Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2008., 07:27   #41
ma daj manubis 10 kg nije puno a ti ni ne jedeš stalno slatko i 6 obroka je bolje nego 3,ovako duže gladuješ,bolje pojedi pola šnite kruha pa za koji sat opet nego tri odjednom pa pola jabuke i tako,o ti se sve broji kao obrok,a ako voliš kruh probaj kupit raženi,počni planirat šta ćeš sutra jesti,možda je bolje da za doručak jedeš neke pahuljice s voćem nego nešto što se maže na kruh
i ljubav ti se ne gleda po izgledu,moj ti mene voli otkad sam imala 57 kg pa dosad dok sam nagurala do 84,imam 24god,i sad nam je bolja veza nego onda i to sa izgledom nema veze,pa ako želiš smršaviti napravi to jedino zbog sebe i nikog drugog

bravo lady in red,ja sam čula da je nakon aerobika dobro popapat bananu,zasitna je,daje energiju i ima malo kalorija

ja sam izdržala bez bajadere,iako sam se tokom noći dizala zbog malog i svaki put ju htjela,za jučer si mogu pisat plus bravo ja
danas za ručak imamo pizzu al ja ću si napravit sa tunjevinom a sad idem na orbi i trbušnjake
__________________
naše slikice
Mirjana.P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 07:56   #42
Bog cure, evo da vam se i ja prirdužim, ja isto imam oko 17 kg viška, krenula sam na UN dijetu prije mjesec dana, i stalno nešto brljam, ali sam za rođendan 06.02. odlučila da više neću, pa mislim da do sada nisama ni izgubila više od 2 kg.
Mirjana P. rođene smo istog dana, nekad mi se 84 kg činilo previše, a sada mislim da imam 90 i koji, što je nedopustivo....76-77 su moja idealna kilaža, koje nisam vidila već par godina. Prije bi uvijek uspila naći volje kad se nakupi par kila viška i skinuti ih bez problema, nitko me nije mogao pomesti u tome, mogli su jesti kraj mene navjeće delicije meni to ne bi bilo teško gledati.... a danas, em što nikako da stvarnu volju dobijem, em što stalno kršim kad krenem na dijetu. Prve kile počela skupljati kad sam učila za pravosudni prije tri godine, i onda samo nastavila skupljati. Ja kad sam nervozna onda se samo bacim na klopu. Problem je što skoro planiram trudnoću, a ne pada mi na pamet počet sa 90 kg, pa di će mi biti kraj....
pozdrav
wildrose013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 09:21   #43
I ja se pridružujem,eto prekjučer prestala pušit,pa se odlučila i za smanjenje kilaže.10 kila viška no problem je što uopće ne jedem puno a špek se prima,dovoljno je da pogledam čokoladu i hop!Jučer se primila vježbanja,valjda me entuzijazam neće napustit
 
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 12:00   #44
super topic ali vec sa strahom cekam one "pravovjerne" sa pricama o aerobnim vjezbama po 2 sata dnevno, unosom ovoga i onoga (o iznosu da ne pricam) i soljenju pameti kako je sve pod kontrolom ako jedemo pet do sest obroka dnevno i vjezbamo ko zmajevi.
nemojte im dozvoliti da i ovdje upletu svoje prstice!
__________________
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti, - mi ćemo ga držati"
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 13:38   #45
Bok! Napokon tema koja me potaknula da se registriram na forumu!

Evo, i ja muku mučim sa viškom kg...i to praktički cijeli svoj život.

Prošle godine sam se stvarno mrdnula i potrudila i izgubila sam 17kg zdravom prehranom i vježbanjem (puno vježbanja....jaaaaaako puno vježbanja).

No, onda je došla jesen, morala sam stisnuti na faksu da diplomiram .... pa onda Božić ... i tako ... vratilo mi se 5kg.

Sad sam odlučna opet preuzeti stvar u svoje ruke i baciti se na posao!! Sve se može kad se hoće, right???

Jucer i danas sam bila u teretani, papam ukusnih i dovoljnih () 1200cal dnevno i tako... dan po dan ... vidjet ćemo što će bit ...

Drž'te se curke i vidimo se kasnije! Zapamtite: važna je USTRAJNOST, a ne SAVRŠENSTVO. Ne morate svaki dan biti 100% na programu ... bitno je da nikad ne prestanete težiti cilju!!

Pozdrav!
Miss Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 13:49   #46
Zaboravih reći da nakon što se riješim tih 5 kg, imam još oko 10 kg koje želim istopiti. Onda ću biti baš slatka, okruglasta buhtlica sa velikim dupetom ... jedva čekam!!
Miss Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 17:35   #47
Evo gotov je jos jedan moj, jelovni dan.

