Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2013., 00:42   #1761
Luxxy hvala


e sad da vas pitam da li Nova nekad izraze scenu tako mi se cini ili sam mozda u zabludi '' vi koji ste vec pogledali na netu najbolje cete znati odgovoriti
EzelFata is offline  
Old 26.08.2013., 01:18   #1762
Quote:
dobrica31 kaže: Pogledaj post
i za mene djeluje stvarno.....i živim u jako,jako sretnom braku i muž me obožava...i imamo dvoje klinaca malih koji su plod naše ljubavi.....ali ovo....ovo je nešto neopisivo....i kako su oni to iznjeli...tu ljubav, tu borbu.....
jako me je dirnula....toliko da sam imala u jednom momentu do jam da ja EMira i Ferihu poznam.....a nakon njene smrti mi je prvo palo na pamet da mi je njega sad vidjet i zagrlit ga i utješit....osjećala sam njihovu bol kroz cijelu seriju....

ja nisam ovisnik o sapunicama i peihvaćam ih kao nešto trakasto,dosadno,očekivajuće itd.al ova me je uništila....mislim da ću ju dugo,dugo pamtiti.....
u braku nisam..jos..sa svoje 22 godine jos nisam dozivjela tu ljubav, ali ova serija pokazuje nesto lijepo, nesto sto je zaista predivno...na kraju serije sam samo pomislila - kako sad nastaviti zivjeti nakon svega, ljubavi zivota vise nema koji je sada smisao??

nakon 1001 noci prva serija koju pratim, ali ovu necu moci zaboraviti.
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 26.08.2013., 22:08   #1763
Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
ma glavno da kretena istuce, majmun jefan ide sestru tuc... to mi se kod njih ne svida taj nacin odgoja
moras se cuvat oca da te neistuce, i jos i brata jer i brat ima pravo da te mlati, to mi je jako ruzno

pogledala na internetu scenu kada Emir baca prsten u more, faca od Saher je legendarana
Ma.. s njim treba dobro pod pobrisat, i to kao da ga vuces po drot cetki.
*Hades* is offline  
Old 26.08.2013., 23:41   #1764
Hoćel se Mehmet oženiti sa onom rospijom ili neće? Sad ona laže da je trudna? Oni me izludjuju
minchelina is offline  
Old 26.08.2013., 23:57   #1765
Quote:
minchelina kaže: Pogledaj post
Hoćel se Mehmet oženiti sa onom rospijom ili neće? Sad ona laže da je trudna? Oni me izludjuju
Oće, i da laže za trudnoću.
Luxxy is offline  
Old 27.08.2013., 01:22   #1766
Meni isto je ovo najbolja serija koju sam ikad vidio - zapravo nisam ih puno gledao... Ali me ništa nije toliko zaokupilo da gledam dalje (preko Interneta sam došao do 44. bolum) Sad sam se zaustavio, jer ne mogu više... Ne sjećam se ničeg da sam gledao s tolikom zainteresiranošću... što će biti dalje...
Samo sam vidio neke scene iz kasnijih epizoda: Emir i Feriha konačno skupa, sretni! A onda hladan tuš: opet su se razišli. On s nekom plavušom... a ona s Levantom! WTF!
Pretjerali su s tim scenarijem! Moglo je sve biti bolje nakon svega onoga što su proživjeli... I koja je poruka?
Fritz is offline  
Old 27.08.2013., 02:04   #1767
do kada ce seher sa mehmetom?
meamir is offline  
Old 27.08.2013., 08:36   #1768
Rekli ste da Azra nema neku ulogu, ali je ona pokazala da se ne stidi svojih roditelja koji su siromašniji kao Feriha!?
__________________
Što oko ne vidi, to srce ne zaželi!
1sweet8 is offline  
Old 27.08.2013., 09:40   #1769
Sinoć mi je najbolja scena bila kada Feriha otjera onu Emirovu pijanu curu. Ono mi je bilo vrhunski . A i ono kada Mahmet kaže , evo i kralja, ukaza nam je tu čast i došao, a evo i njegovih podanika. A Emir onako mangupski , pređe preko svega kada je vidio da je pijan. Vjerovatno je pomislio na svoje gluposti koje radi kada se napije.
Nego u kojoj epizodi Feriha dolazi u Emirov stan našminkana i u haljini. Jeli to odmah kada se on useli ili poslije Zehrina odlaska
Bitaka is offline  
Old 27.08.2013., 11:15   #1770
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
Nego u kojoj epizodi Feriha dolazi u Emirov stan našminkana i u haljini. Jeli to odmah kada se on useli ili poslije Zehrina odlaska
U 39, čini mi se, na početku uglavnom, nakon što Zehra ode.

