Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2009., 11:50   #1
Čudni bolovi

u zadnje vrijeme od kad sam s dečkom prvi penting napravila, imam čudne bolove u gornjem djelu trbuha i strah me da nisam trudna. mene to boli, ali najzanimljivija stvar je da kad se zabavljam i radim neku zabvanu stvar ne boli me ništa, neg tek kad se sjetim toga i počnem razmišljat o tome.
šta vi mislite od čeg je to?
i da napomenem boli me skroz u gornjem djelu tbuha u sredini, ispod grudi, pa nekad bol ode i malo dolje niže....POMOĆ!!!
angel_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 13:27   #2
psiha je zajebana stvar,pogotovo podsvijest
ne opterečuj se toliko
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 15:02   #3
boli te u GORNJEM dijelu trbuha, ispod grudi =? ti mora da si FENOMEN pa ti je maternica gore smjestena...
uostalom, znas da za ostat trudna treba doci do kontakta njegovos penisa s tvojom rodnicom, i da on treba svrsit unutra, tj. izbacit spermije=?
ti si trudna...hahahaha...barem sam se dobro nasmijala !!!
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 16:43   #4
Quote:
aina_mo kaže: Pogledaj post
boli te u GORNJEM dijelu trbuha, ispod grudi =? ti mora da si FENOMEN pa ti je maternica gore smjestena...
uostalom, znas da za ostat trudna treba doci do kontakta njegovos penisa s tvojom rodnicom, i da on treba svrsit unutra, tj. izbacit spermije=?
ti si trudna...hahahaha...barem sam se dobro nasmijala !!!

pa dobro...sorry ono kaj sam pitala...
angel_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 16:57   #5
a koliko ti imaš godina angel?
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 17:17   #6
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
a koliko ti imaš godina angel?

17
angel_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 18:30   #7
aina ti je malo laički objasnila
za sve ostalo odi lijepo kod ginekologa ( i ja sam prvi put otišla sa 17) nek te pregleda i sve ti lijepo objasni o spolnosti i ženskom zdravlju jer si se upustila u spolne odnose o čemu očito ne znaš ništa
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 18:50   #8
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
aina ti je malo laički objasnila
za sve ostalo odi lijepo kod ginekologa ( i ja sam prvi put otišla sa 17) nek te pregleda i sve ti lijepo objasni o spolnosti i ženskom zdravlju jer si se upustila u spolne odnose o čemu očito ne znaš ništa

meni je jakoo veliki bed ić kod ginekologa, ak neko do vas mi može kaj reć...
molim vas..pomozite mi...
barem kaj vi mislite i to sve...
angel_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 19:42   #9
Prije ili kasnije ćeš morati otići kod ginekologa.

Ja kad sam išla prvi put mi je bilo toliko bed, da nije bila frendica samnom ne bi ni u bolnicu ušla.

I kad je pregled završio, bila sam sama sebi smiješna što mi je bio toliki bed.

Imaš temu o ginekolozima, ako ne znaš kod kojeg bi otišla.
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 19:56   #10
Quote:
angel_girl kaže: Pogledaj post
meni je jakoo veliki bed ić kod ginekologa, ak neko do vas mi može kaj reć...
molim vas..pomozite mi...
barem kaj vi mislite i to sve...
nema ti sta bit bed. meni je veci bed otic kod zubara. kod ginekologa nist ne boli. moze bit samo malo neugodno.
ginekolog se dnevno nagleda 20ak pica. to ti je 400 pica na mjesec, odnosno 4800 pica na godinu (sorry na izrazu pica, al moram te nekak opustit ).
dakle, sa ili bez tvoje pice, on ce ih se nagledat. tako da ne vidim gdje je problem u odlasku u ginekologu. nije da ce te srest sutra na cesti i mislit "aha, to je ona mala s crvenom srce "frizurom" tamo dolje".

osim toga - ako te boli u gornjem dijelu trbuha, mozda da ipak odes doktoru opce prakse koji bi ti (ovisno po potrebi) mogao dati uputnicu za gastroenterologa
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 21:31   #11
Quote:
nana_22 kaže: Pogledaj post
Prije ili kasnije ćeš morati otići kod ginekologa.

Ja kad sam išla prvi put mi je bilo toliko bed, da nije bila frendica samnom ne bi ni u bolnicu ušla.

I kad je pregled završio, bila sam sama sebi smiješna što mi je bio toliki bed.