Odmah da se pohvalim kako sam jutros kad sam ustala zatekla cokoladu koja je jedna od 2 vrste cokolade koju ja volim i koju mogu jesti, I NISAM JE POJELA ni kockicu! Inace ja mogu pojesti max dva reda odjednom ali, sad nisam ni otvorila cokoladu.
Kasnije nam je komsinica donijela kolacice, koje ja inace isto bas i ne gotivim ali ih jedem, I NISAM POJELA NITI JEDAN!

Dorucak jutros, 2 kriske hljeba i par salame, malo zdenka sira i malo slanog sira.
Rucak (neuobicajeno za mene jer inace pojedem komplet dio) polovina moje uobicajene porcije pite od sira, i casa soka. Kako sam to postigla, pun mi je stomak bio, popila sam dosta vode u toku dana, i popila sam casu vode oko 30min prije rucka.
Od jutros sam popila 6-7 casa vode.

Gotovo je sa jelom za danas, ako bas budem gladna pojest cu narandzu, jabuka mi tesko pada na zeuldac.

I popit cu jos vode.

+ za mene!

Mislim da je vrlo vazno prebroditi prvih dan ili dva, da se zeuldac navikne.



p.s
nisam rekla da i vjezbam svako vece po 50 trbusnjaka, i jos nekih vjezbica, ali ni to ne preskacem.
p.p.s
neko je rekao da je dobro pojesti bananu poslije aerobika, greska. Ako cete jesti bananu pojedite je za dorucak ili neki medjuobrok. nije dobro bananu jesti navece, jer je ona jedina ne bas tako dijetalna vocka, ima puno secera.

Ja idem dalje...

Pozdrav
manubis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 18:04   #48
e samo da se pohvalim, od proslog tjedna 3 kile manje!!! )

idem sad na aerobic
lady in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:33   #49
Maloprije me je cimerica pitala: ''Idemo na štrukle?'' A ja teška srca rekoh:''Ne, nisam gladna'' i sad ne mogu prestati misliti o štruklama ...pomozite....
prije 2 sata sam si ispekla 2 jaja sa 4 kriške kruha i ja mislim o štruklama...za milog Boga.....zato sam i odjurila na forum...
Ne znam kako ću izdržati...večer je još mlada
Bojana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 21:45   #50
pa mislim da ti je bilo bolje da si pojela jednu štruklu nego dva jaja i 4 šnite kruha.
meni pomaže ako odem trčati
lady in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 23:01   #51
pozdrav
također spadam u grupu onih koji količinski previše jedu unutar jednog obroka. našla sam rješenja ali nemam ga naviku provoditi tablete na bazi jabučnog octa, od encijana. zovu se fast block, prožvačeš jednu i nisi gladna. to sam par puta prakticirala umijesto kasnog obroka. kupila tu bočicu prije više od godinu i pol i još imam pola...
imam 70kg na visinu 165
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 02:09   #52
eeeej Bojana, tako mi je zao sto nisam bila ovdje.
Nadam se da si nasla zabavu online i da nisi otisla jesti.

i ja veceras zamalo da pokleknem!
tata je uzeo jesti, a ja sam odmah ogladnila - znaci to su gladne oci a ne stomak. Ali sam se kontrolirala, popila sam dvije case vode, pojela jednu jabuku, jednu narandzu, pojela 6 krekercica, i bukvalo zalogaj hljeba - to sve u periodu od 19.00-21.00. I kad su sklonili svu hranu od mene, gle cuda! nisam vise gladna!
znaci gladne oci!


Reci prijateljici da neces da jedes slatko, reci joj da neces da jedes slatko i da te ne zove da ides jesti s njom. Zahvali joj se unaprijed i reci da to vise nikada ne radi -ako je drugarica ucinit ce to, ako nije zvat ce te opet.

