Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2012., 18:05   #4221
3 sezona ima 24 epizode sto mi logicno treba 11 knjiga zgurat nekako u 4 sezone oni su u prve 2 sezone zgurali 4 knjige.
littleliar is offline  
Old 30.04.2012., 18:50   #4222
Inače postoji 11 knjiga Pretty Little Liars: Pretty Little Liars, Flawless, Perfect, Unbelievable, Wicked, Killer, Heartless, Wanted, Twisted i Ruthless. Za mjesec dana, 5.6. izlazi 12. knjiga imenom Stunning te na kraju 4.12. izlazi zadnja knjiga iz serije pod nazivom Burned. Kod nas su prevedene prve 4 knjige (Slatke male lažljivice, Besprijekorna, Savršena i Nevjerojatna). Ta zadnja je izašla u rujnu prošle godine i ne znam zašto su stali, nadam se da će nastaviti s prijevodom ostatka knjiga.

A što se tiče A. ne bih se usudio pogađati tko je on jer je dosta pitanja iz ove sezone ostalo u zraku. Nismo doznali je li Mona otpočetka uključena u tim, je li ona bila ta koja ih je napadala, je li bila pod prisilom pa onda tko je ubio i zašto Mayu itd. Pa taj black swan, je li to A. (meni je ta osoba ličila jako na Hanninu mamu i Melissu ), kakve veze ima s Jennom i Lucasom, otkad Jenna vidi (jer ona je operirala samo jedno oko, a vidi na oba), i u kakvoj je vezi s A.-om...
Samo se nadam da autori imaju otpočetka za zacrtan rasplet, a ne da u zadnji čas smisle rasplet jer bi onda bilo glupo

I nadam se 4. sezoni, 3 mi je premalo

P.S. Jel mi može netko objasniti naslov nove epizode u 3. sezoni i ta stvar s Arijinin kaputom, nisam vas baš skužio
iPodtouch is offline  
Old 30.04.2012., 19:12   #4223
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Ta zadnja je izašla u rujnu prošle godine i ne znam zašto su stali, nadam se da će nastaviti s prijevodom ostatka knjiga.

Samo se nadam da autori imaju otpočetka za zacrtan rasplet, a ne da u zadnji čas smisle rasplet jer bi onda bilo glupo

I nadam se 4. sezoni, 3 mi je premalo

P.S. Jel mi može netko objasniti naslov nove epizode u 3. sezoni i ta stvar s Arijinin kaputom, nisam vas baš skužio
ja sam pitala tetu u profila kad će doć nove knjige,ona meni da će za tjedan dana.a laže mutava krava jer nije ni otišla pogledat to nigdje ni pitat nikoga nego je to tek tako rekla da me se rješi (a to sam prije par tjedana pitala)

to se i ja nadam jer da krenu sad smišljat rasplet ko će im sve živo povezivat bez da nemaju neke temelje

ma meni je 4 premalo

naziv epizode je ''red is the newe black'' a alisonin kaput koji su pronašli je bio crvene boje
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 30.04.2012., 20:16   #4224
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
ja sam pitala tetu u profila kad će doć nove knjige,ona meni da će za tjedan dana.a laže mutava krava jer nije ni otišla pogledat to nigdje ni pitat nikoga nego je to tek tako rekla da me se rješi (a to sam prije par tjedana pitala)

Ma ova Sara je usrala knjige, mislim ima 11 nastavnaka valda, onaj zadnji me tak sokiro (Necu vam otkrivat, jer neki citaju ocito )
Alejandro^^ is offline  
Old 30.04.2012., 20:59   #4225
A bez veze je i kako je Mona sama sebi onda poslala poruku od A na jabuci u školi, kad nije nikog bilo u blizini da to vidi. Šta je trebala time postići Ispada da joj je pravi A poslao.
Gošća is offline  
Old 30.04.2012., 21:10   #4226
Pa vjerojatno i jest to pravi A. poslao kao i uostalom sve prijašnje poruke, ona je sve priznala da ih zavara. Iako po tome bi trebalo značiti da im se A. ubuduće neće izravno javljati preko poruka da ne bi skužile da Mona nije A.

Jedva čekam 6. mjesec da vidim u kojem će smjeru sada krenuti serija...
iPodtouch is offline  
Old 30.04.2012., 22:07   #4227
Quote:
Alejandro^^ kaže: Pogledaj post
Ma ova Sara je usrala knjige, mislim ima 11 nastavnaka valda, onaj zadnji me tak sokiro (Necu vam otkrivat, jer neki citaju ocito )
pa odakle ti knjige?
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 01.05.2012., 01:00   #4228
Hehe, ma ja sam to prošvrljao kratak (i nije baš kratak) sadržaj na engleskom
Alejandro^^ is offline  
Old 01.05.2012., 01:10   #4229
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
pa postoje teorije da je Spencer A : D

al ako je, ta im je brutalna :zub o:

i meni je Arija simpa :ce rek:
Ezra manje, al se popravio otkad je spičio Byrona na lijepa mjesta :zub o:

Ma i ja mislim da nije nijedna od njih, i meni su drage sve osim Emily:50 3::roll eyes::5 03: ta mi glumica stvarno loše glumi tako da mi je Emily naporan dosadan lik kojem nikakva egzotična ljepota ne može pomoći da bude zanimljiva
Ma meni su tio gluposti, da je bilo koja od cura A! Kao prvo, nemaju razloga jedna drugu ucjenjivat, kad svaka zna o svakoj sve...i drugo to je glupo!


Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
ako netko ima neki dobar program ko oni u csi da povecaju nest na videu par puta u zadnjoj epizodi na jenninim naocala se moze vidjeti s kim se sastaje u onom parku. al treba to povecat dobro.
Eo sad ću ja zvat Horatia Canea i njegove sunčane naočale da nam riješe zločin!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 01.05.2012., 02:11   #4230
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Ma meni su tio gluposti, da je bilo koja od cura A! Kao prvo, nemaju razloga jedna drugu ucjenjivat, kad svaka zna o svakoj sve...i drugo to je glupo!




Eo sad ću ja zvat Horatia Canea i njegove sunčane naočale da nam riješe zločin!
haahahah ajde odmah onda! ma da on razrijesi svu misteriju i sva nasa pitanja u vezi serije..
littleliar is offline  
Old 01.05.2012., 02:28   #4231
Red is the new black.


Sto nebi bilo logicnije, da je to zbog Arie nesto, Black Swan, a Aria je bila obucena ko Black Swen samo u crveno crnoj kombinaciji :/
__________________
I'm in my penthouse half naked, I cooked this meal for you naked, So where the hell you at? The bedroom’s my runway. Est-ce que tu aimes le sexe? Le sexe, je veux dire l'activité physique, le coït, tu aimes ça?- A ti me boliš tamo gdje bolilo dugo ništa nije. -
Cinderellamare is offline  
Old 01.05.2012., 02:49   #4232
Quote:
Cinderellamare kaže: Pogledaj post
Red is the new black.


Sto nebi bilo logicnije, da je to zbog Arie nesto, Black Swan, a Aria je bila obucena ko Black Swen samo u crveno crnoj kombinaciji :/
a možda se odnosi na crveni kaput

kojeg će imati kao više ljudi, onako moderno je??

ne znam, ta balska haljina nije nešto uobičajeno u modnom smislu, a ovaj se izraz koristi više u smislu mode kad svi počmu nešto nositi jer je in, i onda u boji koja je in
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Old 01.05.2012., 02:50   #4233
Quote:
Cinderellamare kaže: Pogledaj post
Red is the new black.


Sto nebi bilo logicnije, da je to zbog Arie nesto, Black Swan, a Aria je bila obucena ko Black Swen samo u crveno crnoj kombinaciji :/
a možda se odnosi na crveni kaput

kojeg će imati kao više ljudi, onako moderno je??

ne znam, ta balska haljina nije nešto uobičajeno u modnom smislu, a ovaj se izraz koristi više u smislu mode kad svi počmu nešto nositi jer je in, i onda u boji koja je in

ugl to sa Arijinom haljinom je bezveze skrozz......al dobro, ako je neće me dirati previše, ionako mi je serija strahovito pala u očima pa ono
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Old 01.05.2012., 02:56   #4234
Nebi ni ja volila ja bi najradije jos da je Ali A, neznam zasto. ili ta njena blizanka, to mi zvuci najvise zanimljivo iako vec misle neki, al toliko smo stvari izminjale, tako da ko god bio bit cemo razocarani, jer sve smo spomenule
__________________
I'm in my penthouse half naked, I cooked this meal for you naked, So where the hell you at? The bedroom’s my runway. Est-ce que tu aimes le sexe? Le sexe, je veux dire l'activité physique, le coït, tu aimes ça?- A ti me boliš tamo gdje bolilo dugo ništa nije. -
Cinderellamare is offline  
Old 01.05.2012., 09:53   #4235
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
haahahah ajde odmah onda! ma da on razrijesi svu misteriju i sva nasa pitanja u vezi serije.. : D : D :5 04:
Eo rekao je da će sutra doći!

Quote:
Cinderellamare kaže: Pogledaj post
Red is the new black.


Sto nebi bilo logicnije, da je to zbog Arie nesto, Black Swan, a Aria je bila obucena ko Black Swen samo u crveno crnoj kombinaciji :/
Ne bi jer Aria NIJE A!

Quote:
Cinderellamare kaže: Pogledaj post
Nebi ni ja volila ja bi najradije jos da je Ali A, neznam zasto. ili ta njena blizanka, to mi zvuci najvise zanimljivo iako vec misle neki, al toliko smo stvari izminjale, tako da ko god bio bit cemo razocarani, jer sve smo spomenule

Mene nešto zanima, odgledala sam seriju, obje sezone, po par puta, i sad me zanima ta blizanka! Ona se spominje samo u onoj Halovin ( )epizodi ..i jel se spominje još negdje???
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 01.05.2012., 12:06   #4236


Eco jedne slike za 3 sezonu-Bunch of liars
lol_789 is offline  
Old 01.05.2012., 12:12   #4237
De meni je njih žao...pa oni su svi lažljivci, a oni koji stvarno lažu u seriji, oni su anđeli...i di im je Jenna?
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 01.05.2012., 13:00   #4238
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Mene nešto zanima, odgledala sam seriju, obje sezone, po par puta, i sad me zanima ta blizanka! Ona se spominje samo u onoj Halovin ( )epizodi ..i jel se spominje još negdje???
samo u jednoj sceni u alinoj kući na zidu vidimo jasonovu sliku i aline dvije slike,jednu s jedne jasonove strane,drugu s druge...pa se po tome da naslutiti da postoji blizanka
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 01.05.2012., 13:29   #4239
Ajoj, prekinuli ste sa challenge-ima.
Miss Gavella is offline  
Old 01.05.2012., 15:51   #4240
Kako su Aria i Mona niske A Emily si je odmah prisvojila Ali, BBF je još aktualan

Btw kako to mislite da je na Halloween-u spomenuta blizanka, ja se ne sjećam uopće Iako bilo bi super da vrate Alison u igru

Black swan, što nije ona tajanstvena žena imala taj kostim pa je iza nje ostalo ono pero koje je Hanna podigla?
Ne vjerujem da je Aria A. iako je meni ona najizglednija da bude.
iPodtouch is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.