Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2013., 14:58   #41
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
a možda će on biti sam sebi ćaća
http://i44.servimg.com/u/f44/14/74/94/97/mozda-10.jpg



a bome Joffrey je sam sebi rođak
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 15:03   #42
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
Queen of Thornes je to lijepo objasnila
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 15:22   #43
nemoj da se igraš sa živcima mojim
daj mi ono moje mala što najviše volim

izgleda kao hit među braćom i sestrama u Westerosu
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 15:31   #44
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
nemoj da se igraš sa živcima mojim
daj mi ono moje mala što najviše volim
izgleda kao hit među braćom i sestrama u Westerosu
Da, žene u quarthijskim haljinama
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 15:49   #45
Mene objektivno smeta da neke likove bespotrebno doslovno uništavaju npr. Blackfish, lik je totalno dobar u knjizi, odličan je i u seriji, pun vrhunskog humora i slično, i onda na RW preživi jer mu se "pripišalo", totalno nepotrebno srozavanje lika, koji bi prema smjeru u kojem idu knjige kasnije vjerojatno trebao odigrati značajnu ulogu.
Isto tako, s obzirom da u seriji su dosta forsirali priću tipa "sjever pamti", "sjever to neće nikada zaboraviti" i slično, bila bi totalna svinjarija ako izostave kasnije "debelog starog Manderlaya" i njegov plan...
Jedino ako imaju neki grubi info od MArtina u kojem smjeru idu dalje knjige, pa da sad pripremaju teren da skrate radnju.....
Kardinal75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 16:26   #46
mislim da bi i Martin volio vidit gdje idu knjige
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 18:46   #47
Quote:
violent_violet kaže: Pogledaj post
Nekako mi se čini da scenariste nije baš briga koliko je neki lik bitan, pa da mu zato daju više prostora, nažalost.
lako za scenariste, epizode napisane od Martina su jednako plitke i slabe kao i ostale što se tiče likova
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 18:50   #48
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
lako za scenariste, epizode napisane od Martina su jednako plitke i slabe kao i ostale što se tiče likova
Neke su i malo gore čak.
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:29   #49
Ono što meni najviše smeta u seriji je pretjerana seksualizacija. OK, ima toga i u knjizi, ali ne u ovolikoj mjeri i ne tako totalno bezrazložno.
Nadalje, nerviraju me s nimalo shvatljivim mijenjanjem nekih totalno nebitnih sitnica, tipa Vargo Hoat je Locke. Da, baš zato što je nebitno me ne bi trebalo smetat, ali ne mogu shvatit zašto imaju potrebu takvo što promijenit.
Tako isto Asha = Yara! Zaštoooo? Da ne bi zvučala preslično Oshi? I da, zašto ona ide spašavat Theona? Ne sviđa mi se.
Jako mi je glupo bilo što su Robb i Catelyn mislili da su Bran i Rickon možda ipak živi, jer je upravo vjerovanje da su mrtvi u knjizi doveli do određenih stvari.
Kuća Neumirućih također Baš ništa od onoga iz knjige nisu uključili.
Ne shvaćam predstavljanje Dontosa na početku 2. sezone i onda nakon toga totalno ignoriranje svega s njim i Sansom.
Izostanak Drugih na početku 3. sezone Šta prave ovakvu seriju ako nemaju novaca za prikazat Druge
Puno mekša Cersei mi također nije jasna. Daleko je to od one kučke iz knjige.
Shae općenito. Da mi je vidit kako će to dalje izvest nakon svega što su nam priredili s njom.
Gdje je Hladnoruki? Njemu sam se skoro pa najviše veselio. Ali ajd još stignu to popravit u 4. sezoni i predstavit ga.
I za kraj, Podrick the fucker?!?! Just WTF?
kresho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:39   #50
ta teorija da je rob napravija dite mi se nikad nije sviđala, a ovako se nakon seije malo više nadam da neće bit ništa od toga, i ovako bi moglo bit svega kad manderly dovede rickona, a littlefinger sansu, još šta je bilo s onom robovom odlukom da ga jon nasljedi, plus živi bran koji ima najviše prava od svih (posli mogućeg robovog diteta)

