Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2009., 21:05   #10981
kukoc se pojavio na treningu. ako je sudit po jednoj trening utakmici onda je stvarno dobar. fini, fini centarsut
Serse is offline  
Old 22.06.2009., 21:15   #10982
Quote:
pynko kaže: Pogledaj post
SN kažu kako Dinamo pokušava dovesti Papadopoulosa.

Gledam,za 8 dana mu ističe ugovor.Igrao je za Lecce,Lecce je ispao...vrijednost oko 2 mil.eura,a očito bi mu trebalo dati samo dobru plaću.

Ima 20 nastupa za Grčku i 2 gola. U reprezentaciji i nije neki killer.

Ali za PAO ima 125 utakmica i 58 pogodaka.
Nek još netko kaže da ni ovaj ne bi bio pojačanje. Gol svaku drugu utakmicu u dobroj grčkoj ligi. Nadam se da je ovo istina.
Lux is offline  
Old 22.06.2009., 21:41   #10983
Serse, jeli se zna di će Traore ići ili će ostati u Istri još jednu polusezonu?
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 22.06.2009., 21:48   #10984
Quote:
Serse kaže: Pogledaj post
kukoc se pojavio na treningu. ako je sudit po jednoj trening utakmici onda je stvarno dobar. fini, fini centarsut
reka sam ti da je dobar,nego mogli ste poslat nesto u zamjenu
nevolja is offline  
Old 22.06.2009., 21:49   #10985
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
Nek još netko kaže da ni ovaj ne bi bio pojačanje. Gol svaku drugu utakmicu u dobroj grčkoj ligi. Nadam se da je ovo istina.
Ja ti velim da je cijelu ovu godinu odigrao jednu jedinu utakmicu u potpunosti za klub kojeg je 3 boda dijelilo od Serie B i od tvog prosjeka gola u svakoj drugoj tekmi dijeli ga jedino statistika prošle sezone gdje zabija svakih 289 minuta (za usporedbu, Tadić u Dinamu zabija gol svakih 288 minuta). S tim da se računa samo drugi dio sezone, prvi dio nije odgirao u PAO-u niti jednu utakmicu i koliko je dobar govori da su ga pustili bez odštete, da je za jedno Lecce potpisao na samo 6 mjeseci i da ga i oni puštaju.
Ja se sjećam njega u PAO-u, bio je predobar, i takav Papo bi nam super došao, ali ovaj iz prošle sezone je lošiji od katastrofe.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 22.06.2009., 21:54   #10986
http://slobodnadalmacija.hr/Hajduk/t...8/Default.aspx


kako je nova uprava sjebala reica i alfirevica.
zivila nova uprava
nevolja is offline  
Old 22.06.2009., 21:54   #10987
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Serse, jeli se zna di će Traore ići ili će ostati u Istri još jednu polusezonu?
u nedjelju se vraca s produljenog odmora, tad cemo vjerojatno znat. mislim da on zeli ici, al nesto se i klub valjda pita

Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
reka sam ti da je dobar,nego mogli ste poslat nesto u zamjenu
isto na posudbu?
Serse is offline  
Old 22.06.2009., 21:59   #10988
Quote:
Liht kaže: Pogledaj post
Ja ti velim da je cijelu ovu godinu odigrao jednu jedinu utakmicu u potpunosti za klub kojeg je 3 boda dijelilo od Serie B i od tvog prosjeka gola u svakoj drugoj tekmi dijeli ga jedino statistika prošle sezone gdje zabija svakih 289 minuta (za usporedbu, Tadić u Dinamu zabija gol svakih 288 minuta). S tim da se računa samo drugi dio sezone, prvi dio nije odgirao u PAO-u niti jednu utakmicu i koliko je dobar govori da su ga pustili bez odštete, da je za jedno Lecce potpisao na samo 6 mjeseci i da ga i oni puštaju.
Ja se sjećam njega u PAO-u, bio je predobar, i takav Papo bi nam super došao, ali ovaj iz prošle sezone je lošiji od katastrofe.
A gle, ima tek 27 godina. Teško da možemo bolje od njega uzeti, a čak i on zvuči nerealno
Lux is offline  
Old 22.06.2009., 22:08   #10989
Quote:
Serse kaže: Pogledaj post
u nedjelju se vraca s produljenog odmora, tad cemo vjerojatno znat. mislim da on zeli ici, al nesto se i klub valjda pita


isto na posudbu?
ma moze traore na posudbu
nevolja is offline  
Old 22.06.2009., 22:13   #10990
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Ne treba na temelju jednog transfera zaključit da je naša liga jača od njihove. Iako je češka liga u padu, trenutno je i dalje daleko ispred naše.
E da, po čemu je to Slepička najbolji igrač Sparte i najbolji napadač lige?

