Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2014., 22:06   #141
ma ne ti, dumber

daa, ja sam ih prvo godinama uglavnom razgledala jer mi je to bilo dosadno. a onda sam skužila kvalitetu. još imam par stvari u super stanju, nije mi žao ni paprenih cijena

fora mi je nit, ali taj specifičan đir baš moraš voljeti.
isadora w. is offline  
Old 02.10.2014., 22:06   #142

baš fali...

imam još 2 zimske jakne, baloner za koji ubijam ako kćer uzme...trofrtaljni balon majica koje se ne mogu poderat, torbu, remene, hlača...i još sve živi...
doduše ništa nije iz one najkasnije faze kad su i oni otišli pa pa
Gilda. is offline  
Old 02.10.2014., 22:07   #143
Nit? Di se to nalazi?

Mislila sam navratiti do Next-a, oni isto imaju to neku poslovnu odjeću.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 02.10.2014., 22:08   #144
na koju foru uopće amadeus opstaje, a xnation propadne?
isadora w. is offline  
Old 02.10.2014., 22:11   #145
x nation nije propao zbog manjka posla nego zbog loše poslovne politike...bilo je nešto sa preseljenjem i narudžbom robe iz Kine pa su pootvarali malo previše dućana i tak...
Gilda. is offline  
Old 02.10.2014., 22:12   #146
Često prolazim kraj Amadeusa i traperice i jakne mi izgledaju sasvim dobro. Preko ljeta sam pikirala par haljina i kupila jednu.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 02.10.2014., 22:13   #147
izguglala sam sad, zaboravila sam skroz šta je bilo. baš šteta.

ja vječito po forumu naričem za njihovim kaputom kojeg mi je neka budala ukrala.
vagina joj se smrzla

najbolji kaput ikad

u amadeusu baš rijetko nešto kupim, iako ima ok stvari, ali xnation mi je ipak bio bolji u svakom pogledu. nek ga otvore opet.
isadora w. is offline  
Old 02.10.2014., 22:16   #148
X nation mi je bio dosta bapski, a Amadeus nekvalitetan i dosta seljački. U zadnjih godinu dvije il se njihova ponuda popravila il sam ja postala seljanka. I ciganka.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 02.10.2014., 22:17   #149
Amadeus zna imat skroz čudna sniženja, onaj u Importanneu.
kad god prolazim tamo, prošećem dućanom.
tamo sam kupila ljetnu haljinu za 59 kuna. prekrasna, oslikana tkanina, gore je bijela pa kreću grančice pa svijeće i rub haljine završava u smeđim i crnim crtežima.
na V, bez rukava, i još ima dio koji se obmota.

njihove majice znaju biti po 20 kuna, one potkošuljaste, pamučne su i nosim ih na jogu, znači peri deri, evo već 3-4 godine su postojane.

X nation je trebalo znati tražiti.

e da, Vero Moda je isto dobra.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 02.10.2014., 22:18   #150
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Hvala na prijedlozima, za sada tražim jeftinija rješenja.
Već su ti rekli al da se ponovi - Orsay. Frendica se znala srediti za ured ko bog s njihovim haljinama. Al je ona ženstveni tip žene kojoj haljina i cipele na petu leže, nit se osjeća sputano u tome ni to na njoj izgleda neprirodno. Znači nosi ono u čemu se osjećaš ugodno. Ako su to hlače nosi hlače. Po ovom što si napisala već imaš neku osnovu (dvoje hlače + suknja) na koju možeš kombinirati.

Za baš tjerat modu treba imat ili talent il novčeke (znači kupuj planski ne zato jer ti se ti nekaj ludo svidi pa onda skužiš da to ne možeš skombinirati s onim kaj već imaš).

Imaš na Zagrebačkoj u Rudešu i Murin outlet, zna se naći relativno povoljnih stvari (samo onda treba naći u svojoj veličini a to zna bit problem).
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 02.10.2014., 22:20   #151
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
X nation mi je bio dosta bapski, a Amadeus nekvalitetan i dosta seljački. U zadnjih godinu dvije il se njihova ponuda popravila il sam ja postala seljanka. I ciganka.


kak ja nikad ne naletim na ta sniženja? bacit ću oko. a taman na sebi imam njihov dugački kardigan sa sitnim zakovicama na ramenima. htjela sam napisati da se već malo i ofucao, a onda sam se sjetila da je star cca 5 godina

zadnje dobro sam kod njih prošle zime vidjela odličnu aviator jaknu i to za sitne novce, ali nažalost nije bilo mog broja.

diadema ima isto relativno ok poslovne haljine, ali oni me uglavnom razočaraju kad se malo bolje približim robi.
isadora w. is offline  
Old 02.10.2014., 22:21   #152
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
X nation je trebalo znati tražiti.
Istina. Znale su mi prijateljice jamrati kako je bapski i kako tamo ničeg nema a svaki put bi zapele za komad koji imam i joooj kako je dobar i gdje si kupila...
U x nationu...pa kako kad tamo nikad ničeg nema..
Gilda. is offline  
Old 02.10.2014., 22:22   #153
pih, više za nas ostale.
isadora w. is offline  
Old 02.10.2014., 22:26   #154
Dumber, ako imaš priliku, do posla idi u čem već, preobuj se u pete u uredu.
ako imaš priliku, to onda može biti nešto za prešetavanje samo po uredu, i odi u Dajhman i uzmi nešto za sto kuna.
ne moraš odmah investirati u jebačke salonke, a ovako ćeš uložiti za tamo di se gleda- u firmi.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 02.10.2014., 22:29   #155
Stvar je u tome što ću 10ak sati dnevno, ako ne i više provesti u toj obući i onda bih htjela da bude nešto u čemu mi stopala neće moliti za brzu amputaciju.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 02.10.2014., 22:33   #156
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome što ću 10ak sati dnevno, ako ne i više provesti u toj obući i onda bih htjela da bude nešto u čemu mi stopala neće moliti za brzu amputaciju.
pa ok.
ja ti kažem da ne mora biti skupo. ima dajhman super obuće, povoljne i udobne, ali možeš kupiti neke salonke dok vani padaju ćuskije, i povoljnije ćeš proći u idućih par mjeseci, kad ćeš paralelno ulagati i u odjeću i u obuću.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 02.10.2014., 22:37   #157
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
diadema ima isto relativno ok poslovne haljine, ali oni me uglavnom razočaraju kad se malo bolje približim robi.
Procitala sam da nosis diademu na poslovne haljine, pa sam mislila da si se razotkrila, Ljupko.

Iz x nationa imam par kardigana i to je to.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 02.10.2014., 22:38   #158
vrišt ne, to sam furala u srednjoj na poderane najlonke :avangardna:
isadora w. is offline  
Old 02.10.2014., 22:55   #159
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Procitala sam da nosis diademu na poslovne haljine, pa sam mislila da si se razotkrila, Ljupko.
.


ja sam možda jedno vrijeme nosila perje u kosi na posao.

došao mi je šef jedan dan i rekao "imaš perje u kosi!" kao da sam zapela za kakvu granu na putu do posla, pa se uplelo.
još se, kad bih pomicala glavu, okretalo i ono i stršalo okolo.
mislim, to je na meni stajalo savim fajn, ali ovaj je loše kamuflirao, po mojoj procjeni, strah od perja a ne perje na poslu, pa sam ga povukla iz nošenja.

:moram naći di je perje:
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 02.10.2014., 22:56   #160
vrati perje na posao.
isadora w. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.