Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2009., 23:47   #41
Quote:
Trojanski_konj kaže: Pogledaj post
Meni susjed ima frenda koji zna ženu koja poznaje prevarenu Jasnu i susjed mi kaže kako je sve to istina
Da, i čistačica iz mog stubišta poznaje blagajnicu iz supermarketa čija je treća susjeda s Jasnom išla u razred! Sve je istina!
yeahyeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 10:41   #42
Quote:
yeahyeah kaže: Pogledaj post
Da, i čistačica iz mog stubišta poznaje blagajnicu iz supermarketa čija je treća susjeda s Jasnom išla u razred! Sve je istina!
Kome ćeš vjerovat ako ne svojoj čistačici i blagajnici
Trojanski_konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 21:30   #43
istina ili ne ti lulekovi pozivi nisu zabavni.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 23:17   #44
Quote:
kpt. Willard kaže: Pogledaj post
istina ili ne ti lulekovi pozivi nisu zabavni.
Šališ se?

Meni je on

Najžešće mi bilo kad je zvao i pitao dal može kupiti 10 komada pčela.
I onda ono kad je zvao mesara, kao, radit će čajne kobasice i sad nabraja sastojke i pita koji čaj da stavi Kaj si je ovaj mislio..
I još se sjećam da je bilo neš, kao, želio Lulek kupiti vodeni tepih jer mu more baca pijesak i ta sranja.. i ispituje kakvih sve uzoraka ima. Jel ima sa zvijezdicama? Nema. Jel ima s ovim, jel ima s onim. Nema. Ima s medvjedima. A neću taj, još će neko mislit da se medo utopio

Trebate slušat, super zvuči, ne može se prepričat
Ploom is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 23:08   #45
Angry

Pojavili su se po Zg jumbo plakati s natpisom " JASNA OPROSTI MI. VOLIM TE " Šta na to reći ??!!
DEVIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 23:48   #46
da je za razliku od totalno neoriginalne, loše izvedene i neduhovite "fore", to jest izmišljotine s pozivom, Radio Antena sada pokazala naznake života i lucidnosti sa svojom novom reklamom.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 08:08   #47
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
da je za razliku od totalno neoriginalne, loše izvedene i neduhovite "fore", to jest izmišljotine s pozivom, Radio Antena sada pokazala naznake života i lucidnosti sa svojom novom reklamom.
upravo tako
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 12:02   #48
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Mene je osupnula činjenica koliko ljudi zapravo sluša ovaj radio. Osobno, ljigaviju stanicu nisam čuo još od RVGa i obiteljskog. Petparački, isforsirani humor. Presuper mi je kako mi se škvadra iščuđava kada kažem kako ne znam tko je Milivoj Lulek. Nakon što sam poslušao ovaj isječak, dobio sam dojam da se radi o križancu Fodora, Uvodića i Vicka Budilice. Samim time, stvari poput ležernosti, spontanosti i humora možemo zaboraviti.
potpisujem sve što si napisao, ali na žalost, to je formula najveće slušanosti!
Ja sam slušao, ali nemogu više, ubijaju sa stalnim ponavljanjem glazbe, a od 10 izdanja tog Luleka, jedan eventualno vodu pije, ostalih 9 je teško sranje...
kamenko-k is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 12:08   #49
Quote:
yeahyeah kaže: Pogledaj post
Da, i čistačica iz mog stubišta poznaje blagajnicu iz supermarketa čija je treća susjeda s Jasnom išla u razred! Sve je istina!
Jetrva od Davorove svastike je kuma s mojom Svekrvom i ona je potvrdila, da je sve laž..A Jasna je Jasna, ali Jasna Palić Picukarić!!
kamenko-k is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 19:54   #50
Quote:
kamenko-k kaže: Pogledaj post
potpisujem sve što si napisao, ali na žalost, to je formula najveće slušanosti!
Ja sam slušao, ali nemogu više, ubijaju sa stalnim ponavljanjem glazbe, a od 10 izdanja tog Luleka, jedan eventualno vodu pije, ostalih 9 je teško sranje...
i ja se pridružujem svemu gore navedenom, stanica je katastrofa, od izbora glazbe (to ponavljanje zaista ubija), do humora koji je prizeman, neduhovit i nemaštovit.
cicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 11:30   #51
Lulek. nomen est omen.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 13:03   #52
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
Lulek. nomen est omen.
ma to je pseudonim

kakav radio takav humor
__________________
ae
braingym is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.