Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2016., 15:46   #81
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post


Who is talking? Cujem te a ne vidim te.

Vidis kako si iskompleksiran jer te sije za - ?3 cm.
ni najmanje. samo me takve ne privlace previse. necu biti iskljuciv, ima i zbilja hot zirafa za pogledati.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 15:46   #82
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Što vi prvo mislite kada osoba kaže da traži 'cijeli paket'?
Da ima standarde.

Evo, i za sebe mogu to reći. Jednostavno je, to se odnosi na to da mi neka žena može sjajno odgovarati po pitanju fizičke privlačnosti, seksa, čak i da se dobro razumijemo i dobro nam je zajedno, ali recimo ako postoje značajna razilaženja u nekim osnovnim vrijednostima i shvaćanju svijeta, neće ići. Ne zato što osuđujem, nego zato što je praktički neizbježno da će velike tenzije i konflikti nastati oko toga.
ur-faust is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 15:47   #83
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ni najmanje. samo me takve ne privlace previse. necu biti iskljuciv, ima i zbilja hot zirafa za pogledati.


A ni pony-ji nisu uvijek za odbaciti.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 15:49   #84


Zirafa...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 15:51   #85
With all of my love.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 15:57   #86
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post


A ni pony-ji nisu uvijek za odbaciti.
a cuj, nesto moras jahati.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 16:02   #87
"Nemoguce nije francuski."

__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 17:40   #88
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Niti ulazak u osobni prostor ima veze sa mnom
To kad ti neko uđe pod kožu?
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 18:17   #89
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Kako cu biti 'nesigurna u svoju visinu' kad ti kazem da je se ni ne sjetim 99% vremena? Uz to sam skoro non-stop u stiklama, ukljucujuci one od 10 cm. Da sam nesigurna stalno bih nosila balerinke (btw nemam niti jedan par). Nelagodno se osjecam samo ako vidim da on neprirodno drzi ramena i ponasa se ustogljeno u silnoj zelji da izgleda visi od mene.

Imam frenda koji je nizi od mene i nema problem s tim, s njim sam potpuno opustena. Ako naidjem na takvog udvaraca a kompatibilni smo u ostalim sferama, sigurno cu zaboraviti na njegovu visinu. Ali nisam jos naisla na takvog, a pocesto me zachatavaju i prilaze mi, tako da sam dosla do zakljucka da nizi od mene ili oni moje visine nisu za mene. Ili ja nisam za njih, nebitno.

Rekla sam ti da sam manekenske visine, ok?
Slusaj, da nisi opterecena visinom ne bi je ne spominjala.

Koliko si tacno visoka?
Brad0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 18:19   #90
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
Napisala si sama kako se ruzno osjecas pored muskaraca tvoje visine ili nizih. I da zelis nekog barem 10cm viseg. Znaci da jesi nesigurna u svoju visinu.
Iz toga sam dosao do zakljucka da si jako visoka.
Manekenke su visoke oko 175. Sto jeste iznad prosjeka ali nije strasno visoko za zenu. 180+ je previse za zene.
kakve ovo veze ima? i ja želim 10cm višeg, nisam visoka
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 18:21   #91
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a cuj, nesto moras jahati.
Ne moram, ali ako hocu onda ipak biram rasne konje.

'Ajmo sad malo ozbiljno - nikad mi moja visina nije predstavljala bilo kakav problem u zivotu, a tu se pravi situacija i sprdacina kao da sam neki gigant ili slicno. Ne bih imala nista protiv ni da sam visa a niti niza, vec sam napisala. Nismo mi tu da vam sluzimo kao objekti (ili najcesce potencijalni objekti) za ispunjavanje seksualnih fantazija, ma koliko Pecinski ljudi zivjeli u mnogima od vas.

Breaking News: Nemam bilo kakve issues a nemam ni razlog za njih. Ne vidim ni da ih imaju frendice koje su vise od mene, niti one nize uostalom. Tako nebitna stvar u zivotu. S druge strane, vi se zbilja trebate zapitati zasto ih imate.

Problem je u vasem poimanju - ovaj put 'visokih' zena. Kao i onih obrazovanih, onih intelektualno jakih, onih bez dlake na jeziku i slicnih. Ili je problem samo maminim Princevima koji osjecaju 'opasnost' od takvih, nisam jos posve sigurna.

