Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2008., 06:14   #1
PRAVI techno u zagrebu?

fanatik izgorio prije par dana, jel neko zna šta če bit s tim??

bek tu topik:
jel netko zna di se u ovom propalom gradu može izač na pravi rave odnosno na pravi techno/rave/progresive partyje(može i trance)? al da su to one prave stvari, dakle BEZ guette, tiesta, cascade, skutera, etc?

sramota da se nema gdje otič, nije valjda da ču morat organizirat privatne partyje preko winampa?
Šmirgl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 19:51   #2
možeš pogledat na www.er45.com ili na www.electronicflux.com
ertz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 23:20   #3
ima u shambali
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 11:02   #4
Dižem topik, fali mi techno, grdo. Imam želju otić na nešto tipa kaj Perc pušta. Hard techno, jesti zidove i to.

O bože, jel ima još techno partya u Zagrebu. Star sam, ništa ne znam kaj se događa a i cijela zemlja je troma do krajnosti. Jel postoji još tu i tamo da neko negdje zapiči neki hard techno. Ako je underground dajte detalje u PM il votevr. Help!
zwer-xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 20:26   #5
Quote:
zwer-xy kaže: Pogledaj post
Dižem topik, fali mi techno, grdo. Imam želju otić na nešto tipa kaj Perc pušta. Hard techno, jesti zidove i to.

O bože, jel ima još techno partya u Zagrebu. Star sam, ništa ne znam kaj se događa a i cijela zemlja je troma do krajnosti. Jel postoji još tu i tamo da neko negdje zapiči neki hard techno. Ako je underground dajte detalje u PM il votevr. Help!
Imaš u Boogaloou opet svakih tolko hard techno roštanje. Zna bit i u depou, taboou, pa ponekad i u sirupu.

Jebiga, u zadnje vrijeme je tech house i deep house dominantan, što mi je osobno ok ali bilo bi bolje da je sve to malo raznovrsnije.

Bit će 20.04 navodno na sljemenu neki party, nemam pojma kaj točno al vjerojatno psytrance jer jebiga šuma
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.