Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Euro 2008 Austrija/Švicarska

Euro 2008 Austrija/Švicarska Europsko nogometno prvenstvo u Austriji i Švicarskoj

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2008., 23:02   #21
davorcek
Registrirani korisnik
 
davorcek Avatar
 
Registracija: Aug 2006.
Postova: 200
budimo realni...

...i pustimo sad godine...
...niko igra na sredini gdje trebas biti umjetnik s loptom, a on ne zna bas nista osim bacati se u noge i svadjati se sa sucima i igracima...
...bayern je na vrijeme uocio gresku kad ga je kupio i rijesili su ga se...
...sad igra u austriji gdje bih i ja prosao...sarkastican sam, ali istina...
...u nasoj repki svaki spaner koji uzme 2-3 lopte zaredom i pokusi igraca ispada herojem

...nama trebaju jo jedan rakitic i srna, a ne niko...
__________________
svi imamo pravo zivjeti..i ljudi i zivotinje...nemojte ih ubijati...pojedite si nekaj drugo
davorcek is offline  
Old 22.06.2008., 23:12   #22
Bankina
is sleeping with ghosts
 
Bankina Avatar
 
Registracija: Jan 2005.
Lokacija: Requiem
Postova: 6,215
davrcek ajd ako ne razumijes nogomet nemoj ga ni komentirati


sta se teme tice, netreba ga nagovarati i neznam kome je takva ideja dosla u glavu jer vjerujem da nije ni bilicu ni kovacu

a kovacu hvala za sve
Bankina is offline  
Old 22.06.2008., 23:13   #23
bart_85
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jun 2005.
Lokacija: nigdjezemska
Postova: 335
Niko pada, ali s obzirom na godine to nije čudno. 2010 godine će imati 39 godina i zbilja nema smisla forsirati. Svaka mu čast i puno mu hvala što je učinio za našu reprezentaciju.

Robert može odraditi još jedan ciklus, pitanje hoće li htjeti.

Što se tiče kapetana, moj glas je za Joe-a. Vjerujem da će tako i biti.
bart_85 is offline  
Old 22.06.2008., 23:15   #24
MEP
Ljubav, a ne đir 1950
 
MEP Avatar
 
Registracija: Jan 2004.
Postova: 31,315
Što s tiče kapetana....ima tema
MEP is offline  
Old 22.06.2008., 23:19   #25
Vanjushka
Registrirani korisnik
 
Registracija: Dec 2002.
Postova: 23,398
Quote:
Serse_Cosmi kaže: Pogledaj post
kakova pljuvacina sad jesi stvarno postao malo paranoican

I brat takodjer treba ići, čitam smješni članak na index.hr da želi ići u premier ligu, čovijek je završio na klupi tima koji je bio 14. u njemačkoj i želi ići u englesku, il ne vidi il se pravi glup.


Ne treba mi vise, lik otvori temu sa namjerom da se nastavi gdje se pocelo proljetos.

Hrk pljuc po Kovacima.

ajde sto starijeg tjeraju, i on sam hoce ici, ali sto bezobraznici ovom mladjem seru, a lik odigrao savrseno 4 utakmice.
Vanjushka is offline  
Old 23.06.2008., 00:35   #26
ante dumbledore
Intenzivist
 
ante dumbledore Avatar
 
Registracija: Feb 2006.
Postova: 1,649
niki svaka čast,hvala puno ali preglupo je da ga se nagovara, čovjek je odlučno rekao....
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Old 23.06.2008., 01:20   #27
naiva
Registrirani korisnik
 
naiva Avatar
 
Registracija: Jul 2006.
Postova: 225
ja bi da on jos malo ostane..
on je jedan od malobrojnih za koje se vidi da daje sve od sebe(to mozda nekad i nije dovoljno al je svejedno sve)
treba nam netko ko je svim srcem na terenu
naiva is offline  
Old 23.06.2008., 01:26   #28
Serse
Forum je moj život
 
Serse Avatar
 
Registracija: Jan 2003.
Postova: 22,245
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post

I brat takodjer treba ići, čitam smješni članak na index.hr da želi ići u premier ligu, čovijek je završio na klupi tima koji je bio 14. u njemačkoj i želi ići u englesku, il ne vidi il se pravi glup.


