Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2016., 19:17   #1
Ling Fluent metoda učenja jezika

Dakle to je metoda Lea Andersa. On jamči da se kupovanjem njegovih kartica za nekih 300 kn, može bilo koji jezik perfektno naučiti za 4 tjedna čak i Koreanski, on ima svjedoke a imaš pravo na povrat novca ako ne naučiš željeni jezik kroz 4 tjedna. Što vi mislite koliko je tu istine? jedna žena u Hrvatskoj je za 9 dana naučila ENG perfektno sa njegovom metodom i ima preko 60. On tvrdi da čak i oni najgori učenici i oni stari od 60 mogu savladati jezik uz Ling Fleut metodu.

Multipoliglota, 64-godišnji Leo Anders, koji sjajno vlada 20 jezika, predstavio je Hrvatima svoju inovativnu, 4-tjednu formulu za učenje jezika. Ona omogućava da se u kratkom vremenskom roku počne slobodno sporazumijevati na stranom jeziku. Metoda danskog poliglote osporava tradicionalne škole.

Već 75 000 Hrvata je odbacilo neučinkovite, tradicionalne metode učenja jezika i započelo učenje metodom Lea Andersa. Neovisno od dobi, obrazovanja i talenta, moći ćete slobodno govoriti strani jezik u 4 tjedna. A to je samo početak, metodom Lea Andersa možete naučiti 2,3, pa čak i 4 jezika.

Izazov: naš kolega iz uredništva isprobao je metodu Lea Andersa kako bi naučio talijanski od nule

Naš kolega iz uredništva – Ivan Tomić – šef informatičkog odjela, rođeni skeptik, odlučio je isprobati metodu Lea Andersa. Ovo je njegov odnos prema tome: “Grohotom sam se smijao. Pomislio sam: Kako 53-godišnji čovjek može slobodno progovoriti talijanski nakon 4 tjedna učenja? I to učeći samo 30 minuta dnevno?”

Na početku mi nikako nije išlo. Loše sam se izražavao, izgovor je bio nikakav. Teško sam sastavljao rečenice. Ipak, pri svakoj sljedećoj lekciji, osjećao sam unutarnji ponos. Nakon nekoliko dana razumio sam lake rečenice na talijanskom. A nakon tjedan dana počeo sam govoriti. Nakon dva tjedna mogu bez stida naručiti espresso u baru, a u hotelu pitati:Quanto costa una stanza doppia?

Preda mnom su još 2 tjedna učenja, ali već danas mogu preporučiti Ling Fluent. Ako je ova metoda djelovala na nekog tvrdoglavog kao ja, siguran sam da će djelovati na svakoga!”

Što je 4-tjedna formula ubrzanog učenja jezika?

Metoda Lea Andersa razlikuje se od tradicionalnih metoda. Uz nju se uči sa zadovoljstvom i dječjim entuzijazmom za učenje. U njoj nema mjesta dosadi i umoru. Leo Anders je 15 godina stvarao specijalni multimedijalni program za online učenje, u koji je ubacio sve što je znao na temu jezika i sve što mu je omogućilo da nauči čak 20 jezika samostalno. Metoda, koju je stvorio, omogućava postizanje tečnog govora jezika tako brzo, da ju je nazvao Ling Fluent

Zašto Ling Fluent daje učinke tako brzo?

Kao prvo: 5-struko ubrzava proces pamćenja putem istovremenog stimuliranja nekoliko osjeta tijekom učenja
Kao drugo: oblikuje lingvističke sheme u mozgu, zbog čega ih u kasnijem govoru na stranom jeziku koristimo automatski i prirodno
Kao treće: onemogućava zaboravljanje riječi. Zahvaljujući tome, učenje s Ling Fluent podsjeća na brzo instaliranje jezika u mozgu, a nema ništa slično s bubanjem.
Za koga je metoda Lea Andersa?

I ako počinjete od nule ili vladate stranim jezikom veoma dobro – ova metoda će 3-struko ubrzati učenje jezika. Ako počinjete od nule, nakon 4 tjedna ćete se bez poteškoća sporazumijevati na novom jeziku. Ako ste već ranije savladali temelje, poboljšat ćete izgovor i učit ćete oko 200 novih riječi dnevno. Ako već znate jezik sjajno, zahvaljujući Ling Fluent ćete savladati 2,3, pa čak i 4 jezika na najbrži mogući način.

