Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2017., 22:55   #241
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
A zakaj mislis da pruzanje zeni nekoliko orgazama mora trajati satima?
Ono, ne mora.


Baš. 4 orgazma u pola sata seksa.

Ne volim uvijek jer me iscrpi i cijela postanem preosjetljiva, ali ja ne volim ni masaže koje su "čisti užitak" pa najvjerojatnije lažem i nikad nisam imala THE jebača.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 23:52   #242
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Baš. 4 orgazma u pola sata seksa.

Ne volim uvijek jer me iscrpi i cijela postanem preosjetljiva, ali ja ne volim ni masaže koje su "čisti užitak" pa najvjerojatnije lažem i nikad nisam imala THE jebača.
Pa naravno, zato kaj nakon prvog treba skoro nis vremena za svaki slijedeci, samo treba znat kaj radi i kad.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 01:11   #243
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ili uzrok. sto jaci orgazam- vise me boli poslije.
pa se ti pusti.. bome ko da sam u opusu i samaram se bodljikavom zicom.
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
.
Vazodilatacija zna bit asshole nekad. :/
Botox?

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ja bi da netko opiše tantričku seansu, vlastito iskustvo. al detaljno i slikovito, sa svim senzacijama i onomatopejama
Imam ja jednu obostranu eksploziju od 'nemicanja'.
Ali to nije tantricki sex.
Pojma nemam koji mehanizmi na djelu.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 09:23   #244
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ja bi da netko opiše tantričku seansu, vlastito iskustvo. al detaljno i slikovito, sa svim senzacijama i onomatopejama
I šta ćeš ti raditi sa tuđim iskustvima, isprintati na A4, ukrasiti bojicama, zaljepiti na zid i diviti se prije spavanja..?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 09:32   #245
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
I šta ćeš ti raditi sa tuđim iskustvima, isprintati na A4, ukrasiti bojicama, zaljepiti na zid i diviti se prije spavanja..?
Vidjeti želim li uopće to probati.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 10:08   #246
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Vidjeti želim li uopće to probati.
Zašto ne bi probala, pa da vidiš jel ti se sviđa..
Cijeli tantrički se svodi na eksponenciranje doživljaja u odnosu, na maksimalizaciju užitka kod žene (višestruki orgazam) i kontrolu ejakulacije kod muškarca (višestruki orgazam). Dakle postoje tehnike i vježbe da se postigne kontrola ejakulacije, a postoje i vježbe i tehnike da se postigne dovoljna razina opuštenosti kako bi se učinilo mjesta za sexualnu stimulaciju. Pri tome je trajanje odnosa zaista nebitna kategorija, samo što ispadne kada pogledate na sat da je prošlo dva tri sata a vi ni sami niste svjesni kad..?

