Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2014., 21:25   #1
pomoc PC KVAR NEZNANJE

http://pastebin.com/8v7AgHhb evo ovako ako netko moze pomoci prije nego odem u servis.na jednom forumu sam stavio pa su me vrijedali itd.prije godinu dana sam instalirao win 7 na jednom starijem pcu,bez problema.ima mjesec dana nabavio novi,nije nesto ali koliko se moglo i instalirao win,drivere update,antivirus ali 10 puta reinstalirao i opet isti problem.mislio sam da sam nesto krivo.jedan tip mi se spoio preko team wiewera i odustao.kada se dizu windowsi cuje se bip bip bip dok se ne podignu .idem otvoriti mozillu ili neku mapu otvori se deset istih,idem pokrenit instalaciju nekog programa treperi pojavi se pa nestane,otvorim mapu ili mozillu i u google upisem nesto bezveze i onda ziidem iz nje ali bez gasenja i mogu normalno raditi,.sa svim mogucim antivirusima probao ne nalazi virus,minjao mis i tipkovnicu opet isto.dali sam nesto taknuo u biosu.kako updateovati bios,s cim koji alat da vidim dali sve komponente rade ok.molim bez vrijedanja,nisam strucnjak ali za sebeznam.ovo mi se nikada nije desavalo.temperatura matiocne je 123.tipkovnica mi krivo pise slova.ako natko ima kakvu ideju hvala.gore se nalazi izvjesce

Zadnje uređivanje zmajić : 25.10.2014. at 21:27. Reason: NASLOV
zmajić is offline  
Old 01.11.2014., 04:14   #2
Krivi podforum. Pogledaj par pdfova iznad.
Dyma is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.