Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2010., 21:42   #41
Teaser za Fallout New Vegas

Jedva cekam da killnem lika sa kraja videa i uzmem svu tu fency opremu

Analiza istog trailera zanimljivo na kraju
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 21:57   #42
ma daj lol iz trailera se nevidis nista....
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 02:38   #43
Fallout NW ce biti bezveze
jos jedna igra sa dobrom istorijom (fallout 1/2) unistena da se zadovolje glupi Americki tinejdzeri.Bolje da je i neprave za PC ukoliko ce rezultat biti isti kao i br 3. Beteshda sad pokusava da otkupi licencu za Freespace tako da mogu unistiti i tu licencu sa svojom ''vizijom'' kako igre trebaju biti pravljene.
Lijepa grafika neznaci pravim igracima bas nista ali to Beteshda i EA i donekle Activision nikad nece shvatiti.Neka nama Njemackih i Istocno Evropskih developera oni bar prave igre za one kojima je bitnijia story i gameplay nego nekakvo sivilo.Fallout sam narucio i prije nego sto je izasao ovaj mi nije na listi nikako radije cu se klikera igrati
semper paratus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 17:17   #44
Fallout New Vegas

Nisam uspio nac da vec ima tema al evo . Ima samo jedan teaser trailer zasad

http://www.youtube.com/watch?v=epFupigyIN8

izgleda mi predobro.
__________________
AMDPhenom II 945 x4 @ 3.0 ghz + ASUS Silent square pro cooler , 8 Gb DDR3 RAM , Radeon HD7850 1GB ,Kingston SSD 60gb + WD 1500 gb + 2000 gb , Monitor: Samsung T220
smarti11 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 28.03.2010., 22:14   #45
Quote:
semper paratus kaže: Pogledaj post
Fallout NW ce biti bezveze
jos jedna igra sa dobrom istorijom (fallout 1/2) unistena da se zadovolje glupi Americki tinejdzeri.Bolje da je i neprave za PC ukoliko ce rezultat biti isti kao i br 3. Beteshda sad pokusava da otkupi licencu za Freespace tako da mogu unistiti i tu licencu sa svojom ''vizijom'' kako igre trebaju biti pravljene.
Lijepa grafika neznaci pravim igracima bas nista ali to Beteshda i EA i donekle Activision nikad nece shvatiti.Neka nama Njemackih i Istocno Evropskih developera oni bar prave igre za one kojima je bitnijia story i gameplay nego nekakvo sivilo.Fallout sam narucio i prije nego sto je izasao ovaj mi nije na listi nikako radije cu se klikera igrati
Nije ni jedan trailer izaso kako bog zapovjeda a vec pljuje po igri, nekazem da je grafika najvaznija ali jbt nece se sad pravit u 2010 godini igre sa grafikom ko u fallout 1 ili 2
__________________
AMDPhenom II 945 x4 @ 3.0 ghz + ASUS Silent square pro cooler , 8 Gb DDR3 RAM , Radeon HD7850 1GB ,Kingston SSD 60gb + WD 1500 gb + 2000 gb , Monitor: Samsung T220
smarti11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 23:48   #46
Sigurno ću trebati kupiti novu grafičku da bih igrao. xD
Trojku sam krenuo igrati, ali me naživcialo koliko sam dugo bio u onom vanzemaljskom brodu. Vrtio sam se u krug i dop* mi je te sam prestao igrati, nakon 2 tjedna sam se vratio, prešao vanzemaljce i onda sam ponovo izgubio volju. Uninstalirao.
DT.T is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 00:32   #47
Jooooj, kako se nadam da će valjati.

Ali bojim se da je osuđena na propast, čim vidim da će biti i za PS i Xbox.

U 3PM i konzole.
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 07:19   #48
istina. u f3 se poprilicno osjeca konzolaski stih, pocevsi od fova (koji se , fala bogu, da promjeniti).
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 00:27   #49
pa sta ima tolko neljubitelja Fallouta 3 a tolko ljubitelja fallouta 1 i 2? mislio sam da ce bit obrnuto ne razumijem zasto toliki uopce ocekuju slicnost sa prvim i drugim dijelom... to je davna proslost. tehnologija je napredovala pa tako i igrice
meni je fallout 3 zakon i ako ce new vegas biti slican trojci onda sam jako sretan... jedva cekam!

Zadnje uređivanje alen76 : 02.04.2010. at 00:32.
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 10:44   #50
ma mogu promjenit i grafiku i sve al da ostane u stilu 1,2 .... na krugove...i da je pogled iz 3 lica...
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 11:07   #51
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
pa sta ima tolko neljubitelja Fallouta 3 a tolko ljubitelja fallouta 1 i 2? mislio sam da ce bit obrnuto ne razumijem zasto toliki uopce ocekuju slicnost sa prvim i drugim dijelom... to je davna proslost. tehnologija je napredovala pa tako i igrice
meni je fallout 3 zakon i ako ce new vegas biti slican trojci onda sam jako sretan... jedva cekam!
i kaj sad ak je tehnologija napredovala?

jel bi mogel gledati Urkela ili Dadilju ili meksičke sapunice da su rađeni tehnologijom kojom je rađen recimo Avatar? Nebi. Svejedno bi ti bili jednako iritantni, glupi i nekvalitetni
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 11:50   #52
Znači da će novi Fallout biti u istom ustroju kao F3. To mi je OK. Meni se F3 prilično svidio što se tiče prvog lica i grafike, ali sam manje zadovoljan sistemom iskustva, skilova i perkova.
Malo me plaši i Obsidian. Odigrao sam više puta NWN, ali NWN2 sam pokušao dva puta i skinuo na početku. Dosadno. Već viđeno. Dobro/zlo, influence.... zijev.
Isti slučaj s KOTOR. Prvi je sjajan, drugi iritantan, ponajviše zbog influenca. Profitiraš samo ako se svima uvlačiš u pakšu. Bezveze.
Fallout - legenda! Kult.
Fallout 2 - dugačak, duuugačak... Odigrao sam ga, ali sam nekako izgubio zanimanje na 2/3 igre.
Eto, meni se F3 svidio zbog Oblivionovog ustroja. Baš sam nedavno opet otprašio Oblivion i narajcao se na Morrowind. Instalirao Morrovind i zaključio - jebeš nostalgiju.
Zaključak: najvažnije u novoj igri bit će to da bude morbidne zajebancije i štiha iz starog Fallouta. Ali čisto sumnjam da Obsidian to može.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 11:56   #53
sta ne mogu imat pravo na svoje misljenje? jednostavno smatram da se sa idejom fallout-a moze svasta toga napraviti sto bi bilo privlacno svima...
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
i kaj sad ak je tehnologija napredovala?

jel bi mogel gledati Urkela ili Dadilju ili meksičke sapunice da su rađeni tehnologijom kojom je rađen recimo Avatar? Nebi. Svejedno bi ti bili jednako iritantni, glupi i nekvalitetni
al mi pricamo o kvalitetnoj igrici koja moze postat jos kvalitetnija
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:15   #54
pa eto i da odluce snimat nove nastavke urkela cisto sumljam da bi snimali istom tehnologijom iz 90. godina , treba napredovat a ne vracat se u proslost. meni je Fallout 3 extra kad je tek izaso bio sam preso dio i izgubio save i nije mi se dalo vise , i evo neki dan sam poso opet kolko god igram nemoze mi dosadit i da me tjera iz igre kao vecina drugi igara
__________________
AMDPhenom II 945 x4 @ 3.0 ghz + ASUS Silent square pro cooler , 8 Gb DDR3 RAM , Radeon HD7850 1GB ,Kingston SSD 60gb + WD 1500 gb + 2000 gb , Monitor: Samsung T220
smarti11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:56   #55
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
sta ne mogu imat pravo na svoje misljenje? jednostavno smatram da se sa idejom fallout-a moze svasta toga napraviti sto bi bilo privlacno svima...
Moš imat pravo na svoje mišljenje, al i mi možemo imati pravo da ga pobijamo

Može se s idejom fallouta svašta još raditi. Al Fallout 3 je odrađen zakurac. Pogotovo dijalogi. U prva 2 fallouta isprobavam svakakve kombinacije dijaloga. Ponekad par put save-loadam da vidim kaj bi se desilo da sam nekaj drugo rekel. U trojci sam klikam na one dialogue opcije koje mi se čine bitnim, preskačem ono kaj npc-i govore i kad je gotov dijalog, pratim strelicu Jednostavno znam da se nema kaj zanimljivoga čuti/pročitati.

Neko je spomenul skillove i perkove. To je isto blesavo. Skill za oružja ne kužim kad jednostavno imaš nišana kojim ciljaš.
Perkovi su svi do jednog blesavi. U prva 2 fallouta jedva čekam dok mi uleti perk svaka 3 levela. U trojci mi na zivce idu jer moram pol sata tražiti koji je najmanje beskoristan

Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
al mi pricamo o kvalitetnoj igrici koja moze postat jos kvalitetnija
fallout 1 i 2 su kvalitetni
Fallout 3 mi nije ni blizu slova k od kvalitetnog.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:57   #56
Quote:
smarti11 kaže: Pogledaj post
pa eto i da odluce snimat nove nastavke urkela cisto sumljam da bi snimali istom tehnologijom iz 90. godina , treba napredovat a ne vracat se u proslost. meni je Fallout 3 extra kad je tek izaso bio sam preso dio i izgubio save i nije mi se dalo vise , i evo neki dan sam poso opet kolko god igram nemoze mi dosadit i da me tjera iz igre kao vecina drugi igara
Normalno da se nebu snimal istom tehnologijom. Al tehnologija nije ono kaj cini filma/seriju/igru kvalitetnom.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 13:03   #57
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
fallout 1 i 2 su kvalitetni
Fallout 3 mi nije ni blizu slova k od kvalitetnog.
Cini mi se da je ovdje mislio ako kvalitetnu igru zacinis odlicnom grafikom dobijes jos kvalitetniju igru
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 19:34   #58
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Moš imat pravo na svoje mišljenje, al i mi možemo imati pravo da ga pobijamo
nisam govorio tebi nego onom liku koji nije znao nista konstruktivno rec i ciji je komentar vec izbrisan ( hvala modovima )

Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
fallout 1 i 2 su kvalitetni
Fallout 3 mi nije ni blizu slova k od kvalitetnog.
a kako to da je osvojio toliko nagrada, a nekoliko ih je i Game of the Year?

Quote:
master-77 kaže: Pogledaj post
Cini mi se da je ovdje mislio ako kvalitetnu igru zacinis odlicnom grafikom dobijes jos kvalitetniju igru
tocno to
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 19:56   #59
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
a kako to da je osvojio toliko nagrada, a nekoliko ih je i Game of the Year?
pojma nemam
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 20:18   #60
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Normalno da se nebu snimal istom tehnologijom. Al tehnologija nije ono kaj cini filma/seriju/igru kvalitetnom.
pa zbog ceg tebi nije Fallout 3 kvalitetan,,, zbog dobre grafike , zbog nove tehnologije ??
__________________
AMDPhenom II 945 x4 @ 3.0 ghz + ASUS Silent square pro cooler , 8 Gb DDR3 RAM , Radeon HD7850 1GB ,Kingston SSD 60gb + WD 1500 gb + 2000 gb , Monitor: Samsung T220
smarti11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.