Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2014., 00:29   #381
Quote:
ivic27 kaže: Pogledaj post
ajde, ja ću zbrajati, samo ako se ekipa složi za SUPERKOMBINACIJU, I DA PRVIH TRIDESET DOBIVA BODOVE , ZNAČI PRVIH TRIDESET U SPUSTU , AUTOMATSKI ULAZI U SLALOM I ZATIM SE UKUPNO VRIJEME ZBRAJA SPUST+SLALOM


može?
Problem je jer npr. 25 koji voze spust, možda i bilo 12-13 istih za paralelni
Matya157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 09:33   #382
Quote:
Matya157 kaže: Pogledaj post
Problem je jer npr. 25 koji voze spust, možda i bilo 12-13 istih za paralelni
I kakvog ima smisla ta kombinacija? Dečki koji su brzi u spustu su brzi i u slalomu, poredak ostaje manje više isti.
mukas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 09:58   #383
Ipak prvi u svitu voze sa speedgear programom

Upalivši "Dahoo" španjolca duha na jednoj od prezadnjih staza san oma
uvidia da on koristi speedgear i to se vidi i evo kako - kad voziš normalnom
brzinom u nekom dijelu staze se moš ispravljat 3-4 puta za bollji ulazak u
iduču okuku dok sa speedgearom se moš ispravljat 10-15 puta šta se vidi
na duhu kao da vesla sa rukama i to kao da vesla ful spid, i tu san odusta
jer dualcore i s boljim pcijevima puno lakše se vozi a još uz spedgear mi sirotinja nemamo nikake šanse na singl core pcijevima.. žalosno ali istinito - pozdrav
Tonov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 20:05   #384
Thumbs down

Quote:
Tonov kaže: Pogledaj post
Upalivši "Dahoo" španjolca duha na jednoj od prezadnjih staza san oma
uvidia da on koristi speedgear i to se vidi i evo kako - kad voziš normalnom
brzinom u nekom dijelu staze se moš ispravljat 3-4 puta za bollji ulazak u
iduču okuku dok sa speedgearom se moš ispravljat 10-15 puta šta se vidi
na duhu kao da vesla sa rukama i to kao da vesla ful spid, i tu san odusta
jer dualcore i s boljim pcijevima puno lakše se vozi a još uz spedgear mi sirotinja nemamo nikake šanse na singl core pcijevima.. žalosno ali istinito - pozdrav

slusaj frende, ovako tebi i slicnima imam nesto jako lijepo za reci...zalosni ste vi i pun mi je k.. vise objasnjavanja tebi i slicnima ponavljam..je*ena ljubomora i frustracija to je ono sto je ovdje zalosno, da netko jednostavno nemoze podnijeti da lose igra ili da je netko bolji od njega to ja mogu razumjeti..ali nemogu razumjeti da se odma puca na varanje, ne pomislivsi uopce da ima mnogo ljudi koji to uzivo vide kako neko od tih likova igra i da pred njima ispadaju totalni debili.. pozdrav i tebi
ledeni123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 21:12   #385
a jesi me nasmija do boli

el se more izbrisat ovog živčanog ledenog123 šta brljezga gluposti o kojima nema blage veze, niti proba a nako pisat, srami se
Tonov is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 21:46   #386
Quote:
Tonov kaže: Pogledaj post
el se more izbrisat ovog živčanog ledenog123 šta brljezga gluposti o kojima nema blage veze, niti proba a nako pisat, srami se
ja nemam blage veze
hvala bogu pa postoje likovi poput tebe koji mogu nesto tvrditi, a ne dokazati niti argumentirati isto..
i da, sramim se sto uopce ulazim u raspravu s nekim poput tebe...cak i da si neki od top 50 igraca u svijetu u sto cisto sumnjam i dalje bi mi bio smijesan sa ovakvim tvrdnjama
ledeni123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 22:05   #387
zao mi zbog duplog posta...al morao sam jos dodati sljedece, vidjeh tek sad da si pisao i prije 2-3 mjeseca i sad se ti opet javis sa tim speed shitom.. ja se iskreno nadam da trolas, jer ako ne onda imas zescih problema..

ledeni123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 00:28   #388
Quote:
Tonov kaže: Pogledaj post
Upalivši "Dahoo" španjolca duha na jednoj od prezadnjih staza san oma
uvidia da on koristi speedgear i to se vidi i evo kako - kad voziš normalnom
brzinom u nekom dijelu staze se moš ispravljat 3-4 puta za bollji ulazak u
iduču okuku dok sa speedgearom se moš ispravljat 10-15 puta šta se vidi
na duhu kao da vesla sa rukama i to kao da vesla ful spid, i tu san odusta
jer dualcore i s boljim pcijevima puno lakše se vozi a još uz spedgear mi sirotinja nemamo nikake šanse na singl core pcijevima.. žalosno ali istinito - pozdrav
Opet se ti javljaš hahahahaha ..

gle ovo ti nije neka igrica gdje se sve može preći preko noći i naučiti .. to što vesla to ti je takozvana "skok tipka", zamaše sa rukama da bi skratio skok ili zavoj (svi iz top 300 ju koriste jer ju znaju koristiti, ostali moraju naučiti), ja vozim SC 5 godina i evo ove sezone sam ukupno završio 63.-ti (nick CROMarich94, slobodno pogledaj i sad vožnje) pa se uvjeri da nema nikakve šanse da možeš varat. Ne baljezgaj gluposti, javiš se na početku i na kraju sezone.. ako ti ide teško, pitaj svi će mo ti odgovoriti i pomoći koji smo u mogućnosti a ne sada govorit gluposti ...
Matya157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 21:50   #389
Tonov tim želiš reći da najbolji Hrvati varaju!!!!!! Svaka ti čast majstore na tebi i na tvom mozgu... Nemožeš govoriti o nekim stvarima a da si tek sjeo za tipkovnicu i krenuo se spuštati niz padine SC-a. Meni je osobno ovo bila 7 sezona za redom završio sam 30. u svijetu a ako te zanima kako se vozi ovaj sc svrati u Nedjelju 23.2. na trg bana jelačića gdje Team Croatia okuplja ljude koji voze SC i da im pokažemo kako se vozi i da razmjenimo iskustva kroz sezonu...
Za igru je potrebno jako puno proučavanja u što se se mnogi uvjerili kroz ovu sezonu i popravili naveliko svoje plasmane prvi CROMarich94 Pitaj ga slobodno koliko je sati proveo s nama najboljima na Team Speak programu i objašnjavali mu kako se hvata linija i prolazili skupa s njim zavoj po zavoj. Eto sada znaš program za varanje naš sam mozak koji proučava zavoj po zavoj i traži najbrže i najbolje linije...
__________________
SC:08=4.265./SC:09=904./SC:10=244./SC:11=104./SC:12=52./SC:13=71./SC:14=30./SC:15=?
CR0Zlocko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 20:33   #390
Ovo je 2. tjedan zaredom da ne stavljaš grupnu u petak Marich!!!
CROsuvra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 20:38   #391
Quote:
CROsuvra kaže: Pogledaj post
Ovo je 2. tjedan zaredom da ne stavljaš grupnu u petak Marich!!!
Stavljena je prije pet minuta :P
Matya157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 00:44   #392
Oce bit 15-tke ?
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 09:39   #393
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Oce bit 15-tke ?
Pozdrav
Imal li netko informaciju za novu sezonu,kada pocinje Ski challnege 2015?
umbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 12:20   #394
https://www.forum.hr/showthread.php?t=843234
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 22:54   #395
OVOGODIŠNJI SC:15 TREAD
Evo ekipa imate novi tread u ovogodišnju sezonu koja počinje 2.12.
__________________
SC:08=4.265./SC:09=904./SC:10=244./SC:11=104./SC:12=52./SC:13=71./SC:14=30./SC:15=?
CR0Zlocko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.