Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2016., 21:32   #21
Quote:
cedevitaxx kaže: Pogledaj post
Ne mijenja diploma osobnost, ali studiranje da.
ali uglavnom nagore.

a ono možda je i istina da osoba koja je studirala drukčije razmišlja i ima taj drukčiji outlook na život, ali to opet nema veze s osobnosti. osobnost je ono nešto u tebi, s čim si rođen.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:34   #22
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Curo netrebas se brinuti jel imas diplomu ili ne jer je deckima nedostatak diplome manje trn u oku nego curama. Samo radi nekaj da nisi nis koristi i budi decku dobra u krevetu i nemas brige, eto toliko su ti decki jednostavni za razliku od cura.
za što sam ja gulila 4-5 godina na faksu, kad je sve tako jednostavno (ovo boldano)
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:35   #23
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
ako si ambiciozna, znatizeljna, optimisticna i inteligentna, ne igra mi nikakvu ulogu tvoje nemanje diplome

ali ako si lijena kafosrkajuca pusacica cigareta koju nista na svijetu ne zanima... nece ti ni diploma pomoc
E ovo si dobro rekao!
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:36   #24
Quote:
alcro kaže: Pogledaj post
Ja sam primijetio da se mladi mogu podijeliti danas uglavnom na 3 skupine.

A) Ova skupina obuhvaća dio mladih koji nisu imali namjeru studirati. Završili neku srednju i i uglavnom nešto rade, šljakerski ili uslužni poslovi. I uglavnom su zadovoljni.
B) Skupina mladih koja je završila fakultet i čekaju posao u struci. Kako posao u struci danas je nemoguća misija naći, sjede doma ili rade nešto šlajakerski preko k i jako su nadrkani.
C) Skupina mladih koja je završila fakultet i radi u struci (takvih je 10% samo nažalost), oni žive baš život kao intelektualci.

Po meni su skupine A i C vrlo prihvatljive.
Ovi iz B su kao zombiji, hladni, zamišljeni, nervozni. Nažalost takvih je 50-70% danas.
pa i skupine A i C spajaju kraj s krajem. često i svaki mjesec ostanu krajevi
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:38   #25
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
za što sam ja gulila 4-5 godina na faksu, kad je sve tako jednostavno (ovo boldano)
mozda nije bas tako, ali ako to ne radis, mozes biti peterostruka nobelovka

bajdvej, autorka se ne bi trebala zivcirat, dobit ce daleko vise kite nego frajer bez diplome picke ako generaliziramo.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:38   #26
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
E ovo si dobro rekao!
lijena kafosrkajuća ne može sigurno završiti faks. jedino neki privatni
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:39   #27
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mozda nije bas tako, ali ako to ne radis, mozes biti peterostruka nobelovka
ko i vi isto, ako ne osigurate velik i čvrst ku*ac, kuću i auto ...džaba vam diploma... btw, tebe pere nejebica ovih dana, proljeće ili što?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:39   #28
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Neznam kojoj je budali to bitno posto u danasnje vrijeme s diplomom faksa si mozes samo guzicu obrisat
Kako kojeg faksa, meni i većini kolega faks i diploma su ipak poslužili za više od brisanja dupeta.

Kaj se tiče teme, nije mi diploma najbitnija stvar na svijetu. Ako je osoba ok, ima nešto u glavi, diploma je nebitna. Uostalom i nije automatski garancija ničega...
nx25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:40   #29
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ali uglavnom nagore.

a ono možda je i istina da osoba koja je studirala drukčije razmišlja i ima taj drukčiji outlook na život, ali to opet nema veze s osobnosti. osobnost je ono nešto u tebi, s čim si rođen.
Istina. Možda ne toliko na osobnost već na ponašanje. Nekim pojedincima je studiranje dobrano sjebalo psihu. Koliko god to smiješno zvučalo.
cedevitaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:40   #30
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ko i vi isto, ako ne osigurate velik i čvrst ku*ac, kuću i auto ... btw, tebe pere nejebica ovih dana, proljeće ili što?
ne ja sam oduvijek mrvu odvaljen u glavu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:41   #31
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mozda nije bas tako, ali ako to ne radis, mozes biti peterostruka nobelovka

