Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2017., 21:44   #1001
Novica zvao nekog iz publike 1 na 1
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 02.04.2017., 22:00   #1002
Otišla tibula Arapovicu, ako se Ryan ne vrati bit ce skracena rotacija u finalu na maks.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 02.04.2017., 22:25   #1003
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Otišla tibula Arapovicu, ako se Ryan ne vrati bit ce skracena rotacija u finalu na maks.
Djelovao mi je dosta dobro, onako gledajući ga na klupi

U utorak u 19h CZ-Budućnost. Zvezda je tri dana nakon toga u Turskoj gdje hvata prolaz dalje u EL. Dvije utakmice u kojima nemaju prava na kiks.
Luyindula is offline  
Old 02.04.2017., 22:26   #1004
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Novica zvao nekog iz publike 1 na 1
Neki mali debeli celavi mu je jebao mater zadnjih 5 minuta sa tribine, bas sam se bio cudio kako je uporan. Kasnije mu se pridruzio i jos jedan istih fizickih predispozicija pa su ih zastitari maknuli, a jednoga je i Pavlovic odgurnuo, ali se min kasnije bio slikao sa klincima.

Tekma solidna, ocekujem 0-3 u finalu i silovanje sa 20+ razlike. Dzanan simpatican.
Cratos is online now  
Old 02.04.2017., 23:08   #1005
Ti si igrač i nemas sta reagirati na provokacije iz publike, pa u Beogradu je 10x gore kad igraju protiv Zvezde pa ga nisam vidio da se tako junači
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 02.04.2017., 23:11   #1006
Lavar bi ga dobio 1 na 1 ko iz pičke.
khneza is offline  
Old 02.04.2017., 23:17   #1007
Imam hunch da Budućnost izbacuje FMP.

Ovo večeras je bilo dobro.
mitch is offline  
Old 02.04.2017., 23:23   #1008
Quote:
khneza kaže: Pogledaj post
Lavar bi ga dobio 1 na 1 ko iz pičke.
Lavar bi dobio Jordana 1 na 1
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 02.04.2017., 23:26   #1009
Quote:
khneza kaže: Pogledaj post
Lavar bi ga dobio 1 na 1 ko iz pičke.
papirlova is offline  
Old 02.04.2017., 23:28   #1010
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
Neki mali debeli celavi mu je jebao mater zadnjih 5 minuta sa tribine, bas sam se bio cudio kako je uporan. Kasnije mu se pridruzio i jos jedan istih fizickih predispozicija pa su ih zastitari maknuli, a jednoga je i Pavlovic odgurnuo, ali se min kasnije bio slikao sa klincima.

Tekma solidna, ocekujem 0-3 u finalu i silovanje sa 20+ razlike. Dzanan simpatican.
ne vidim problem za provokacije s tribina. sta bi trebala bit kamilica pa da se svi osjecaju ugodno i kao doma.

ne smijes vise jebat majku igracu partizana, do tu je doslo.

a novica, ne sjecam se da se tako kurci delijama u pioniru.
papirlova is offline  
Old 03.04.2017., 03:41   #1011
Ne opravdavam ja njega, nego samo kazem sto se dogodilo.

Meni je citava ta situacija zadnju minutu bila urnebesna, jer je tip poludio na Cedevitine navijace, alo, Cedevitine, vecina publike je ekipa koja ne zna nabrojiti prvu postavu i puca im k za Cedevitu, a on lud zbog te dvojice. Ili kada se na kraju Tomas nabrijao i unio u facu Lukovicu a ovaj se smije i nije mu jasno nista, a naravno ne smije se ni zaboraviti na Kruleta koji je napao Bircevica

Kuzio bi da se radilo o Zadru ili Ciboni, ono postoji neka povijest i rivalstvo, ali Cedevita i takve pizdarije na kraju, komedija. Ali dobro, Tomas vec ima i povijest takvih ispada, kada je skoro premlatio tipa na kraju tekme protiv Cibone
Cratos is online now  
Old 03.04.2017., 10:25   #1012
Cedevita je bez Boatrighta igrala baš oku ugodno.

A Zvezda, nakon ovako odlične i dominantne sezone došli su u situaciju da im 2 utakmice u 2 dana presuđuju jel sezona debakl ili rapsodija.

Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
a naravno ne smije se ni zaboraviti na Kruleta koji je napao Bircevica
Zar to nije bio Babić?
Tsigalko 11 is offline  
Old 03.04.2017., 10:37   #1013
Inače, Babić ugodno iznenadio kako je praktički sam riješio utakmicu sa 9 uzastopnih koševa. Znam da ima u sebi to i čak biti standardan i pouzdan član rotacije u reprezentaciji, samo ga dosta samopouzdanje jebe, barem mu je takav nekakav govor tijela.
Drago mi je zbog njega, bolji je to igrač nego što mu partije u dosta utakmica to pokazuju.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Old 03.04.2017., 12:49   #1014
"Ryan Boatright ima rupturu mišića zadnje lože desne natkoljenice. Sa terena će izbivati minimalno desetak dana a o težini ozljede i veličini rupture znat će se više u utorak nakon detaljne dijagnostike. Marko Arapović ima rupturu patelarnog ligamenta lijevog koljena što je jedna od najtežih sportskih ozljeda uopće. Čekamo detaljnu dijagnostiku tijekom ponedjeljka popodne kao i posebne operativne dodatke i lijekove iz Njemačke pa ćemo ga operirati u Traumatološkoj bolnici. Oporavak će trajati minimalno 6 mjeseci"
papirlova is offline  
Old 03.04.2017., 13:49   #1015
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
Neki mali debeli celavi mu je jebao mater zadnjih 5 minuta sa tribine, bas sam se bio cudio kako je uporan. Kasnije mu se pridruzio i jos jedan istih fizickih predispozicija pa su ih zastitari maknuli, a jednoga je i Pavlovic odgurnuo, ali se min kasnije bio slikao sa klincima.

