Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2010., 13:47   #301
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Da, bio i ja danas u Gajevoj i ne znam, nekako sam razočaran ostao. Izbor je onako, nekih 8 majica sa kapuljačom po 650 kuna ako se ne varam, cca 5 kratkih majica po 350 kuna (to su one od 30$, najobičnije), nekoliko hlača, košulja, bokserica (ili su ono bile kratke hlače, neam pojma ). Govorim o muškom dijelu, ženski je više-manje isti po izboru koliko sam vidio. Roba je prastara, no nije samo A&F u pitanju, vidio sam jedne Hollister bokse i jednu polo Ruehl No.925 majicu kratkih rukava (to govori koliko je sva ta roba prastara, ruehl ne postoji ima već 10 mjeseci ). Ovako mi roba izgleda dosta jadno, na etiketi piše Made in China, no ne bih rekao da je fake, konci su svi na mjestu za razliku od Abercrombija u WestGate-u . Ali da sve to skupa ipak jadno izgleda - izgleda. Izašao iz dućana praznih ruku.

Bio danas i u Sho-Be-Do u CC1, tamo nemaju ništa od A&F, no tamo ionako prodaju samo obuću i torbe.
kažeš izašao praznih ruku, pa zar bi i kupio nešto po tim astronomskim cijenama i sumnjive kvalitete. ja hoodie kupim za 20-30 dolara, a majice 10-15 dolara, jeftinije nego u npr. new yorkera. ali ne, mora se vidit ovdje ako je netko kupio, da je to masno platio. inace u west gateu nema vise a&f robe u onom mix mix ducanu.
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 14:22   #302
Kad bi se pod tim cijenama prodavala nova roba koju možemo vidjeti na abercrombie.com, definitivno bi kupio. Nemaju svi abercrombijev outlet u kvartu, ili idu malo-malo u USA, tako da je to onda veeelika razlika "Legalnim" putem ako ideš naručit preko neta tu kratku majicu od 30$ preko njihove web stranice (koji ovi u ShooBeDo dućanu prodaju po 350kn), ona te na kraju dođe RAVNO 800 KUNA, sam se uvjerio na svojoj koži i pisao već na forumu koliko me sve došlo. Ako pak imaš nekog u USA pa ti on to prepakira i nekako prošvercate u HR bez carina i ostalih gluposti, ta te majica na kraju dođe cca350 do 400kn. Dakle kako god uzmeš, Shoo Be Do nije toliko pretjerao sa cijenama (takve su manje-više cijene po svim dućanima u HR) i ne smijemo uspoređivati američke cijene sa onima u HR (bilo koje marke pa rako i abercrombija), a nedaj Bože cijene u američkim outlet dućanima. Najveći problem jest što je ponuda NIKAKVA - roba prastara, brojeva uglavnom nemaju - sve skupa jako jako loše.

Al da mi netko kaže evo ti za 350 kuna njihov t-shirt, ili za 650 kuna hoodie, koji ja izaberem iz nove kolekcije, i da mogu to fino u dućanu još i isprobat i uzet najbolju veličinu koja mi odgovara, kupio bi bez a, samo da se ne moram zezat sa naruđbama preko neta. Svjestan sam da ne živim u USA i kad bi se ravno po njihovim cijenama hodao bi gol po Zagrebu jer tu je sve barem duplo skuplje, kao i u većini europskih gradova kada ih uspoređuješ sa USA
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 12:05   #303
Nešto me zbunjuje. Jučer sam zaprimio jednu majicu kratkih rukava (iz SAD-a) za koju sam siguran da je original - i po kvaliteti i po cijeni. Na markici piše "Made in China" a ne "Macao". Jel imaju pogone u Kini ili ne? Ne mogu vjerovat i da je kopija, da bi ludi kinezi zašili takvu glupost kad već kopiraju.
ChillyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 12:17   #304
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Kad bi se pod tim cijenama prodavala nova roba koju možemo vidjeti na abercrombie.com, definitivno bi kupio. Nemaju svi abercrombijev outlet u kvartu, ili idu malo-malo u USA, tako da je to onda veeelika razlika "Legalnim" putem ako ideš naručit preko neta tu kratku majicu od 30$ preko njihove web stranice (koji ovi u ShooBeDo dućanu prodaju po 350kn), ona te na kraju dođe RAVNO 800 KUNA, sam se uvjerio na svojoj koži i pisao već na forumu koliko me sve došlo. Ako pak imaš nekog u USA pa ti on to prepakira i nekako prošvercate u HR bez carina i ostalih gluposti, ta te majica na kraju dođe cca350 do 400kn. Dakle kako god uzmeš, Shoo Be Do nije toliko pretjerao sa cijenama (takve su manje-više cijene po svim dućanima u HR) i ne smijemo uspoređivati američke cijene sa onima u HR (bilo koje marke pa rako i abercrombija), a nedaj Bože cijene u američkim outlet dućanima. Najveći problem jest što je ponuda NIKAKVA - roba prastara, brojeva uglavnom nemaju - sve skupa jako jako loše.

Al da mi netko kaže evo ti za 350 kuna njihov t-shirt, ili za 650 kuna hoodie, koji ja izaberem iz nove kolekcije, i da mogu to fino u dućanu još i isprobat i uzet najbolju veličinu koja mi odgovara, kupio bi bez a, samo da se ne moram zezat sa naruđbama preko neta. Svjestan sam da ne živim u USA i kad bi se ravno po njihovim cijenama hodao bi gol po Zagrebu jer tu je sve barem duplo skuplje, kao i u većini europskih gradova kada ih uspoređuješ sa USA
Ja i dalje najvise volim kupovat preko americke veze.. Znam koja mi velicina odgovara, otidjem na af site i odaberem novu kolekciju.. Narucim vise stvari i ispadne me dosta jeftinije nego da kupujem stare kolekcije po SHBD-u.. Veza mi lijepo makne markice i etikete pa se da i s carinom razgovarat!

Nece A&F novi kod nas jos duugo, ako ikad uopce i dodje!
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 12:22   #305
Quote:
ChillyBoy kaže: Pogledaj post
Nešto me zbunjuje. Jučer sam zaprimio jednu majicu kratkih rukava (iz SAD-a) za koju sam siguran da je original - i po kvaliteti i po cijeni. Na markici piše "Made in China" a ne "Macao". Jel imaju pogone u Kini ili ne? Ne mogu vjerovat i da je kopija, da bi ludi kinezi zašili takvu glupost kad već kopiraju.
Meni su uglavnom sve njihove stvari Made in China, a sve kupljeno u US u njihovim ducanima.
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 13:13   #306
Thumbs down

Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Kad bi se pod tim cijenama prodavala nova roba koju možemo vidjeti na abercrombie.com, definitivno bi kupio. Nemaju svi abercrombijev outlet u kvartu...
ne kupujem u outletu, kupujem iskljucivo preko njihove stranice i sve je nova kolekcija...
sto se tice etiketa, sve je made in sri lanka, peru, china, mauricius, neki otoci...

Zadnje uređivanje prcak2007 : 21.10.2010. at 13:23.
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 16:19   #307
Quote:
prcak2007 kaže: Pogledaj post
ne kupujem u outletu, kupujem iskljucivo preko njihove stranice i sve je nova kolekcija...
Kad smo već kod modela, kratke majice mijenjaju kao da nisu normalni. Dok meni poštom stigne iz US do Osijeka, na službenim internet stranicama spomenuti model više i ne postoji. Valjda nova kolekcija ide svakih mjesec dana?!
ChillyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 16:47   #308
Quote:
ivano_s kaže: Pogledaj post
Meni su uglavnom sve njihove stvari Made in China, a sve kupljeno u US u njihovim ducanima.
večina je china u zadnje dvije godine...ali zalomi se i mauricijus, kambođa...
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 16:57   #309
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
večina je china u zadnje dvije godine...ali zalomi se i mauricijus, kambođa...
Bas sam sada pravio cistku u ormaru i pogledao etikete, ove novije su China, a ove sto sam kupio u njihovom outletu uglavnom "egzoticni otoci".
Kao i ostali US brandovi tipa RL, Hilfiger, Donna Karan.. Sve je mejd in cajna
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 20:02   #310
Quote:
ivano_s kaže: Pogledaj post
Bas sam sada pravio cistku u ormaru i pogledao etikete, ove novije su China, a ove sto sam kupio u njihovom outletu uglavnom "egzoticni otoci".
Kao i ostali US brandovi tipa RL, Hilfiger, Donna Karan.. Sve je mejd in cajna
isao sam i ja gledat na hollister kosulje i majice ...

