Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2011., 00:36   #541
Quote:
nikol@j kaže: Pogledaj post
gdje su sada... nisam uopce gledao, "snimao" situaciju oko zgrada u zadnje vrijeme?
Nemam pojma...

Nego, danas me docekala obavjest da su mijenjali vodomjere. TO je valjda ona prica o razlici ocitanja glavnog i sekundarnog i povecanih racuna na kraju godine. Bas me zanima jesu li ovi prethodni pokazivali manje ili vise potrosene vode...
miskozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 15:15   #542
Quote:
miskozd kaže: Pogledaj post
Nemam pojma...

Nego, danas me docekala obavjest da su mijenjali vodomjere. TO je valjda ona prica o razlici ocitanja glavnog i sekundarnog i povecanih racuna na kraju godine. Bas me zanima jesu li ovi prethodni pokazivali manje ili vise potrosene vode...
zato su sad mudro uveli mjesečno plaćanje vode kao paušalno da na kraju mogu opet izmislit neke ''razlike'' koje će ovaj put pravdati paušalnom i stvarnom potrošnjom....a valjda ima neko ko će nasjesti na tu foru....ja ne....


e da ...ne znam da li ste primjetili zadnjih par dana onaj milozvučni bager oko 6 ujutro kako se vozi i para mozak ljudima u rano jutro....meni je doslovno pod prozorom
mala vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 20:10   #543
Quote:
mala vjeverica kaže: Pogledaj post
zato su sad mudro uveli mjesečno plaćanje vode kao paušalno da na kraju mogu opet izmislit neke ''razlike'' koje će ovaj put pravdati paušalnom i stvarnom potrošnjom....a valjda ima neko ko će nasjesti na tu foru....ja ne....


e da ...ne znam da li ste primjetili zadnjih par dana onaj milozvučni bager oko 6 ujutro kako se vozi i para mozak ljudima u rano jutro....meni je doslovno pod prozorom

kako nebi primjetio taj bager.
srecom budim se u 6 tako da me ne budi on,ali mi pili mozak dok pijem kavu na balkonu.
samojednomburaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 12:20   #544
Quote:
samojednomburaz kaže: Pogledaj post
kako nebi primjetio taj bager.
srecom budim se u 6 tako da me ne budi on,ali mi pili mozak dok pijem kavu na balkonu.
mene taman probudi za ići na posao ali draži mi je zvuk budilice a i dijete mi se prestravi svako jutro...

i još jedan pozdrav susjedima koji su tulumarili noćas do 3 po hodniku i dvorištu...pa da sami su u zgradi pa je to normalno
mala vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 12:28   #545
Da se pohvalim, kupio stan. Sutra preuzimam ključeve. Zgrada C
Pozdrav budućim susjedima!
user2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 15:57   #546
Quote:
user2 kaže: Pogledaj post
Da se pohvalim, kupio stan. Sutra preuzimam ključeve. Zgrada C
Pozdrav budućim susjedima!
Cestitamo... dobro došli .....
nikol@j is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 08:51   #547
Quote:
user2 kaže: Pogledaj post
Da se pohvalim, kupio stan. Sutra preuzimam ključeve. Zgrada C
Pozdrav budućim susjedima!
user2 moze malo više info, kvadratura, cijena? moze i na PM
rocco21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 10:53   #548
ma nek napise tu... Nece mu ga nitko sad "ukrasti",njegov je..
Cisto da se zna kakav je sad sitaucija sto se cijene tice...
__________________
"Znate da ste ostarjeli kad se sagnete da zavežete cipelu, a onda razmišljate što biste još mogli napraviti dok ste tamo dolje."
bushido is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 16:39   #549
Quote:
bushido kaže: Pogledaj post
ma nek napise tu... Nece mu ga nitko sad "ukrasti",njegov je..
Cisto da se zna kakav je sad sitaucija sto se cijene tice...
Ne znam koliko će pomoći sad, s obzirom da sam ugovor potpisao prije otpr. godinu dana, a sad sam samo dao lovu. Tada (krajem 9. mj. 2010.) cijena je bila 1390 €/ m2, a sad sam dobio još 5% popusta.
Inače, mislim da je blizu etažiranje, pa ne vjerujem da će cijene baš ić dole..
user2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 19:03   #550
čoeče pa do prije 2-3 mjeseca su nudili po 1200 sam tak. Bar sam ja tak dobio ponudu, ali zbog obveznog parkirnog mjesta i lažiranja kvadrature nisam htio.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 22:51   #551
Thumbs up

Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
čoeče pa do prije 2-3 mjeseca su nudili po 1200 sam tak. Bar sam ja tak dobio ponudu, ali zbog obveznog parkirnog mjesta i lažiranja kvadrature nisam htio.
Blago tebi, znači da imaš kombinaciju- sve čisto za soma €
user2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:54   #552
što blago meni, to je bila ponuda za sve koji su pitali dva puta za popust.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 16:19   #553
Dragi susedi, ajde nek neko napiše kako ste zadovoljni s uklanjanjem ovih sitnih reklamacija pri preuzimanju stana. Meni su uvažili sve i rekli da će mi se javiti majstor, al se ne javlja.. Morat ću do gradilišta da pošalju nekog.
user2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 19:19   #554
Quote:
user2 kaže: Pogledaj post
Dragi susedi, ajde nek neko napiše kako ste zadovoljni s uklanjanjem ovih sitnih reklamacija pri preuzimanju stana. Meni su uvažili sve i rekli da će mi se javiti majstor, al se ne javlja.. Morat ću do gradilišta da pošalju nekog.

ja sam imao jednu reklamaciju i stvarno su se drzali dogovora.
radi se o maloj pukotini ispod prozora sobe koju je majstor "izgrebao", stavio mrezicu i pogletao, vratio se nakon 2-3 sata, ponovo pogletao i nakon susenja i prekrecio.
za reklamaciju sam se obratio Lidiji koja je pogledala o cemu se radi te je dala moj broj majstoru s koji msam sve dalje dogovorio.
trnutno nemam nikakvih primjedbi da bi reklamirao ali ce vrijeme pokazati svoje posto je zgrada jos nova.
koji je slucaj kod tebe??

pozz i D zgrade
samojednomburaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 20:23   #555
Imam isto jednu pukotinu u kutu u špajzi, i pločice u kuhinji na jednom mjestu nisu dobro legle uz zid- da malo lupim nogom otpale bi. I to je uglavnom to.. Kakvih sam se sve fušeraja nagledao, ovo je super. Stan stoji prazan od 2008. i osim tih par sitnica nemam stvarno zamjerke. Ja sam isto kontaktirao Lidiju i ostavio broj, ali mi se niko ne javlja od utorka. Bumo videli
user2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 10:39   #556
Evo jedne lijepe vijesti. Etažirana zgrada C.
veki11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 12:28   #557
Za zgradu D vele do kraja godine
smokin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 21:52   #558
Evo da pohvalim pionir što se tiče reklamacija, sve odrađuju bez pogovora.
user2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 22:15   #559
Bok svima, zanima me kakva je trenutno situacija, bio sam gledati stan od 70m2 u bloku C...

Što je sa etažiranjem, jel stvarno gotovo??

Prema prijašnjim postovima čini se da ceste do CC-a neće biti jož duže vrijeme...kakvo je stanje ujutro, ima li gužve, odnosno kolika je gužva prema centru, koji je najbolji i najbrži put??

Vidim da je netko napisao da je cijena pala na 1200 eura po m2, jel to dezinformacija ili...?? Jel to cijena od Pionira ili od preprodavača??

Da li je razlika cijene po kvadratu za veće i manje stanove??

Hvala unaprijed na odgovorima!!
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 23:05   #560
Bok. Ajmo redom:
Etažiranje je gotovo- možeš pogledati na netu- potraži link u ranijim postovima na 27. strani
Gužva- živim već skoro 30 g. u Španskom i gužva je sve veća, što je i logično s obzirom da se kvart stalno povećava. Najboljeg puta nema, al nije loše kombinirat horvaćansku do savske ili selske, pa na sjever do baruna filipovića, magazinske ili vukovarske, ovisi di ideš; u svakom slučaju izbjegavati Zagrebačku ulicu i Ljubljansku aveniju u jutarnjim satima. Svako ima svoj put, da svi idemo istim opet bi bila gužva
Cijena- preko kooperanata može se možda dobit za 1200, sve ovisi o stanu, katu itd. Većih stanova (oko 75 m2) je brzo nestalo, pa je i tu cijena bila nešto veća i ti stanovi nisu ni išli kooperantima, po tom pitanju sam probao sve. Ovih stanova kakav si ti gledao ima puno i dosta ih je dano koop. pa bi ti to bila dobra opcija.
Doduše sad kad je etažirano, bit će i cijena nešto tvrđa za srušit.
Kvaliteta stanova i lokacija je solidna za tu cijenu.
Sretno
user2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:32.