Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2016., 13:45   #41
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Joj, ta krilatica. Gotovo. Baiii. Ne mogu više.
Ček, ima još jedna klasična, divna: "Diraš li se?"

Ne, ne diram se, šabane. Poslali smo si ukupno četiri i pol poruke i u drugoj si počeo sa hehe i jesu li mi nalakirani noktići na prstićima u cipelicama. Šetaj. <3



Zna se dobro što je vrhunski tease, kako se radi build up tog teasea i srećom ima majstora zanata koji žene znaju dovoditi do ludila sa sextingom. Ali znaju kad, kako i na koji način. Jebiga. Treba znat. A ima ih koji znaju, hvalasvemiru.



Nisi jedan od njih.
Uvijek su mi bile smijesne te price zenskih dogodovstina sa muskima

Naravno da se zna, i naravno da ih ima.

Cekaj, ti doslovno mislis da sam mislio na gore navedene izraze??
Mislio sam na to da vas je najlakse naljutiti seksualnim aluzijama u ozbiljnim temama. Daj citaj s koncentracijom
M4U is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 14:00   #42
Ne ljutim se, niti si mi imalo zanimljiv. Štoviše, nitko nije ni pričao s tobom, sam se trudiš ubacit u razgovor.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 14:07   #43
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ne ljutim se, niti si mi imalo zanimljiv. Štoviše, nitko nije ni pričao s tobom, sam se trudiš ubacit u razgovor.
Tko je pricao o ikakvoj ljutnji ovdje?

Moj ego je dovoljno smiren da ne koristim niske udarce kao ti, ali me samo zanima jedno. Dao sam svoj stav o tvojem stavu, jesi li morala odgovoriti?

Ovo je forum ako si kojim slucajem smetnula s uma
M4U is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 14:10   #44
Da ti je ego dovoljno smiren, ne bi usputnu i nebitnu opservaciju doživio kao niski udarac.

Sad budi dobar i pristojan dečko i izvoli se vratit na temu o kojoj pričamo, jer nećemo offat.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 14:11   #45
ontopic

da,uvijek...
vanjski faktor dekoracije manje bitan..
ako je brutalno britak,duhovit,prepozna moju patologiju i radi toga me prihvati- pa bratko, de si bijo dosad...))
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 14:17   #46
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Da ti je ego dovoljno smiren, ne bi usputnu i nebitnu opservaciju doživio kao niski udarac.

Sad budi dobar i pristojan dečko i izvoli se vratit na temu o kojoj pričamo, jer nećemo offat.
Opravdanja, opravdanja. Niski udarac je svaki pokusaj diskreditacije. To i dalje pokusavas. Daj odrasti.

I da, nabavi si nekog klinca s kojim ces takvim tonom komunicirati
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
ontopic

da,uvijek...
vanjski faktor dekoracije manje bitan..
ako je brutalno britak,duhovit,prepozna moju patologiju i radi toga me prihvati- pa bratko, de si bijo dosad...))
Vanjski faktor dekoracije?
Znaci, prosao bi i netko tko nosi trofrtaljke sa sandalama, te fotosenzibilne naocale? K tome, nosi i uske majice?

M4U is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.07.2016., 14:25   #47
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
ontopic

da,uvijek...
vanjski faktor dekoracije manje bitan..
ako je brutalno britak,duhovit,prepozna moju patologiju i radi toga me prihvati- pa bratko, de si bijo dosad...))


Tako je majice. Da se nadovežemo na onaj drugi topik. Što ćeš se mučit sa sanacijama i rekonstrukcijama, kad može naić netko tko će razumjet jer zna taj osjećaj.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 14:47   #48
M4U- na takav look se ne palim, ali ako bi imao dobru spiku, poslal bih ga u materinu i otišli bi mu zajedno kupiti neke normalne lače...za njegov novac ofkors...
dakle, razlika je u tome što ne bi dobio odjeb odmah i sad, nego bi mu dala šansu za ''popravni''.))KHLJI
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 19:09   #49
Meni je uvijek filo fascinantno kako muškarcima ona stvar može reagovati na totalnu glupaču! Mislim, može biti ne znam kako zgodna i tu ne biti čak ni do jutra, ali svejedno, treba to pipnuti. Maziti. U bilo koju svrhu. Bljuv! Ne reaguju svi na takve ali većina i to mi je ono
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 20:25   #50
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Meni je uvijek filo fascinantno kako muškarcima ona stvar može reagovati na totalnu glupaču! Mislim, može biti ne znam kako zgodna i tu ne biti čak ni do jutra, ali svejedno, treba to pipnuti. Maziti. U bilo koju svrhu. Bljuv! Ne reaguju svi na takve ali većina i to mi je ono
Ne znam, meni isto znaju bit seksi glupe žene. Ne znam. Nikad to nisam znala objasnit. Dovoljno je da ima nešto jebozovno i čak bi mi u nekim situacijama bila hot baš zato što je tako glupava. Užas, da.

