Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2016., 18:27   #81
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Zapravo imaju oko 5% šanse, s obzirom da je rađen popriličan broj takvih eksperimenata.
po kojoj to matematici?
n.b. govorim o strrrraššnom susretu sa ženom 1 na 1.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 18:30   #82
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Zapravo imaju oko 5% šanse, s obzirom da je rađen popriličan broj takvih eksperimenata.
Po ulici mozda da, po nocnim klubovima i slicnim lokacijama sanse jesu negdje oko 50% ( za razvijanje komunikacije jer si to quotao, a ne 50% za seks, broj ili koji god krajnji cilj )
Za neke druge lokacije izmedju te dvije krajnosti - ulica i nocni klub, i sanse su tu negdje izmedju
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 18:35   #83
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Naravno....
Dogodilo mi se i da decko uopce nije bio moj tip sto se izgleda tice ali bilo je onog neceg u razgovoru sto me privuklo.

Nema tu pravila.
Bio je tvoj tip i što se tiče izgleda. Samo što toga nisi svjesna.
Adrian Mole is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 18:38   #84
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Po ulici mozda da, po nocnim klubovima i slicnim lokacijama sanse jesu negdje oko 50% ( za razvijanje komunikacije jer si to quotao, a ne 50% za seks, broj ili koji god krajnji cilj )
Za neke druge lokacije izmedju te dvije krajnosti - ulica i nocni klub, i sanse su tu negdje izmedju
Mislim da si malo previše optimističan.

Govorimo o prosječnim muškarcima, a ne o modernim Kazanovama.
Adrian Mole is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 18:41   #85
Quote:
MrEngineer kaže: Pogledaj post
Slazem se da treba biti umjeren a ne da se 50% ljepote obrise jednom vlaznom maramicom
No, znas sigurno sto sam htio reci Ti se sminkas za sebe i za posao, i sminkas se vjerujem sa ciljem da recimo neke "nedostatke" prikrijes, sto ce reci da se sminkas da budes vizualno ljepsa. Sebi pa i drugima mozda.
Ne, ja sam lijepa i bez šminke. Radim to zato sto volim crtati po licu, a od nedostataka sto ponekad prekrivan nije radi ne ljepote nego to ovisno koliko sam umorna, a i da ne odskacem previse od okoline radi posla, vise je to kompromis sam sa sobom.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 18:51   #86
Quote:
Adrian Mole kaže: Pogledaj post
Mislim da si malo previše optimističan.

Govorimo o prosječnim muškarcima, a ne o modernim Kazanovama.
Pa dobro, ono sto sam htio reci je da ce cure htjeti pricati 50% puta.
Za momke koji stekaju u komunikaciji sa curama, nisu generalno komunikativni, lezerni, opusteni, nemaju smisla za humor i zajebanciju ili su nervozni i slicno, ta komunikacija ce vjerovatno vrlo brzo zavrsiti bez nekoga rezultata kao sto je broj telefona, hvatanje, ili seks

Ali to je opet problem sa tim muskarcima, a mi smo govorili o sansama koje prosjecan tip moze dobiti, ne o tome koliko je neko dobar zavodnik ili nije
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 18:54   #87
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Pa dobro, ono sto sam htio reci je da ce cure htjeti pricati 50% puta.
Za momke koji stekaju u komunikaciji sa curama, niku komunikativni, ili su nervozni i slicno, ta komunikacija ce vjerovatno vrlo brzo zavrsiti bez nekoga rezultata kao sto je broj telefona, hvatanja, ili seks

Ali to je opet problem sa tim muskarcima, a mi smo govorili o sansama koje prosjecan tip moze dobiti, ne o tome koliko je neko dobar zavodnik ili nije
To što netko ide pričati sa tobom nije šansa, šansa je kada se sviđaš dotičnoj osobi i kada ti je to dano do znanja.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 18:59   #88
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
To što netko ide pričati sa tobom nije šansa, šansa je kada se sviđaš dotičnoj osobi i kada ti je to dano do znanja.
Dobro, samo ti si quotao forumasicu koja je rekla da su sanse da se prica razvije 50% , a ti rekao 5%

Sad govoris o necemu posve drugom, i naravno da se ne moze svatko svakome svidjeti, i bilo bi jako nerealno ocekivati da se svidis nekoj curi nakon samo 2 prilaska.

Poredi to sa upoznavanjem cura na neki drugi, hajmo reci mnogo laksi i socijalno prihvatljiviji nacin. Recimo preko zajednickog drustva, hobija, posla, faks i sl.

Hoces li se svidjeti svakoj, ili svakoj drugoj curi sa kojom se upoznas i zavrsiti sa njom u krevetu ? Naravno da ne !