Imaš temu o ginekolozima, ako ne znaš kod kojeg bi otišla.
daš link te tem jer je nemrem nać...
angel_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 21:35   #12
Quote:
angel_girl kaže: Pogledaj post
daš link te tem jer je nemrem nać...
Ginekolozi - sva pitanja

Bit ćeš mirnija nakon što to obaviš.
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 21:54   #13
Na prvo citanje posta pomislila sam da nisi mozda poupila kakvu infekcijicu nakon petinga pa te boli, ali sam onda vidjela ovo u gornjem dijelu stomaka.....mozda je zelucana nervoza i cisto sumnjam da ima veze sa tvojim reproduktivnim organima.
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 21:56   #14
Quote:
mejan kaže: Pogledaj post
nema ti sta bit bed. meni je veci bed otic kod zubara. kod ginekologa nist ne boli. moze bit samo malo neugodno.
ginekolog se dnevno nagleda 20ak pica. to ti je 400 pica na mjesec, odnosno 4800 pica na godinu (sorry na izrazu pica, al moram te nekak opustit ).
dakle, sa ili bez tvoje pice, on ce ih se nagledat. tako da ne vidim gdje je problem u odlasku u ginekologu. nije da ce te srest sutra na cesti i mislit "aha, to je ona mala s crvenom srce "frizurom" tamo dolje".

osim toga - ako te boli u gornjem dijelu trbuha, mozda da ipak odes doktoru opce prakse koji bi ti (ovisno po potrebi) mogao dati uputnicu za gastroenterologa
I meni je sama pomisao na prvi pregled bila groooozna, a onda kada sam otisla i kada su me primili bukvalno kao da sam dosla kod zubara opustila sam se i sad mi je to sasvim normalno....
Ljudi su profesionalci i ni jednom svojom gestom nece izazvati tvoju nelagodu, zato samo hrabro!
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 09:36   #15
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
Na prvo citanje posta pomislila sam da nisi mozda poupila kakvu infekcijicu nakon petinga pa te boli, ali sam onda vidjela ovo u gornjem dijelu stomaka.....mozda je zelucana nervoza i cisto sumnjam da ima veze sa tvojim reproduktivnim organima.

a kolko će ta želučana nervoza trajat..jer mene to boli svaki dan i ne prestaje i kad naprimjem se zabavljam i ne mislim o tome ne boli me niš, al kad nemam niš za radit i odmaram ko sad boli me....to mi je ful čudno..
angel_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 13:42   #16
Quote:
angel_girl kaže: Pogledaj post
a kolko će ta želučana nervoza trajat..jer mene to boli svaki dan i ne prestaje i kad naprimjem se zabavljam i ne mislim o tome ne boli me niš, al kad nemam niš za radit i odmaram ko sad boli me....to mi je ful čudno..
Treba da prestanes misliti na to, sto vise mislis da te boli, vise si nervozna i vise te stomak boli.
NIsam doktor pa ti ne znam odgovoriti sta ti je tacno, ali sigurna sam da nema veze s ginekologijom, zato odi kod ljekara opste prakse i reci sto te muci.
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 17:52   #17
Quote:
angel_girl kaže: Pogledaj post
a kolko će ta želučana nervoza trajat..jer mene to boli svaki dan i ne prestaje i kad naprimjem se zabavljam i ne mislim o tome ne boli me niš, al kad nemam niš za radit i odmaram ko sad boli me....to mi je ful čudno..
onda lijepo otiđi kod liječnika opće prakse pa će te on uputiti gdje treba. Mislim, bed ti je ići na pregled pa bi mi na forumu trebali znati što ti je? Bed ti je ići u ginekologa, mislim, wtf?! Jel znaš da ako neko vrijeme vućeš neku bakteriju i ne liječiš je (jer nisi ni pošla na pregled), možeš kasnije imati smetnje s začećem?
Kak su čudna ova današnja djeca
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 21:25   #18
mislim može biti sve i svašta,od psihe do bakterija,gljivica-svega,zato neka ti nebude bed otići za sebe i svoje zdravlje kod ginekologa ako već te smetnje ne prestaju...
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 21:01   #19
razg sam s liječnikom..koji je iz moje obitelji i reko mi je da je bolu želucu moguća od stresa, nerviranja a i toga kaj sam počela malo previše tzv. smeća od hrane jest..kao što su pizze, mcdonalds, kolači itd.
naravno nisam mu rekla sve za penting da nekaže mojim roditeljima, al barem mi je sad malo lakše...
iskreno se nadam da je u pravu...
angel_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 21:38   #20
PA vjerovatno zbog tog petinga osjecas nervozu posebno ako si privi put na taj nacin intimna s deckom, pa si se jos opteretila ok omoguce trudnoce i sve je rezultiralo kuljanjem zeluca.
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.