Muškarac s druge strane, može bit klošar žešći (dapače), ali mora mu misao ić u dubinu i imat neku dimenziju.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 23:55   #51
Zanimljivo. Ja sam od žena iz svog okruženja koje vole isključivo žene ili muškarce uz njih, čula kako im je ta intelektualna razina bitnija kada su žene u pitanju.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 03:06   #52
Naravno da je intelektualni nivo isključujuć! Pa kako živjeti s glupanom? O čemu razgovarati, kako? Planirati, pouzdavati se, prepustiti?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 11:14   #53
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Meni je uvijek filo fascinantno kako muškarcima ona stvar može reagovati na totalnu glupaču! Mislim, može biti ne znam kako zgodna i tu ne biti čak ni do jutra, ali svejedno, treba to pipnuti. Maziti. U bilo koju svrhu. Bljuv! Ne reaguju svi na takve ali većina i to mi je ono
Mene isto fascinira kako se neke vlaze na grijane siceve, nisane na autima, kozne pune novcanike i slice stvari

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 11:15   #54
I mene. Nevezano za spol.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 11:53   #55
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
I mene. Nevezano za spol.
Naravno

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 17:22   #56
Baš me zanima da li je tko od vas koji tvrdite da vam seks s glupom osobom ne bi bio dobar ujedno i probao seks s glupom osobom. Možda biste se iznenadili
Klimava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 17:33   #57
Zasto da probavam nesto sto me ne napaljuje? Sex dolazi iz glave. Osim ako nije cisto praznjenje.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 17:41   #58
Quote:
Klimava kaže: Pogledaj post
Baš me zanima da li je tko od vas koji tvrdite da vam seks s glupom osobom ne bi bio dobar ujedno i probao seks s glupom osobom. Možda biste se iznenadili
ja sam uvijek mislila da su glupi uđi-izađi tip u seksu.
i'll pass.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 18:17   #59
Quote:
Klimava kaže: Pogledaj post
Baš me zanima da li je tko od vas koji tvrdite da vam seks s glupom osobom ne bi bio dobar ujedno i probao seks s glupom osobom. Možda biste se iznenadili
čula sam i za takav stav da su bolji u seksu jer ne kompliciraju.
nisam probala, a vjerojatno ni neću

moj instruktor vožnje je mi je bio rekao da inteligentniji(ili možda intelektualci) lošije voze auto
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 18:34   #60
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Zasto da probavam nesto sto me ne napaljuje? Sex dolazi iz glave. Osim ako nije cisto praznjenje.
yup. sad imam poriv dodat "i iz srca" zato jer zvuci dovoljno treši da me zabavi

intelektualne sposobnosti su mi vrlo, vrlo bitne za stvaranje konekcije. neinteligentne osobe me ne zanimaju seksualno, cak niti ako su zavidnog izgleda. iako cu primjetiti da je netko "bolji primjerak", necu mu davati vecu vrijednost ili vise interesa zbog toga kako izgleda. konekcije stvaram na temelju toga kako se osjecam u vezi nekoga, kako reagiram u kombinaciji s nekim. ne vjerujem da za dobar ili los seks moze biti odgovorna jedna osoba, radi se o energiji koju dijelis s nekim. od nekih ljudi se zelim maknuti jer jednostavno osjecam da mi ne odgovaraju, dok s drugima postoji privlacnost, energija, koja se moze doslovno osjetiti metar izmedju nas. kao zrak koji je gusci.

nisam sigurna da razumijem sto je tocno "zaljubljenost", ali razumijem pozitivne osjecaje u vezi nekoga. recimo kad si s nekim i imas onaj osjecaj.. kad se opeces i jako te pece i moras trcati do hladne vode.. i onda konacno stavis prst pod vodu i osjetis osjecaj olaksanja koji se prosiri po cijelom tijelu, razrjesenje napetosti. kao kada nosis jako tesku kantu vode i spustis je na pod i ispustis onaj izdah koji si drzao u sebi dok si nosio teret, onaj grc koji stoji u prsima dok su misici napeti pod teretom. ili recimo onaj osjecaj kada duze vremena izbivas od kuce i vratis se u svoju ulicu i imas topli osjecaj doma. kada stanes kraj nekoga i osjecas se kao da si na difoltu.

cisti seksualni osjecaji za mene proizlaze iz specificnog stava i ponasanja koje mi je upuceno, iz samopouzdanja koje je potkrijepljeno konkretnim uspjehom. kontakt ocima moze biti cisto seksualan. iako mislim da je seks zivotinjski cin, bez emocionalne komponente za mene nema vrijednosti. malo znam biti ustogljena i paziti na govor tijela, da ne izleti nesto.. sto ne bi bilo primjereno u bas svakoj situaciji.. tako da moram dobro znati kakav je netko prije nego sto pustim van kakva jesam. kakvi su neciji stavovi, kako netko razmislja, kako se netko ponasa, kako reagira u situacijama i kombinaciji sa mnom. volim dijeliti vlastite slabosti i cuti tudje. slabosti su ono sto nas oblikuje jer su najbolja motivacija za mijenjati se i skrivati. baciti vlastite slabosti pred nekoga stvara osjecaj povjerenja. prolaziti prstima preko neciji fizickih nedostataka kao preko izvora necije osobnosti. uzimati male podsjetnike na situacije u kojima si bio s nekim koje nisu niti bitne niti emocionalne i raditi emocionalan hram od sitnih i nebitnih trenutaka.

iako sam pomalo aseksualna, mogu biti vrlo zavodljiva (ne koketna!). svidja mi se igra s nekim i energija medju ljudima. ako netko pruzi odgovarajuci feedback zabavit cu se time, ali na kraju dana znam kraj koga mi je mjesto. ovako nesto nikada nije vodilo nicem konkretnom. vecina ljudi ne bi rekla da radim ista krivo ili zavodljivo jer nije ocito. radi se o fokusu koji cu dati nekome koji je upucan jednoj osobi tako da drugi ne primjecuju nuzno napetost, o nacinu na koji slazem recenice. stvari koje izazivaju neke mini emocionalne eksplozije, koje nisu ocite svakome, a dolaze najcesce iz ega. stvarne konekcije koje imam s ljudima dolaze iz toga sto gledamo jedno u drugo, nema ega.
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger