Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Pogledaj rezultate ankete: jeste li bili u roku/akademiji?
da ,stalno sam tamo 63 40.65%
da, ali mi se nije svidjelo 50 32.26%
ne, ali namjeravam otići 20 12.90%
ne ,i nemam nikakvu namjeru otići 22 14.19%
Glasovatelji: 155. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2007., 14:47   #61
kolko seljaca na jednom mjestu....sve vrvi od loseg ukusa.......bas onak pravo seljacki klub za nostalgicne studente koji takve birceve s domacom muzikom imaju u svom selu
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 15:53   #62
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
kolko seljaca na jednom mjestu....sve vrvi od loseg ukusa.......bas onak pravo seljacki klub za nostalgicne studente koji takve birceve s domacom muzikom imaju u svom selu
ti to is svog iskustva?
 
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 16:10   #63
da bila sam jednom tamo, morala sam na wc..bolje da sam to obavila u prirodi , al bila cica zima ...

studentima je tamo okej jer su medju svojima ....malo ljudi koji tamo izlaze su iz zagreba ..nije to moj djir ...ja nisam imuna na tompsona , bijelo dugme i ostale zabavljace
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 23:36   #64
Prošle godine sam tamo izlazila al dosadilo mi
Navlakuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 21:02   #65
mjuza je ok,al prevelika je guzva pa mi nije bas number one
ivona82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 15:22   #66
Tamo sve cigani konobari
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 23:13   #67
da i proslu subotu (3.3.2007.) u akademiji prespavao cijelu vecer
matt1008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 11:28   #68
Bude dobro u Roku. Samo prevelika gužva i nema zraka. I da, mogli bi malo mjuzu promjenit poekad.
__________________
What shall we use to fill empty spaces...
V0d0rig4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 01:52   #69
zadnji put sam bio možda prošle godine, prevelika gužva a i muzika mi je onak colonia vs. luka nižetić tipa. prije je znalo bit bolje
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 16:18   #70
meni se tam bas ne svidja, nemre se dihat osim na veceu ak se uspije doc do njega od guzvetine, i svi 'frajeri' su obicni gotovani, samo su tamo da bi nest okrenuli i to na brzinu, bilo sta sta im se daje, iako su jako izbirljivi pa ak se cure ne daju isti cas idu kuci solo.
bolesno drustvo...
i jos je najgore kad ides kuci sav vruc i znojan moras vani stavit ledenu jaknu na sebe. to nije ni za psa
p.s. ne kazem da su svi takvi tamo al veicna je
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 12:49   #71
roko i akademija su puni hercegovaca i bosanaca pa ko voli neka izvoli.Ja bila dosta puta,muski vise nisu muski-sad cure njima placaju pice doslovno,a svi neki majmuni i idioti jedan za drugim.Bljak
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 12:51   #72
Zaboravih reci,ako ste hercegovac i trazite neku svoju pajdasicu iz kamenjare,to vam je mjesto number one za nac slicnu sebi,pa navalite,one samo i jedva cekaju da ih osvojite svojom sarmantnoscu i ugladjenoscu.
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 18:33   #73
mogu ici mladi od 18 onak 16 17..?
__________________
If you dont like me, bite me
Mali_Crveni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 09:14   #74
Quote:
Flower24 kaže: Pogledaj post
roko i akademija su puni hercegovaca i bosanaca pa ko voli neka izvoli.Ja bila dosta puta,muski vise nisu muski-sad cure njima placaju pice doslovno,a svi neki majmuni i idioti jedan za drugim.Bljak
Šta ti nisu platili piće pa nisi zadovoljna? I šta imaš protiv Hercegovaca?
__________________
What shall we use to fill empty spaces...
V0d0rig4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 11:43   #75
bio sam kad su KINGS-i svirali i tad je bilo jebeno, poslije više nisu bili kolko ja znam..
a ono luka nižetić i to...smješno..
inaće je super..
 
