nema abercrombie dučana, osim ako vjeruješ pričama: palo sa kamiona, radi treča smjena...
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.