Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Pogledaj rezultate ankete: Mister GOT-a je?
Jaime Lannister 41 50.62%
Tyrion Lannister 7 8.64%
Bronn 3 3.70%
Ned Stark 4 4.94%
Stannis Baratheon 6 7.41%
Renly Baratheon 6 7.41%
Loras Tyrell 5 6.17%
Robb Stark 23 28.40%
Jon Snow 20 24.69%
Theon Greyjoy 2 2.47%
Ramsay Bolton (Snow) 8 9.88%
Gendry Waters 17 20.99%
Lancel Lannister 2 2.47%
Podric Payne 1 1.23%
Khal Drogo 23 28.40%
Viserys Targaryan 7 8.64%
Edmure Tully 7 8.64%
Jorah Mormont 3 3.70%
Daario Naharis 5 6.17%
Oberyn Martell 8 9.88%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 81. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2013., 17:26   #41
Dodao sam opcije nakon kaj su mi admini uključili opciju za uređivanje anketâ. Nove opcije koje je zatražila autorica ankete su Jorah Mormont i Dario Nahaaris.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 20:13   #42
Jamie jer je , a Jon mi ima preslatke okice i kovrčavu kosu
__________________
Weeee
pita-od-jabuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 13:06   #43
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
pa ne znam baš šta je objektivno
meni je Jamie nelijep, da ne kažem ružan
Robb mi je ok, ali nekako prazan
a mislim u smislu, imaju lijepa pravilna lica,manekenska, kosice, okice, zgodni su i tako to. Robb pogotovo, on je univerzalno lijep,od mojih svih koji gledaju, nisam cula jos negativan komentar na njega. na izgled tojest, o liku bi se dalo raspravljat

Jorah je takva ribica meni da to nisu istine, a istodobno je bezobrazno zgodan, takav zarastao, uvijek u onim krpama, one oke što gledaju Khaleesi kao da je jedina na svijetu, glas i naglasak .... čisti perfekšn mi je on, topim se kad ga vidim.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 11:02   #44
moji glasovi su otišli jonu, viserysu i edmureu

od ponuđenih oni su mi najviše hot
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 01:03   #45
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
ali uvjerljivo najveća ljubav u seriji mi je Ser Jorah. neznam, padam valjda na te zrelije zarasle zaštitnike-patnike ala Aragorn, kajjaznam. al on mi je uvjerljivi vrh, među svom mlađarijom u seriji, njemu bi prvom ošla
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
a mislim u smislu, imaju lijepa pravilna lica,manekenska, kosice, okice, zgodni su i tako to. Robb pogotovo, on je univerzalno lijep,od mojih svih koji gledaju, nisam cula jos negativan komentar na njega. na izgled tojest, o liku bi se dalo raspravljat

Jorah je takva ribica meni da to nisu istine, a istodobno je bezobrazno zgodan, takav zarastao, uvijek u onim krpama, one oke što gledaju Khaleesi kao da je jedina na svijetu, glas i naglasak .... čisti perfekšn mi je on, topim se kad ga vidim.
Daaaaaaa, na Međeda sam zaboravila. On je tako divan meni. Obožavam njegov glas, sva se rastopim kad kaže ''khaleesi''. Mogla bih ga nasnimiti i puštati si to kad se izbediram.
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 01:25   #46
Rhaegar Targaryen.
twinstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 18:29   #47
Quote:
twinstar kaže: Pogledaj post
Rhaegar Targaryen.
uzimali smo samo ljude koji su se pojavili u seriji......al on bi definitivno bio na listi...možda da damo neki Miss/Mister Roberts Rebellion tu bi totalno glasala za roberta i brandona starka

btw.....Jaime u vodstvu. Ja, Ajvazica i VKica cvjetamo od sreće. Sve druge cure nek nam se slobodno pridruže
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 14:03   #48
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
btw.....Jaime u vodstvu. Ja, Ajvazica i VKica cvjetamo od sreće. Sve druge cure nek nam se slobodno pridruže
Ja nisam glasala za njega, Coster-Waldau mi nije onoliko zgodan koliko bi Jaime trebao biti.
Ajvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 18:00   #49
Quote:
Ajvz kaže: Pogledaj post
Ja nisam glasala za njega, Coster-Waldau mi nije onoliko zgodan koliko bi Jaime trebao biti.
sad si me ubila u pojam
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 22:35   #50
Quote:
Ajvz kaže: Pogledaj post
Ja nisam glasala za njega, Coster-Waldau mi nije onoliko zgodan koliko bi Jaime trebao biti.
Ko bi po tvome mišljenju bio bolji za tu ulogu? Daj nam neki primjer koji je najbliži tome kako ti zamišljaš Jaimea
__________________
Death is so terribly final, while life is full of possibilities.
Rhaenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 00:04   #51
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
sad si me ubila u pojam
Ja sam glasala za Jaimeja, iako ga mrzim iz dna duše. Po opisu iz knjige, on je sex god, a i Nikolaj je mljac.
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 00:18   #52
Quote:
Rhaenys kaže: Pogledaj post
Ko bi po tvome mišljenju bio bolji za tu ulogu? Daj nam neki primjer koji je najbliži tome kako ti zamišljaš Jaimea
Ja baš ne volim tipove s nosinama pa mi zato ovaj nije baš nešto.
Nemam nekog glumca u glavi za njega, ali već sam davno naletjela na ovu sliku i to mi je super Jaime.

Ajvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 20:28   #53
Ja sam očekivala nešto ovakvo - [LINK NA SLIKU OBRISAN] . Nekoga malo mlađeg i plavijeg od ovoga. Iako je i slika gore vrlo blizu nečemu takvom.

Posebice mi je ostalo u pamćenju ono poglavlje u četvrtoj knjizi kad Catelyn u razgovoru s njim pomisli "Was there ever a man as beautiful or as vile as this one?".
evelyn adair is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 22:32   #54
Kaj je samo meni Theon zgodan?

Gendry, Jaime i Viserys su isto zgodni.
Meni je i Tyrion zgodan. There, I said it!

Drogo mi je vjerojatno najružniji.

Kaj se tice same knjige, prema opisima sam Jona zamišljala skroz drukcije ( visokog, mršavog, ne tak pretty boy-astog)i takav Jon bi mi bil puno zgodniji. Kit izgleda (i glumi) ko nekakva uvenula curička.
__________________
"There are no heroes. In life, the monsters win."
LilyTheKid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 23:14   #55
Quote:
LilyTheKid kaže: Pogledaj post
Kaj se tice same knjige, prema opisima sam Jona zamišljala skroz drukcije ( visokog, mršavog, ne tak pretty boy-astog)i takav Jon bi mi bil puno zgodniji. Kit izgleda (i glumi) ko nekakva uvenula curička.
Theon mi je oduran, božemeoprosti. Jedan od lošijih castinga u GoT.
Slažem se da ni Jon nije dobro pogođen, ali ga Kit ok glumi, on i je uvenula curička...samo se duri, broji repu i razgibava ruku. Praktički jedina dobra njegova scena u ADWD je ono s Janosom Slyntom.
Ajvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 23:16   #56
Quote:
Ajvz kaže: Pogledaj post
Theon mi je oduran, božemeoprosti. Jedan od lošijih castinga u GoT.
Slažem se da ni Jon nije dobro pogođen, ali ga Kit ok glumi, on i je uvenula curička...samo se duri, broji repu i razgibava ruku. Praktički jedina dobra njegova scena u ADWD je ono s Janosom Slyntom.
Meni je baš zgodan. Al i ako nije fizički pogođen, Alfie mi odlicno glumi Theona. Meni je jedan od najboljih glumaca među mlađima.

Ma znam da je Jon uvenula curicka, al Kit ima 2 izraza lica, ako i tolko. On i Dany su mi medu najvecim propustima kaj se castinga tice.
__________________
"There are no heroes. In life, the monsters win."
LilyTheKid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 23:18   #57
Quote:
LilyTheKid kaže: Pogledaj post
Kaj je samo meni Theon zgodan?

Gendry, Jaime i Viserys su isto zgodni.
Meni je i Tyrion zgodan. There, I said it!

Drogo mi je vjerojatno najružniji.
Ček sam malo, Drogo ti je najružniji, a Theon zgodan? I don't get it. Theon je užasan miscast, kao i ona njegova grozna sestra Yara (u knjizi je Asha puno bolja). Tyrion nije nešto zgodan, ali je simpatičan i duhovit.

Quote:
Ajvz kaže: Pogledaj post
Theon mi je oduran, božemeoprosti. Jedan od lošijih castinga u GoT.
Slažem se da ni Jon nije dobro pogođen, ali ga Kit ok glumi, on i je uvenula curička...samo se duri, broji repu i razgibava ruku. Praktički jedina dobra njegova scena u ADWD je ono s Janosom Slyntom.
Potpisujem sve.
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 23:34   #58
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Ček sam malo, Drogo ti je najružniji, a Theon zgodan? I don't get it. Theon je užasan miscast, kao i ona njegova grozna sestra Yara (u knjizi je Asha puno bolja). Tyrion nije nešto zgodan, ali je simpatičan i duhovit.

Rekoše mi vec da mi je ukus upitan
Zasad sam pogledala do pola druge sezone, hocu pogledati u komadu, a uz faks nemam vremena, i meni Alfie baš dobro glumi Theona
Jel tebi miscast samo radi izgleda?
__________________
"There are no heroes. In life, the monsters win."
LilyTheKid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 08:30   #59
Quote:
LilyTheKid kaže: Pogledaj post
Rekoše mi vec da mi je ukus upitan
Zasad sam pogledala do pola druge sezone, hocu pogledati u komadu, a uz faks nemam vremena, i meni Alfie baš dobro glumi Theona
Jel tebi miscast samo radi izgleda?
Pa daaaa, baš preloše izgleda. Nekako jadno i zakržljalo, a Theon bi po knjigama trebao bit pravi macan. Što se tiče glume, Alfie je ok, ali je gaaaaaadaaaaaaaaan. (Objektivnost mi je na nivou )
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 11:14   #60
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Pa daaaa, baš preloše izgleda. Nekako jadno i zakržljalo, a Theon bi po knjigama trebao bit pravi macan. Što se tiče glume, Alfie je ok, ali je gaaaaaadaaaaaaaaan. (Objektivnost mi je na nivou )
Gle, misteri se ne biraju po IQu
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:39.