Evo ti njegove statistike sa wikipedije:


Imao je samo jedne sezone bljesak od 12 golova, a sve ostalo je slabo za napadača u českoj ligi.
2007/08 je Slepička u 24 utakmice zabio 12 golova,ove godine u 15 utakmica u Gambrinus ligi 5 golova i 9 utakmica u HNL-u 6 golova.
U češkoj ligi su obrane tvrđe i pada manje golova nego u HNL-u,Slepičkina statistika je odlična,još kada se zna da je golove zabijao iz igre,a u igri nije ni bio sve utakmice po 90 minuta u HNL-u.
On ima najbolji prosjek minutaže i golova u HNL-u,to je svakako dobro uložen novac.
sol is offline  
Old 22.06.2009., 22:17   #10991
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
ma moze traore na posudbu
i rijeka se trga da ga dovede, al oni ne zele iskesirat neku veliku lovu nego igraju na igracevo "nezadovoljstvo". i stize im jedan marokanac iz te iste agencije.

u svakom slucaju mislim da ce se vec pocetkom tjedna sve znat. prije ce ga dat za manju lovu nego trpit nezadovoljnog igraca, takav je scoria. al mozda i traore pokaze zelju za ostankom, valjda i on shvaca da se (polu)sezonom u hnlu moze lakse prodat u inozemstvo
Serse is offline  
Old 22.06.2009., 22:23   #10992
Quote:
Serse kaže: Pogledaj post
i rijeka se trga da ga dovede, al oni ne zele iskesirat neku veliku lovu nego igraju na igracevo "nezadovoljstvo". i stize im jedan marokanac iz te iste agencije.

u svakom slucaju mislim da ce se vec pocetkom tjedna sve znat. prije ce ga dat za manju lovu nego trpit nezadovoljnog igraca, takav je scoria. al mozda i traore pokaze zelju za ostankom, valjda i on shvaca da se (polu)sezonom u hnlu moze lakse prodat u inozemstvo
Yassine Lakhal je ovaj budući Riječanin. Navodno se jučer spominjao 1 bivši Dynamovac(Kijev) Moughali ili tako nešto.
Vezano uz ostale naše klubove, Moskva je došla po Vručinu, a Jajalo će imati probleme u novom klubu zbog novog trenera, koji ga uostalom nije doveo. Mislim da ćemo za cirka 6 mj. ga opet gledati u našoj ligi.

Zadnje uređivanje Lux : 22.06.2009. at 22:31.
Lux is offline  
Old 22.06.2009., 22:24   #10993
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
A gle, ima tek 27 godina. Teško da možemo bolje od njega uzeti, a čak i on zvuči nerealno

Je, ti kazes, pa mora da je istina.
Šećer Babo is offline  
Old 22.06.2009., 22:24   #10994
lakhal? njega sam vidio na jubitou, al mislim da je on neki napadac, a ne lijevi bek koji se spominjao u sportskima
Serse is offline  
Old 22.06.2009., 22:29   #10995
Quote:
Serse kaže: Pogledaj post
lakhal? njega sam vidio na jubitou, al mislim da je on neki napadac, a ne lijevi bek koji se spominjao u sportskima
Čitao sam na drugom forumu, tip iz Istre je njega spomenuo. I da, kaže upravo ovo što i ti, a to je da nije bek. Trebao je navodno u Istru, ali ga je Rijeka preotela.
Lux is offline  
Old 22.06.2009., 22:36   #10996
zabrijao sam, mislio sam na drugog. sad sam prvi put pogledao tog lakhala, ne znam sta da zakljucim s obzirom da klip traje 1:15

u svakom slucaju mislim da on nije jedan od dvojice koji bi nama trebali doci.
Serse is offline  
Old 22.06.2009., 22:41   #10997
Ne damo Traorea!!!!!
cave troll is offline  
Old 22.06.2009., 22:48   #10998
nitko sretniji od mene ako ostane, al ne da mi ga se gledat ni kako igra preko kurtza. ma u biti ko ga jebe, ima ugovor jos 2 godine, nek radi i suti.
Serse is offline  
Old 22.06.2009., 22:52   #10999
Yep. Ugovor je ugovor.
Ipak će igrati prvu ligu i ako je pametan, izdržati će ovu sezonu i prodati se za veću lovu.
cave troll is offline  
Old 23.06.2009., 00:02   #11000
Koliko je on u Puli,odakle je došao?
__________________
.
Michael Collins is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.