Opuštanje i meditiranje služi da se iz glave izbace svakodnevne brige i problemi, da se um oslobodi tereta i da se koncentracija prirodno svede na stimulaciju erogenih zona u tijelu. Dakle onaj dosadni dio, sa dečkom možeš rpičati, maziti se, možete leć jedno kraj drugog i osluškivati disanje, kucanje srca, dodirivati se, masirati, gledati u oči, pričati prostote, provocirati, i pustiti mašti na volju sa ciljem pripreme za odnos.. Koliko će to trajati zaista je nebitno, 5 minuta ii pola sata, sat, bitno je u sebi stvoriti ambijent gdje postaješ apsolutno sexulano biće koncentirano na potrebu za užitkom i ekspresijom svoje sexualnosti.
Dalje odnos ide u klasičnom smjeru, jebete se kako god želite pri čemu je težna da se potpuno prepustiš osjećaju užitka, da se potpuno izraziš sexualno bez kompleksa i predrasuda i da partnera koristiš kao alat za postizanje užitka. Odnos dakle teče prirodno kao i svaki drugi samo je kažem naglasak na apsolutnom prepuštanju. Pri tome možeš svršiti 5 puta a možeš ni jednom, sasvim je nebitno koje ćeš poze koristiti i kako ćeš izmjenjivati oralni,analni i vaginalni. Odnos može trajati 15 minuta a može 4 sata ukoliko zadržite spontanu sexualnu energiju cijelo to vrijeme.
Zašto je to prejebeno, pa zato što zaista utoneš u najdublje dijelove svoje mašte i sexualnosti, bez predrasuda i kočnica uživaš u sexu i što se sa partnerom povežeš na zaista dubokom nivou. Zapravo većina ljudi doživi osnove tantričkom prilikom odnosa ako uspiju postići apsolutno prepuštanje i koncentraciju na sexualni užitak a da to sami i ne znaju.
Zbog toga me čudi da netko može imati nešto protiv tantričkom, znam da ljudi nemaju vremena, nisu od volje, napeti su, imaju obveza pa se sex odradi onako u hodu, ili im je draža neka BDSM varijatna sexa, ali tantrički je jedno zaista duboko sexualno iskustvo.
Na drugu stranu postoji BDSM odnos koji je također jedna vrsta prepuštanja svojim najdubljim sexualnim težnjama ali tu opet postoje uloge koje se igraju i više je kao kazališta predstava nego duboko istinsko stapanje dvoje u jedno u sexualnom smislu. Eto nadam se da je ženama ovdje malo jasniji pojam tantričkog pa da se ne sprdaju stim u stilu ko bi izdržao dva sata dok ležim na krevetu i čitam Story dok me on taslači kao magarac...isto tako me zaboli kurac kako ćete ovo komentirati..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 10:40   #247
Zašto tebi toliko smeta što se drugi sprdaju s tim? A i sam kažeš da je moguće to doživjeti bez da si svjestan tehnike. Ljudi koji su zadovoljni seksualnim životom se ne opterećuju nazivljem. Meni ovaj tvoj opis zvuči baš kao seks kad smo oboje ekstra raspoloženi. A sprdanje, samog sebe najviše, je tehnika opuštanja par excellence.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 10:43   #248
jel prepuštanje i kad samo ležiš i ne moraš ništa?
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 10:51   #249
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Zašto tebi toliko smeta što se drugi sprdaju s tim? A i sam kažeš da je moguće to doživjeti bez da si svjestan tehnike. Ljudi koji su zadovoljni seksualnim životom se ne opterećuju nazivljem. Meni ovaj tvoj opis zvuči baš kao seks kad smo oboje ekstra raspoloženi. A sprdanje, samog sebe najviše, je tehnika opuštanja par excellence.
Ma zaboli me, ako je tema sprdanje neka se ljudi sprdaju, no vidim da mnogi pojma o tome nemaju ili gaje krive predrasude pa je njihova sprdačinu samo dokaz vlastite gluposti..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 10:53   #250
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ma zaboli me, ako je tema sprdanje neka se ljudi sprdaju, no vidim da mnogi pojma o tome nemaju ili gaje krive predrasude pa je njihova sprdačinu samo dokaz vlastite gluposti..
A vidiš, meni se čini da su oni opušteni a ti preozbiljan.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 10:57   #251
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
jel prepuštanje i kad samo ležiš i ne moraš ništa?
To se zove ljenčarenje.. a i tu ima razlike..
Kada su tražili najljenijeg čovjeka na svijetu, onda su išli naravno u Crnu Goru, u neko selo gdje žive najljeniji ljudi. Raspitali se oni tako tko je najljeniji u selu, i ljudi kažu imaju dvojica gore, po čitav dan leže ispod smokve i apsolutno ništa ne rade..
I dođu oni pred ovu dvojicu, predstave se i kažu, tko je najljeniji od vas dvojice dobit ce priznanje i ovu vrijednu nagradu...
Diže se prvi i zaviče.. - Ja sam najljeniji..!
A drugi se lagano potapša po grudima i kaže... - Metni je ođe, rođo...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 10:58   #252
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
A vidiš, meni se čini da su oni opušteni a ti preozbiljan.
Ispričao sam vic da popravim dojam...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 10:58   #253
Imam osjećaj da neki stvarno preozbiljno shvate zezanciju pa sve vide kao krajnosti, ili je wham bam thank you ma'am ili tantrički.
A seks je tako divna stvar, tako puno mogućnosti pruža, tako se lijepo može prilagoditi raspoloženju, biti nekad ovakav, nekad onakav...
A i voljeti nešto više, a nešto manje nije neki problem, jel
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 11:22   #254
Pa da. Da se uvijek moramo prvo gledat i opuštat postalo bi mi opterećenje. Ponekad je čisto mehaničko pražnjenje i to je meni ok.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 11:50   #255
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ja bi da netko opiše tantričku seansu, vlastito iskustvo. al detaljno i slikovito, sa svim senzacijama i onomatopejama
Odi predat zahtjev za osobnu i doživjet ćeš tantrički seks i sama.

