Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2009., 14:28   #9921
Quote:
Myrza kaže: Pogledaj post
a zašto ne?
Jer je reka da mu Zagreb smrdi
nero is offline  
Old 02.06.2009., 14:29   #9922
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Jer je reka da mu Zagreb smrdi
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 02.06.2009., 14:30   #9923
Quote:
Liht kaže: Pogledaj post
Ja sma rekao da će Mamić dati sve od sebe ali teško da će uspjeti, vjeruj mi na riječ, uostalom, znao je Mamić u Dinamo dovodit i kapetane Hajduka, pa kako ne bi i nekga tko nikada nije igrao u Hajduku
Istina. Ali par stvari, već je izjavio da bi u Hajduk, a Hajduk u ovakvoj situaciji jako, jako teško da će ispustiti tu priliku ako se bude vraćao. Drugo, on bi vjerojatno htio u mirovinu u rodni Omiš, a u tom slučaju mu neće baš dobro pasti ako ode u Dinamo
nero is offline  
Old 02.06.2009., 14:30   #9924
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Jer je reka da mu Zagreb smrdi
Zato mu Lenjingr... pardon, Sankt Petersburg miriši. Meni bi za tu lovu i govno mirišalo
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 02.06.2009., 14:32   #9925
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Istina. Ali par stvari, već je izjavio da bi u Hajduk, a Hajduk u ovakvoj situaciji jako, jako teško da će ispustiti tu priliku ako se bude vraćao. Drugo, on bi vjerojatno htio u mirovinu u rodni Omiš, a u tom slučaju mu neće baš dobro pasti ako ode u Dinamo
To ti misliš, isto kao kaj svi vele da će Hrgoviću teško pasti u Sinju, a nije i neće. Vjeruj mi da on kao kapetan Hajduka koji igra za Dinamo i hrvat koji igra za bosnu ima sigurno više šanse da ga ne vole od omišanina koji igra za Dinamo.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 02.06.2009., 14:34   #9926
Quote:
Liht kaže: Pogledaj post
To ti misliš, isto kao kaj svi vele da će Hrgoviću teško pasti u Sinju, a nije i neće. Vjeruj mi da on kao kapetan Hajduka koji igra za Dinamo i hrvat koji igra za bosnu ima sigurno više šanse da ga ne vole od omišanina koji igra za Dinamo.
Drugi dio je bila zajebancija ako se nije skužilo

Al sad stvarno, Hajduk je s njim vjerujem u kontaktu odavno i ako već nemaju nekakav dogovor ne sumnjam da će do njega doći, čak se govorilo o dolasku odmah na ljeto da se ne čeka istek ugovora. Ali ako se vi hoćete nadati, tko sam ja da vam zabranjujem
nero is offline  
Old 02.06.2009., 14:40   #9927
Nerealni ste u pičku materinu pa mi se uopće ne da uvaljivat u raspravu, jer nekoga ko toliko čvrsto vjeruje u nešto je ionako teško razuvjerit

Samo ću reć da ste Hrgovića dobili jer je u Hajduka bija nepoželjan, da je bija poželjan, ne bi ni njega dobili A na istu šemu možete dobit i Križaneca, dakle samo ako ga mi odjebemo, bilo nekin ludim uvjetom ili malim ugovorom ili nečim trećim
MEP is offline  
Old 02.06.2009., 14:53   #9928
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Nerealni ste u pičku materinu pa mi se uopće ne da uvaljivat u raspravu, jer nekoga ko toliko čvrsto vjeruje u nešto je ionako teško razuvjerit

Samo ću reć da ste Hrgovića dobili jer je u Hajduka bija nepoželjan, da je bija poželjan, ne bi ni njega dobili A na istu šemu možete dobit i Križaneca, dakle samo ako ga mi odjebemo, bilo nekin ludim uvjetom ili malim ugovorom ili nečim trećim
Rasprava se razvila oko toga da sma ja napisao kako će se Mamić jebeno potruditi za Križanca ali vrlo vjerojatno uzalud, i još uvijek sam kod toga.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 02.06.2009., 15:07   #9929
Quote:
Liht kaže: Pogledaj post
Rasprava se razvila oko toga da sma ja napisao kako će se Mamić jebeno potruditi za Križanca ali vrlo vjerojatno uzalud, i još uvijek sam kod toga.
Rasprava se razvila i prije nego šta si ti doša na ovaj forum (s prošlim nickom mislim) jer vas je očito Mamić toliko razmazija da mislite da možete kupit sve Ti stariji igrači, nikad neće doć u rivala, jedan Pletikosa, Srna,...nikad neće doć u rivala, osin ako se ne dogodi slučaj kao kod Hrgovića kad se igraču reklo da je nepoželjan i da odjebe. Jer san ono Luxu lani u 505 navrata mora objašnjavat da Vejić neće u Dinamo ili sam nešto pomješao? Lux, javi se
Naravno, ista stvar je i s "vašin" igračima...Šokota, Balaban, "sutra" Modrić,.. takvi nikad neće u Hajduka i to je normalan tijek stvari. Pa mi ono, jebeno nije jasno šta se ložite na Križeneca i svojatate ga, kad imate možda 2% šanse i to samo ako Hajduk sjebe, ako Hajduk ne sjebe imate ravnih 0%

Dakle jebeš Mamića, Križanec će doć kod vas ako Hajduk i SAMO Hajduk sjebe Ako su za takvo šta sposobni onda nek vam dođe, bolje nismo ni zaslužili...
MEP is offline  
Old 02.06.2009., 15:17   #9930
Propustio sam dio di je Jajalo stvarno potpisao za Sienu i urnebesnu zajebanciju vezanu za to, pa da nadoknadim...

I to prema transfermarktu za faking 2 miliona €! Kaj, Slaven kupuje Traorea sad?
sr-bistabil is offline  
Old 02.06.2009., 15:21   #9931
Quote:
sr-bistabil kaže: Pogledaj post
Propustio sam dio di je Jajalo stvarno potpisao za Sienu i urnebesnu zajebanciju vezanu za to, pa da nadoknadim...

I to prema transfermarktu za faking 2 miliona €! Kaj, Slaven kupuje Traorea sad?
Mislim da bi Brezovec mogel prvi tam završit, pogotovo ako Besek prihvati ponudu Slavena, a ak ima imalo mozga () bu ju prihvatil.
Filippo is offline  
Old 02.06.2009., 15:39   #9932
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Jer je reka da mu Zagreb smrdi

To je poznato,da vama dalmatincima smrdi Zagreb i Euriči...
Jeličić,Novaković,Hrgović,Bošnjak(nije dalmoš,al je Hajdučko srce)...
sammir 10 is offline  
Old 02.06.2009., 15:42   #9933
Quote:
sammir 10 kaže: Pogledaj post
To je poznato,da vama dalmatincima smrdi Zagreb i Euriči...
Jeličić,Novaković,Hrgović,Bošnjak(nije dalmoš,al je Hajdučko srce)...
Jeličić i Hrgović jedini Dalmatinci iz tvog kratkog popisa. Prodane duše
STony is offline  
Old 02.06.2009., 15:47   #9934
Ma jebeš Križanca,da je kaj vrijedil nebi tak dugo igral u Zenitu...imamo mi Šimića,on je ipak "igral" u Interu,Milanu i Monacu

Ja mislim da opčenito ti povratnici i u Dinamo i u Hajduk dođu reda,radi odigrati sezonu,maksimalno dvije,poberu koju hiljadu Eura i odu u penziju,s tima da im je u te dvije sezone profesionalizam na nuli...
(Kovać,Marić...Tudor,Rosso..)
sammir 10 is offline  
Old 02.06.2009., 15:50   #9935
Quote:
sammir 10 kaže: Pogledaj post
Ma jebeš Križanca,da je kaj vrijedil nebi tak dugo igral u Zenitu...imamo mi Šimića,on je ipak "igral" u Interu,Milanu i Monacu

Ja mislim da opčenito ti povratnici i u Dinamo i u Hajduk dođu reda,radi odigrati sezonu,maksimalno dvije,poberu koju hiljadu Eura i odu u penziju,s tima da im je u te dvije sezone profesionalizam na nuli...
(Kovać,Marić...Tudor,Rosso..)
samo šta križanac sad ima 31 godinu, a ovi ostali su se vračali s 33 i više godina
qkac is offline  
Old 02.06.2009., 15:54   #9936
Quote:
sammir 10 kaže: Pogledaj post

