Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2006., 23:02   #41
Quote:
Samantha kaže:
sta je sve dobro od keune,nikad nisam nista koristila
ja koristim sve od keune, farba, šampon i regenerator (za farbanu kosu po zimi, a ljeti one s narančastim čepom), vosak, pjena, lak...
definitivno mi je najbolje
magriz is offline  
Old 14.01.2006., 17:34   #42
Moja je ravna, tanka ali gusta - vlasi su tanke ali ih ima mnogo. Prirodno sam crvenokosa, no koristim preljeve i boje kako bih je potamnila da bude kestenjasta. Sisam se stepenasto, sa siskama, i trenutno je negdje u ravnini pazuha. Raste mi jako brzo i brzo ispuca zato sto je tanka, pa se sisam svakih 6 tjedana otprilike. Ne podnosim ispucale vrhove. Perem je svaki drugi dan jer me nista toliko ne umara kao necista kosa.

Koristim blage sampone, djecje ili biljne, te obavezno regenerator - trenutno Niveu, a prosla sam valjda sve iz dm-a. Pantene ne volim, ima intenzivan, laboratorijski miris i imam osjecaj da mi dosta oteza kosu. Garnier mi je bio okej, Loreal nelos, Herbal Essences takodjer, mislim da mi je Nivea jos i najbolja.

Imala sam i regeneratore koji se ne ispiru, ali ili su bili losi ili ih ja ne znam stavljati (vjerojatno oboje) jer poslije imam osjecaj kao da sam kosu namakala u kremu, kruta je i ne mogu je oblikovati kako se spada. Obavezno je susim fenom jer se inace prelose slegne, a ne zaboravljam stavljati ni silikon na vrhove, premda ne znam bas kakvog ucinka ima osim sto trenutno zagladi kosu.

Gelove i pjene ne koristim, radije ju dobro oblikujem cetkom. Frizerka me pohvalila da mi je kosa zdrava i sjajna, a ja mislim da to ima vise veze sa redovitim sisanjem i pravilnom prehranom nego preparatima, iako se los preparat itekako osjeti.
dafloydian is offline  
Old 14.01.2006., 19:27   #43
Quote:
dafloydian kaže:
Moja je ravna, tanka ali gusta - vlasi su tanke ali ih ima mnogo. Prirodno sam crvenokosa, no koristim preljeve i boje kako bih je potamnila da bude kestenjasta. Sisam se stepenasto, sa siskama, i trenutno je negdje u ravnini pazuha. Raste mi jako brzo i brzo ispuca zato sto je tanka, pa se sisam svakih 6 tjedana otprilike. Ne podnosim ispucale vrhove. Perem je svaki drugi dan jer me nista toliko ne umara kao necista kosa.

Koristim blage sampone, djecje ili biljne, te obavezno regenerator - trenutno Niveu, a prosla sam valjda sve iz dm-a. Pantene ne volim, ima intenzivan, laboratorijski miris i imam osjecaj da mi dosta oteza kosu. Garnier mi je bio okej, Loreal nelos, Herbal Essences takodjer, mislim da mi je Nivea jos i najbolja.

Imala sam i regeneratore koji se ne ispiru, ali ili su bili losi ili ih ja ne znam stavljati (vjerojatno oboje) jer poslije imam osjecaj kao da sam kosu namakala u kremu, kruta je i ne mogu je oblikovati kako se spada. Obavezno je susim fenom jer se inace prelose slegne, a ne zaboravljam stavljati ni silikon na vrhove, premda ne znam bas kakvog ucinka ima osim sto trenutno zagladi kosu.

Gelove i pjene ne koristim, radije ju dobro oblikujem cetkom. Frizerka me pohvalila da mi je kosa zdrava i sjajna, a ja mislim da to ima vise veze sa redovitim sisanjem i pravilnom prehranom nego preparatima, iako se los preparat itekako osjeti.
A zasto se farbas, kad imas tako rijetku prirodnu boju kose-crvenu?
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Old 15.01.2006., 13:24   #44
Pa eto, raznolikosti radi. Plave i smedje cure mogu biti plave, smedje, crvene ili crne, a crvene ce uvijek biti crvene osim ako se ne izblajhaju. A to si bas ne bih radila. Osim toga, nije lako nositi se s crvenom. Intenzivna boja kose ukrade boju licu, pogotovo ako imas svijetlu put. Ako nisam nasminkana, izgledam isprano, pogotovo jer su mi i trepavice i obrve narancaste. Puno mi je lakse ako mi je kosa tamnija, to mi koliko-toliko vrati neku svjezinu licu.
dafloydian is offline  
Old 16.01.2006., 01:33   #45
Quote:
lianne kaže:
cime njegujete kosu?mislim na samponcice... i koliko cesto sve to upotrebljavate?
Herbal Essences. Šest puta tjedno.

Citiram proizvođača: "šampon daje dodatni volumen vašoj kosi. Sadrži ekstrakte krizanteme, cvijeta naračne i limuna. Pomaže kosi da postigne maskimalnu gustoću, te joj pruža dugotrajni volumen i čvrstoću." Citat gotov.

