Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2012., 12:45   #4141
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Jel mi se to pricinjava jer mi se spava ili se Aria osisala?!
ma kakvo sisanje izvadili joj ekstenzije..
littleliar is offline  
Old 23.04.2012., 12:52   #4142
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
ma kakvo sisanje izvadili joj ekstenzije..
...onda je što mi se spavalo!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 23.04.2012., 16:44   #4143
Quote:
Alejandro^^ kaže: Pogledaj post
Evo baš sad ovako kad razmišljam dali su nam puno hintova da skužimo da je Mona -A!
jesu,ali problem je u tome što su nam dali puno hintova i za druge likove,npr.jennu,garreta,jasona,alison da je živa itd.

Quote:
viviana57 kaže: Pogledaj post
a možda melissa nije trudna
-prvo pomislih da je melissa...ali nema mi njen hod
-po liniji i bradi i usnama može biti hannina mama..ali zasto bi ona stala sa lucasom i jen, osim da ih samo ka pozdravi..
-ma da mi je znat tko li je toili je to sma neki hint za nas naivne koji će se izgubit u međuprostoru kao i mnoge druge "sitnice"

-pogledah malo ove reprize na Domi i nema šanse da je monna sve to odradila, osim toga sto bi ona imala od toga da Arijinim roditeljima davno prije šalje poruke da Bryon vara ženu itd itd.
Monna mi je obična površna one be popular šminkerica i baš me frustrira to sto je IMk rekla da je imala najviše razloga da bude "A"..
i ja sam prvo mislila da je ona,ali nema njene usne!
a je ga IMK serla,uopće mona nije imala najviše razloga..alison i lažljivice su oslijepile jennu-mislim da je to malo veći razlog za bit A od toga što se ali rugala moni...
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 23.04.2012., 17:58   #4144
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Plavuso moja , jel ova:
http://www.youtube.com/watch?v=hH_OnYMoyvM

I da, zove se Just a Kiss, od Lady Antebellum!
to je ta
ali pod tim imenom nije na YT
silas2012 is offline  
Old 23.04.2012., 19:39   #4145
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
to je ta
ali pod tim imenom nije na YT
!
Ne znam kako pise na youtubeu, ja sam je nasla na jednoj od stranica od PLL, sa vecinom muzike sto je svirala u seriji!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 24.04.2012., 01:21   #4146
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
...onda je što mi se spavalo!
ja mislim da je u 1 sezoni isto imala kratku kosu u 1 epizodi 1 sezone a nemoguce da joj kosa narasla 20 cm za tako malo vremena.. i hanna ima ekstenzije..
littleliar is offline  
Old 24.04.2012., 02:39   #4147
Je, ekstenzije su!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 25.04.2012., 00:01   #4148
di je challenge nestao? ako nece nitko mogu ja pocet neke stvari?al ak necete guglat te stvari.. da vidimo koliko nas pamcenje sluzi...
littleliar is offline  
Old 25.04.2012., 00:34   #4149
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
di je challenge nestao? ako nece nitko mogu ja pocet neke stvari?al ak necete guglat te stvari.. da vidimo koliko nas pamcenje sluzi...
može
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 25.04.2012., 12:50   #4150
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
di je challenge nestao? ako nece nitko mogu ja pocet neke stvari?al ak necete guglat te stvari.. da vidimo koliko nas pamcenje sluzi...
samo daj!
shorty is offline  
Old 25.04.2012., 13:09   #4151
pll challenge- nakon odgledane S1E1 prva osoba za koju ste pomisli da je A?

Jenna.
littleliar is offline  
Old 25.04.2012., 14:06   #4152
pll challenge- nakon odgledane S1E1 prva osoba za koju ste pomisli da je A?

Jenna, i još to mislim!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 25.04.2012., 14:43   #4153
pll challenge- nakon odgledane S1E1 prva osoba za koju ste pomisli da je A?

alison
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 25.04.2012., 15:46   #4154
Pretty Little Liars Challenge

Q: nakon odgledane S1E1 prva osoba za koju ste pomisli da je A?

A: Jenna
niksolina is offline  
Old 25.04.2012., 16:51   #4155
jenna
silas2012 is offline  
Old 25.04.2012., 19:49   #4156
Quote:
pll challenge- nakon odgledane S1E1 prva osoba za koju ste pomisli da je A?
Jenna
Alejandro^^ is offline  
Old 25.04.2012., 21:08   #4157
Jenna
__________________
"Something about the way you looked at me,made me think for a moment,that maybe we were meant to be,living our lifes seperately,and it's strange that things change,but not me waiting you so desperately."
Veronica4 is offline  
Old 25.04.2012., 22:02   #4158
Mona. Preočit izbor bi bila Jenna, a Monu su odmah u prvoj epizodi prikazali kao onu koja se pokušava profurat u njihovo društvo, koju je Allyson tlačila u prošlosti jer je bila ružno pače. I drago mi je da sam pogodio.
Jay Bluebell is offline  
Old 26.04.2012., 01:37   #4159
Novi poster!


Jedva čekam!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 26.04.2012., 01:58   #4160
Jel mi može netko na pp gdje vi to skidate i gledate-te nove sezone

tenks
hartijai is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.