Sanse su ti iste kao i kod prilazaka nepoznatim, ili ako ne iste onda tu negdje, znaci 5-10 %

Da, uglavnom prosjecni muskarac treba upoznati barem 10 cura prije nego sto se nekoj svidi da zavrse u krevetu, potpuno je nevazno na koji nacin se oni upoznaju
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:00   #89
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
To što netko ide pričati sa tobom nije šansa, šansa je kada se sviđaš dotičnoj osobi i kada ti je to dano do znanja.
Ovo je istina.
Adrian Mole is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:03   #90
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Da, uglavnom prosjecni muskarac treba upoznati barem 10 cura prije nego sto se nekoj svidi da zavrse u krevetu, potpuno je nevazno na koji nacin se oni upoznaju
Da, samo se u većini slučajeva ta jedna od deset njemu neće dopasti.
Adrian Mole is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:05   #91
Quote:
Adrian Mole kaže: Pogledaj post
Da, samo se u većini slučajeva ta jedna od deset njemu neće dopasti.
Pa dobro, nista onda, nek upoznaje sljedecih 10
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:06   #92
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Dobro, samo ti si quotao forumasicu koja je rekla da su sanse da se prica razvije 50% , a ti rekao 5%

Sad govoris o necemu posve drugom, i naravno da se ne moze svatko svakome svidjeti, i bilo bi jako nerealno ocekivati da se svidis nekoj curi nakon samo 2 prilaska.

Poredi to sa upoznavanjem cura na neki drugi, hajmo reci mnogo laksi i socijalno prihvatljiviji nacin. Recimo preko zajednickog drustva, hobija, posla, faks i sl.

Hoces li se svidjeti svakoj, ili svakoj drugoj curi sa kojom se upoznas i zavrsiti sa njom u krevetu ? Naravno da ne !

Sanse su ti iste kao i kod prilazaka nepoznatim, ili ako ne iste onda tu negdje, znaci 5-10 %

Da, uglavnom prosjecni muskarac treba upoznati barem 10 cura prije nego sto se nekoj svidi da zavrse u krevetu, potpuno je nevazno na koji nacin se oni upoznaju
Šanse da se priča razvije do nečeg opipljivog, valjda se to podrazumijeva.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:11   #93
Neko je spomenuo da je hodnik na faksu prihvatljiviji; znači li to samo prihvatljiviji od ulice (što je jasno) ili generalno da je to prihvatljivo (govorimo o nepoznatoj curi).

Ja nekako ipak mislim da bi i to bilo malo čudno, al možda sam u krivu.
Krts is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:13   #94
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Šanse da se priča razvije do nečeg opipljivog, valjda se to podrazumijeva.
Vec sam ti rekao, nisu puno losije nego kad upoznas neku curu preko drustva, na kursu engleskoga, na frendovom vjencanju, na planinarenju i sl. i definitivno ta sansa nije 50% to se slazem
Ne znam sta vise reci na tu temu ?
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:15   #95
Quote:
Krts kaže: Pogledaj post
Neko je spomenuo da je hodnik na faksu prihvatljiviji; znači li to samo prihvatljiviji od ulice (što je jasno) ili generalno da je to prihvatljivo (govorimo o nepoznatoj curi).

Ja nekako ipak mislim da bi i to bilo malo čudno, al možda sam u krivu.
Da ja sam rekao, jesi ukrivu jer ti je lako pitati nesto u vezi predavanja i sl. ne moras se uopste nabacivati da bi poceo neku konverzaciju i da vidis kakve je situacija.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:23   #96
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Da ja sam rekao, jesi ukrivu jer ti je lako pitati nesto u vezi predavanja i sl. ne moras se uopste nabacivati da bi poceo neku konverzaciju i da vidis kakve je situacija.
Ali ja mislim na random curu na hodniku, ne nekog ko je na nekom predavanju samnom. Jasno da je to puno normalnije ako nešto slušamo zajedno. Mislim na neku potpuno random sa hodnika s kojom se ne znam.

Koliko bi to čudno bilo napravit?
Krts is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:29   #97
Quote:
Krts kaže: Pogledaj post
Ali ja mislim na random curu na hodniku, ne nekog ko je na nekom predavanju samnom. Jasno da je to puno normalnije ako nešto slušamo zajedno. Mislim na neku potpuno random sa hodnika s kojom se ne znam.

Koliko bi to čudno bilo napravit?

nije čudno uopće.

ali obzirom da si toliko pitanja postavljaš oko sasvim banalne stvari, nisi ti dovoljno opušten za to, pa samim time može ispasti čudno.

drugim riječima; rezultat će biti posljedica tvog stava. nažalost.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:31   #98
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Pa dobro, nista onda, nek upoznaje sljedecih 10
A, tu smo dakle.

Pa u tome i je problem, što ih moraš upoznati jako, jako puno.
Adrian Mole is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:35   #99
Quote:
Adrian Mole kaže: Pogledaj post
A, tu smo dakle.

Pa u tome i je problem, što ih moraš upoznati jako, jako puno.
Upravo zato ti uleti i imaju neku prednost, to jest sta ce muskarac koji ne upoznaje puno cura, a i ne ulijece ?
Dok upozna neku koja ce mu se svidjeti i on njoj, mogu proci godine.
Sa druge strane, za nekoga ko ulijece i izadje recimo petkom i subotom, i po izlasku pridje recimo 5 tokom citave veceri, eto 10 upoznavanja za samo jedan vikend
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:37   #100
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Upravo zato ti uleti i imaju neku prednost, to jest sta ce muskarac koji ne upoznaje puno cura, a i ne ulijece ?
Dok upozna neku koja ce mu se svidjeti i on njoj, mogu proci godine.
Sa druge strane, za nekoga ko ulijece i izadje recimo petkom i subotom, i po izlasku pridje recimo 5 tokom citave veceri, eto 10 upoznavanja za samo jedan vikend
Ulet nije upoznavanje, spoj je upoznavanje.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger