Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2014., 23:37   #761
Biciklom na posao

Pa ovih 1-2 km u jednom smjeru nije za usporedbu s nekim ko ima 7 ili vise km u jednom smjeru..
Klinci u nizim razredima osnovne skole propjesace vise do skole..
Ja imam nekih 7,5km u jednom smjeru, i kisu i snijeg izbjegavam. Temperatura moze do nekih -6, to mi ne smeta, ali ako je mokro ili pada kisa bicikl na zalost otpada jer voznja u tim uvjetima je jedino ako nemas bas nikakvu drugu alternativu, ili si mazohist..


Sent from my iPad using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 08:10   #762
bas to ja imam do posla 20km u jednom smjeru i idem bajkom svaki dan 1.4.-1.11., ostatak godine idem ako dopustaju vremenski uvijeti...

da imam do 5km isao bih cijelu godinu bez razmisljanja...
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 11:09   #763
Quote:
litrenka kaže: Pogledaj post
bas to ja imam do posla 20km u jednom smjeru i idem bajkom svaki dan 1.4.-1.11., ostatak godine idem ako dopustaju vremenski uvijeti...

da imam do 5km isao bih cijelu godinu bez razmisljanja...
Kaj ocete , ja imam 1,3Km do posla s bajkom To je ukupno 2,6km!

Ali je nevjerojatno da sam jednom u tih 5 min. uspio pokisnuti do gole kože......krenuo doma po suncu i ljetni pljusak i oblaci dosli za 2 min. i to je bilo to!
__________________
sklop-rasklop-sklop-rasklop
Talicni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 11:23   #764
Bas nista necemo samo napominjemo da nije isto tvojih 2.6km i mojih 40...
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 11:42   #765
Čovjek koji je pokrenuo ovu temu (nicka Ges i još baniran k tome) ju je otvorio sa intencijom olakšavanja rješavanja svojih higijenskih problema prilikom vožnje biciklom na posao, a za pretpostavit je da oni koji se voze do posla nekih par kilometara ne bi trebali imati takvih problema (osim ako ne žive na vrh Sljemena, Marjana i sl.) što ne znači da ih se u ovoj temi treba etiketirati, bacati u drugi plan ili bilo što slično. Uhhh eto ga u jednom dahu
zdhedonist is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 11:45   #766
ma daleko od toga, nisam apsolutno nista lose mislio osim sto sam malo zavidan na komjutere sa kracim putem jer imaju luksuz odvoziti to po svakakvom vremenu i svakakvoj obleki... meni je recimo neprihvatljivo odvoziti ovo moje u trapericama i majici vec sam osuden na bajk obleku, pa tusiranje kad dodem na posao. Da,da...imam tus na poslu i Bogu sam zahvalan na tome
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 11:52   #767
Ma dobro ja nisam mislio isključivo na tebe nego općenito sam stekao (možda krivi) dojam da je nekima u ovoj temi postalo važnije koliko kvantitativno voze do posla nego da se uopće voze biciklom do posla
zdhedonist is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 12:13   #768
Evo danas prvi put biciklom na posao...nekih cca 10km... Prošlo je i bolje nego sam očekivao... Guzica malo boli jer je većinom navikla na kauč, auto sjedalo i uredsku fotelju...
Upalu mišića tek očekujem ali i to će se valjda s vremenom popraviti...
Fizio1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 11:56   #769
Ja svaki dan od doma do posla i nazad napravim 12.5 km. Imam brdo jedno opako za svladat pa mi nije dosadno. :-)
Bicikliram u svim uvjetima osim kada pada kiša ili je snijeg na cesti ili kada su neke ekstremne vrućine +40.
Uglavnom, recimo prošli mjesec sam napravio 160km s tim da nisam vozio tjedan i pol bicikl.
Tako da je to poprilična ušteda. Inače me žena odbaci na posao pa kasnije dođe po mene. Tako da bi to bila ušteda od nekih 320 km. Nije loše.
A pogotovo zato jer ovako dođem puno sretniji na posao.

I nikak nemrem shvatit ljude kojima je nepojmljivo to da idem tih pišljivih 6km na posao i doma.
darioklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 12:29   #770
Quote:
darioklc kaže: Pogledaj post
I nikak nemrem shvatit ljude kojima je nepojmljivo to da idem tih pišljivih 6km na posao i doma.
Boli te briga.

Znas zasto?

Jer:
Quote:
zato jer ovako dođem puno sretniji na posao.


Najveca istina o bicikliranju na posao
dUG1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 13:06   #771
O, da.
sve priče o nekakvoj uštedi goriva i vremena su meni u drugom planu - jednostavno se neusporedivo bolje osjećam otkad pedaliram.
Isto imam "samo" 6,5km u jednom smjeru.
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 13:31   #772
Išao danas na posao biciklom, 3,5 km u jednom smjeru, vratio se kući sa poderanim hlačama (između nogu) .
Kako ovaj problem rješavate?

Priznajem da su hlače na tom dijelu već bile dosta istrošene i jednom malo šivane, sad me zanima jel ima neki trik da se ne ponavlja više?

Vidjet ćemo sutra sa drugim hlačama
Bugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 13:43   #773
Quote:
Bugy kaže: Pogledaj post
.....
Kako ovaj problem rješavate?
....
pokušaj bez hlača
žakžak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 14:25   #774
Quote:
žakžak kaže: Pogledaj post
pokušaj bez hlača
hilarious
zdhedonist is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 14:30   #775
Quote:
Bugy kaže: Pogledaj post
Išao danas na posao biciklom, 3,5 km u jednom smjeru, vratio se kući sa poderanim hlačama (između nogu) .
Kako ovaj problem rješavate?
Ako se imaš gdje presvući - bicke ili trenirka
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 00:43   #776
Dobro da san naletila na ovu temu, bas san razmisljala o nabavci rusaka. al nije mi palo napamet da ce mi se lokva znoja stvorit na leđima..

ipak cu si nabavit košaru i leđa mirna i neopterećena, baš me briga sta cu ko baba izgledat
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 22:34   #777
krenula danas bajkom na posao (15+15km); baš sam se guštala
__________________
samo gledam!

Zadnje uređivanje vaglji : 06.05.2014. at 22:45.
vaglji is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 22:40   #778
15 u jednom smjeru?
dobra ruta... ja imam 10x manje
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 22:44   #779
u jednom

sretniče! ti si sigurno jedan od onih koji se voze u trapericama ili ispeglanoj košulji i odjelu
__________________
samo gledam!
vaglji is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 22:47   #780
prije par godina sam ja imao cca 10-11km..
sad fala bogu vise ne

nemam dres code na poslu (osim trapki i majica) pa tako da idem u tomu i dodjem normalan,m a ne mokar ko svinjče
al mogo bi i u odjelu, bez problema...
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:11.