bajdvej, autorka se ne bi trebala zivcirat, dobit ce daleko vise kite nego frajer bez diplome picke ako generaliziramo.
jednom sam s frendicom otvorila muški profil na nekom dejting sajtu da se zajebavamo. izabrale smo sliku prosječnog frajera oko 30-ak godina. prvo smo išle sa spikom da je šljaker, konobar i sl, a druga faza da je dipl. farmaceut. da vidiš u drugoj fazi koliko cure dugo chataju
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:45   #32
Quote:
cedevitaxx kaže: Pogledaj post
Istina. Možda ne toliko na osobnost već na ponašanje. Nekim pojedincima je studiranje dobrano sjebalo psihu. Koliko god to smiješno zvučalo.
pa je, ode ti i štitnjača. znam frajera koji se pregulio na FER-u (znaš ono kad se osoba napuni i otegnu se zadnja dva ispita). kad se oženio, jedva dobili dijete, njemu je bila sjebana štitnjača, ali riješili su. ma ne, to ti znaju biti svemirska preguljivanja, i psiha i tijelo, i rokovi i ostalo. ne znam vrijedi li, eto sreće da vrijedi. i ta manjina što je dobila posao, to su neki minimalci

a ono, nekom promijeni nekom ne. mislim da to uglavnom ovisi o financijama pojedinca tijekom studija, jer kad su takvi napori bitni su svi kvalitetni odmori koji koštaju (skijanje, more i spa tretmani). ako to ne možeš sebi priuštiti, preguljivanje. a bitno je možda imati i neku stabilnu vezu, možda nije loše studirati ni u braku. znam tipa koji je dovršavao neke postdipl. u braku, i rekao je da kad su rokovi da se stalno derao na djecu, pa je odustao.

mislim da je glavna razlika u putanji razmišljanja između jednih i drugih ta što osoba koja je studirala razmišlja više apstraktno, a koja nije više konkretno (ovo drugo je puno bliže stvarnom životu i prirodi, koja životinja razmišlja apstraktno?)
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:48   #33
Quote:
maruskamasa kaže: Pogledaj post
Ne, nije mi nimalo bitno! Diploma nije mjerilo nečije opće kulture i znanja.

ima tamo nekih poput Mantise kojoj je to gotovo glavno mjerilo hoće li išta biti ili ništa...i još se navodi da je najpoželjnije da je FER ili FSB...


meni osobno je to totalno tašto, licemjerno, malograđanština do neba....

osobno sam bio u vezi sa polukvalificiranom pekaricom, a bilo je i braka sa magistricom matematike....sve je stvar osobnosti, karaktera, interesa za opću kulturu, elokventnost i kućni odgoj tj bonton...


što nekoj curi vrijedi što je doktorica nečega, ako je došla sa kamena i ponaša se ko stoka neotesana, para nosom oblake i misli da je popila svu pamet svijeta samo zato jer ima tamo neki papirić sa titulom....a van domene svoje struke je glupa i nesposobna tuka....


fala lijepo....takve i takvi samo nek se međusobno pare i ližu jedan drugog uvjeravajući kako su oni kao takvi u pravu...


a i titula je relativan pojam.....negdje sam već spomenuo za primjer žene koja je prošla 40. godinu i još se školuje...otišla u London i Cambridge, studira nekakvu maglu ne bi li postala AKADEMIK prije svoje 50. godine pa da se konačno normalno zaposli, a u međuvremenu za život prodaje sapune od vrata do vrata....

evo, upravo se njena majka pohvalila kako kčerca draga nije uspjela doći za Uskrs jer jadna nije uspjela sabrati ekstra lovu za avionsku kartu jer nije prodala dovoljno sapuna....a karta joj je 80 funti, povratna...oliti pišljivih 800kn.....smijeh..


je bo te led, ja već 6 puta bio u Londonu, Manchesteru, Dublinu i Edinburghu u posljednjih 10 godina i nisam ni osjetio trošak karte na plaći...a ona još malo pa AKADEMIK, a nije za pišljivu kartu uspjela sabrati....kruha doslovno gladna tamo u Londonu....
reficuL is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:51   #34
pa eto to je ono što sam pričala. osoba je u apstrakciji i izgubila je dodir s konkretnim/stvarnim svijetom.