Tradicionalne metode učenja su neučinkovite. Pamćenje pravila. Učenje izuzetaka i višesatno ponavljanje gramatičkih konstrukcija - neće Vam pomoći da brzo naučite jezik. Lekcije u školi više liče na dresuru nego na pravo učenje. Upravo zbog toga se događa da ponekad učite jezik nekoliko godina, a svejedno ne umijete izgovoriti ispravno dulje rečenice.

Moja metoda je drugačija. Nećete ju pronaći u knjigama. Iz knjiga se uči dosadnim bubanjem. Ja podučavam putem pravljenja asocijacija i lingvističkih shema. Zahvaljujući tome koristite novi jezik na prirodan i automatski način. Ne bubate ga nego ga instalirate u svoj mozak.

Ova metoda je stvorena za sve koji cijene svoje vrijeme i nemaju želju sjediti nad knjigama. Ako želite biti poznavalac jezika, nemojte na njih gubiti vrijeme. Ako Vam je bitno slobodno korištenje jezika u poslu ili u inozemstvu, najbolje je da se pridružite mojim učenicima. Ne morate biti talentirani za jezike kako biste koristili moju metodu. Ja sigurno nisam.

Štoviše, kako bi se naučio novi strani jezik potpuno od početka ne trebaš:

talent za jezike,

skupe tečajeve jezika,

posvetiti svaki slobodan trenutak učenju - dovoljno je max. 30 minuta dnevno.

Kako to znam?
Sigurno ne čitate svakodnevno danske novine i ne gledate naše programe na televiziji. Zato možda ne znate ništa o meni. Zovem se Leo Anders i specijalist sam za neurolingvistiku. Zadnjih 15 godina sam posvetio stvaranju brze metode učenja stranih jezika.

Tijekom svojih istraživanja provjerio sam 200 tehnika učenja jezika. I na tom sam temelju stvorio potpuno novu metodu koja se smatra jednom od najbržih metoda učenja jezika na svijetu.

Što vi mislite
__________________
The right man in the wrong place can make all the difference in the world.
DrGordonFreeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 09:32   #2
Quote:
DrGordonFreeman kaže: Pogledaj post
Što vi mislite
Ja ne mislim, nego vidim iz aviona da je metoda, s obzirom na način koji se oglašava, totalna prijevara. Vjerojatno se i dobiju neki materijali, ali nema šanse da se s njima išta brzo može naučiti. Prodaja "Ling Fluent"-a (napisao si fleut) bi trebala biti zabranjena zbog zavaravajućeg oglašavanja.
bbsan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 20:48   #3
Ovaj post izgleda kao Top Shop reklama

Nemoguće je naučiti 200 novih riječi dnevno, to garantiram. Osobito ne u 30 minuta
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 14:38   #4
Krasna im je pasivno - agresivna reklama koja vas vodi na njihove stranice sa nepovjerljivim tvrdnjama,.. Da ne spominjem preko 500 Facebook plugin komentara, koje su ostavili sve odreda fanovi, opet nepostojećih i neprovjerljivih fb profila.. Naravno, možete pokušati ostaviti i vlastiti komentar, samo pokušati!
Nejasno je samo smiju li novine dopuštati bilo kakve oglase, kojima je jedini kriterij za njihovu objavu novac?
rboric4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 13:47   #5
Thumbs down

bbsan u potpunosti se slažem sa tobom.
Upravo pretražujem metode samostalnog učenja stranih jezika i zaključujem da je umjesto predugačkih hvalospjeva svojoj metodi (kao u slučaju ling fluenta dovoljno ponuditi besplatni primjerak jedne lekcije na osnovu koje bi potencijelni kupac donio ili ne odluku o kupnji..
Meni je upravo to pomoglo da se odlučim na kupnju.
stylos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 02:57   #6
[QUOTE=DrGordonFreeman;58197635]



Quote:
Već 75 000 Hrvata je odbacilo neučinkovite, tradicionalne metode učenja jezika i započelo učenje metodom Lea Andersa.
"Bereits 75 000 Österreicher haben auf unwirksame, übliche Lernmethoden verzichtet und haben Fremdsprachen mit der neuen Methode von Leo Anders erlernt."

Quote:
"Izazov: naš kolega iz uredništva isprobao je metodu Lea Andersa kako bi naučio talijanski od nule

Naš kolega iz uredništva – Ivan Tomić – šef informatičkog odjela, rođeni skeptik, odlučio je isprobati metodu Lea Andersa. Ovo je njegov odnos prema tome: “Grohotom sam se smijao. Pomislio sam: Kako 53-godišnji čovjek može slobodno progovoriti talijanski nakon 4 tjedna učenja? I to učeći samo 30 minuta dnevno?"
"Herausforderung: Unser Kollege aus der Redaktion hat die Methode von Leo Anders ausprobiert, um Italienisch von Null auf zu lernen.

Unser Redaktionskollege – Markus Heidenbach – IT-Chef, geborener Skeptiker, hat sich vorgenommen die Methode von Leo Anders auszuprobieren. Anbei sein Bericht: "Ich habe losgeprustet. Ich dachte mir: „Wie sollte ein 53-jähriger Mann wie ich fließend Italienisch sprechen nach nur 4 Wochen? Und dazu noch wenn er 30 Minuten am Tag lernt?”"

Quote:
"Nakon dva tjedna mogu bez stida naručiti espresso u baru, a u hotelu pitati:Quanto costa una stanza doppia?"
" Nach zwei Wochen war ich imstande problemlos einen Espresso im Cafe zu bestellen und im Hotel zu fragen: Quanto costa una stanza doppia?"


HTML Code:
http://dailyfacts.eu/revolutionare-formel-des-fremdsprachenkurses-at-tbl/?utm_source=taboola&utm_medium=referral
Dalje neću.
Pametnome dosta.

Quote:
Što vi mislite
Što mislim o toj metodi šišanja ovaca?

Bullshit
__________________
Ministar obrane Kraljevine Lude Kuće
Vienna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 16:55   #7
Quote:
rboric4 kaže: Pogledaj post
Krasna im je pasivno - agresivna reklama koja vas vodi na njihove stranice sa nepovjerljivim tvrdnjama,.. Da ne spominjem preko 500 Facebook plugin komentara, koje su ostavili sve odreda fanovi, opet nepostojećih i neprovjerljivih fb profila.. Naravno, možete pokušati ostaviti i vlastiti komentar, samo pokušati!
Nejasno je samo smiju li novine dopuštati bilo kakve oglase, kojima je jedini kriterij za njihovu objavu novac?
Da, samo pokusati ostaviti komentar ili lajkati nesto, isto tak na 24 sata je bila reklama za to sranje i nije bilo niti jednog komentara niti je pisalo Komentari (0) kao uobicajno.
EineDame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2019., 16:55   #8
Upravo naletila na sličan oglas (možda i identičan samo su druga imena, naime ovaj je osmislio hrvat za kojeg nitko nije čuo prof Mihael Sakač) i čini mi se lažan do bola, pa sam htjela provjeriti iskustva. Uglavnom, lažne slike lažnih ljudi a obećavaju se čudesa, kako to prolazi nekažnjeno?!!

http://https://youreduspace.com/385/lingfluent-med/
Allien is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2019., 14:48   #9
Ako taj Leo Anders nije naučio Hrvatski, onda to niš ne valja
__________________
Trebam staviti neki potpis
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2019., 17:22   #10
Quote:
DrGordonFreeman kaže: Pogledaj post
Dakle to je metoda Lea Andersa. On jamči da se kupovanjem njegovih kartica za nekih 300 kn, može bilo koji jezik perfektno naučiti za 4 tjedna čak i Koreanski, on ima svjedoke a imaš pravo na povrat novca ako ne naučiš željeni jezik kroz 4 tjedna. Što vi mislite koliko je tu istine? jedna žena u Hrvatskoj je za 9 dana naučila ENG perfektno sa njegovom metodom i ima preko 60. On tvrdi da čak i oni najgori učenici i oni stari od 60 mogu savladati jezik uz Ling Fleut metodu.

Multipoliglota, 64-godišnji Leo Anders, koji sjajno vlada 20 jezika, predstavio je Hrvatima svoju inovativnu, 4-tjednu formulu za učenje jezika. Ona omogućava da se u kratkom vremenskom roku počne slobodno sporazumijevati na stranom jeziku. Metoda danskog poliglote osporava tradicionalne škole.

Već 75 000 Hrvata je odbacilo neučinkovite, tradicionalne metode učenja jezika i započelo učenje metodom Lea Andersa. Neovisno od dobi, obrazovanja i talenta, moći ćete slobodno govoriti strani jezik u 4 tjedna. A to je samo početak, metodom Lea Andersa možete naučiti 2,3, pa čak i 4 jezika.

Izazov: naš kolega iz uredništva isprobao je metodu Lea Andersa kako bi naučio talijanski od nule

Naš kolega iz uredništva – Ivan Tomić – šef informatičkog odjela, rođeni skeptik, odlučio je isprobati metodu Lea Andersa. Ovo je njegov odnos prema tome: “Grohotom sam se smijao. Pomislio sam: Kako 53-godišnji čovjek može slobodno progovoriti talijanski nakon 4 tjedna učenja? I to učeći samo 30 minuta dnevno?”

Na početku mi nikako nije išlo. Loše sam se izražavao, izgovor je bio nikakav. Teško sam sastavljao rečenice. Ipak, pri svakoj sljedećoj lekciji, osjećao sam unutarnji ponos. Nakon nekoliko dana razumio sam lake rečenice na talijanskom. A nakon tjedan dana počeo sam govoriti. Nakon dva tjedna mogu bez stida naručiti espresso u baru, a u hotelu pitati:Quanto costa una stanza doppia?

Preda mnom su još 2 tjedna učenja, ali već danas mogu preporučiti Ling Fluent. Ako je ova metoda djelovala na nekog tvrdoglavog kao ja, siguran sam da će djelovati na svakoga!”

Što je 4-tjedna formula ubrzanog učenja jezika?

Metoda Lea Andersa razlikuje se od tradicionalnih metoda. Uz nju se uči sa zadovoljstvom i dječjim entuzijazmom za učenje. U njoj nema mjesta dosadi i umoru. Leo Anders je 15 godina stvarao specijalni multimedijalni program za online učenje, u koji je ubacio sve što je znao na temu jezika i sve što mu je omogućilo da nauči čak 20 jezika samostalno. Metoda, koju je stvorio, omogućava postizanje tečnog govora jezika tako brzo, da ju je nazvao Ling Fluent

Zašto Ling Fluent daje učinke tako brzo?

Kao prvo: 5-struko ubrzava proces pamćenja putem istovremenog stimuliranja nekoliko osjeta tijekom učenja
Kao drugo: oblikuje lingvističke sheme u mozgu, zbog čega ih u kasnijem govoru na stranom jeziku koristimo automatski i prirodno
Kao treće: onemogućava zaboravljanje riječi. Zahvaljujući tome, učenje s Ling Fluent podsjeća na brzo instaliranje jezika u mozgu, a nema ništa slično s bubanjem.
Za koga je metoda Lea Andersa?

I ako počinjete od nule ili vladate stranim jezikom veoma dobro – ova metoda će 3-struko ubrzati učenje jezika. Ako počinjete od nule, nakon 4 tjedna ćete se bez poteškoća sporazumijevati na novom jeziku. Ako ste već ranije savladali temelje, poboljšat ćete izgovor i učit ćete oko 200 novih riječi dnevno. Ako već znate jezik sjajno, zahvaljujući Ling Fluent ćete savladati 2,3, pa čak i 4 jezika na najbrži mogući način.

Tradicionalne metode učenja su neučinkovite. Pamćenje pravila. Učenje izuzetaka i višesatno ponavljanje gramatičkih konstrukcija - neće Vam pomoći da brzo naučite jezik. Lekcije u školi više liče na dresuru nego na pravo učenje. Upravo zbog toga se događa da ponekad učite jezik nekoliko godina, a svejedno ne umijete izgovoriti ispravno dulje rečenice.

Moja metoda je drugačija. Nećete ju pronaći u knjigama. Iz knjiga se uči dosadnim bubanjem. Ja podučavam putem pravljenja asocijacija i lingvističkih shema. Zahvaljujući tome koristite novi jezik na prirodan i automatski način. Ne bubate ga nego ga instalirate u svoj mozak.

Ova metoda je stvorena za sve koji cijene svoje vrijeme i nemaju želju sjediti nad knjigama. Ako želite biti poznavalac jezika, nemojte na njih gubiti vrijeme. Ako Vam je bitno slobodno korištenje jezika u poslu ili u inozemstvu, najbolje je da se pridružite mojim učenicima. Ne morate biti talentirani za jezike kako biste koristili moju metodu. Ja sigurno nisam.

Štoviše, kako bi se naučio novi strani jezik potpuno od početka ne trebaš:

talent za jezike,

skupe tečajeve jezika,

posvetiti svaki slobodan trenutak učenju - dovoljno je max. 30 minuta dnevno.