Quote:
1sweet8 kaže: Pogledaj post
Rekli ste da Azra nema neku ulogu, ali je ona pokazala da se ne stidi svojih roditelja koji su siromašniji kao Feriha!?
I? Ne kontam šta sad ovim hočeš reć

Quote:
meamir kaže: Pogledaj post
do kada ce seher sa mehmetom?
Tamo sve do kraja, neznam točno u kojoj se posvađaju/prekinu. Nisam to pozorno pratila, ali da, tamo negdje oko kraja.
Luxxy is offline  
Old 27.08.2013., 12:26   #1771
Nikada se nisam naplakala gledajući neku seriju kao ovu.Gledam je na netu i na Novoj.Ja volim unaprijed gledati šta se događa pa onda uživam gledajući na TV. samo nikako ne mogu da shvatim ove scenariste. Od ovako prelijepe ljubavne priče šta napraviše. hajde sve , ovo njihovo povuci potegni , čas se vole , čas se mrze, sve je to ok, ali ne mogu turcima oprostiti što su napravili ovako tužan kraj. namjesto sretnog završetka oni napravili tragediju. Zar se nisu mogli razići na par godina , ono Feriha ode u Njemačku , tamo saznaje da je trudna , rodi prelijepog sina , postane uspješna poslovna žena , sazrije ona , sazrije on, i nakon tri četri godine vraća se u Isatanbul sa sinom i sreće Emira koji se nije oženio i život provodi u sjećanju na Ferihu. Ljubav koja se nije ugasila ponovno cvjeta , oni zajedno sretni sa svojim sinom , svi zavidni njihovoj sreći. Eto tako bi ja stvarala seriju , naravno sa još sočnih detalja.
nešto mi previše tuge u Ferihinom životu.Eto to mi smeta.
A i mišljenja sam ada je Zehra napustila Ferihu u najgorem trenutku.Kada joj je najviše trebala, ona je ostavlja.
Bitaka is offline  
Old 27.08.2013., 13:03   #1772
Post

Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post
I? Ne kontam šta sad ovim hočeš reć
Netko je rekao kako je Azra došla tako je otišla, ali ona je pokazala kako još ima sličnih Ferihi koji se ne stide tko su i što su...pa sam htjela reć da ima neku kratku važniju ulogu u seriji, bar za mene.
__________________
Što oko ne vidi, to srce ne zaželi!
1sweet8 is offline  
Old 27.08.2013., 13:06   #1773
Quote:
1sweet8 kaže: Pogledaj post
Netko je rekao kako je Azra došla tako je otišla, ali ona je pokazala kako još ima sličnih Ferihi koji se ne stide tko su i što su...pa sam htjela reć da ima neku kratku važniju ulogu u seriji, bar za mene.
Pa da, mislim, u početku su postojale indicije da će imat kao važniju ulogu, ali očito ništa nije bilo od toga. Oke, ona je pokazala da je oke biti siromašan i ne stiditi se toga, ali bezveze bi bilo da su lik uveli samo radi toga. Očito su imali neke planove za lik Azre, ali je i to propalo, kao i likovi Sophie i njenog oca. Htjeli su nešto, ali su se smotali pa su likovi ostali na tome na čemu jesu
Luxxy is offline  
Old 27.08.2013., 13:22   #1774
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
Nikada se nisam naplakala gledajući neku seriju kao ovu.Gledam je na netu i na Novoj.Ja volim unaprijed gledati šta se događa pa onda uživam gledajući na TV. samo nikako ne mogu da shvatim ove scenariste. Od ovako prelijepe ljubavne priče šta napraviše. hajde sve , ovo njihovo povuci potegni , čas se vole , čas se mrze, sve je to ok, ali ne mogu turcima oprostiti što su napravili ovako tužan kraj. namjesto sretnog završetka oni napravili tragediju. Zar se nisu mogli razići na par godina , ono Feriha ode u Njemačku , tamo saznaje da je trudna , rodi prelijepog sina , postane uspješna poslovna žena , sazrije ona , sazrije on, i nakon tri četri godine vraća se u Isatanbul sa sinom i sreće Emira koji se nije oženio i život provodi u sjećanju na Ferihu. Ljubav koja se nije ugasila ponovno cvjeta , oni zajedno sretni sa svojim sinom , svi zavidni njihovoj sreći. Eto tako bi ja stvarala seriju , naravno sa još sočnih detalja.
nešto mi previše tuge u Ferihinom životu.Eto to mi smeta.
A i mišljenja sam ada je Zehra napustila Ferihu u najgorem trenutku.Kada joj je najviše trebala, ona je ostavlja.
I ja bi to voljela ali realno ova serija je pokazala da nemoze uvijek biti sretan kraj, koliko god mi to voljeli. Tako je i u stvarnim životu, malo koja ljubav da bude kao u bajki, sretan kraj.
minchelina is offline  
Old 27.08.2013., 13:38   #1775
kad ce 9 epizoda emirov put zahvaljujem
marijaduvnjak2 is offline  
Old 27.08.2013., 13:44   #1776
Quote:
marijaduvnjak2 kaže: Pogledaj post
kad ce 9 epizoda emirov put zahvaljujem
Nema 9. epizode, serija je prestala da se snima zbog lose gledanosti.
Cagatay trenutno snima drugu seriju.
Saraaaa84 is offline  
Old 27.08.2013., 14:02   #1777
Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post
Pa da, mislim, u početku su postojale indicije da će imat kao važniju ulogu, ali očito ništa nije bilo od toga. Oke, ona je pokazala da je oke biti siromašan i ne stiditi se toga, ali bezveze bi bilo da su lik uveli samo radi toga. Očito su imali neke planove za lik Azre, ali je i to propalo, kao i likovi Sophie i njenog oca. Htjeli su nešto, ali su se smotali pa su likovi ostali na tome na čemu jesu
Da, dosta su zbrčkali likove a i glumce...
__________________
Što oko ne vidi, to srce ne zaželi!
1sweet8 is offline  
Old 27.08.2013., 16:53   #1778
imam pitanje za one koji su gledali...
dali će biti nešto više ( ) između Ferihe i Emira osim do sada viđenog kratkog poljupca?
lady25 is offline  
Old 27.08.2013., 20:14   #1779
Quote:
lady25 kaže: Pogledaj post
imam pitanje za one koji su gledali...
dali će biti nešto više ( ) između Ferihe i Emira osim do sada viđenog kratkog poljupca?
Nesto vise tek u 52. epizodi, a u 44. strasniji poljubac, nije kao ovi na koje smo navilkli.
Saraaaa84 is offline  
Old 28.08.2013., 00:07   #1780
Da li će Hande sada peglati Ferihu kad je doznala istinu o njoj? Večeras je Levent otišao, da li će se vratiti? I zadnje pitanje kad će se vise taj dug vratiti i kako? Hvala
minchelina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.