Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2017., 22:59   #12301
baca mi na No Escape - http://www.imdb.com/title/tt1781922/...nm_flmg_act_13
seskal is offline  
Old 23.08.2017., 13:52   #12302
Quote:
green dalia kaže: Pogledaj post
Yep! Hvala!
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Old 23.08.2017., 15:32   #12303
Jel ko zna o kojem je filmu rič... Znači isto san ga gleda davno na tv-u i to samo jednom. Inače je tipični tinejdžerski americki glupasti film al mi iz nekog razloga stalno dolazi na pamet. Film započinje scenom di neki lik, tinejdžer, leži u onoj ležaljci od plahte kao izmedju 2 stabla sta se zaveže, znate valjda na šta mislin. I opisuje kako je mrzija izviđače ili nešto tako slično, ugl imalo je veze s kampiranjem i boravkom u prirodi. Al su ga roditelji natirali da ide bla bla kako to vec ide prozivija je neke pustolovine, sve to lipo prica, na kraju je bija hepi end i to je to. To je sve cega se sican, ne sican se ni jedne scene dalje, npr iz tih izvidjaca nego bas to kako lezi u toj lezaljci i prica
Fatality Angel is offline  
Old 25.08.2017., 05:07   #12304
Quote:
green dalia kaže: Pogledaj post
Teško da će se netko sjetiti ali probat ću:

Noviji francuski film, gledala ga na TVu prije 3 godine, ali prikljucila se filmu tek na pola ili čak pri kraju. Ne znam koja je točno radnja filma, ali želim ga naći zboje jedne glumice, tad sam joj zapamtila ime, ali vise se ne sjecam. Uglavnom sjecam se da je film bio o nekim bracnim parovima 40+ dobro situirani.. ležerna atmosfera, večere uz priguseno svijetlo, svi u nekom lijepom selu, svi zgodni, dobro obuceni, svakodnevnica, a opet čista idila od života... Uglavnom osim tih scena ne mogu se sjetiti radnje filma, osim tih bracnih druzenja, spominjanje nekakvog sina, svekrve, mozda i rastave.. nemam pojma ustvari..

Uglavnom zanima me ta glavna glumica, trazila sam ju u 100 najznacajnijih francuskih glumica i tamo je nema, nije neš popularna, ali kad sam je onda trazila imala je dosta snimljenih filmova, tak da.... Zgodna, plava, malo duza frizura (do ramena), visoka, otmjena, 40+.. jako lijepa, nesto kao avril lavigne (taj fox look ) samo starija

Ako ista prepoznate film ili glumicu bila bih zahvalna..
Mogla bi biti Michèle Laroque.
LaRosette is offline  
Old 25.08.2017., 11:17   #12305
Quote:
filmovi1234 kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Kao prvo bas mi je drago sto ste aktivni isto kao i prije 4 godine kad sam se registrirao, puno ste mi puta pomogli pa se nadam da ce isto biti i sada.

Naime, sjetio sam se filma, radnja je otprilike ovako...

Neki amerikanac ( mislim da je senator ili tako nesto) dode sa obitelji u neku azijsku zemlju. I ubrzo nakon na ulicama pocinje pokolj, nekakvi huligani ga zele ubiti i njegovu obitelj... Totalni kaos , sve su pobili na ulicama.

Sjecam se par scena:

1. Kcer mu je u hotelu u bazenu i on u toj guzvi ide po nju
2. Dolaze u americku ambasadu ali u njoj su svi ubijeni
3. On i obitelj sa motorom prolaze kroz te huligane
4. Na kraju filma bjeze preko granice i onda ih ovi ne smiju ubiti.

Ako tko zna hvala.
Mislim da sam čitao nešto o tom filmu na imdb. Koliko se sjećam radilo se o Iranu.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Old 25.08.2017., 13:21   #12306
Quote:
green dalia kaže: Pogledaj post
Teško da će se netko sjetiti ali probat ću:

Noviji francuski film, gledala ga na TVu prije 3 godine, ali prikljucila se filmu tek na pola ili čak pri kraju. Ne znam koja je točno radnja filma, ali želim ga naći zboje jedne glumice, tad sam joj zapamtila ime, ali vise se ne sjecam. Uglavnom sjecam se da je film bio o nekim bracnim parovima 40+ dobro situirani.. ležerna atmosfera, večere uz priguseno svijetlo, svi u nekom lijepom selu, svi zgodni, dobro obuceni, svakodnevnica, a opet čista idila od života... Uglavnom osim tih scena ne mogu se sjetiti radnje filma, osim tih bracnih druzenja, spominjanje nekakvog sina, svekrve, mozda i rastave.. nemam pojma ustvari..

