Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2005., 00:11   #261
Quote:
mast kaže:
jedno pitanjce--- prije par mjeseci sam negdje procito kak se dobiva tri free techa na kraju prve ere al sam fala bogu zaboravio pa bih molio nekog ak zna da podijeli znanje---

unaprijed fala
Ako imaš Civ3:Conquests, onda jednu free tech možeš dobit ako prvi otkriješ Philosophy. Drugu free tech možeš dobit, ako si scientific, pa na kraju svake ere dobiješ jednu free tech. Za treću ne znam. Ako neko zna neka posta, baš me zanima.
Unknown Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 00:20   #262
Quote:
Unknown Hero kaže:
Nebi se složia s tim da kompjuter vara:
1. Ako je u republici ili demokraciji, onda može kupit vojnike
2. Ako je u despotizmu ili monarhiji onda može žrtvovat seljake da proizvede vojnika.
3. Može koristit draft.
ovako, slucajevi koje sam ja vidao--- poprilicno na pocetku, znaci jos uvijek je despotizam na vlasti, frisko stvoren grad dakle s jednim pezantom (nemre draftat) mi odjednom ima dva spearmana a vidio sam kako settlera prati sam jedan spearman
__________________
VISE MASTI U BUREKE
BUREK
mast is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 00:25   #263
Quote:
Unknown Hero kaže:
Ako imaš Civ3:Conquests, onda jednu free tech možeš dobit ako prvi otkriješ Philosophy. Drugu free tech možeš dobit, ako si scientific, pa na kraju svake ere dobiješ jednu free tech. Za treću ne znam. Ako neko zna neka posta, baš me zanima.
tak se uvijek i razvijam....
sad trenutacno igram sa perzijom, najrazvijenijem protivniku jos fale 3 tech-a
da zavrsi prvo razdoblje dok ja samo što nisam poceo konjicu otkrivat (jos 8 poteza), mornarica je u stanju pripravnosti,ja mogu do njih a oni do mene ne...HEHEHEHEHe
__________________
VISE MASTI U BUREKE
BUREK
mast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 09:47   #264
jel to još ko igra?
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 10:06   #265
Nope. Sada piknem četvorku kada se odmaram od GW.
Ali u četvorci me živcira što se ne mogu nastaviti igrati nakon 2030. godine, a baš tada imam najbolje igračke.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 16:07   #266
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
jel to još ko igra?
Cudilo bi me, s obzirom na to koliko je Civ 4 bolja...pogotovo sa Beyond The Sword ekspanzijom.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 17:46   #267
auuuuu covjece, ovaj topic budi uspomene

neznam, nemam bas volje za civilizaciju sada, previse me zaokupljaju ove mmo igre koje igram , mozda zaigram ćetvorku dok kupim novi komp cisto da probam
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 16:06   #268
neznak kako, neznam zašto, probao sam četvorku ali trojka mi je nekako bolja... znao sam provoditi po cijele noći na kompu za jednu partiju... ali da budem iskren, nisam ni previše se trudio oko 4-ke, nekako mi sve to izgleda kao neka slikovnica... 5-ticu nisam ni probao ali čujem da je odlična...
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 16:03   #269
Igrao sam cetvorku i peticu, ali treci nikad nisam igrao i pitam se vrijedi li to probati?
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 21:04   #270
Quote:
Laison kaže: Pogledaj post
Igrao sam cetvorku i peticu, ali treci nikad nisam igrao i pitam se vrijedi li to probati?
Vjerovatno te razocara, jer kako se kaze u narodu, nije lako sa konja na magarca...

No, ak' si CivFanatik (a cisto sumnjam, jer nisi ni igrao 3-ku) onda svakako da moras oprobati svaku civ igru.
__________________
It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time. - Al Bundy
rogue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 00:41   #271
Quote:
rogue kaže: Pogledaj post
Vjerovatno te razocara, jer kako se kaze u narodu, nije lako sa konja na magarca...

No, ak' si CivFanatik (a cisto sumnjam, jer nisi ni igrao 3-ku) onda svakako da moras oprobati svaku civ igru.
Cetvorka me zivcira zbog grafickih prikaza jedinica i mnogo ostaloga. Petica vjerovatno zbog smanjenih mogucnosti, vise lici na igranje saha. Pa sada okrecem trecem.
Sto znaci biti CivFanatik? Ako si mislio na koristenje modova, onda jesam.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 01:41   #272
Mislim da je čovjek mislio na OVO.

Meni osobno je Civ4 bio najbolji Civ, ali i trojka ima svoje čari, neće te razočarati, vjeruj mi.
v4tra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 13:58   #273
Quote:
Laison kaže: Pogledaj post
Cetvorka me zivcira zbog grafickih prikaza jedinica i mnogo ostaloga. Petica vjerovatno zbog smanjenih mogucnosti, vise lici na igranje saha. Pa sada okrecem trecem.
Sto znaci biti CivFanatik? Ako si mislio na koristenje modova, onda jesam.
Ma pod civ fanatikom podrazumjevam sve koji su zarazeni ovim zanrom. Dakle, osoba koja mora igrati sve igre iz serije.

Ta stranica je dakako najbolji izvor svega vezanog za civ.

Meni je 2-ka daleko bolja od ostalih civ-ova, no to je prica za sebe...
__________________
It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time. - Al Bundy
rogue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.