Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2010., 11:28   #2701
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Miris mi je savrsen,i u fraiche i u enticelante.Meni od Nuxe sve predivno mirisi,a ja sam ti osobe kojoj skoro svi parfemi smrde jer su mi se zgadili u trudnoci.
Ja nikako ne podnosim miris Garnier mlijeka za skidanje sminke od Ruze,pa nisam tila kupit ni taj tonik,vec sam uzela Nivein za osjetljivu kozu,i savrseno mirisi
I Andjelcic,hvala tebi sta si mi otkrila ove dvi savrsene kreme
i meni obje prekrasno mirise, dok mi recimo nirvanesque ima malo preumjetan miris, ne pase mi. sto i nije neka steta, jer mi ni sama krema nije nesto.
nema na cemu
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 21:02   #2702
danas su mi na vichy standu pregledali lice i ugl cura mi je preporucila za dan vichy aqualia light kremu za moju mjesovitu kozu.uvijek sam koristila avene i nuxe,nikad nisam obracala paznju na vichy,a probala sam kremicu doduse samo na ruci,ali mi se cini ok.jel ima tko iskustava s njom?
__________________
Blog
snjeguljica2901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 14:22   #2703
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Meni se povrača na samu pomisao na puža
Da, puno ljudi ne voli pužiće, ne znam zašto....Ovo je gel od sline, ne od pužeka
LeaRegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 14:26   #2704
Quote:
LeaRegina kaže: Pogledaj post
Da, puno ljudi ne voli pužiće, ne znam zašto....Ovo je gel od sline, ne od pužeka
baš utješno
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 14:47   #2705
Quote:
LeaRegina kaže: Pogledaj post
Da, puno ljudi ne voli pužiće, ne znam zašto....Ovo je gel od sline, ne od pužeka
Daj šuti..ionak mi je danas zlo
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 17:37   #2706
Danas sam slućajno u jednoj ljekarni naletila na testiranje kože i cura mi je rekla da imam jako dehidriranu kožu, mješovitu koja naginje ka masnoj, ponegdje i osjetljivu sa podosta začepljenim porama (koja kombinacija al bar kaže da je kvalitetna)....
Uglavnom preporučila mi je da stavljam masku (i to uriage hyseac) i to sam čudo kupila. Što se kreme tiče preporučila mi je neku od 400 kn od lieraca što sam glatko odbila te hidratantnu emulziju uriage hyseac. Dala mi je i tester za roc hydra plus light kremicu. Probala sam je i ne čini mi se loša. Do sada sam koristila avene cleanance emulziju i nije mi činila ništa za hidrataciju. Lice bi me poslije dosta zatezalo. Pročitala sam po forumima da svi uglavnom hvale avene hydrance legere.
E sad pitanje za cure koje imaju sličnu kožu mojoj, dakle mješovitu, dehidriranu, osjetljivu a imaju i problema za potkožnim prištičima a koje su koristile ove proizvode da me prosvijetle i pomognu mi odabrati jer sam se skroz pogubila i ne znam šta da kupim.
papilova is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 18:44   #2707
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
baš utješno
DNS_U2_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 16:14   #2708
Jel može netko javit u kojoj ljekarni(Zagreb) i kad rade ta testiranja jer bih ja stvarno htjela znat kakva je moja koža i možda napokon kupiti kreme i sva ostala sranja koja su stvarno predviđena za moju kožu??
ajde pliiiiz
Tierra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 10:23   #2709
moja je koza inece isto masna, ali dehidrirana, steze me...a kad si puder stavim , mi se ljusti... cak sam si ulje nocurka kupila i stavljala, samo se upilo i opet ista prica.. jucer sam si kupila od cera di cupra, zelenu kremu, hidratantnu za sve tipove koze, kao za mlade... krema je super, al opet isto, mozda za nijansu blje...znam da ne mogu ocekivat cudo u jednom danu, najradije bih si niveu stavila da me nije strah da cu pristice dobit (kojima sam rewlativno sklona, nemam ih puno, al znaju izbiti)!! sta da radim da si nahraniom kozu??
vivian.22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 11:41   #2710
balea aqua serum košta oko 25kn, a meni je spas protiv ljuštenja možeš ga staviti samoga ili prije kreme
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 13:18   #2711
Gledala sam danas na tv o toj zoe kozmetici,i puzu.
Ne znam,ja bih probala,a nije ni skupo kad vidis sta se sve dobije za 400kuna.
Nek se javi netko ako je probao
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 14:32   #2712
Quote:
Kya kaže: Pogledaj post
balea aqua serum košta oko 25kn, a meni je spas protiv ljuštenja možeš ga staviti samoga ili prije kreme
al cula sam da je komedogen
vivian.22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 15:19   #2713
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Moram reci da mi je ova krema pomogla da se rjesim dehidracije u ovo vrijeme,savrseno mi vlazi moju mjesovitu kozu

A jel ju masti??
Meni pod hitno treba vrlo dobra hidratacija, ali da me ne zamasti jako, moja t-zona to nebi podnjela.... ali suhi obrazi žude za vlagom
..:sunscreen:.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 15:20   #2714
Quote:
vivian.22 kaže: Pogledaj post
al cula sam da je komedogen
meni nije nimalo a i nisam čula da je nekome uzrokovao probleme tu na forumu, cure s masnom dehidriranom kožom ga koriste. moja je mješovita i otkad ga koristim, koža mi je mrak
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 15:42   #2715
Ni meni ne izaziva nikakve prištiće.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 11:09   #2716
uf.. već sam se ukakila...
nedavno sam ga počela koristit, popravilo mi se općenito stanje lica(imam masnu, dehidriranu, vrlo sklonu prištićima kožu lica).
al od novih prištića ništa. tak da ne bi rekla da je komedogen.. nemoj me plašit
Tierra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 12:25   #2717
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Gledala sam danas na tv o toj zoe kozmetici,i puzu.
Ne znam,ja bih probala,a nije ni skupo kad vidis sta se sve dobije za 400kuna.
Nek se javi netko ako je probao
Ja sam od njih naručila iz webshopa zoeinfinity prije nekoliko tjedana, ta nije od puza nego sa ekstraktom bisera... i prezadovoljna sam!! krema je preodlicna i ovo je valjda prva zima u zadnjih nekoliko godina da mi se lice ne osusi.... serum je onako mekan, super se upija... i mlijeko za tijelo, bas fino hidratizira
skuzila sam da je jako puno ljudi reklo za kreme od puzeva, i danas sam i ja vidjela reklamu na tv-u za ovu koju si napisala, frendica ju je narucila (a ja ju mislila iznenadit za bozic!!)... ona ima malih problema s aknama po licu i strijama na tijelu, tak da si s ovom cijelom kolekcijom moze rijesiti sve.... a gledala sam malo po netu za sve te njihove sastojke, i jos je jedna cura tu pisala prije o nekim sastojcima jer smo razgovarale o tome, meni se cini dovoljno realno sve skupa i mislim da se isplati za ovu cijenu... i pise da je dermatoloski testirano, certifikati i to sve...
Anazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 13:09   #2718
Ja sam pisala jer je moja mama uzela njihovu liniju essence of snake...ful je zadovoljna..linija je namijenjena njenim godinama..bore i to..kaže mi da je baš opuštajuća..ulovila sam jučer reklamu na Novoj tv...uglavnom , zagrijala sam se za onu kolekciju od zlata jer mi se nekako čini da bi to bilo najprimjerenije mojim godinama..ja sam baš pitala curke prije koji dan da mi preporuče neku kremu za ovu zvjersku zimu...možda da razmislim o toj s biserima onda ipak?..biseri?..zlato?..hmmmmmm
cinestarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 22:53   #2719
cure, jel koristi koja ili je cula kakve su ''bebe'' kreme? (mislim da ih prozvodi johnsons) zanima me jesu li masne tj. jel se brzo upijaju i da li ima ona klasicna podjela za suhu i za norm/mj.kozu?
privukla me ambalaza... a ne znam nista o tim kremama?
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 00:22   #2720
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
cure, jel koristi koja ili je cula kakve su ''bebe'' kreme? (mislim da ih prozvodi johnsons) zanima me jesu li masne tj. jel se brzo upijaju i da li ima ona klasicna podjela za suhu i za norm/mj.kozu?
privukla me ambalaza... a ne znam nista o tim kremama?
Ja koristim njihovu mattierende, to je matirajuća krema za mješovitu kožu, meni je savršena, najbolja u toj kategoriji. A čula sam da hvale i onu za suhu i osjetljivu kožu. A da, to je Johnsons za zapadno tržište, neki proizvodi imaju čak i istu ambalažu kao što je Johnsons nekad imao (npr pjena za umivanje lica).Obožavam tu marku
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:30.