Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2011., 20:27   #1
Sa suknjom na bicikl

Zatoplilo je. Vozi mi se bicikla, a i nosi mi se suknja! Kako to dvoje pomiriti?
Biciklistice...
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 21:06   #2
ta suknja protivno logici nekak uvijek stoji dole i ne leti u glavu. a sad je još hladno i imaš čarape, možeš imati i tajice. to ako te muči potencijalno otkrivanje i estetika, o praktičnosti ne znam ništa, s tim se ne bavim.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 21:24   #3
U mojoj glavi to izgleda presuper i podržavam tvoju ideju.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 21:32   #4
Štikle na bicikli su mi nemoguća misija, ali suknje idu bez problema. Jednom sam i flešala nekog starčića u autu.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 21:36   #5
I štikle na biciklu mi super izgledaju. Bijelom, s onom pletenom košarom naprijed.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 21:37   #6
Zašto ne?
 
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 21:39   #7


najs
dnhl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 21:43   #8
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
Zatoplilo je. Vozi mi se bicikla, a i nosi mi se suknja! Kako to dvoje pomiriti?
Biciklistice...
Navijam za tebe da to učiniš, a pogotovo ako mi daš rutu na kojoj ćeš voziti
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
U mojoj glavi to izgleda presuper i podržavam tvoju ideju.
A zamisli kako tek izgleda u mojoj glavi

Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Štikle na bicikli su mi nemoguća misija, ali suknje idu bez problema. Jednom sam i flešala nekog starčića u autu.
Klonka, a zašto mene ne bi flešala? Ja sam barem mlad
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 21:45   #9
i dođes na rinzol, peta je niže od pedale, pedala je u poziciji dole i ode štikla. ne pitajte kako znam, a čak nije ni štikla u igri.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 21:50   #10
Quote:
mmmila kaže: Pogledaj post
i dođes na rinzol, peta je niže od pedale, pedala je u poziciji dole i ode štikla. ne pitajte kako znam, a čak nije ni štikla u igri.
Da, to je taj problemčić. I meni super izgleda vidjeti žene u štiklama i s košarama s cvijećem na biciklu, ali nikako nije praktično. Probala sam.

Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Klonka, a zašto mene ne bi flešala? Ja sam barem mlad
Ugovorit ćemo rutu.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 21:51   #11
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Klonka, a zašto mene ne bi flešala? Ja sam barem mlad
pitam se zašto sam samo pomislila na tebe kad sam vidjela naslov
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 21:56   #12
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Da, to je taj problemčić. I meni super izgleda vidjeti žene u štiklama i s košarama s cvijećem na biciklu, ali nikako nije praktično. Probala sam.
Trebalo bi neki tečaj iz toga.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 21:59   #13
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Da, to je taj problemčić. I meni super izgleda vidjeti žene u štiklama i s košarama s cvijećem na biciklu, ali nikako nije praktično. Probala sam.
meni su torbe najveća tlaka na biciklu. odbijam košare i sl. za stvari (jedino ako ću jednom imati uz bicikl koji volim i bicikl s blatobranima, košarom i to), a torba leta svuda. odjeća i obuća mi je uglavnom ista kao i bez bicikla.

e i šiške su problem, al to se pomirim da od travnja do listopada hodam raščupana.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 22:14   #14
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ugovorit ćemo rutu.
Oh, izvrsno
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
pitam se zašto sam samo pomislila na tebe kad sam vidjela naslov
Biti će da sam spominjao dolazak biciklom u Slavoniju
Quote:
mmmila kaže: Pogledaj post
meni su torbe najveća tlaka na biciklu. odbijam košare i sl. za stvari (jedino ako ću jednom imati uz bicikl koji volim i bicikl s blatobranima, košarom i to), a torba leta svuda. odjeća i obuća mi je uglavnom ista kao i bez bicikla.

e i šiške su problem, al to se pomirim da od travnja do listopada hodam raščupana.
I ja sam rasčupan, jer imam kosu malo dužu od ramena. A torba se može staviti u ruksak, koji je miran, i ne stavra probleme

