Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li za promociju i ispadanje u forum.hr Fantasy ligi?
Da 20 64.52%
Ne 11 35.48%
Glasovatelji: 31. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 09:56   #8521
Sumnjam da mu se ista otvara jer Porzingis je samo 11% minuta igrao kao centar što znaci da se otvara par minuta koje će vjerojatno otić na Kantera.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 10:30   #8522
Al nemaju nikoga od visokih igrača više u rotaciji.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 20:52   #8523
Da,al Hernangomez ionako nije igrao.O'Quinn moze dobit te cca.3 minute više.Eto igrat ce Kyle danas kad je Kanter out,al za ostatak sezone čisto sumnjam da ce vecu išta veću rolu imat.

Bobi i dalje bez nastupa.Očekivano.Pardon,igrao je sekundu.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 15:57   #8524
Ljuta borba u drugoj ligi.
Prvih 5 ekipa unutar 2.5 boda.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:03   #8525
Sta kazes na O'Quinna?


U trecoj dobijem drugoplasiranog 7-2 i ne napravim nikakvu prednost jer je i treći dobio nekoga istim rezultatom :/ Ovaj tjedan igram sa njim ključni MU.Ako uzmem 4 ili 5 milimetarski sam blizu drugoj ligi.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:58   #8526
Ok je OQuinn. 2 utakmice na pragu double doublea s blokadama i sad 2 loše. Nisam nezadovoljan.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:12   #8527
Stoji.Al nikad neće imat minutažu koji su mnogi očekivali kada su trejdali Hernangomeza i kada je Porzingis otpao.Dobio je 26 minuta jedino kad je Kanter bio out.Preko 20 u prosjeku ne bi trebao imat,a i tih 20 je gornja granica.Nadam se da nitko nije ništa vrijedno zbog njega odbacio.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 13:20   #8528
Zamolit cu komesara 3. lige da ponisti trade izmedju mene (KK_Bosna) i What of D.O’Riordana

George za Gasola i Bareu

Idiot mi od kolege sa posla bio za racunarom i prihvatio ovaj suludi trade
__________________
True story.
KK_Bosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 11:40   #8529
Vidim opet What of D.O’Riordana fantazira s ponudama.
Ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 20:40   #8530
Quote:
KK_Bosna kaže: Pogledaj post
Zamolit cu komesara 3. lige da ponisti trade izmedju mene (KK_Bosna) i What of D.O’Riordana

George za Gasola i Bareu

Idiot mi od kolege sa posla bio za racunarom i prihvatio ovaj suludi trade
Kako to da je trejd prošao?
fik777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 21:35   #8531
komesar očito radi svoj posao i redovno prati ovu temu
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 09:58   #8532
Srecom je proslo jer da nije izgubio bi Nwabu,a ne bi dobio ništa jer je eto njemu kolega prihvatio trade.Nek ubuduće pazi sta radi i gdje se logira.Ili da je barem odmah iste sekunde javio porukom na fantasy pa ne bi ispustao Nwabu.

Ovako sam odradio 2 za 1 i umjesto Nwabe dodao potrebnog centra.


Ali slazem se da bi organizacija trebala bit puno bolja.Mislio sam da ce bit ozbiljnije kad sam kretao.Mozda u drugoj ligi iduce sezone.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 09:20   #8533
Osigurana prva pozicija i druga liga.Idemo sad po naslov kroz PO
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 11:23   #8534
Osigurano ispadanje iz prve

Wall Gobert Millsap Gordon

Jebem vam mater staklenu
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 11:42   #8535
U drugoj ljuta borba.
6 prvih ekipa unutar 5.5 bodova. Nikad nisam igrao u izjednačenijoj ligi.

Ja polako padam u poretku, uništilo me tankiranje Memphisa s Evansom, pa ozljede Aldridgea, Ellingtona i Erica Gordona u zadnjih nekoliko tjedana.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 23:18   #8536
Eh da je sad kraj tjedna rutinski bi upa u PO, zahvaljujući ponajprije Iviću prošli tjedan
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 13:45   #8537
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Eh da je sad kraj tjedna rutinski bi upa u PO, zahvaljujući ponajprije Iviću prošli tjedan
I nakon 4 dana 9-0 imaš Čovjek će ispast iz PO ako se ovako nastavi.

Šarani bi izgleda isto u PO.Jedan od najtezih MU u zadnje vrijeme,ali sumnjam da cu mu dat vise od 4,5 poena
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 17:18   #8538
Ono kad ekipa "lovi" PO u zadnjem kolu i onda doda igrača koji više uopće ne igra taj tjedan


Iskreno se nadam da će druga liga iduce sezone biti kompetitivnija jer ovo je bila prilična kamilica.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 21:37   #8539
Quote:
Leeds United kaže: Pogledaj post
Ono kad ekipa "lovi" PO u zadnjem kolu i onda doda igrača koji više uopće ne igra taj tjedan


Iskreno se nadam da će druga liga iduce sezone biti kompetitivnija jer ovo je bila prilična kamilica.
Slažem se u potpunosti, pola ljudi neaktivno i onda stvarno i nije neki izazov, al vidimo se u drugoj. Čini mi se i po ovom regularnom plasmanu da ću ipak bit drugi unatoč riskantnim dovođenjima ozlijeđenih igrača. A ako ne sad, mislim da mi je put do finala siguran ako izbjegnem teže ozljede.
fik777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 08:05   #8540
Evo i tablice druge lige.
Na kraju sam 5., uništilo me tankiranje Mamphisa s neigranjem Tyreke Evansa i sitne ozljede bitnijih igrača, pa sam pao zadnja 2-3 tjedna.
Nema veze, idemo jako protiv Rokova floatera.

Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.