Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2008., 19:45   #41
Quote:
Arby kaže: Pogledaj post
Obzirom na moj angažman u Sve će biti dobro, glupo je da hvalim vlastiti proizvod. Volio bih samo da ljubitelji telenovela sjednu bez predrasuda pred naš rad i pogledaju ga. Ako im se ne svidi, daljinski je uvijek pri ruci. Nitko nikog ne sili da gleda. No opet, Shadow, mislim da ćeš biti ugodno iznenađen.

Glede Nine, ne mogu govoriti o točnim podacima u Srbiji, ali koliko mi je znano baš je Fox raskinuo suradnju s RTL-om zbog nedovoljne gledanosti (ne kažem "male", već "nedovoljne"). Odjek negativnog PR-a u Hrvatskoj, uz neke druge faktore, je napravio ostalo.
Nemoj se opterećivati glupostima . Zašto bi neko imao predrasude prema telenovelama, koje nisu AVA-ine? Da je to tako, ne bih otvorio ovaj topic. Lepo je, da se na ovim prostorima nešto snima, šta nije sitcom!

Arby... zašto Ring Multimedia nema zvanični sajt? Barem ga ja nemogu naći? AVA je za svaku telenovelu izradila zvanični sajt... bilo bi lepo da i vi sledite taj primer. I još jedno pitanje... da li imate u planu da "Sve će biti dobro" prodate nekoj tv stanici u regionu ? Ako ne... onda neka neko snima i ovde postavlja svaki dan .

A za "Ninu"... razlozi za njen prekid su sasvim druge prirode... barem mi je tako rečeno. Koliko je nemački RTL profesionalan i dobar, toliko je hrvatski RTL neprofesionalan i amaterski... ukidanje "Zabranjene ljubavi", pored dobre gledanosti, je dovoljan dokaz. Nemački RTL emituje tri sapunice (dve već preko dest godina) iz domaće produkcije bez prekida i bez letnje pauze!

Quote:
harlan kaže: Pogledaj post
@Shadow

ma da, mislio sam onda na Zaustavi vreme, pa sam unio zabunu. pricalo se nesto po beogradu oko navlacenja
oko kupovine zaustavi vreme. ali to su valjda obavezni likovi u pregovorima.

i da, slazem se s tobom da su sve telenovele iznad nasih uvjeta i da to produkcijski bez srama moze proci i izvan regije....
Zaista neznam šta je se pričalo po Beogradu . Te priče "rekla-kazala"... mnogo toga je se "reklo" i "kazalo". Ja ću kao i svi drugi sačekti i gledati kada je budu emitovali.

Potpuno se slažem za naše telenovele... s obzirom na naše skromne uslove su jako dobre. Ipak smo mi male državice na tamo nekom Balkanu, a ne negde u SAD ili EU... pa da imamo sredstava da snimimo novu "Dinastiju", gde je u svaku epizodu uloženo oko 8 miliona Evra! I da... bez ikakvih problema bi bile uspešne u izvan bivše Jugoslavije... to je i "Jelena" dokazala, koja je prodata u oko petnaest država... a bivša Jugoslavija, barem koliko ja znam, nije imala oko petnaest država .