Quote:
lianne kaže:
a recimo trenutno sam dobila na poklon pantene masku za kosu i nije losa
Ifrit is offline  
Old 16.01.2006., 09:41   #46
Ja imam puno raznih proizvoda.Uglavnom od Kerastase,Redkena i John Friede.
Rhea is offline  
Old 16.01.2006., 10:34   #47
Imam dugu, gustu, ravnu, plavu kosu; negdje 3put godišnje stavim pramenove za nijansu svijetlije od prirodne boje.

Prvo šamponiranje: običan (bilo koji) šampon, drugo šamponiranje: Keune - Silver reflex šampon, nakon toga: Wella - System Professional Power Mask (najbolja maska na svijetu ) i na kraju za lakše rasčešljavanje: Wella Sunflower Leave-in and detangling spray.

I pokušavam ju što rijeđe sušiti fenom
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 16.01.2006., 10:41   #48
Quote:
Samantha kaže:
sta je sve dobro od keune,nikad nisam nista koristila
imaju odlican regenerator za suhu kosu,a kad sam se farbala njihove boje su mi bile najkvalitetnije...
steta sto njihovih proizvoda u Njemackoj ima samo u par gradova za kupit,a nijedan nije meni u blizini
croft is offline  
Old 16.01.2006., 13:40   #49
keune silver reflex da ubijem žuti pigment jer se farbam u pepeljasto, ali prije ili kasnije požutim što mi je KOMA.
crvenkapica33 is offline  
Old 19.01.2006., 12:11   #50
Wella Lifetex

Vidjela sam u jednom salonu u Osijeku da prodaju ove proizvode, pa sam malo pogledala na internetu i naišla na pozitivne preporuke. Ako je netko koristio ove proizvode neka se javi , da ih ne kupim na " nevidjeno ".
gfosa is offline  
Old 23.01.2006., 02:03   #51
nešto za rast kose :)

..helouuu, ppl,
svima su nam poznate ekstenzije
no, meni se to neda radit a i nevjerujem u kvalitetu doticnih nit imam vremena njegovat a i zadnje al i najbitnije necu pljunut tolke pare...


zato bi ja radje nesto sto se onako fino oralno uzima sigurna sam da postoji.
naime, htjela bi je malo ojačat, progustit, ili podebljat dlaku. SVE samo da bude gušća.
pila sam Nutricap i cinilo mi se da djeluje i to dosta, no zanimaju me vasa iskustva?
Nutricap kosta samo 60 kn, ima 60tableta, i moze se pit 2 dnevno,ili 1..


dakle, jel ko koristi kakve tablete itd.?

inace, probala i cickovo ulje etc. i to je solidno djelovalo no vise na oporavljanje od npr pramenova i farbanja, ne na korijen i gustocu..

left here is offline  
Old 23.01.2006., 08:43   #52
ovo shto se oralno uzima jacha sve dlake. dakle osim onih na glavi i one na licu, na nogama, opizdini i takoto.
magic is offline  
Old 23.01.2006., 08:44   #53
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 23.01.2006., 13:05   #54
tarantula look

postoje samponi i ampule za jacanje korijena kose.
Bocca della Verita is offline  
Old 23.01.2006., 13:10   #55
Papati vise proteina! Kosa garantirano raste brze i cvrsce, a i nokti takodjer.
Hm, da, to se odnosi na sve dlake, sta protein zna koje dlake ti zelis uzgajati
Osim toga, obrati pozornost na hranu bogatu B vitaminom, magnezijem, beta karotenom. Cijelo tijelo ce ti biti zahvalno.
dafloydian is offline  
Old 23.01.2006., 19:17   #56
Quote:
magic kaže:
ovo shto se oralno uzima jacha sve dlake. dakle osim onih na glavi i one na licu, na nogama, opizdini i takoto.

ne prdi

meni su sve druge dlake na broju nemam ih vishe
left here is offline  
Old 24.01.2006., 12:04   #57
kako ih nemas? gdje su?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 29.01.2006., 22:12   #58
ja sam sad kupila od gliss kura regenerator za smeđu kosu od nekog tamo oraščića...nije loš, lijepo miriši...
diona is offline  
Old 01.02.2006., 21:14   #59
Cool Kosa

Vec dugo vremena imam plave pramenove........Koristim sve moguce preparate za kosu od gliss kura, pantena, da mi se kosa nakon svake te torture oporavi.....i ok zadovoljna sam.......ali ipak kosa mi je i dalje suha pogotovo kad je osušim, kasnije nije, ali nema sjaja.........Zanima me ako znate kakvo ulje ili nesto barem na bazi ulja da kosa dobije sjaja.........i naravno da se oporavi..........Koristila sam ricinusovo ulje koje sam stavljala kao masku na kosi i drzala cijelu noc.....ali nema bas zadovoljavajucih pomaka.........
dajte savjete osim onih naravno da prestanem davati pramenove i unistavati kosu...........
__________________
If we aren't supposed to eat animals, why are they made of meat?
fullhouse is offline  
Old 01.02.2006., 21:49   #60
ne trebas prestati davati pramenove i unistavati kosu, al trebas tu i tamo junacki skratiti kosu.
nema tu nikakvog tajnog recepta.
Bocca della Verita is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.