Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2010., 11:44   #201
Sherlock Holmes (2009) - ocekivao sam puno i nazalost me razocarao..nemogu reci da je film los jer nije ali da ima ono nesto zbog cega cu pamtiti određene scene tjedan dana...toga nema...

..posto sam veliki ljubitelj Snatch.-a ocekivao sam bar pribliznu kvalitetu...

6/10
Paskaneman is offline  
Old 08.01.2010., 11:59   #202
sherlock holmes mi je dobar; downey jr. vrhunski odigrao, super mi je kemija sherlock - watson (jude law kojeg inače ne volim)

ali kao da sam cijelo vrijeme isto tako očekivala nešto neodređeno.

u svakom slučaju, mark strong je genijalan izbor za blackwooda, imala sam noćne more dan poslije

priča klasična za sherlocka holmesa, dovoljno mračna, što je fino ispresijecano gorespomenutom kemijom sherlock - watson


nadajmo se da će nastavak biti nešto novo i divlje
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 08.01.2010., 12:28   #203
The Time Traveler's Wife

Nije mi se baš pretjerano gledao, očekujući neku dramicu. Drama i je, ali relativno zanimljiva. Jedino što me živciralo što pola filma nisam mogao naći obrazac po kojem on putuje kroz vrijeme, a vidi se da je knjigu napisala žena. Muškarac bi se, naime, zamarao objašnjavanjem kako i zašto

Ocijenit ću ga ocjenom koju dajem za filmove koji mi se nisu pretjerano svidjeli, ali nije mi krivo što sam ih pogledao - "nije loš"
bluntman is offline  
Old 08.01.2010., 13:07   #204
"Zeitgeist" - nadasve zanimljiv dokumentarac. Iako sam dosta podataka iznesenih u njemu znao i prije gledanja, zgodno je kad ih netko ovako poreda jedne za drugima. I na kraju vam stvarno dodje da se zapitate kuda mi to idemo i tko nas vodi do tamo?
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Old 08.01.2010., 13:29   #205
Edison- Imati u filmu Kevina Spaceya i Morgana Freemana i uopce ih ne iskoristiti, nego snimiti ovakvo govno je stvarno umjetnost. To se radi tako da se njih dvojicu potpuno marginalizira, a u prvi plan se gurne Justin Timberlake kojeg slijedi LL Cool J. Jedino što u filmu vrijedi je jako dobri Dylan McDermott, makar to ne pomaze puno jer su svi likovi, ukljucujuci i njegov, nevjerojatno plošni. Loše, a pocetak je bas obecavao. 5.5/10
Trailer

EDIT:
@jonsi07
ono što si napisao u svom zadnjem postu, vezano za Metastaze, o krpama i zakrpama, jednostavno nije istina

Zadnje uređivanje WHUFC : 08.01.2010. at 14:03.
WHUFC is offline  
Old 08.01.2010., 14:18   #206
Jeepers Creepers 1.dio ,nije los,ima gadnih scena,posebno kraj filma,lijepo ukvadriraju decka sa iskopanim ocima......
__________________
Razgovaraju dvije sarme u želucu. Odjednom kroz jednjak uđe votka, pa još jedanput i tako još tri puta, pa jedna od njih kaže: VANI JE TULUM. IDEMO GORE!
blond-beast is offline  
Old 08.01.2010., 15:10   #207
zadnji film kojeg sam pogledala bio je "The ugly thruth"...ništa posebno, komedija ko svaka druga!
__________________
...ako vjeruješ da nešto ne možeš učiniti ili ako vjeruješ da možeš, u oba si slučaja u pravu...
shikibu is offline  
Old 08.01.2010., 15:11   #208
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
"Sherlock Holmes" - užasno zabavan film. Svidja mi se kako je glavni lik prikazan (Downey Jr. je odigrao ulogu prejebeno), kako je London prikazan i nadam se nastavcima (što nam kraj sugerira).
...i ja želim pogledati ovaj film, ali vidim da su mišljenja oko ovog filma podjeljena, nekome se sviđa full a nekome ni malo! ali pogledati ću ga, pa sama prosuditi, jer vjerujem i držim se one stare: ukusi se razlikuju i o njima se ne raspravlja!
__________________
...ako vjeruješ da nešto ne možeš učiniti ili ako vjeruješ da možeš, u oba si slučaja u pravu...
shikibu is offline  
Old 08.01.2010., 15:15   #209
Twilight zone movie

Dobri stari dani, vrlo dobar film sa odličnom atmosferom i jedan od najboljih početaka ikad http://www.youtube.com/watch?v=XD0JKT3eDCw

Kome se da neka pogleda
Powerbeat is offline  
Old 08.01.2010., 16:26   #210
Quote:
Powerbeat kaže: Pogledaj post
Twilight zone movie

Dobri stari dani, vrlo dobar film sa odličnom atmosferom i jedan od najboljih početaka ikad http://www.youtube.com/watch?v=XD0JKT3eDCw

Kome se da neka pogleda
Nezaboravno, najkreativniji ondašnji redatelji na okupu- Dante, Landis, George Miller i Spielberg...
cul-de-sac is offline  
Old 08.01.2010., 21:37   #211
Quote:
cul-de-sac kaže: Pogledaj post
Nezaboravno, najkreativniji ondašnji redatelji na okupu- Dante, Landis, George Miller i Spielberg...
Istina, ali Dante je number 1
Powerbeat is offline  
Old 08.01.2010., 21:45   #212
l'armée des ombres. prica o francuskom pokretu otpora tijekom svjetskog rata. tezak film i nepreporuka. 8 od 10.