uglavnom da se osvrnem na temu u seriji mi smeta skoro sve, al eto ko voli nek izvoli, ako ništa bar je promovirala knjigu
dunyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 22:41   #51
Quote:
Kardinal75 kaže: Pogledaj post
Jedino ako imaju neki grubi info od MArtina u kojem smjeru idu dalje knjige, pa da sad pripremaju teren da skrate radnju.....
Martin je njima rekao kraj, ugrubo, za slučaj da otegne papke prije nego što dovrši knjige.
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 22:48   #52
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Martin je njima rekao kraj, ugrubo, za slučaj da otegne papke prije nego što dovrši knjige.
Nemoguće, nemoze Martin umrijeti , baš izgleda zdravo , joga, meditacija, zdrav život
Kardinal75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 23:00   #53
Quote:
Kardinal75 kaže: Pogledaj post
Nemoguće, nemoze Martin umrijeti , baš izgleda zdravo , joga, meditacija, zdrav život
Ne zaboravi da je u cvijetu mladosti.
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 23:05   #54
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Ne zaboravi da je u cvijetu mladosti.
Mada moram biti iskren, poludio bi da "prdne na rosu" i ne završi knjige....
Kardinal75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 23:36   #55
Ova je serija ko Nicole Kidman/Leonardo DiCaprio/Jelena Veljača - beskrvna životinja
Nit smrdi nit miriše, nema tu kruva
Čak sam jedno vrijeme mislila da će zbog serije ljudi čitati knjige, ali oko mene, oni koji su čitali serijal, čitali su ga bez obzira ne ekranizaciju, a oni koji govore "joj, moram pročitat knjige, tv serija je preedobra - ali ne želim si ju spoilat" mogu srat nekom drugom, vjerovatno ju neće nikad pročitat
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 08:05   #56
Quote:
kresho kaže: Pogledaj post
Ono što meni najviše smeta u seriji je pretjerana seksualizacija. OK, ima toga i u knjizi, ali ne u ovolikoj mjeri i ne tako totalno bezrazložno.
Nadalje, nerviraju me s nimalo shvatljivim mijenjanjem nekih totalno nebitnih sitnica, tipa Vargo Hoat je Locke. Da, baš zato što je nebitno me ne bi trebalo smetat, ali ne mogu shvatit zašto imaju potrebu takvo što promijenit.
Tako isto Asha = Yara! Zaštoooo? Da ne bi zvučala preslično Oshi? I da, zašto ona ide spašavat Theona? Ne sviđa mi se.
Jako mi je glupo bilo što su Robb i Catelyn mislili da su Bran i Rickon možda ipak živi, jer je upravo vjerovanje da su mrtvi u knjizi doveli do određenih stvari.
Kuća Neumirućih također Baš ništa od onoga iz knjige nisu uključili.
Ne shvaćam predstavljanje Dontosa na početku 2. sezone i onda nakon toga totalno ignoriranje svega s njim i Sansom.
Izostanak Drugih na početku 3. sezone Šta prave ovakvu seriju ako nemaju novaca za prikazat Druge
Puno mekša Cersei mi također nije jasna. Daleko je to od one kučke iz knjige.
Shae općenito. Da mi je vidit kako će to dalje izvest nakon svega što su nam priredili s njom.
Gdje je Hladnoruki? Njemu sam se skoro pa najviše veselio. Ali ajd još stignu to popravit u 4. sezoni i predstavit ga.
I za kraj, Podrick the fucker?!?! Just WTF?
iste zamjerke kao da sam ja pisao, svaka čast
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 17:01   #57
Pozdrav svima

Smeta me skoro sve što ste naveli (i još puno toga ali ko će toliko pisat) a izdvajam posebno Coldhands kojeg sam čekala sad ce sad ce kad ono k...i još mužu nečitaču pričala o super liku koji slijedi kad ono blah ništa,

Ali mislim da nitko nije spomenuo možda skroz nebitna stvar, vjerojatno im je bilo preskupo snimit, ali sam s oduševljenjem čekala kako će prikazat Queenscrown a umjesto tornja usred jezera do kojeg možeš doci putem koji je skriven ispod vode ja dobijem neku jadnu ruševinu, skroz lejm!!!
arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 17:21   #58
Quote:
Kardinal75 kaže: Pogledaj post
Nemoguće, nemoze Martin umrijeti , baš izgleda zdravo , joga, meditacija, zdrav život
Soprano je evo umro u 51., a malo mi djeluje zdravije od Martina, da ne kažem da je mlađi
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 17:05   #59
moji išjus sa serijom:
1. sise, sise, sise, guzice, sise
1a. roz
2. osamsto scena s mučenjem theona. da, shvatili smo i prvi put. ramsay je bolesno govno.
2b. theonova kita.
3. razgovori/podjebavanja maloprstog i varysa. wtf? souuu not maloprsti.
4. mila i dobra shae
5. mlitava cersei
6. đe je westerlingka?
7. daario: fail casting
8. jon: total fail casting.
itd itd itd
...

dobre stvari:
1. arya i hound
2. momčina đefri
3. you don't know anything, jon snow.
ima još, ali vruće mi je sad, ne mogu mislit.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 19:52   #60
e sada, Daario mi nije toliko loš zasada, a ionako dio s njime je više proljev zbog Dany
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.