Tekma solidna, ocekujem 0-3 u finalu i silovanje sa 20+ razlike. Dzanan simpatican.
sjecam se kako se na ovom podforumu isto ovako cudilo na europskom u Zagrebu kak to da nitko ne psuje majku, zasto svi tako sutljivo samo prate igru bez deranja itd.


i zatim kad par ljudi to radi proziva ih se za debile, daj se vec odlucite kaj vas muci
osobno me boli k. kaj tko misli jer malenu djecu s roditeljima na utakmicama naucim prostotatama za dva zivota al mi zaista dizu zivac ovakva kolutanja ocima od dezurnih dusica

"jao vreda suparnickog igraca, kakav prostak fuj"
sivi svijet is offline  
Old 03.04.2017., 16:07   #1016
Jedno je podjebavati i pljuckarati, drugo je ne gasiti se. Iseri šta imaš i pusti.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 03.04.2017., 18:25   #1017
Quote:
sivi svijet kaže: Pogledaj post
sjecam se kako se na ovom podforumu isto ovako cudilo na europskom u Zagrebu kak to da nitko ne psuje majku, zasto svi tako sutljivo samo prate igru bez deranja itd.


i zatim kad par ljudi to radi proziva ih se za debile, daj se vec odlucite kaj vas muci
osobno me boli k. kaj tko misli jer malenu djecu s roditeljima na utakmicama naucim prostotatama za dva zivota al mi zaista dizu zivac ovakva kolutanja ocima od dezurnih dusica

"jao vreda suparnickog igraca, kakav prostak fuj"
Kao sto je iznad napisano, jedno je kada protivnicka momcad ima napad pa im se jebe mater, zvizdi i dobacuje, a drugo je kada se covjek uopce ne obazire na tekmu i doslovno 5 minuta jebe mater covjeku bez da se sekunde ugasi. Bez ikakvog osjecaja za utakmicu, ona se lomi ovaj bog mater Džikiću koji ga ne jebe pol posto.

Sto se tice Europskoga, ja sam napisao svoje sto se toga tice, ja sam bio na gornjem dijelu u 3 tekme i na mom sektoru se itekako bilo navijalo, pogotovo protiv Grcke (rekao bih 70-80% tekme). Kasnije sam tu tekmu pogledao na tvu i nije se apsolutno nista culo.

Problem je sto je Arena uzasna dvorana sto se tice akustike, donji dio gdje su kamere i mikrofoni, su bili podijeljeni sponzorima, odnosno ljudima kojima je vrh zapljeskati na zakucavanje ili predstavljanje igraca. I jos vrhunac na sve to, uvijek su gostujuci navijaci bili u prvim redovima do terena.

Btw za moju dusicu se ne moras brinuti sine, a ako imas daljnjih problema obrati se u PM
Cratos is online now  
Old 03.04.2017., 20:54   #1018
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
. Ili kada se na kraju Tomas nabrijao i unio u facu Lukovicu a ovaj se smije i nije mu jasno nista
Ovoj situaciji je vjerojatno prethodio neki sukob, sumnjam da bi iz čista mira došlo do ovakve provokacije.
Luyindula is offline  
Old 03.04.2017., 21:18   #1019
ma dobro decki, samo vi nastavite s tim
napisite i Étiquette za navijanje pa nek sva fina gospoda zna pravila kako se pristojno ponasati u dvorani
nek ima i na semaforu poseban tajmer koji odbrojava koliko se pristojno moze vrijedati, fuckati i zvizdati kako se nebi presli dobri maniri


znali smo nekad pola utakmice imati na piku nekog igraca na klupi dok smo mu sjedili za vratom
bez veze, bez razloga i utakmice
i kaj je tu lose? sad se tu prelaze neke granice dobrog ukusa pa se tu bitcha po forumu?

e jbg kad je i do toga doslo, nije ni cudno kaj je danas sve u k.
toliko od mene i ovog ranta

isprike
sivi svijet is offline  
Old 03.04.2017., 22:11   #1020
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Ovoj situaciji je vjerojatno prethodio neki sukob, sumnjam da bi iz čista mira došlo do ovakve provokacije.
Sa Lukovicem nisam uopce skuzio nista, Bircevic je provocirao cijelu tekmu, prvo je bio checkirao Kruleta sa ramenom pa mu je on uzvratio 4 sec kasnije tako da ga je klepio po glavi, pa se onda sa Bilanom zakacio, pa Babicem u zadnjoj sekundi i onda je bio opci kurslus na kraju tekme.

Btw ozljeda Arapovica

https://www.youtube.com/watch?v=-0v7...tu.be&t=56m10s

Uopce ne kuzim na koju je foru tip ovako odletio, ne znam jel mu odmah ligament puknuo kada je krenuo skakati ili je pri padu ali izgleda nevjerojatno nespretno.
Cratos is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.