po meni, najrealnije bi bilo učiti ono što će ti funkcionalno trebati (ništa više od toga). sve ostalo je preopterećivanje mozga (zapravo ima kontra učinak na funkcionalnost)
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:58   #35
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Ovak, pitanje za muške: da li bi bili sa curom od nekih 25 godina ili tu negdje koja nije završila nikakav fakultet niti studira (možda jednog dana i bude, ali zasad ne), da li vam je to jako bitno za vezu i nekakav turn off, ili vam nije tako bitno? Jel postoji danas, kad valjda 99% mladih nešto studira, uopće netko kome to nije bitno?
Zavisi kakve ssu joj sise...
el-ing is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:59   #36
Zašto ne? Pa općenito ja smatram da muški treba nešto više zarađivati od žene ili barem u rangu nje ako ne želi manje vrijediti u vezi,braku.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 22:00   #37
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa eto to je ono što sam pričala. osoba je u apstrakciji i izgubila je dodir s konkretnim/stvarnim svijetom.

po meni, najrealnije bi bilo učiti ono što će ti funkcionalno trebati (ništa više od toga). sve ostalo je preopterećivanje mozga (zapravo ima kontra učinak na funkcionalnost)
Ma da, akademici su čisti pušing, svagdje na svijetu, i zapravo se trebaju sramiti tog postignuća .....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 22:02   #38
Quote:
PurePoison kaže: Pogledaj post
Jel znas koliki je uopće postotak pismenosti u nasoj zemlji i koliko je visoko obrazovanih? I koliko mladih zavrsi uopće fakultet koji su upisali?
Pa ne baratam postocima baš, moram priznati, samo gledam oko sebe svoje vršnjake, i nešto mlađe i nešto starije, i vidim da svi neki drek studiraju i završavaju..znam da ih dosta odustane..ali onda obično upišu nekaj drugo, neki opet to dustanu pa nekaj treće, pa neki vrag od toga valjda i završe..

Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
A kojom se ti diplomom dičiš da ti je bitno da cura ima diplomu?
Quote:
cedevitaxx kaže: Pogledaj post
Mene zanima jel ti imaš diplomu?
Ili je samo društveno neprihvatljivo da cura nema?
Žensko sam! Mislila sam da je to jasno

Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Evo meni nije bitno Neki od bivših su pokazivali 0% interesa za faks, ali su imali soli u glavi i znali se snaći u životu. To mi je daaaleko bitnije od toga ima li diplomu ili nema, što će s diplomom ako nema ambiciju/viziju, nije probitačan, nema praktično znanje? Pogotovo ovdje, vani ti ista nešto i vrijedi, kod nas jako malo i to one sa boljih fakseva.
Da, slažem se s tobom, i ja tako razmišljam
Ali ipak mislim da nije baš da ovdje ništa ne vrijedi diploma,za posao jel, naravno puno vrijedi i iskustvo, ali traži se i diploma sve više.
Danas je postalo pod normalno da netko nešto studira, pa makar i neku glupost, samo da se eto studira, i više te ni ne pitaju da li studiraš, već ŠTO studiraš

Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Curo netrebas se brinuti jel imas diplomu ili ne jer je deckima nedostatak diplome manje trn u oku nego curama. Samo radi nekaj da nisi nis koristi i budi decku dobra u krevetu i nemas brige, eto toliko su ti decki jednostavni za razliku od cura.
Oh, blago meni onda, nemam više briga u životu, ako je samo dobar seks rješenje
Ma ne brinem se, samo me zanimalo pa sam pitala ovdje
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 22:04   #39
Quote:
nx25 kaže: Pogledaj post
Kako kojeg faksa, meni i većini kolega faks i diploma su ipak poslužili za više od brisanja dupeta.

Kaj se tiče teme, nije mi diploma najbitnija stvar na svijetu. Ako je osoba ok, ima nešto u glavi, diploma je nebitna. Uostalom i nije automatski garancija ničega...
Svaka cast na sreci inace bez veze uglavnom ostanes na burzi
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 22:05   #40
Definitivno mi nije bitno. Never was, and never will be. A i osim toga, nisam licemjer
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger