Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2011., 22:52   #2001
Kako se postaviti kada dođe mužjak koji se tjera??
Moja je još premalecna za takve aktivnosti a i sterilizirat ćemo ju.
Danas je jedan simpatičan muški primjerak njezine vrste totalno bio van sebe kada ju je vidio a bili smo zajedno u društvu cijelo vrijeme.
Dok je ovaj izvodio psine (nije ju zaskakivao - bio je prilično ljubazan - samo ju je lizao) ova moja ga je grizla i cvilila kao da on nju grize.
Nisam ju dizala u ruke.
To sve ok??
Ma pitam svašta - znam - rekla sam ovo mi je prva pesica i eto moram pitati...
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 00:06   #2002
Mužjak se ne tjera, on je kao i svaki mužjak 100% spreman 365 dana u godini ..tako da mi niej jasno o čemu pričaš obzirom da je tvoja štene koje još nema hormone i ne miriše muškićima

tvoja ga je grizla u cvilila u želji za druženjem i igranjem i to s njegovom muškošću nema baš nikakve veze..
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 00:19   #2003
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Mužjak se ne tjera, on je kao i svaki mužjak 100% spreman 365 dana u godini ..tako da mi niej jasno o čemu pričaš obzirom da je tvoja štene koje još nema hormone i ne miriše muškićima

tvoja ga je grizla u cvilila u želji za druženjem i igranjem i to s njegovom muškošću nema baš nikakve veze..
Aha, ok, znaći tako je kod muških , ja isto gluposti pišem
Vidjela sam svoju u igri - i nije bila sada takva.
Izgleda da ipak miriše jer se frajer uzbudio
Inače znam ju u igri i nije to bila igra, ona je doslovno bila ljuta na njega.
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 00:24   #2004
Nema to veze što se on uzbudio....nikakve

ako je cvilila pri druženju i grizla pri tome onda niej bila ljuta trebala is pogledat moje video uratke igre ota i bee...i zvukove koje proizvode
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 00:26   #2005
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Nema to veze što se on uzbudio....nikakve
Ok, hvala.
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 00:28   #2006
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Nema to veze što se on uzbudio....nikakve

ako je cvilila pri druženju i grizla pri tome onda niej bila ljuta trebal ais pogledat moj video uratke igre ota i bee...i zvukove koje proizvode
Budem pogledala. Ma on je skakao po njoj pa se ona prestrašila pretpostavljam.
Bio je veći od nje pa možda i zbog toga.
I lizao ju je među nogicama što ova moja organski nije mogla podnijeti.
I onda je izgledala kao da bi mu oći iskopala.
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 00:31   #2007
Oprosti, napisala si da je cvilila i grizla, meni to više liči na igru kakvu ti do sada nisi vidjela, i doživjela, ali dobro, ne mogu tvditi jer nisam bila tu..
Ne razumiejm ovo lizao, pretpostavljam lizao guzu jer mu taj dio miriše, ono drugo ga ne zanima sve dok ne bude "zanimljivo"
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 00:35   #2008
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Oprosti, napisala si da je cvilila i grizla, meni to više liči na igru kakvu ti do sada nisi vidjela, i doživjela, ali dobro, ne mogu tvditi jer nisam bila tu..
Ne razumiejm ovo lizao, pretpostavljam lizao guzu jer mu taj dio miriše, ono drugo ga ne zanima sve dok ne bude "zanimljivo"
pa lizao ju je po pipici mada moja ima 4,5 mjeseca - sada ti znaj muške, pedofil
Rekla je gazdarica da je u blizini jedna kujica koja se tjera i fakat je sve krcato pobjeglih pasa i svi sline ga sline....pa ovaj probao sreću kod ove moje koja ga je zamalo pojela.
Prava žena.
Inače smo se susretali i danas s drugim mužjacima na drugom području i sve ok mada moram priznati da sam primjetila da su joj draže cure za igru.
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 09:38   #2009
Quote:
Ribež kaže: Pogledaj post
pa lizao ju je po pipici mada moja ima 4,5 mjeseca - sada ti znaj muške, pedofil
Rekla je gazdarica da je u blizini jedna kujica koja se tjera i fakat je sve krcato pobjeglih pasa i svi sline ga sline....pa ovaj probao sreću kod ove moje koja ga je zamalo pojela.
Prava žena.
Inače smo se susretali i danas s drugim mužjacima na drugom području i sve ok mada moram priznati da sam primjetila da su joj draže cure za igru.
Moguće da je lizao jer ga je zanimalo hoće li biti "zanimljiva",kad je vidio da nije prestao je,iako ima pasa oba spola koji to često rade,i naskakuju jedni druge van svake sezone,tak da iako to nije uobičajena pojava ni to ne bi bilo pretjerano čudno
__________________
Mudar si samo onoliko koliko si svjestan svog neznanja....
DorianGrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 12:47   #2010
moj liže sve curice i štenice i "velike"
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 17:34   #2011
Quote:
mopsica kaže: Pogledaj post
moj liže sve curice i štenice i "velike"
Dobro dok su sam curice
__________________
Mudar si samo onoliko koliko si svjestan svog neznanja....
DorianGrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 17:53   #2012
Quote:
Ribež kaže: Pogledaj post
pa lizao ju je po pipici mada moja ima 4,5 mjeseca - sada ti znaj muške, pedofil
Ribež, psi komuniciraju tako da se njuškaju po guzici i genitalijama što uključuje i lizanje. Nama to možda izgleda "perverzno" i odurno, ali to je normalan dio psećeg ponašanja - zato ne brigaj

Ako je pas "nabrijan" jer su u blizini tjerajuće kuje ili ga pak puca pubertet, udvaranje, lizanje i bahaćenje može biti intenzivnije čak i oko kujica koje nisu ni blizu tjeranju, pa čak i štenaca.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 20:19   #2013
Moram podjeliti naše prvo iskustvo s rotićem.
Gazda ga nikada ne vodi na lajni i uvijek je daleko od njega.
Krenuo je prema nama - ja stisla zube, izdaleka pozvala gazdu no on je tvrdio neće ništa.
Ok, stisla sam zube. Došao je kao pravi gospodin. Moja se očigledno zacopala.
Gdje baš maltezer u rotića.
Moja ga je zvala na igru ali on je očigledno znao da je ona premala za njega iako je veselo mahao repom.
Poljubili su se i on je otišao na žalost moje curke koja ga je zazivala..
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 20:25   #2014
Pravi rotići su odmjereni, pristojni stabilni dobrohotni psi svjesni svoje veličine i snage očito si imala čast upoznati takvoga
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 21:01   #2015
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Pravi rotići su odmjereni, pristojni stabilni dobrohotni psi svjesni svoje veličine i snage očito si imala čast upoznati takvoga
Je, i impresionirana sam njegovim gospodskim nastupom spram ove moje male.
I moja koja za sada nije pokazivala interes za muške pse je bila isto impresionirana.
Eto - obje smo se zaljubile
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 21:16   #2016
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Pravi rotići su odmjereni, pristojni stabilni dobrohotni psi svjesni svoje veličine i snage očito si imala čast upoznati takvoga
Joj moja je sve nabrojano osim "svjesna snage". Ko bager je kad se veseli, gazi sve pred sobom Sva sreća pa su njeni ispadi nekontroliranog veselja rijetki - ali ima ih Čim vidi loptu
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 21:18   #2017
aj dobro, nisam na tu "svjesnost snage" mislila
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 21:33   #2018
Joj ona je fakat "opasan pas" kad ima te ispade. Jednom me odrapila blatnjavom šapetinom po oku i licu, skočila mužu na muškost (sam si je kriv - sjedio na podu raskrečen i loptao se s njom), odrapila muža po faci i ustima imao je tjedan dana čube ko crnac , srušila mi nećakinju kad je imala 2 godine pa sam dobivala jezikove juhe od babetina koje su to vidjele , razbila teglu s cvijećem i tak.... da ne velim da mi pol biljaka koje posadim nikad ne uspije jer di Debela stane tu trava ne raste (ne kopa!)
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 17:32   #2019
Imam problema s Archiem. On je preko dana pušten u dvorištu, a preko noći u boksu. Ali nastaju problemi kada mene nema dulje doma. On počinje gristi sve što može, kada su vrata otvorena uzimati stvari iz kućei van i ih gristi. Kužim ja da je on štene i da mu je valjda dosadno, ali opet Vani uvijek ima igračke koje smije gristi. I te igračke uvijek grize kada sam ja vani. Ali kada nisam, ne grize njih nego sve drugo.
Kako ga mogu odučiti od toga? Ne želim da bude zatvoren boksu kad mene nema, jer je to nekad puno Plz, pomagajte, očajna sam
gabi961 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 21:01   #2020
Ok. moje štene od 4.5 mjeseca zna pravila pišanja i kakanja ako je kod kuće. Pelena.
Međutim..
U sobi od kćeri je tepison preko cijele sobe i tamo se jednom uspješno popiškila ja očistila koliko sam mogla i ona od tada prošnjofa i često se tamo popiša...
Molim savjete kako to spriječiti..ja ju špotam,ona se inače zna postiditi ali za ovo mi izgleda kao da joj je to totalno normalno..
I da, počela je jesti vani što stigne... majko moja...
Cukam je kao blesava....frajerica bi pušila...dam joj da jede travke ali sada je bila košnja i sada ona čopi cijeli busen i njupa... pa mislim..............
Tko zna što je sve u tom busenu?? Za maslačke ne mogu tvrditi da jede... Njih čupa i nosi u čubicama pa je sva žuta...hajde još to nekako...pčele i ose misli da su igraćke i to me isto brine...Eto počelo je proljeće i vidim da imam s tim proljećem problema...Ok - savjete molim. imam valjda sreće jer joj sve mogu bez muke izvaditi iz usta, normalno da frajerica pokušava pobjeći ali je fleksica jača od nje...Inače sam poprilično zadovoljna njezinim napretkom ali opet uvijek nešto novo o čemu još moram učiti..........
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:31.