Quote:
Dodo85 kaže: Pogledaj post
...
Hvala za postavljanje .
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 20:02   #42
To za službenu stranicu i mene zanima Ova Leonora Surian po slikama baš izgleda OK Nadam se da će i na ekranu ispast simpa Al Goran Grgić i Barbara Nola su najjače karike... Damir 'Bogmama' Markovina je najslabija, no možda se iskupi. Njegovo gostovanje u BiP u ulozi prodavača krumpira (derao se 'krumpiraaaaaa' iz sveg plućnog krila cijelu epku ) je bilo simpatično Što se tiče RTL-a... Totalna neprofesionalnost. Baš sam čitao intervju s Lanom Gojak (Nina) i rekla je da je u jednom danu samo tako 200 ljudi ostalo bez posla bez ikakve najave... Hebeš državu koja takvo što dopušta, i to još strancima
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 00:08   #43
Quote:
Dodo85 kaže: Pogledaj post
To za službenu stranicu i mene zanima Ova Leonora Surian po slikama baš izgleda OK Nadam se da će i na ekranu ispast simpa Al Goran Grgić i Barbara Nola su najjače karike... Damir 'Bogmama' Markovina je najslabija, no možda se iskupi. Njegovo gostovanje u BiP u ulozi prodavača krumpira (derao se 'krumpiraaaaaa' iz sveg plućnog krila cijelu epku ) je bilo simpatično Što se tiče RTL-a... Totalna neprofesionalnost. Baš sam čitao intervju s Lanom Gojak (Nina) i rekla je da je u jednom danu samo tako 200 ljudi ostalo bez posla bez ikakve najave... Hebeš državu koja takvo što dopušta, i to još strancima
Meni je doktorka (Barbara Nola) za klase lepša, od Leonore Surian... barem po ovim promo fotkama!

Lana Gojak mi deluje kao jako fina devojka... gledao sam jedan intervju sa njom. Mislim da je ostala normalna i da nije inveštačena kao mnoge druge glumice.

Sumnjam da su za propadanje projekta "Nina" krivi "stranci", mnogo realnija mi je pomisao da su u pitanju bile prljave zakulisne radnje na domaćem terenu. Mogu samo da ponovim - nemački RTL, je mega-profesionalna televizija. Uzor mnogim televizijama u Evropi... oni tako ne bi postupili.
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 01:31   #44
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post

Lana Gojak mi deluje kao jako fina devojka... gledao sam jedan intervju sa njom. Mislim da je ostala normalna i da nije inveštačena kao mnoge druge glumice.
Zna ju kolega s faksa, čuju se svako toliko... Savjetovala mu je da ne gleda seriju, kao uopće nije smiješna

Quote:
Meni je doktorka (Barbara Nola) za klase lepša, od Leonore Surian... barem po ovim promo fotkama!
A Barbara je komad... Samo je starija od Leonore... Nije da me smeta hehe
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 03:24   #45
Jel se to meni čini ili ova Leonora malo pari na Brooke iz Bold & Beautiful

adrian'85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 12:32   #46
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post
Nemoj se opterećivati glupostima . Zašto bi neko imao predrasude prema telenovelama, koje nisu AVA-ine? Da je to tako, ne bih otvorio ovaj topic. Lepo je, da se na ovim prostorima nešto snima, šta nije sitcom!

Arby... zašto Ring Multimedia nema zvanični sajt? Barem ga ja nemogu naći? AVA je za svaku telenovelu izradila zvanični sajt... bilo bi lepo da i vi sledite taj primer. I još jedno pitanje... da li imate u planu da "Sve će biti dobro" prodate nekoj tv stanici u regionu ? Ako ne... onda neka neko snima i ovde postavlja svaki dan .

A za "Ninu"... razlozi za njen prekid su sasvim druge prirode... barem mi je tako rečeno. Koliko je nemački RTL profesionalan i dobar, toliko je hrvatski RTL neprofesionalan i amaterski... ukidanje "Zabranjene ljubavi", pored dobre gledanosti, je dovoljan dokaz. Nemački RTL emituje tri sapunice (dve već preko dest godina) iz domaće produkcije bez prekida i bez letnje pauze!
Nisam službeni PR serije (već jedan od scenarista u timu kojeg odlično predvode Diana Pečkaj Vuković i Milijan Ivezić) i na Forumu ću se oglasiti jedino kad mi raspored obaveza dopusti, i isključivo s pozicije jednog od pisaca. Lojalnost platiši/poslodavcu je prva. Vidim da vas već ima dosta zainteresiranih, i punih pitanja, pa ću nastojati kad god mogu, i najbolje što mogu, odgovoriti na ista. Pri tom ću nastojati da to ipak preuzme službeni PR, i da se netko od kolega uključi.

Koliko mi je znano, sajt bi trebao vrlo brzo biti up. Zašto već nije -- dosta toga se radi paralelno, dovoljno je da netko malo zakaže i nastaje veći problem. U takvim okolnostima, naravno, prvo se odgodi ono što se odgoditi može -- izrada sajta.

Mogao bih dosta o RTL-u iz vremena Nine jer sam i tamo kratko bio scenarist, još kraće vrijeme i headwriter, nakon čega sam promptno dao otkaz. Da, puno toga nije štimalo, moji prijedlozi da se više inzistira na komičnom aspektu, te da se svijet mode malo više karikira su redom odbijani, a na mene navaljivan sve veći pritisak.Na projektu je bilo dosta jako talentiranih glumaca i režisera/asistenata režije, te par ljudi iz produkcije koji se izgarali da se to dobro napravi. Nažalost, nije manjkalo ni notornih gluposti, i ljudi koji su radili sve da bi rad na seriji bio nemoguć. Otišao sam puno prije samog kolapsa, pa iskreno ne znam što se sve odigralo.


Situacija iz Nine je dosad bila više pravilo, nego iznimka na domaćim TV. Pojavljuju se neke naznake da će se stvari popraviti.

Da se vratimo na Sve će biti dobro -- što vas zanima, pitajte, nastojat ću vam odgovoriti, ali unaprijed molim za strpljenje.

Što se daljnje prodaje tiče, zbog ugovora HRT-Ring, u prodaju se ne može ići bez blagoslova matične kuće. (točne detalje ugovora i vlasništva ne znam) Siguran sam da to imaju u planu, obzirom na uložena sredstva. Treba pričekati emitiranje i reakcije publike.
Arby is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 14:00   #47
Onda ćemo imat ekskluzivu.
__________________
EKE BURAZ, KOLEDŽICOM U JAJA
gola_jaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 14:41   #48
Mene bi za početak zanimalo je li Barbara Nola pozitivan ili negativan lik u SĆBD
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 14:46   #49
Quote:
adrian'85 kaže: Pogledaj post
Jel se to meni čini ili ova Leonora malo pari na Brooke iz Bold & Beautiful

Pa onako... Jedna je Brooke Logan Forrester Forrester Chambers Forrester Forrester Jones Forrester Forrester Forrester Marone
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 19:56   #50
Quote:
Arby kaže: Pogledaj post
Nisam službeni PR serije (već jedan od scenarista u timu kojeg odlično predvode Diana Pečkaj Vuković i Milijan Ivezić) i na Forumu ću se oglasiti jedino kad mi raspored obaveza dopusti, i isključivo s pozicije jednog od pisaca. Lojalnost platiši/poslodavcu je prva. Vidim da vas već ima dosta zainteresiranih, i punih pitanja, pa ću nastojati kad god mogu, i najbolje što mogu, odgovoriti na ista. Pri tom ću nastojati da to ipak preuzme službeni PR, i da se netko od kolega uključi.

Koliko mi je znano, sajt bi trebao vrlo brzo biti up. Zašto već nije -- dosta toga se radi paralelno, dovoljno je da netko malo zakaže i nastaje veći problem. U takvim okolnostima, naravno, prvo se odgodi ono što se odgoditi može -- izrada sajta.

Mogao bih dosta o RTL-u iz vremena Nine jer sam i tamo kratko bio scenarist, još kraće vrijeme i headwriter, nakon čega sam promptno dao otkaz. Da, puno toga nije štimalo, moji prijedlozi da se više inzistira na komičnom aspektu, te da se svijet mode malo više karikira su redom odbijani, a na mene navaljivan sve veći pritisak.Na projektu je bilo dosta jako talentiranih glumaca i režisera/asistenata režije, te par ljudi iz produkcije koji se izgarali da se to dobro napravi. Nažalost, nije manjkalo ni notornih gluposti, i ljudi koji su radili sve da bi rad na seriji bio nemoguć. Otišao sam puno prije samog kolapsa, pa iskreno ne znam što se sve odigralo.


Situacija iz Nine je dosad bila više pravilo, nego iznimka na domaćim TV. Pojavljuju se neke naznake da će se stvari popraviti.

Da se vratimo na Sve će biti dobro -- što vas zanima, pitajte, nastojat ću vam odgovoriti, ali unaprijed molim za strpljenje.

Što se daljnje prodaje tiče, zbog ugovora HRT-Ring, u prodaju se ne može ići bez blagoslova matične kuće. (točne detalje ugovora i vlasništva ne znam) Siguran sam da to imaju u planu, obzirom na uložena sredstva. Treba pričekati emitiranje i reakcije publike.
Hvala ti pre svega na opširnom odgovoru i što si našao vremena da nam se obratiš.

Sajt je trebao još pre mesec dana biti postavljen... kao što se to radi svuda u svetu - na vreme... nadam se da će, pre svega, imati slika... i naravno da se te slike mogu skidati . Za sada sam ja, otvaranjem ovog topica, bio bolji PR vašoj seriji od Ring Multimedije (i to i ako je uopšte neću moći gledati, kako izgleda )... koja je ama baš niti najmanje nije reklamirala.

To je i razlog, zašto AVA nije više zelela da sarđuje sa HTV-om... zato što više ne bi bila vlasnik svog proizvoda (po novim pravilima). Normalno bi Ring Multimedia mogla da proda seriju kome god želi, jer su oni producenti, ne HTV. Šta tu HTV ima da odlučuje, kada oni nisu producenti serije? Hm... nadam se da će ovu telenovelu prodati. Mada je prodaja upitna... od hrvatskih serija su prodate samo (koliko se ja sećam) AVA-ine serije i "Bitange i princeze". Kod "Ne daj se, Nina" je FOX bio suvlasnik licence.

Meni je drago da "Nina" nije bila smešnija... zar nemamo dovoljno sitcoma? "Nina" je pre svega telenovla. Od Tite pa na dalje nam serviraju samo sitcome. Valjda postoje i drugi televizijski žanrovi, koje valja snimiti .

Verujem ti na reč da ima puno prljavih zakulisnih radnji na našim tv stanicama... no, šta ćeš... takvi smo mi ljudi . Žao mi je samo tih ljudi, koji su... ni krivi, ni dužni... završili preko noći na ulici.

Reci mi... čije maslo je bio taj glupi naziv "Sve će biti dobro"? Zar nije bilo više kreativnosti, da se smisli neki prigodniji naziv umesto te ofucane fraze "Sve će biti dobro"?

PS.: Promo sa kravatom je dobar i sexy!

Quote:
Dodo85 kaže: Pogledaj post
Zna ju kolega s faksa, čuju se svako toliko... Savjetovala mu je da ne gleda seriju, kao uopće nije smiješna

A Barbara je komad... Samo je starija od Leonore... Nije da me smeta hehe
Lanu sam gledao u jednom intervjuu za Max TV... znaš ono, gde pričaju o modi i bla, bla, bla. Baš mi je bila simpatična.

Barbara Nola je prava venera za Leonoru Surian! Leonora mi je sasvim prosečna ženska... ko će biti glavni muški lik? Nije valjda Janko Popović-Volarić?
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 23:27   #51
U jednom trenu RTL je donio odluku da ne bude telenovela, već dramska serija. Meni je to u budget limitu, cajtnotu za pisanje i snimanje - dakle i s postojećom scenografijom i ostalim djelovalo kao nemoguća misija pogotovo što je tad previše nalikovalo na Ugly Betty koja je paralelno planirana na HRT.

Barbara Nola - lik vrlo ambiciozne liječnice. Sorry, trenutno ne mogu više o razvojnom luku karaktera. Ako pažljivo iščitaš frazu "vrlo ambiciozna" neke stvari se same nameću.

Sve će biti dobro - ime je dao autor koncepta. S tim imenom je ostvarena pobjeda na natječaju HRT. Promjena nije niti razmatrana kao opcija iz dva navedena razloga.

Glavni muški lik - teško je reći jer nije minutaža dodijeljena na taj način da on konzumira najviše vremena, no mogli bi smo Milana Pleštinu nazvati tako. Iako, velim, malo je nezahvalno. I Goran Grgić ima veliku i interesantnu rolu.

Također obavijest za sve zainteresirane (imao sam 3 PM upita): nemam ovlasti davati vam privatne podatke i kontakte članova ekipe. Ako se potrudite, vjerojatno ćete i sami uspjeti, no ja to stvarno ne smijem.
Arby is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 00:53   #52
Quote:
Arby kaže: Pogledaj post
U jednom trenu RTL je donio odluku da ne bude telenovela, već dramska serija. Meni je to u budget limitu, cajtnotu za pisanje i snimanje - dakle i s postojećom scenografijom i ostalim djelovalo kao nemoguća misija pogotovo što je tad previše nalikovalo na Ugly Betty koja je paralelno planirana na HRT.
Kako to misliš, "doneta je odluka da bude dramska serija, a ne telenovela"... kada je "Nina" kao takva sa svim karakteristikama telenovela... cliffhangeri, gluma, emitovana je dnevno u SRB, BiH i MK... scenografija je zaista bila jako skromna. No... trebali su barem snimiti još jedan večernji film, da zaokruže telenovelu... da ne ostane tako, hm... neznam ni kako bi to nazvao . No... sada bi mogli opet po "filozofiji" - telenovela jeste dramska serija, specijalna vrsta dramske serija, kao i njena sestra sapunica .

Obična dramska serija, nema cliffhangere, razlikuje se glumom, kostimografijom, stajlingom, muzikom, stilom snimanja, dramaturgijom, emituje se samo jednom nedeljno (znam da je u HR emitovana samo jednom nedeljno, ali nemože se gotov proizvod prekrojiti u nešto što nije)... i po mnogo drugo čemu. No, RTL i FOX su verovatno podcenili ovaj projekat... i kada su videli šta znači snimati visokobudžetnu telenovelu na ovim prostorima, uz skupu licencu... su rešili da to brže, bolje okončaju.

U telenovelama obično ima glavni ljubavni par... pa valjda bi se trebalo znati koji je taj .