Ja mislim da opčenito ti povratnici i u Dinamo i u Hajduk dođu reda,radi odigrati sezonu,maksimalno dvije,poberu koju hiljadu Eura i odu u penziju,s tima da im je u te dvije sezone profesionalizam na nuli...
(Kovać,Marić...Tudor,Rosso..)
Pa evo ga opet, što fali Kovaču? Što je trebao napraviti da ima profesionalizam kao recimo Lovren? Tudor nije imao 31 godinu kad je došao, a jedini igrači koji su stvarno došli iz gušta su Marić i Rosso, Rossu apsolutno nitko nije očekivao kao pojačanje ili prinovu, igrao je čisto iz razloga da sa Dinamom purgere nabije na qrac i da nam svima pokaže da se radi o seljačini najteže vrste, a Miše je to i znao. Zato je još slađi osjećaj što je takav magarac zaribao kup. Ono što je meni osobno fasciantno je što je Rosso radio(doduše kod Otteka) u prvoj postavi, točnije što je on uopće radio na širem popisu
Lux is offline  
Old 02.06.2009., 16:00   #9937
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
Pa evo ga opet, što fali Kovaču? Što je trebao napraviti da ima profesionalizam kao recimo Lovren? Tudor nije imao 31 godinu kad je došao, a jedini igrači koji su stvarno došli iz gušta su Marić i Rosso, Rossu apsolutno nitko nije očekivao kao pojačanje ili prinovu, igrao je čisto iz razloga da sa Dinamom purgere nabije na qrac i da nam svima pokaže da se radi o seljačini najteže vrste, a Miše je to i znao. Zato je još slađi osjećaj što je takav magarac zaribao kup. Ono što je meni osobno fasciantno je što je Rosso radio(doduše kod Otteka) u prvoj postavi, točnije što je on uopće radio na širem popisu
gle Lux ti kao da zivis u bajci..svi ti matorci koji su igrali za Hnl su bili za goli kurac..dolazili su da pokupe pare i objese kopacke o klin..jedini izuzetak je Prosinecki ali on je imao 28..sto se tice Kovaca,taj cijeli zivot igra u inostranstvu i ima mnogo iskustva,i kao takav je vanzemaljac za razno razne Drpice,Shife itd..ali evidentno je da ni on nije kao sto je nekad bio...a da li se isplatio kao investicija Dinama cemo tek vidjeti u Europi..Hnl nije mjerilo
Alex84 is offline  
Old 02.06.2009., 16:32   #9938
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Rasprava se razvila i prije nego šta si ti doša na ovaj forum (s prošlim nickom mislim) jer vas je očito Mamić toliko razmazija da mislite da možete kupit sve Ti stariji igrači, nikad neće doć u rivala, jedan Pletikosa, Srna,...nikad neće doć u rivala, osin ako se ne dogodi slučaj kao kod Hrgovića kad se igraču reklo da je nepoželjan i da odjebe. Jer san ono Luxu lani u 505 navrata mora objašnjavat da Vejić neće u Dinamo ili sam nešto pomješao? Lux, javi se
Naravno, ista stvar je i s "vašin" igračima...Šokota, Balaban, "sutra" Modrić,.. takvi nikad neće u Hajduka i to je normalan tijek stvari. Pa mi ono, jebeno nije jasno šta se ložite na Križeneca i svojatate ga, kad imate možda 2% šanse i to samo ako Hajduk sjebe, ako Hajduk ne sjebe imate ravnih 0%

Dakle jebeš Mamića, Križanec će doć kod vas ako Hajduk i SAMO Hajduk sjebe Ako su za takvo šta sposobni onda nek vam dođe, bolje nismo ni zaslužili...
A od kad je to Križanac Hajdukov igrač?
Jedno su Šokota i Vejić, koji su institucije tih klubova, a sasvim drugo Križanac, pa jel on uopće i minute odigrao za Hajduk?
Btw, gdje nam je gospođa Križanac?
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 02.06.2009., 16:34   #9939
Mislim da bi Balabana Hajduk uzeo bez problema da je ponudio više love, a šteta što nije.
Lux is offline  
Old 02.06.2009., 16:42   #9940
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
A od kad je to Križanac Hajdukov igrač?
Ukrao si mi pitanje

Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Jedno su Šokota i Vejić, koji su institucije tih klubova, a sasvim drugo Križanac, pa jel on uopće i minute odigrao za Hajduk?
Btw, gdje nam je gospođa Križanac?
Nije


Inače, čovjek je deklarirani hajdukovac. Javno se izjasnio da želi u Hajduk i također smatram da samo debeli kiks Hajduka može odvesti križanca u dinamo.
Playlife_ is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:38.