Kako to znam?
Sigurno ne čitate svakodnevno danske novine i ne gledate naše programe na televiziji. Zato možda ne znate ništa o meni. Zovem se Leo Anders i specijalist sam za neurolingvistiku. Zadnjih 15 godina sam posvetio stvaranju brze metode učenja stranih jezika.

Tijekom svojih istraživanja provjerio sam 200 tehnika učenja jezika. I na tom sam temelju stvorio potpuno novu metodu koja se smatra jednom od najbržih metoda učenja jezika na svijetu.

Što vi mislite
Jaka stvar naučiti osnove jezika za 4 tjedna. Ja sam talijanski progovorio za 2 tjedna dok sam brao jabuke u Italiji. Samo, velika je razlika naučiti osnove i znati reći sve što poželiš. Znati neki jezik za mene znači moći na tom jeziku reći skoro sve što i na hrvatskom, a to što ću znati nekome objasniti kamo vodi koja cesta i znati pitati u dućanu pošto je kruh i čokolada, to baš i nije naročito znanje jezika. Volio bih osobno popričati s nekime tko tom metodom uči 4 tjedna talijanski ili engleski da vidim koji je to nivo znanja.
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2019., 17:29   #11
[QUOTE=Vienna;60930701]
Quote:
DrGordonFreeman kaže: Pogledaj post





"Bereits 75 000 Österreicher haben auf unwirksame, übliche Lernmethoden verzichtet und haben Fremdsprachen mit der neuen Methode von Leo Anders erlernt."



"Herausforderung: Unser Kollege aus der Redaktion hat die Methode von Leo Anders ausprobiert, um Italienisch von Null auf zu lernen.

Unser Redaktionskollege – Markus Heidenbach – IT-Chef, geborener Skeptiker, hat sich vorgenommen die Methode von Leo Anders auszuprobieren. Anbei sein Bericht: "Ich habe losgeprustet. Ich dachte mir: „Wie sollte ein 53-jähriger Mann wie ich fließend Italienisch sprechen nach nur 4 Wochen? Und dazu noch wenn er 30 Minuten am Tag lernt?”"



" Nach zwei Wochen war ich imstande problemlos einen Espresso im Cafe zu bestellen und im Hotel zu fragen: Quanto costa una stanza doppia?"


HTML Code:
http://dailyfacts.eu/revolutionare-formel-des-fremdsprachenkurses-at-tbl/?utm_source=taboola&utm_medium=referral
Dalje neću.
Pametnome dosta.



Što mislim o toj metodi šišanja ovaca?

Bullshit
ja mislim da je to prijevara kao i masa drugih ponuda na Internetu, a na to me upućujestranica na kojoj se taj proizvod nudi. Link je ispod:
https://newshopping.net/pingulingo/6556/?utm_source=adwords&utm_campaign=P-G-HR-0361-911-ucpclone01|Pingulingo-(print)_TXT-KW-EN_W1930&utm_campaignid=2073395959&utm_adgroupid=7 5384973086&utm_creative=372408431737&utm_keyword=& utm_placement=120bbb7e52d04356.anonymous.google&ut m_target=&utm_device=c&utm_devicemodel=&utm_networ k=d&utm_adposition=none&utm_matchtype=&utm_clicklo cation=1007612&utm_interestlocation=&utm_gaexp={xi d}&utm_gaexpvar={xvar}&mgprojectid=1287&mgadid=981 52&gclid=EAIaIQobChMInvjav-Gq5AIVWgjgCh1w7QJ_EAEYASAAEgIs-PD_BwE

Na toj stranici je niz nekih komentara, ali kad na bilo koji komentar pokušaš odgovoriti vidiš da je to nemoguće jer uopće ne nudi mogućnost da odgovoriš ili komentiraš već te nakon klika na 'odgovori' usmjeruje na novu stranicu na kojoj se nudi isti proizvod.
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2019., 09:07   #12
ljudi moze savjet u vezi ovoga.
roditelji su pokupili reklamu za ovo, na facebooku valjda, i uplatili to.
necu uopce ulazit u to jel to scam i dali ce nesto naucit nego me samo interesira iz iskustva vas koji ste to uzeli, dali se mora
instalirati nekakva njihova custom aplikacija ili nesto ili sve ide direkt kroz browser?

zanima me zbog aspekta sigurnosti jer isti komp koriste za posao i neke bitne stvari pa ne zelim da se izlazu nekom potencjalnom problemu.

hvala.
__________________
sve sto napisem je IMHO
geronimo666 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:15.