Morate doći na podforum Biciklizam, tamo je jako dobro.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 22:17   #15
Svaki dan vidim hrpe žena u suknjama na biciklima (u zemlji sam u kojoj su bicikli iznimno popularni). Jedini problem s tim je što moram savijati vrat u čudan položaj da bih bolje vidio unutra.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 22:19   #16
Quote:
mmmila kaže: Pogledaj post
meni su torbe najveća tlaka na biciklu. odbijam košare i sl. za stvari (jedino ako ću jednom imati uz bicikl koji volim i bicikl s blatobranima, košarom i to), a torba leta svuda. odjeća i obuća mi je uglavnom ista kao i bez bicikla.

e i šiške su problem, al to se pomirim da od travnja do listopada hodam raščupana.
ja sam si iz tog razloga kupila torbu s remenom koji se može razvuć, tako da i je u biti cijelo vrijeme maksimalne dužine i prebačeno preko torza, tj torba mi je iza na leđima/guzici i nikud ne mrda tak je stalno nosim, nemam inače previše strpljenja prema klasičnim torbama

Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Biti će da sam spominjao dolazak biciklom u Slavoniju
a bit će

isto tako bit će da se to nije dogodilo
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 22:25   #17
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
I ja sam rasčupan, jer imam kosu malo dužu od ramena. A torba se može staviti u ruksak, koji je miran, i ne stavra probleme.
htjela sam se odmah zgroziti na ovaj ruksak prijedlog, ali sad mi je sinulo da ima i onih kao finih ruksaka, vidiš, vidiš. ali opet, kad je ruksak na leđima tu se znojim, a to mi nije sreća.

Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
ja sam si iz tog razloga kupila torbu s remenom koji se može razvuć, tako da i je u biti cijelo vrijeme maksimalne dužine i prebačeno preko torza, tj torba mi je iza na leđima/guzici i nikud ne mrda tak je stalno nosim, nemam inače previše strpljenja prema klasičnim torbama
e a meni mrda, a one na jedno rame su čak i za moj pojam nepraktične.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 22:39   #18
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
ja sam si iz tog razloga kupila torbu s remenom koji se može razvuć, tako da i je u biti cijelo vrijeme maksimalne dužine i prebačeno preko torza, tj torba mi je iza na leđima/guzici i nikud ne mrda tak je stalno nosim, nemam inače previše strpljenja prema klasičnim torbama



a bit će

isto tako bit će da se to nije dogodilo
Ah doš'o bi ja al' di ću prespavati? I ti si biciklistica?

Quote:
mmmila kaže: Pogledaj post
htjela sam se odmah zgroziti na ovaj ruksak prijedlog, ali sad mi je sinulo da ima i onih kao finih ruksaka, vidiš, vidiš. ali opet, kad je ruksak na leđima tu se znojim, a to mi nije sreća.

e a meni mrda, a one na jedno rame su čak i za moj pojam nepraktične.
Postoje ruksaci koji imaju jastučiće koji omogućuju protok zraka, pa se znojenje minimalizira


Evo jedna tema vezana uz čupavost
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 01:50   #19
samo nemoj ovakve bajkove voziti ako imaš suknju
iako su to najbolji bajkovi

Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 01:52   #20
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
Zatoplilo je. Vozi mi se bicikla, a i nosi mi se suknja! Kako to dvoje pomiriti?
Biciklistice...
Ne razumijem tvoju logiku da si "nosi mi se suknja" nekakvih logičkim slijedom sparila sa "vožnja biciklom". Kakve to veze ima jedno s drugim?


Nosi suknju kad god želiš, pa nisi na bajku 24/7.

A ako ti se vozi bicikl, onda se prikladno i obuci. Možda je do mene, al meni je biciklizam rekreativa, i sama se uvijek športski obučem, a volim voziti bicikl, tak da su mi sve varijacije na temu neshvatljive.
__________________
Za bor ne znaš da je zimzeleno drvo dok ne dođe listopad.
vixen27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.