Prvo te jebe teta na šalteru za osobnu, onda te jebe teta na šalteru pošte, onda te jebe striček fotograf, onda te opet jebe teta na šalteru, a ako si imala sreće negdje usput te izjebao i kakav policajac kojeg si morala pitat za informacije. Prije i nakon svega, naravno, jebanje s javnim prijevozom.

Seksa kolko hoćeš.

Jebeš se satima, a nit ne skužiš.
Jack Daniel's is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 11:51   #256
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Pa da. Da se uvijek moramo prvo gledat i opuštat postalo bi mi opterećenje. Ponekad je čisto mehaničko pražnjenje i to je meni ok.
Tko kaže da nije..? Tko kaže da se moraš opuštat? Tko kaže da time tantrički gubi na vrijednosti? I tko kaže da je tantrički mučenje koje traje satima..? Dakle sve je dopušteno i poželjno kako je gore Hilda rekla.
__________________
Daj Mare pizde....

Zadnje uređivanje warpedcat : 08.09.2017. at 21:36. Reason: odgovaranje na obrisani post
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 11:56   #257
ja ne mogu čitati jer mi filozofiranje i seks ne idu skupa.
samo čekam da nakon pogleda u oči : poeta : počne o austro-ugarskoj jer mi jedino još povijest u toj mjeri ne ide s valjda jednom od rijetkih aktivnosti gdje ideš po instinktu.

Zadnje uređivanje warpedcat : 08.09.2017. at 21:37. Reason: odgovaranje na obisani post
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 12:01   #258
Sad će skoro spomenut i herbalajf.
Jack Daniel's is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 12:34   #259
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Odnos dakle teče prirodno kao i svaki drugi samo je kažem naglasak na apsolutnom prepuštanju. Pri tome možeš svršiti 5 puta a možeš ni jednom, sasvim je nebitno koje ćeš poze koristiti i kako ćeš izmjenjivati oralni,analni i vaginalni. Odnos može trajati 15 minuta a može 4 sata ukoliko zadržite spontanu sexualnu energiju cijelo to vrijeme.
Zašto je to prejebeno, pa zato što zaista utoneš u najdublje dijelove svoje mašte i sexualnosti, bez predrasuda i kočnica uživaš u sexu i što se sa partnerom povežeš na zaista dubokom nivou. Zapravo većina ljudi doživi osnove tantričkom prilikom odnosa ako uspiju postići apsolutno prepuštanje i koncentraciju na sexualni užitak a da to sami i ne znaju.

Steve, I can't have sex any more, I have a brain.


aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 12:38   #260
što nije taj tantrički izašao iz mode još sedamdesetih

kad netko kaže tantra odmah mi se u glavi pojavi slika nekog izrazito dlakavog tipa s malo upalim prsima u klinču s ful obraslom ženom duge smeđe kovrčave kose
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.