Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2008., 21:23   #1
Pomoc

Eto sad prije par dana sam se sjetio jedne igrice, al neznam ime. Uglavnom... u igrici se stvorite u nekoj spilji i nesmijete izaci iz spilje jer je tamo vani neka zivina i morate se snaci u toj spilji, a vani je snijeg, i morate se snaci u spilji, e da i vani je neki putic koji ide ili ravno ili desno. A u spilji se morate snaci i zapaliti vatru i onda otkrijete da je tamo isto bio jos prije neki vas prijatelj. Zna netko ime?

E da i sada sam se sjetio vani je tigar(ili međvjed nisam siguran) i kada bacite a ulaz je ograden kamenom, i kada bacite vatru, on negdje pobjegne, vatra se ugasi i opet se zivina vrati. Jel zna neko?
zG fiRe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 09:18   #2
mislim da se zove Echo: secret of the lost cavern
bio sam skinuo pa nije radilo j*** joj pas mater
__________________
doomo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 10:08   #3
e da secret of the lost cavern.... hvala puno... a od kud si skinuo? trazio sam posvuda po torrentima i nema
zG fiRe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 09:51   #4
mislim da je bila mininova ili piratebay
__________________
doomo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 11:20   #5
Quote:
zG fiRe kaže: Pogledaj post
Eto sad prije par dana sam se sjetio jedne igrice, al neznam ime. Uglavnom... u igrici se stvorite u nekoj spilji i nesmijete izaci iz spilje jer je tamo vani neka zivina i morate se snaci u toj spilji, a vani je snijeg, i morate se snaci u spilji, e da i vani je neki putic koji ide ili ravno ili desno. A u spilji se morate snaci i zapaliti vatru i onda otkrijete da je tamo isto bio jos prije neki vas prijatelj. Zna netko ime?

E da i sada sam se sjetio vani je tigar(ili međvjed nisam siguran) i kada bacite a ulaz je ograden kamenom, i kada bacite vatru, on negdje pobjegne, vatra se ugasi i opet se zivina vrati. Jel zna neko?
vrhunsko obraden tekst
Dario378 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.