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 12:47   #76
Quote:
V0d0rig4 kaže: Pogledaj post
Šta ti nisu platili piće pa nisi zadovoljna? I šta imaš protiv Hercegovaca?
Ja ne trazim da meni netko placa pice...samo kazem da su se vremena promiijenila.Mislim da se tu slazemo.A sto se tice hercegovaca...ako si bio u roku i akademiji znas o cem pricamo.A vidim da si ti i jedan od njih.
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 10:22   #77
Quote:
Flower24 kaže: Pogledaj post
Ja ne trazim da meni netko placa pice...samo kazem da su se vremena promiijenila.Mislim da se tu slazemo.A sto se tice hercegovaca...ako si bio u roku i akademiji znas o cem pricamo.A vidim da si ti i jedan od njih.
Šta se kuži?
Vremena se jesu promjenila. Ali ne može mi cura doči u Roko bez para i onda očekivat da če joj sve dečki platit. Tu če se malo razočarat. Nemamo svi tolko para. Kad možemo platimo, ako nemamo, ne možemo platit.
__________________
What shall we use to fill empty spaces...
V0d0rig4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 12:32   #78
Quote:
V0d0rig4 kaže: Pogledaj post
Šta se kuži?
Vremena se jesu promjenila. Ali ne može mi cura doči u Roko bez para i onda očekivat da če joj sve dečki platit. Tu če se malo razočarat. Nemamo svi tolko para. Kad možemo platimo, ako nemamo, ne možemo platit.
Ma,uopce se ne kuzi.Lokacija:Zgb,a branis hercegovce. Hercegovac u zgb,ima vas mali milijun.Stoga bio bi red da platis pice
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 14:40   #79
Quote:
Flower24 kaže: Pogledaj post
roko i akademija su puni hercegovaca i bosanaca pa ko voli neka izvoli.Ja bila dosta puta,muski vise nisu muski-sad cure njima placaju pice doslovno,a svi neki majmuni i idioti jedan za drugim.Bljak

istina, roko i akademija su puni hercegovaca, bosanaca i dalmatinaca al ja ne shvacam zasto je tebi to nesto lose...
i da.. mozes reci da sam sigurno hercegovka i bit ces u pravu.. hajde, barem u necemu...
roko i akademija imaju svojih mana... najveca je ogromna guzva koja je ponekad nepodnosljiva ali da su svi momci kako ti kazes majmuni i idioti- nije istina... naravno, zalomi se tu i tamo neki frajer sa glupom spikom ili neumjesnim komentarom, al zar toga nema doslovno svugdje?...
sto se tice placanja pica- ne znam sto si ti mislila time, ali nikad nisam vidjela da cura casti decka odmah pri upoznavanju... normalno je, da kad si u nekoj ekipi, da ces platiti rundu.. a ako si sa frendovima, ne shvacam zasto bi to bilo grozno, pa bilo bi mi neugodno da me oni cijelo vrijeme caste... vecina njih niti nema toliko para, dosli su u zg studirat iz manjih mjesta, starci im salju pare i normalno da ni oni nemaju para na bacanje...
Quote:
Zaboravih reci,ako ste hercegovac i trazite neku svoju pajdasicu iz kamenjare,to vam je mjesto number one za nac slicnu sebi,pa navalite,one samo i jedva cekaju da ih osvojite svojom sarmantnoscu i ugladjenoscu.
tipicno je ljudski traziti nekoga svog, nekoga ko ti je slican po razmisljanjima, stavovima, mentalitetu... ja sam recimo, kako si ti to divno srocila- jedna od tih pajdasica s kamenjara i bila bi presretna da nadjem nekog hercegovca ili dalmantinca (sad cu ja malo generalizirat) jer su to najbolji ljudi koje poznajem... svi su ti uvijek spremni pomoc i imaju nevjerojatno velika srca... barem ljudi koje ja znam... a znam ih stvarno dosta...
ali mogu takve stvari reci i za nekoga ko nije hercegovac ili dalmatinac... i za zagorca, prigorca, slavonca, istrijana... nije bitno..

i na samom kraju, rekla bi ti da inace ne genaraliziras ljude tako niti radis neke zakljucke na obicnim stereotipovima...
lost_and_found is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 14:57   #80
Odlično mjesto za zabavu,dernek,pijančevanje, a cure koje traze da im se plati piće...eee toga mozete naci kolko god hocete..samo ako ste normalne a prednost vam je naravno ako ste hercegovke ili dalmatinke!
guzva je nekad nepodnosljiva,ali sve u svemu same pohvale...
-zadovoljna- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.