Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2009., 09:06   #1021
Quote:
ivda kaže: Pogledaj post
gdje na području grada Vinkovaca mogu naći vjenčanice Maggie Sottero??
Ne možeš... nijedan salon u Vk ne drži Maggie Sottero. Morat ćeš otići do Vukovara, Osijeka ili Đakova...
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 20:02   #1022
Da li netko ima kakvog iskustva "dobro/loše" sa organizacijom svatova u Đakovu u "centru Perić"???
_mištge_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 20:05   #1023
ja sam bila u dosta svatova tamo i uglavnom je uvijek bilo ok osim ako su natrpali previse ljudi unutra pa je bio problem sa sjedenjem..tj stolice su bile tako zbijene da si se doslovce na njoj morao izgurati do pola prolaza da se mozes ustati.. ali inace sve super.. samo bilo je i par losih situacija ali to nebi ovako javno pa ako te zanima pitaj na pm.. inace sala kao takva je vise nego lijepa!
__________________
Le <3
Amarillis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 10:00   #1024
moze meni na pm lose situacije jer cu ja imati svatove u centru peric! hvala unaprijed
sremba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 21:12   #1025
Ja sam čula za tog Perića da je jednu razbijenu wc-školjku naplatio nekoliko mladenaca, iako je ta školjka samo u jednim svatovima bila razbijena.
Inače preporučujem da provjerite stanje svog inventara u salama prije samih svatova, tako da manje više znate u kakvom je što stanju bilo prije nego što su vaši gost (ovdje ispada slonovi) ušli u salu...(naravno da nećete zavirivati u ćoškove, ali ovako globalno...)
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 17:32   #1026
hej...da vas pitam...
jeli tko kupovao vjenčanicu u sl brodu...?..pitam jer me zanima moram li se ja prije najaviti ili mogu doći onak... kako nisam tamo često ja mislila to obaviti u jedan dan i bez ikakve najave, obići sve salone i na kraju kapariti najbolju... al sad nešt čula o tom nekom najvaljivanju...ako itko zna...???
rennchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 19:04   #1027
p aako su se vec neke cura najavile da ce doci i imaju termin ne mozes racunati na to da ce te imati gdje ugurati da probas... iz tog razloga se narucuje...
__________________
Le <3
Amarillis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 19:47   #1028
Quote:
rennchi kaže: Pogledaj post
hej...da vas pitam...
jeli tko kupovao vjenčanicu u sl brodu...?..pitam jer me zanima moram li se ja prije najaviti ili mogu doći onak... kako nisam tamo često ja mislila to obaviti u jedan dan i bez ikakve najave, obići sve salone i na kraju kapariti najbolju... al sad nešt čula o tom nekom najvaljivanju...ako itko zna...???
ja sam uzimala tamo i bila sam naručena,najbolje da se prvo dogovoriš za termin i da im otprilike kažeš kakvu bi vjenčanicu,tako da ti pripreme,možeš se i telefonski dogovorit,ne moraš osobno dolazit.
Rani mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 10:33   #1029
Kad smo već kod Sl.Broda, koji se malo rjeđe pojavljuje, zanima me gdje mogu iznajmiti šator za svadbu al samo za onaj dio kod kuće...moram u slučaju kiše??
janka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 10:35   #1030
I da..može koja preporuka za tiskanje pozivnica???
janka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 10:58   #1031
Quote:
janka kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod Sl.Broda, koji se malo rjeđe pojavljuje, zanima me gdje mogu iznajmiti šator za svadbu al samo za onaj dio kod kuće...moram u slučaju kiše??
mi smo uzeli kod nekog galovića,čini mi se da je to gundulićeva ulica,uglavnom u ulici gdje je medicinska škola,uzeli jedan šator,jedan paviljon,klupe i stolove.
super su, baš su lijepi,ne moraš ih ni skroz zatvorit,možeš regulirat kako hoćeš.
a za pozivnice nemam pojma još ništa,po brodu moram priznat nisam ni gledala,mislili smo možda u đakovu u grafoartu.
čine mi se ok po cijeni,a lijepe su.uguglaj grafoart pa ćeš vidit...
Rani mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 11:59   #1032
Quote:
Rani mraz kaže: Pogledaj post
mi smo uzeli kod nekog galovića,čini mi se da je to gundulićeva ulica,uglavnom u ulici gdje je medicinska škola,uzeli jedan šator,jedan paviljon,klupe i stolove.
super su, baš su lijepi,ne moraš ih ni skroz zatvorit,možeš regulirat kako hoćeš.
a za pozivnice nemam pojma još ništa,po brodu moram priznat nisam ni gledala,mislili smo možda u đakovu u grafoartu.
čine mi se ok po cijeni,a lijepe su.uguglaj grafoart pa ćeš vidit...
kolika je cijena vašeg najma šatora???Već sam gledala grafoart i stvarno nisu loši...najvjerojatnije ću i ja kod njih jer u brodu nema baš bajne ponude..
Hvala!!!
janka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 12:19   #1033
nema na čemu! drago mi kad ima slavonaca,a o brođanima da ne govorim
poslat ću ti poslije na pm,moram pitat mamu,zaboravila sam koliko smo platili,kad vidim s njom javim ti.
uglavnom ti mogu reći da sam se grozila od tih šatora,ali zbog vremena ih moraš stavit,nikad ne znaš kakvo će vrijeme biti,ali kad sam ovo vidjela,ostala sam ugodno iznenađena,čak će dvorište biti puno lijepše s tim,još taj paviljon
bla,bla,bla
uglavnom javim ti poslije na pm...
Rani mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 12:46   #1034
Quote:
Rani mraz kaže: Pogledaj post
nema na čemu! drago mi kad ima slavonaca,a o brođanima da ne govorim
poslat ću ti poslije na pm,moram pitat mamu,zaboravila sam koliko smo platili,kad vidim s njom javim ti.
uglavnom ti mogu reći da sam se grozila od tih šatora,ali zbog vremena ih moraš stavit,nikad ne znaš kakvo će vrijeme biti,ali kad sam ovo vidjela,ostala sam ugodno iznenađena,čak će dvorište biti puno lijepše s tim,još taj paviljon
bla,bla,bla
uglavnom javim ti poslije na pm...
moze i meni na pm,cijenu satora,nisam iz sb ali blizu-pozega-
ili adresu i br.telefona,mail sto god od firme
hvala
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 13:49   #1035
ako netko ima kakav prijedlog ili broj mobitela za svirače na suho, odnosno oni koji svirju doma, za salu imam..al oni neidu kući
i koliko se otprilike kreću cijene ...može brod i pž
janka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 14:01   #1036
cure imate pm
Rani mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 14:13   #1037
za bend ne znam ništa,naši imaju taj prateći koji svira kod kuće.
jel mogu znati koji ste vi bend uzeli i koju salu
Rani mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 15:40   #1038
janka

tamburasi?
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 08:08   #1039
ja imam svadbu 3.10., Bijeli dvori i svira mi Bravo band, vjenčanicu idem tražiti sljedeći mjesec...
janka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 08:10   #1040
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
janka

tamburasi?
moji su bravo band...nisu tamburaši...sve sviraju osim narodne...budući da mi je zaručnik roker..(u duši)
janka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.