lovely bones. fuj cgi. stanley tucci savrsen. 5 od 10.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 08.01.2010., 22:07   #213
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
Edison- Imati u filmu Kevina Spaceya i Morgana Freemana i uopce ih ne iskoristiti, nego snimiti ovakvo govno je stvarno umjetnost. To se radi tako da se njih dvojicu potpuno marginalizira, a u prvi plan se gurne Justin Timberlake kojeg slijedi LL Cool J. Jedino što u filmu vrijedi je jako dobri Dylan McDermott, makar to ne pomaze puno jer su svi likovi, ukljucujuci i njegov, nevjerojatno plošni. Loše, a pocetak je bas obecavao. 5.5/10
Trailer

EDIT:
@jonsi07
ono što si napisao u svom zadnjem postu, vezano za Metastaze, o krpama i zakrpama, jednostavno nije istina



jesi siguran?

http://www.youtube.com/watch?v=WXPTBFDp2Bg

http://www.youtube.com/watch?v=BJjre...eature=related
__________________
"How the hell do I know why there were Nazis? I don't know how the can opener works!"
jonsi07 is offline  
Old 08.01.2010., 23:52   #214
Delta - florine je pisala o njemu, ja necu nista dodavati jer nema potrebe, a i ne zelim otkrivati... Odlican, odusevljena sam!
female trouble is offline  
Old 09.01.2010., 00:22   #215
Quote:
bluntman kaže: Pogledaj post
Jedino što me živciralo što pola filma nisam mogao naći obrazac po kojem on putuje kroz vrijeme, a vidi se da je knjigu napisala žena. Muškarac bi se, naime, zamarao objašnjavanjem kako i zašto
Ovo je sjajno rečeno i srećom da sam pročitao prije gledanja jer sam upravo završio The Time Traveler's Wife i kada sam nakon malo više od trećine filma i ja shvatio da objašnjenja neće biti onda sam se u potpunosti prepustio jednoj zaista prijatnoj romantičnoj drami. I Eric Bana i Rachel McAdams su mi se sjajno uklopili u kompletnu atmosferu i od mene dobija čvrstih 7/10.
Smudge is offline  
Old 09.01.2010., 01:05   #216
Clay Pigeons
maloprije pogledala. napokon neki dobar film koji ima priču i nije mi bilo zamorno pratiti ni sekundu. tome je pridonesla i odlična gluma. u glavnoj ulozi je joaquin phoenix. film spada, ah, rekla bih u crnu komediju jer je onako sa dosta ubijanja a sve to nekako na duhovit način snimljeno.
neču prepričavati radnju da ne pokvarim ali u svakom slučaju treba pogledati
coolinesay is offline  
Old 09.01.2010., 12:29   #217
au generaliziranja. onda na svaku utakmicu nogometne repke ide 10-15 tisuća krpa. na utakmice hrvatske rukometne reprezentacije u Hrvatskoj su isle na tisuce Krpa, davis kup reprezentaciju uzivo gledaju Krpe, jer eto Krpa isto vice u boj u boj. Al Krpa igra i kladionu i pije pivo, sta cemo s kladionicarima i pivopijama?

OT:
Usual Suspects- Sinoc na Novoj. Taj film mogu gledat jednom godišnje i nece mi dosadit, a uvijek nesto zaboravim il vidim da nisam ranije primjetio. Odlično. 9/10
WHUFC is offline  
Old 09.01.2010., 12:59   #218
Počeo sam sinoć na HBO-u gledat "Meet the Spartans", ali sam odustao nakon 10 minuta, pa ne znam da li to spada pod ovaj topic. Nekad su parodije bile urnebesno smiješne sa jako pametnim forama ("The Naked Gun" serijal, "Hot Shots", "Loaded Weapon"), ali u zadnje vrijeme je to postalo dno dna filmske produkcije, a ovo je uvjerljivo nešto najlošije štosam gledao u zadnje vrijeme.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Old 09.01.2010., 13:22   #219
Quote:
Smudge kaže: Pogledaj post
Ovo je sjajno rečeno i srećom da sam pročitao prije gledanja jer sam upravo završio The Time Traveler's Wife i kada sam nakon malo više od trećine filma i ja shvatio da objašnjenja neće biti onda sam se u potpunosti prepustio jednoj zaista prijatnoj romantičnoj drami. I Eric Bana i Rachel McAdams su mi se sjajno uklopili u kompletnu atmosferu i od mene dobija čvrstih 7/10.
Ajde neka sam ti pomoga

Da je i meni bogdom netko, jer sam stvarno vrijeme gubio na traženje logike. Kad ono, ide kroz vrijeme zbog poremećaja genetskog
bluntman is offline  
Old 09.01.2010., 13:27   #220
Quote:
bila sam 593 kaže: Pogledaj post
l'armée des ombres. prica o francuskom pokretu otpora tijekom svjetskog rata. tezak film i nepreporuka. 8 od 10.
.
Zasto nepreporuka ako si mu dala osmicu? Zbog tezine?
Meni je film bio genijalan, sutra se spremam pogledat Le Cercle Rouge

OT:
Orphan (2009) - Horror/triler o posvajanju male djevojcice koje je krenulo po zlu. Nizanje kliseja. Ponesto vise na maticnom topicu 6/10
__________________
o_O
Cahit is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.