A neki forumaši bi u scenariste ili šta?
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 23:33   #53
a kakav je spot serije? i kojom je tehnologijom snimana? meni su avine serije djelovale kao dokumentarci
__________________
Asinus asinum fricat :)
fanzabranjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 16:08   #54
SĆBD je na rasporedu 22.rujna, u klasičnom terminu 18.35, na HRT1 jupiiiiii
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 16:12   #55
Quote:
Dodo85 kaže: Pogledaj post
SĆBD je na rasporedu 22.rujna, u klasičnom terminu 18.35, na HRT1 jupiiiiii
Riga mi se od toga sranja,pretpostavljam da je sranje triba viti kako će izgledati ali mislim da neće biti bolja od Avine zbog toga jer sam neki dan pogledao u emisiji Hrvatska uživo prilog o sapunici i izgleda jadno nekako više za starkelje tipa luda kuča!
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 16:22   #56
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Riga mi se od toga sranja,pretpostavljam da je sranje triba viti kako će izgledati ali mislim da neće biti bolja od Avine zbog toga jer sam neki dan pogledao u emisiji Hrvatska uživo prilog o sapunici i izgleda jadno nekako više za starkelje tipa luda kuča!
Ja ne kužim to svršavanje na AVA-u Bile su OK serije, pokatkad zabavne, nekad dosadne do bola, pune grešaka, što produkcijskih, što scenarističkih, što glumačkih... Mislim, sve u svemu neki prosjek... I mislim, sapunice Ne znam, dok ne vidim actual nastavak na TV, ne mogu ništa reći, ali nije da imaju neku ogromnu produkciju za nadmašiti. AVA nije Globo, nije čak ni Televisa, jer koliko god Televisine telenovele bile zatucane, produkcijski su još uvijek ispred AVA-e ma što Majetić & co. sami sebe uvjeravali. Mislim, AVA se ne može mjeriti ni s njemačkim telenovelama, produkcijski... We shall see
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 16:27   #57
Quote:
Dodo85 kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim to svršavanje na AVA-u Bile su OK serije, pokatkad zabavne, nekad dosadne do bola, pune grešaka, što produkcijskih, što scenarističkih, što glumačkih... Mislim, sve u svemu neki prosjek... I mislim, sapunice Ne znam, dok ne vidim actual nastavak na TV, ne mogu ništa reći, ali nije da imaju neku ogromnu produkciju za nadmašiti. AVA nije Globo, nije čak ni Televisa, jer koliko god Televisine telenovele bile zatucane, produkcijski su još uvijek ispred AVA-e ma što Majetić & co. sami sebe uvjeravali. Mislim, AVA se ne može mjeriti ni s njemačkim telenovelama, produkcijski... We shall see
Ali valjda se AVA može nisiti sa Ring multimedijom!
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 17:13   #58
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Ali valjda se AVA može nisiti sa Ring multimedijom!
Kako rekoh, vidjet ćemo Ako bude dobro, gledat ću, ako ne neću... I to je to
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 19:06   #59
Quote:
Dodo85 kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim to svršavanje na AVA-u Bile su OK serije, pokatkad zabavne, nekad dosadne do bola, pune grešaka, što produkcijskih, što scenarističkih, što glumačkih... Mislim, sve u svemu neki prosjek... I mislim, sapunice Ne znam, dok ne vidim actual nastavak na TV, ne mogu ništa reći, ali nije da imaju neku ogromnu produkciju za nadmašiti. AVA nije Globo, nije čak ni Televisa, jer koliko god Televisine telenovele bile zatucane, produkcijski su još uvijek ispred AVA-e ma što Majetić & co. sami sebe uvjeravali. Mislim, AVA se ne može mjeriti ni s njemačkim telenovelama, produkcijski... We shall see
Storilajn i sve ostalo po strani... ali šta se tiče produkcije su nemci na nivou... molim lepo . Jeste da su nemačke telenovele više nalik sapunicama... ali to je zato, jer nemci nikada nisu imali neku telenovela tradiciju, kao mi (na tv).

Joj ljudi... prepucavate se oko gluposti... koja će biti bolja ćemo videti... ja ću svakako pratiti AVA-inu, a za SĆBD ću se već nekako snaći .

Našao sam jedan YOUTUBE kanal, gde ima sve teasere http://www.youtube.com/user/zika7222 . Pa koga interesuje, neka pogleda. Meni se čine baš ekstra .

Za sve one, koji su malo pratili polemiku oko "Nine"... na PM sam dobio objašnjenje. Prvobitno je trebala biti telenovela... da bi se u 5 do 12 predomislili, da ipak snime dramsku seriju... nakon niz nesuglasica, promena storilajnera... su ipak ostali pri formatu telenovela. Koja je na kraju, uz neka neuverljiva objašnjenja ukinuta.

Quote:
fanzabranjene kaže: Pogledaj post
a kakav je spot serije? i kojom je tehnologijom snimana? meni su avine serije djelovale kao dokumentarci
AVA nije stavljala Avid-plug-in... zbog toga slika nekada deluje pre-plastično.
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 19:28   #60
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post
Storilajn i sve ostalo po strani... ali šta se tiče produkcije su nemci na nivou... molim lepo . Jeste da su nemačke telenovele više nalik sapunicama... ali to je zato, jer nemci nikada nisu imali neku telenovela tradiciju, kao mi (na tv).
Pa rekao sam da se AVA ne može mjeriti ni s njemačkim telenovelama, produkcijski Što znači, njemačke su produkcijski (daleko) bolje Talijani poludjeli za njemačkim telenovelama pa se kod njih trenutno emitiraju 3, pa vidjeh... Svaka čast produkciji, ali mogu li biti razvodnjeniji i banalniji No to je druga priča... Hvala za kanal
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.