Ne treba mi vise, lik otvori temu sa namjerom da se nastavi gdje se pocelo proljetos.

Hrk pljuc po Kovacima.

ajde sto starijeg tjeraju, i on sam hoce ici, ali sto bezobraznici ovom mladjem seru, a lik odigrao savrseno 4 utakmice.
pusti jednog seljaka, vecina nas ovdje se slaze da trenutno nemamo boljeg kapetana od nike, a bome ni boljeg stopera od brata roberta, al treba planirat 2 godine unaprijed. uostalom, bolje da odu na pocetku kvalifikacija nego da se niko sjeti za godinu dana da je gotovo...
Serse is offline  
Old 23.06.2008., 02:29   #29
Mali Hrvat
U samoizolaciji
 
Registracija: Nov 2007.
Postova: 3,785
Niko Kovač... Svaka čast Bobanu i vatrenim, ali Niko Kovač je po meni najbolji hrvatski kapetan ikada... Bio je vođa i lider hrvatske repke u najtežim godinama... Godinama kada nismo imali extra igrački potencijal... Godinama kada je trebalo nasljediti vatrene i ono što su oni napravili... Godinama kada su se mjenjali izbornici... Godinama kada je trebalo očuvati hrvatski vatreni duh... I Niko je to odlično odradio... Bez i jedne mrlje u svojoj karijeri...

Iskren, hrabar, prkosan, ponosan... Hrvat svim svojim bićem... Nije se ustručavao kritizirati kada je to trebalo... Nije se ustručavao pohvaliti kada je to trebalo... Istovremeno, unatoč svojim godinama, nikada nije dopustio da mu se može bilo što prigovoriti, kada je spremnost za bilio koju utakmicu u pitanju... Pokazivao je mlađima kako se bori i gine za Hrvatsku... Sa Nikom smo imali jedan veliki pozitivni duh hrvatskog kolektiva... Duh "vatrenih"... Nadam se da će nakon njegovog umirovljenja taj duh ostati u repki...

O tome da li je vrijeme za mirovinu neka Niko odluči sam... Pohvale i Biliću ako će sa njme razgovarati na tu temu... Sa kapetanom treba razgovarati... Jednom sam se našalio ovdje pa rekao, "Niku za kondicijskog trenera"... Sada kada razmislim, možda to i nije daleko od istine... Svakako za Niku treba naći nekakvo mjesto u našoj budućoj repki... Bila ona na terenu ili u "svlačionici", neka on sam odluči... Niko je to zaslužio... I zato... VELIKA HVALA NIKI KOVAČU, HVALA VELIKOM HRVATSKOM KAPETANU...
Mali Hrvat is offline  
Old 23.06.2008., 02:55   #30
Nimoy
Koi No Yokan
 
Nimoy Avatar
 
Registracija: Dec 2002.
Lokacija: Je vois des toits et du ciel.
Postova: 27,093
Definitivno veliko hvala na svemu Niko, i nedostajat ćeš nam.
Nimoy is offline  
Old 23.06.2008., 12:04   #31
towar
professional liar
 
towar Avatar
 
Registracija: Jan 2007.
Postova: 2,289
napravio je puno za reprezentaciju, borio se na najbezveznijim utakmicama, ali vrijeme je da mlađi preuzmu... hvala Bogu, imamo ih dovoljno...
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Old 23.06.2008., 12:42   #32
Luyindula
Moderator
 
Luyindula Avatar
 
Registracija: Aug 2007.
Postova: 22,183
Čitam sad na jednom portalu da će struka nagovarati Niku Kovača da ostane u reprezentaciji za jedan dio kvalifikacija za SP. Čemu sad to ? Imamo zamjenu na tom mjestu. Svaka čast Kovaču starijem, dao je sve od sebe, pišao krv za Hrvatsku, ali ipak je njegovo vrijeme prošlo. Što se tiče brata Roberta, neznam koji rakuc njega tjeraju, jer je već godinama najbolji obrambeni igrač u reprezentaciji, a u obrani svejedno nemamo nekih vrhunskih zamjena (bogapitaj šta će s Križancem bit). Čitava obrambena linija mora ostati...

Niko, hvala ti još jednom na svemu
Luyindula is offline  
Old 23.06.2008., 12:57   #33
manaus
član kluba
 
manaus Avatar
 
Registracija: Aug 2007.
Lokacija: ST
Postova: 2,834
Neka Niko odigra još jedno poluvrijeme 10 rujna protiv Engleza u ZG i onda može u zasluženu mirovinu.
Hvala Niko.
manaus is offline  
Old 23.06.2008., 14:33   #34
Nicole_Lilly
Hic et Nunc
 
Nicole_Lilly Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Postova: 13,728
http://www.24sata.hr/sport/clanak/od...in_page_euro08
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 23.06.2008., 17:30   #35
M-i-k-A
Registrirani korisnik
 
M-i-k-A Avatar
 
Registracija: May 2008.
Lokacija: Zg - ISTOK
Postova: 127
Quote:
davorcek kaže: Pogledaj post
...i pustimo sad godine...
...niko igra na sredini gdje trebas biti umjetnik s loptom, a on ne zna bas nista osim bacati se u noge i svadjati se sa sucima i igracima...
...bayern je na vrijeme uocio gresku kad ga je kupio i rijesili su ga se...
...sad igra u austriji gdje bih i ja prosao...sarkastican sam, ali istina...
...u nasoj repki svaki spaner koji uzme 2-3 lopte zaredom i pokusi igraca ispada herojem

...nama trebaju jo jedan rakitic i srna, a ne niko...
Sta se pravimo pametni...
sta ti mislis di bi zavrsila ekipa koja u momcadi ima 5 plemenitih veznih. Uvijek mora bit jedan koji ce udarat protivnika i zadrzavat njegove napade.
To kaj se svađa sa sucima. on je glas trenera na terenu, kapetan momcadi. On mora malo vrsit pritisak na suca (naravno ne u obracun s njim al onak malo da).

p.s. daj mi reci jednu ekipu, bilo reprezentativnu il klupsku, koja u momcadi nema veznog zaduzenog za prljave poslove.

OT: Niko hvala za sve kaj si napravio u kockastom dresu.
Ak on misli da je vrijeme da ode neka ide i netreba ga nagovatat, nasljednika ima (leko, ogi...)
__________________
Ne slušaj narodnjake! Umri prirodnom smrću!
Is Michael Jackson still alive?!
M-i-k-A is offline  
Old 27.06.2008., 11:44   #36
Antimon2
Držim bocu oči mi krvave!
 
Antimon2 Avatar
 
Registracija: Nov 2004.
Postova: 2,548
Niko je rekao da odlazi, a on nije neka ljiga koja ne drži do onog što kaže. Uostalom vrijeme je za mlađe i on to najbolje zna.
__________________
apartmani na moru
Antimon2 is offline  
Old 27.06.2008., 17:43   #37
strahota
Registrirani korisnik
 
Registracija: Sep 2007.
Postova: 47
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Niko je rekao da odlazi, a on nije neka ljiga koja ne drži do onog što kaže. Uostalom vrijeme je za mlađe i on to najbolje zna.
Upravo to!!
strahota is offline  
Old 28.06.2008., 10:41   #38
JATION
Registrirani korisnik
 
JATION Avatar
 
Registracija: Jul 2007.
Postova: 1,127
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Niko je rekao da odlazi, a on nije neka ljiga koja ne drži do onog što kaže.
Reka je i da će otić nakon svijetskog 2006. Jel to sad znači da je ipak ljiga?
JATION is offline  
Old 28.06.2008., 13:21   #39
divizija
U samoizolaciji
 
Registracija: Apr 2006.
Postova: 33,631
mislim da treba ako ne otići, onda bar prestati biti standardni na toj poziciji. jer on će zbog godina jednostavno morati uskoro ići, a do tad treba imati kvalitetnu zamjenu. treba neko drugi u prvih 11 da bi se upotpunila praznina koja će nedvojbeno nastati.
divizija is offline  
Old 28.06.2008., 14:19   #40
alenammi
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jun 2008.
Postova: 14
Pozdrav ekipi

Čovjek ima 36 godina, prvo slijedeće veliko natjecanje je za dvije godine, što znači da bi tad imao 38 god. A to je definitvno previše.
Niko je odradio svoje, ginuo godinama za reprezentaciju, i vrijeme je da se čovjek oprosti, a oprostio se sa stilom.
alenammi is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger