Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2008., 22:54   #1
Code of Honor -the French Foreign Legion

5 misija.na onoj pisti nekoj..kao treba odbit napad crnchuga a poslije kad ih sve porokam neznam kaj dalje.zadatak je i dalje obrana aerodroma i ništ....gruvaju explozije okolo a ja nemam na kog pucat i neznam kaj dalje..pomagajte ako boga znate
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 10:05   #2
Ja sam samo demo igrao nije mi baš neš
Need_help is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 19:13   #3
to je i mene mučilo dugo... ali na žalost ne sjećam se kaj sam napravil... inače igra je sranje
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 00:36   #4
heh ev ja sam ovo instalirao al nikako ni prvi zadatak da prodjem.. krenem, roknem dvojicu, treceg i ono vozilo i onda me od nekud neki snajperista rokne svaki put. Sta da radim?? :S
H.k.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 15:11   #5
Quote:
H.k.G. kaže: Pogledaj post
heh ev ja sam ovo instalirao al nikako ni prvi zadatak da prodjem.. krenem, roknem dvojicu, treceg i ono vozilo i onda me od nekud neki snajperista rokne svaki put. Sta da radim?? :S
ubij ti njega... streli te kad ideš prema nekom onom selu de ti je objektiv, čini mi se da je na nekom krovu ili ak postoji kakav stražarni stup
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 17:40   #6
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
ubij ti njega... streli te kad ideš prema nekom onom selu de ti je objektiv, čini mi se da je na nekom krovu ili ak postoji kakav stražarni stup
imam osjecaj da mi treba snajper jer sa ovim sto imam nit ga vidim nit ga mogu pogodit.. iz daleka... a gdje naci snajper

edit: evo upravo sam odkrio tog sto me gadjao i roknuo ga.. hvala na pomoci.
H.k.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 18:01   #7
Quote:
Kejos kaže: Pogledaj post
5 misija.na onoj pisti nekoj..kao treba odbit napad crnchuga a poslije kad ih sve porokam neznam kaj dalje.zadatak je i dalje obrana aerodroma i ništ....gruvaju explozije okolo a ja nemam na kog pucat i neznam kaj dalje..pomagajte ako boga znate
Imam sada isti problem, zna li neko rjesenje??
H.k.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 18:11   #8
restartaj misiju, sad sam se sjetil tak je meni bilo i u čini mi se zadnjoj i toj petoj... restartal sam oko 3-4 puta i onda sam uspio proći pa tak je onda valjda i u petoj...igra ima pun k***c bugova i k tome ništ ne valja
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 18:27   #9
Kako mislis da restartam, da od pocetka predjem ponovo cijelu misiju??
H.k.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 18:49   #10
Quote:
H.k.G. kaže: Pogledaj post
Kako mislis da restartam, da od pocetka predjem ponovo cijelu misiju??
da, ne igru nego samo tu misiju... i mene ti je to
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 19:00   #11
Ma evo pokusavam al uvijek isto, sve ih pobijem i na kraju nista
H.k.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 20:09   #12
ako se dobro sjećamto je ono na aerdromu i oni dolaze tam iz daljine neke pustinje ili nešt slično, sve okolo su ammo boxevi, mislim da je i jedan, dva statična mitraljeza, i još su postavljena žica ili ono željezno na podu kaj izgleda kao slovo X. i kad sam ih ja sve poklal ništ se nije događalo, pa sam par puta restartal daj level, čini mi se da sam išel nekam desno od tog početnog napada pa sam ih i tam poklal, a mislim da se nekako može ići prema njima... ne znam ne sjećam se baš igre
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 11:29   #13
ja sam tu misiju prošo a cheatom ,nije mi se dalo zajebavat..poslije je su misije oke....nema tih nekih bugova,bar još sad...
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 23:31   #14
Quote:
Kejos kaže: Pogledaj post
ja sam tu misiju prošo a cheatom ,nije mi se dalo zajebavat..poslije je su misije oke....nema tih nekih bugova,bar još sad...
Objasni na koji nacin..
H.k.G. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.