@zarucnica - ako je tako lako smrsati i izgubiti apetiti od tih tableta, pa zar je tesko popiti jednu dvije tri tabelete koje i nisu tako stetne ako su na bazi octa?????
ja sam cula da su Tonalin dobre, ali nikako da ih kupim. Doduse kad razmislim kuci imam octa domaceg jabucnog i mogla bih uzeti bar jednom dnevno kasicicu u casi vode.
manubis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 08:02   #53
dobro jutro svima!! eto i ja se pridružujem temici jer sam u istom problemu! prije dva mjeseca sam odlučila poduzeti nešto u vezi kila i eto jesam! pijem herbalife i za sad mi je super.vidim,tijelo se lijepo oblikuje! ma bila sam ja na tom i prije pa prije jedno 2 god i stvarno sam uspijela skinuti sve sve! u 3 mjeseca 13kg a nemoram vam ni reći koliko idu i cm... u struku sam izgubila 20cm ali eto nažalost.. nesto se i vratilo jer sam u međuvremenu promijenila posao, što znaći da sada samo sjedim u uredu i ne radim ništa fizički i eto nakon 4 mjeseca ne radeći ništa dobila sam 6kg! sad se mucim s tim viškom jer nemogu baš ni vode piti kao prije... a znam da je ona najbitniji segment ovoga! pa mi eto malo i šteka topljenje kilograma a hebiga budem ja to već nekak!!! kupujem si sobni biciklić da malo nest pocnem radit i od danas krećem na trbušni ples
anka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 08:22   #54
Evo i mene malo.Ja sam na prehrani Zona,jede se 5 x po malo i računaju se određeni blokovi ugljik.masti i proteina.Evo u 10 dana jedna kila manje ali sam i brljavila.Počinjem i vježbati barem 4x po 45 min na orbitracku.
Sretno curke
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 08:29   #55
mislila sam na Prehrani
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 11:02   #56
ja juče napisala i da ću poslat a ono nema interneta,nema nema
uglavnom zaje... sam
pregladnila sam do ručka i onda sam se uspjela suzdržati za ručak ali sam maknula 4 kolača
kasnije sam jela posnu pizzu,to je bilo ok,naveče 2 naranče i onda 5 bajadera,a mislila sam samo jednu
i u noći kad sam se budila zbog malog uzela sam komad slavonske pizze i donijela u krevet,a kad mi se muž počeo vrtit mislila sam da ću sakrit pod jastuk,al svva sreća nije se budio,al to je mali kriv,da se nije budio ne bi ja ni jela
al sam jučer 3x3min bila na orbiju i 100 trbušnjaka i vježbe s utezima,ukupno 40 min,jutros nisam ništa,al ne da nisam htjela već ne stignem,i sad svekrva misli da perem balkone,al vježbat ću kasnije
nego muž mi kupio musli sa šumskim voćem i to sam htjela doručkovati ali nije bilo mlijeka pa sam morala sa mojima opet po slavonskoj što je ostalo,nikom ne želim reć da sam na dijeti il šta već a da nisam jela s njima onda bi bilo pitanja

pozdrav svim novima i želim vam više uspjeha nego što ja imam
__________________
naše slikice
Mirjana.P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 11:32   #57
joj joj joj Mirjana

pa 4 kolaca???

ej obavezno kazi muzu da si na dijeti, ako se vec ne mozes sama kontrolisati onda neka te on malo pricepi (ne bukvalno heheh) i pazi da li jedes.
Ja to planiram uraditi, i da sam udata ja bih rekla muzu, ovaj moj ionako kad kad me pogleda kao ono "hoces to fakat pojesti???" znam da je to dobronamjerno i to je ok.

je sam doruckovala
casa mlijeka
kriska, mozda malo vise, kruh
tri hrenovke, przene sto i nije dobro al' jbg
manubis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 11:56   #58
evo mene,oprala balkone i jako je hladno
da reći ću mu,da da
juče nakon tih kolača mi je bilo tako bed,veći nego što je bio gušt dok sam ih jela
pomišljala sam i na al nikad nisam bila sklona tome,ni kad sam bolesna ne mogu,iako je to i pametno jer mislim da bih se lako navukla
eto,danas je novi dan

bucek svaka ti čast ja mislim da do nagodinu neću uspjet na orbiju biti u komadu 45 min,sad izdžim jedva 3

ankakakve su to tablete herbalife?
našla sam na modi temu cipele i nagledala se raja,kad budem došla na 70 kg onda ću se počastit nekim kostimom i štiklicama
voljela bi da to bude ove godine

bacila sam danas sve kolače i pazit ću da skoro ništa ne pravim
__________________
naše slikice
Mirjana.P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 12:20   #59
to ti je tzv. zdrav način prehrane! sastoji se od šeika koji pijem umjesto doručka i večere! ujutro 2,5 dcl a navečer 2,00dcl! to ti je kao prah različitih okusa koji miješaš sa mlijekom, sokom a možeš i sa jogurtom! ukusno je jako! prije svakog obroka popiješ 2 tabletice tj. komprese za probavu a nakon ručka , i da za ručak možeš papat što got želiš! jer i moraš imat jedan obrok sa normalom hranom! nakon ručka svakako možeš kolač ili nešto drugo! nakon toga popijem 2 male žute tabletice koje mi masnoću maknu koju sam prilikom ručka unesla u sebe i najmanje 2,5l vode dnevno!!!! što je meni nekak ovoga puta jako teško izvedivo ma jako sam zadovoljnja s time! i super se osjećaš, imaš energije
anka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 12:24   #60
Quote:
zaručena kaže: Pogledaj post
pozdrav
također spadam u grupu onih koji količinski previše jedu unutar jednog obroka. našla sam rješenja ali nemam ga naviku provoditi tablete na bazi jabučnog octa, od encijana. zovu se fast block, prožvačeš jednu i nisi gladna. to sam par puta prakticirala umijesto kasnog obroka. kupila tu bočicu prije više od godinu i pol i još imam pola...
imam 70kg na visinu 165
ja sam probala, popila cijelu bocicu i po mojoj slobodnoj procjeni nemaju naikavog ucinka
lady in red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.