Uglavnom zanima me ta glavna glumica, trazila sam ju u 100 najznacajnijih francuskih glumica i tamo je nema, nije neš popularna, ali kad sam je onda trazila imala je dosta snimljenih filmova, tak da.... Zgodna, plava, malo duza frizura (do ramena), visoka, otmjena, 40+.. jako lijepa, nesto kao avril lavigne (taj fox look ) samo starija

Ako ista prepoznate film ili glumicu bila bih zahvalna..
Film L'anniversaire http://www.imdb.com/title/tt0455078/ i da, mislim da tražiš Michèle
Inconnu is offline  
Old 25.08.2017., 15:04   #12307
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Film L'anniversaire http://www.imdb.com/title/tt0455078/ i da, mislim da tražiš Michèle
Nije nažalost (

Noviji je film i radnja ide nekako spontano. Cini mi se da nije glavna tema filma ta bracna druzenja, vec sam ja naletila na te scene na sam kraj filma.. Sjecam se da film zavrsava da svi izlaze iz neke kuce, rastaju se na dvoristu usred bijela dana, i nesto si pricaju dvije zene (nekakav sin i rastava) a par metara dalje ih gleda neka stara baka (valjda svekrva)


Ima slicnosti izmedu tih dviju glumica samo ta koju trazim je nesto mladja od te Michele.. Meni se cini da je 70to godiste.. Malo izgleda kao Rosamud Pike (kosa, stas, osmijeh) sa nosom i jagodicama slicnih Avrile Lavigne...
green dalia is offline  
Old 25.08.2017., 15:17   #12308
Quote:
Tina Tale kaže: Pogledaj post
Da li je kome poznata radnja?

Djevojcica 11-12 godina je na drustvenim mrezama komentirala teroristicke napade, i optuzili su je za terorizam! Ona je protjerana iz SAD-a skupa sa jednim roditeljem dok su braca/sestre i drugi roditelji ostali u SAD-u, ali do kraja zivota nisu smjeli kontaktirati sa ovo dvoje! Film mozda i nije americki... Evo nemam pojma,samo znam da me radnja jako zaintrigirala! Help

http://www.imdb.com/title/tt0924129/

Čim sam pročitao prvu rečenicu znao sam o kom filmu se radi ..ali ime nikako da dode u glavu ...Uživaj solidan film
__________________
I'm the law bitch!!!!!
DougMacRay is offline  
Old 25.08.2017., 15:55   #12309
@green dalia: Steta. Ne kuzim se inace u francuske glumice, a bas sam mislila da je ovaj film po opisu jer ga se sjecam.
Inconnu is offline  
Old 25.08.2017., 17:18   #12310
Quote:
green dalia kaže: Pogledaj post
Nije nažalost (

Noviji je film i radnja ide nekako spontano. Cini mi se da nije glavna tema filma ta bracna druzenja, vec sam ja naletila na te scene na sam kraj filma.. Sjecam se da film zavrsava da svi izlaze iz neke kuce, rastaju se na dvoristu usred bijela dana, i nesto si pricaju dvije zene (nekakav sin i rastava) a par metara dalje ih gleda neka stara baka (valjda svekrva)


Ima slicnosti izmedu tih dviju glumica samo ta koju trazim je nesto mladja od te Michele.. Meni se cini da je 70to godiste.. Malo izgleda kao Rosamud Pike (kosa, stas, osmijeh) sa nosom i jagodicama slicnih Avrile Lavigne...
Marina Fois, možda.
LouReeth is offline  
Old 26.08.2017., 12:29   #12311
Quote:
green dalia kaže: Pogledaj post
Nije nažalost (

Noviji je film i radnja ide nekako spontano. Cini mi se da nije glavna tema filma ta bracna druzenja, vec sam ja naletila na te scene na sam kraj filma.. Sjecam se da film zavrsava da svi izlaze iz neke kuce, rastaju se na dvoristu usred bijela dana, i nesto si pricaju dvije zene (nekakav sin i rastava) a par metara dalje ih gleda neka stara baka (valjda svekrva)


Ima slicnosti izmedu tih dviju glumica samo ta koju trazim je nesto mladja od te Michele.. Meni se cini da je 70to godiste.. Malo izgleda kao Rosamud Pike (kosa, stas, osmijeh) sa nosom i jagodicama slicnih Avrile Lavigne...
da nije ovo: http://www.imdb.com/title/tt5833730/?ref_=nm_flmg_act_5
DeeJay_D is online now  
Old 26.08.2017., 12:47   #12312
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Marina Fois, možda.
Nije nažalost
Quote:
DeeJay_D kaže: Pogledaj post
Niti taj
green dalia is offline  
Old 26.08.2017., 14:57   #12313
Čini se da je mojoj agoniji došao kraj..
Riječ je o Florence Pernel i filmu Le desamour (odljubljivanje) iz 2010..


http://www.les.celebrites.free.fr/liste-actrices.php?origine=francaises

srećom pa sam samo do slova F trebala provjerava

tnx na linku Azra
green dalia is offline  
Old 27.08.2017., 00:37   #12314
Čini mi se da se radi o australskom filmu. Dva tipa sjede na nekoj teraci i iznebuha jedan od tipova drugom tipu ponudi svoju ženu. Ovaj oklijevajući prihvati i oni se poseksaju. Iza toga probljemi.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 27.08.2017., 21:19   #12315
Quote:
DougMacRay kaže: Pogledaj post
http://www.imdb.com/title/tt0924129/

Čim sam pročitao prvu rečenicu znao sam o kom filmu se radi ..ali ime nikako da dode u glavu ...Uživaj solidan film

Jao pa hvala puno!!
Tina Tale is offline  
Old 28.08.2017., 02:17   #12316
ime horor filma

Film sam gledao jos kao dete a sada imam 33 godine )
Ukratko opis filma:
Majka je u ludnici , deca su smestene kod babe i dede. Klinac sanja kako hranakoju jede kod njih u stvari ljudsko meso, sto ce se na kraju potvrditi kao istina. Majka bezi iz ludnice oni se skrivaju od nje , medjutim na kraju shvataju da je ona poludela zbog toga sto su joj roditelji ubice.

Da li neko slucajno zna o kom se filmu radi
VladimirSM is offline  
Old 28.08.2017., 14:09   #12317
Quote:
VladimirSM kaže: Pogledaj post
Film sam gledao jos kao dete a sada imam 33 godine )
Ukratko opis filma:
Majka je u ludnici , deca su smestene kod babe i dede. Klinac sanja kako hranakoju jede kod njih u stvari ljudsko meso, sto ce se na kraju potvrditi kao istina. Majka bezi iz ludnice oni se skrivaju od nje , medjutim na kraju shvataju da je ona poludela zbog toga sto su joj roditelji ubice.

Da li neko slucajno zna o kom se filmu radi
Vrlo vjerojatno "Grandmother's House" (1988.g.):
http://www.imdb.com/title/tt0097455/
LordSauron is offline  
Old 28.08.2017., 16:18   #12318
Quote:
LordSauron kaže: Pogledaj post
Vrlo vjerojatno "Grandmother's House" (1988.g.):
http://www.imdb.com/title/tt0097455/
Jeste to je taj ziv bio
VladimirSM is offline  
Old 29.08.2017., 08:27   #12319
Quote:
VladimirSM kaže: Pogledaj post
Jeste to je taj ziv bio
Nema problema, drago mi je da si našao što tražiš
LordSauron is offline  
Old 29.08.2017., 14:20   #12320
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Čini mi se da se radi o australskom filmu. Dva tipa sjede na nekoj teraci i iznebuha jedan od tipova drugom tipu ponudi svoju ženu. Ovaj oklijevajući prihvati i oni se poseksaju. Iza toga probljemi.
Pazi, meni lici na savim dobar triler sa Kevin Spejsijem iz 1992.godine "Consenting adults". Izvinjavam se ako nije taj, ali ga pogledaj, za dosadno vece, sasvim prihvatljiv filmcic!
stimpson is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.