India i indonesia !
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 14:21   #311
shoe be do

evo i ja danas bio u gradu pa obletio dotični dućan. po meni roba je original, samo kako je kolega soundvision rekao sve je (pra)stara kolekcija. mislim meni to ne smeta, bitno mi je da valja, tj. da je kvalitetna. izbor je tako tako, ali mislim da nemaju svaki komad u svim veličinama. ja sam kupac njihove robe isključivo zbog kvalitete i stila koji furaju, a naravno i cijene, jer razlika cijena po kojoj ja to kupujem u odnosu na ove u shoe be do su astronomske. ako je netko spremam dati 600 kn za hoodie, da bude u điru neka samo izvoli, ja ne dam toliko novaca, niti to mogu priuštiti. ma da, svaki dan sve više i više ljudi vidim kako furaju njihove stvari. šteta što nema ruehla no. 925. eto toliko od mene.
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 21:03   #312
da se malo aktiviramo

nema nikoga već dosta dugo na ovoj temi, di ste svi? koliko samo fitcheva u zagrebu vidim u zadnje vrijeme, pa di ste nema vas. ili je opala popularnost tog branda ili se furaju neki novi... ja ostajem pri svome za abercrombie & fitch, a to da je kvaliteta neusporediva s ostalim sličnim brandovima...
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 21:46   #313
Quote:
prcak2007 kaže: Pogledaj post
nema nikoga već dosta dugo na ovoj temi, di ste svi? koliko samo fitcheva u zagrebu vidim u zadnje vrijeme, pa di ste nema vas. ili je opala popularnost tog branda ili se furaju neki novi... ja ostajem pri svome za abercrombie & fitch, a to da je kvaliteta neusporediva s ostalim sličnim brandovima...
pa nije ni čudo šta ih toliko vidiš kad u vero modi u a.mallu imaju zgodnu ponudu. modeli jesu prošlosezonski ali koga briga...jedino cijena tak-tak
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 23:52   #314
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
pa nije ni čudo šta ih toliko vidiš kad u vero modi u a.mallu imaju zgodnu ponudu. modeli jesu prošlosezonski ali koga briga...jedino cijena tak-tak
znači vero moda je počela sa dilanjem... jao kud se ja prije nisam sjetio toga
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 23:56   #315
Quote:
prcak2007 kaže: Pogledaj post
znači vero moda je počela sa dilanjem... jao kud se ja prije nisam sjetio toga
a bilo je pitanje dana...takvi dučani postoje i vani (osobno znam za jedan u švicarskoj). A i da si se sjetio pitanje da li bi bilo ostvarivo
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 15:28   #316
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
a bilo je pitanje dana...takvi dučani postoje i vani (osobno znam za jedan u švicarskoj). A i da si se sjetio pitanje da li bi bilo ostvarivo
fitchizacija zagreba
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 22:17   #317
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
pa nije ni čudo šta ih toliko vidiš kad u vero modi u a.mallu imaju zgodnu ponudu. modeli jesu prošlosezonski ali koga briga...jedino cijena tak-tak
vidio sam neki dan, naravno cijene nabijene do nebesa i dalje... vidit ćemo šta će biti na sniženjima, baš me zanima
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:12   #318
Koliko mi je poznato, A&F svoju robu prodaje isključivo u svojim dućanima, a jedan od najvećih proizvođača lažnog A&F je uz Kinu i Turska. Također, 90% onoga što se nudi na e-bayu su isto lažnjaci. Pa ti naši dućani koji prodaju te lažnjake itekako zarade ako majice koje nabavljaju iz turske po 10, 15$ prodaju po 500, 600kn. Te majice nisu toliko loše kvalitete, ali su dosta ispod originalnog A&F. Ne budite naivni, a ovim gulanferima treba poslati inspekciju.
__________________
Energetska vrijednost 1717kJ
Akai is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 15:22   #319
da li netko ima remen od njih, kakve je kvalitete?
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 15:27   #320
Meni isto nije jasno kako Vero Moda moze prodavati Fitch jer znam da se sluzbeno u Europi prodaje u samo nekoluko gradova i naravno samo u njihovim ducanima. U VM su originalne hoodies, ostali nisam ni gledala. Ali stvarno mi nije jasno na kojem (i)legalnom principu ih prodaju tamo.
Aksiominka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.