Uzivajte i odrastite, tj. odrastite da biste mogli uzivati.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 18:29   #92
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
kakve ovo veze ima? i ja želim 10cm višeg, nisam visoka
Zato sto to naglasava kao bitan kriterij. Od tebe je vecina visa ako si niska tako da ti nisi to ni spomenula.

I evo prica o nekoj djeci i nebitnoj stvari a prva pocela pricu o tome. Jos ne zeli ni da otkrije koliko cm ima.
Brad0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 18:29   #93
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
Slusaj, da nisi opterecena visinom ne bi je ne spominjala.

Koliko si tacno visoka?
To je bio usputan komentar na post druge forumasice.

175 cm.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 18:34   #94
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
To je bio usputan komentar na post druge forumasice.

175 cm.
moje najiskrenije isprike, nisam očekivala da će razgovor otić u ovom smjeru
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 18:36   #95
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
Zato sto to naglasava kao bitan kriterij. Od tebe je vecina visa ako si niska tako da ti nisi to ni spomenula.

I evo prica o nekoj djeci i nebitnoj stvari a prva pocela pricu o tome. Jos ne zeli ni da otkrije koliko cm ima.
meni je također bitan kriterij tj. muškarac moje visine mi ne bi bio privlačan
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 18:36   #96
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
moje najiskrenije isprike, nisam očekivala da će razgovor otić u ovom smjeru
Nemas se ti za sto ispricavati mila, to je LJES fenomen.

Ako izjavis da nemas nista protiv krupnijih deckiju, tu se 'zakljuci' da si ti debela. Ako si nesto iznad prosjecne visine, onda si negrapni gigant. Ako kazes da ne razmisljas o famoznoj velicini, bice da si retardirana ili nesto poput toga. I tako dalje, i tomu slicno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 18:43   #97
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
meni je također bitan kriterij tj. muškarac moje visine mi ne bi bio privlačan
I ja imam neke (pre)poznate preferencije što se tiče fizičkog izgleda, koje su bile zastupljene kod većine frajera koji su me privukli, ali nikad ne bih tvrdila da me netko takav i takav ne bi privukao. Kako to mogu znati unaprijed? Čak i ako me do sada nijedan takav i nije privukao, ne mogu garantirati za svagda. Svatko je priča za sebe.
Privlačnost često nije objašnjiva i 'definiriljiva'.
Mogu reći da preferiram frajere višlje od sebe, dlakave frajere, mišićave etc. Ali ne bih ruku u vatru stavila da me neki koji od toga odudara ne bi privukao, privlačnost nije uvijek baš kristalno jasna pojava.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 18:44   #98


Ma nije to nista strasno; cube.

Krivo definiralo zirafu. Vjerujem, u zajebanciji. Nije tvoja greska.



"Nek zivi ljubav..."
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 18:46   #99
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ne moram, ali ako hocu onda ipak biram rasne konje.

'Ajmo sad malo ozbiljno - nikad mi moja visina nije predstavljala bilo kakav problem u zivotu, a tu se pravi situacija i sprdacina kao da sam neki gigant ili slicno. Ne bih imala nista protiv ni da sam visa a niti niza, vec sam napisala. Nismo mi tu da vam sluzimo kao objekti (ili najcesce potencijalni objekti) za ispunjavanje seksualnih fantazija, ma koliko Pecinski ljudi zivjeli u mnogima od vas.

Breaking News: Nemam bilo kakve issues a nemam ni razlog za njih. Ne vidim ni da ih imaju frendice koje su vise od mene, niti one nize uostalom. Tako nebitna stvar u zivotu. S druge strane, vi se zbilja trebate zapitati zasto ih imate.

Problem je u vasem poimanju - ovaj put 'visokih' zena. Kao i onih obrazovanih, onih intelektualno jakih, onih bez dlake na jeziku i slicnih. Ili je problem samo maminim Princevima koji osjecaju 'opasnost' od takvih, nisam jos posve sigurna.

Uzivajte i odrastite, tj. odrastite da biste mogli uzivati.
Why so serious? ako ja mogu trpiti zajebanciju na svoju normalnu visinu, valjda je ok i malo zajebancije na drugu stranu.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 18:48   #100
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Why so serious? ako ja mogu trpiti zajebanciju na svoju normalnu visinu, valjda je ok i malo zajebancije na drugu stranu.

~via tapatalk
Ja uopće ne kužim čemu zajebancija na ijednu od vaših visina.
175 i 182 ili koliko već, neš ti krajnosti. Nije da ste 190 (ona) i 160 (ti).
Uobičajene i normalne visine i jedno i drugo.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger