Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2007., 10:57   #1
Upoznavanje preko portala, agencija, novina, sms-a itd.

...Iliti klubovi usamljenih srdaca ako nekome takava naziv odgovara Vidio sam da se reklamiraju po malim oglasima, nude nešto i traže nešto, ali nije mi jasno kako funkcioniraju?

Je li se netko ikada obratio takvoj agenciji i kakva su iskustva? Što je tu dobro, za koga je to zapravo i vrijedi li truda? Možda ste sami probali ili čuli od nekoga, je li baš sve tako bajno kako piše u njihovim oglasima i koja je druga strana te priče?
__________________
Send the robber barons straight to hell
zak fatalist is offline  
Old 23.10.2007., 11:00   #2
Mislim da te agencije samo žele izvući lovu od očajnih samaca
__________________
Sve je na prodaju...
Zaara is offline  
Old 23.10.2007., 11:17   #3
Quote:
zak fatalist kaže: Pogledaj post
...Iliti klubovi usamljenih srdaca ako nekome takava naziv odgovara Vidio sam da se reklamiraju po malim oglasima, nude nešto i traže nešto, ali nije mi jasno kako funkcioniraju?

Je li se netko ikada obratio takvoj agenciji i kakva su iskustva? Što je tu dobro, za koga je to zapravo i vrijedi li truda? Možda ste sami probali ili čuli od nekoga, je li baš sve tako bajno kako piše u njihovim oglasima i koja je druga strana te priče?
ja brijem da to može donjeti neku korist...recimo, dok hodaš po ulici pokraj tebe prođe hrpetina ljudi koji bi ti mogli odgovarati u puno segmenata ali ti njih ne poznaš i nemreš ih ni upoznati (osim ako si udaren pa zaustavljaš ljude po cesti ). a te agencije ti bar malo prošire vidike i daju ti mogućnost da upoznaš nekoga tko je kolko tolko u okviru tvojih kriterija.

kaj ja znam možda to i može polučiti neki uspjeh ko zna...
Žulaj is offline  
Old 23.10.2007., 11:18   #4
Ima na LJES-u tema o nečem sličnom, malo prekopaj arhivu...mislim da je bila prije 2 mjeseca il tako nešto....

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 24.10.2007., 11:28   #5
Quote:
Zaara kaže: Pogledaj post
Mislim da te agencije samo žele izvući lovu od očajnih samaca
To i ja nekako pretpostavljam, ali volio bih čuti nečije iskustvo, makar iz druge ili treće ruke.

@ Cika Strile:
Tražio sam, nisam našao, pa ako ti imaš link, stavi ga.
__________________
Send the robber barons straight to hell
zak fatalist is offline  
Old 13.03.2008., 00:50   #6
SMS flert i chat

Jel to sada neka masovna pošast oko tih sms chatova u Hrvatskoj ?
Malo sam se okrenuo oko sebe i vidim da hrpu ljudi , posebno oni srednjih i zrelijih godina, poput napaljenih tinejđera šalje po cijele dane brdo SMS-ova kompletnim strancima.

Spajaju ih one mobilne usluge SMSFlirt i VIP Chat ( ovo je u kombinaciji s teletekstom ).

Fascinira me da je nekako veliki broj ljudi zapravo od onih koji su offline i koji nisu još upoznali sve čari online čavrljanja.

Ali ova neposrednost SMS kao da gura cijelu našu naciju u jedan veliki preljubni kružok gdje pravila nema. Baš mi neke osobe pričaju da su ogromni ovisnici o ovim chatovima. Prže se novci i novci, sati i sati na ove aktivnosti.

I to nije sve. Veliki broj njih se toliko spoji i poveže na duhovnoj razini da padaju brakovi ko zvečke, započinju novi, rasturaju veze...Nisam mogao vjerovati da je to sve otišlo tako daleko.
To nije ko nekada na iskon chatovima ( za one koji duže vrijeme prate ove fenomene ) pa kad se malo neobaveznog razgovora začini kojom slikicom i drugi dan je sve pet.

Ne, ovo su čitave drame i sapunice. Jedan od pillara ( potporanja ) preljubništva u sve otuđenijoj borbi za preživaljanje u doba novoga HR kapitalizma
Kochis is offline  
Old 13.03.2008., 01:33   #7
jel koristi tko ono chat&date u vipu?...jel to valja šta?
Pali_andjeo is offline  
Old 13.03.2008., 18:04   #8
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
jel koristi tko ono chat&date u vipu?...jel to valja šta?
Rekla bih da je to u rangu Iskrice. Samo što još trošiš pare
mya_7920 is offline  
Old 14.03.2008., 05:36   #9
ljudi su oduvijek skloni flertu (pa i mnogi koji ne zele nista vise od obicnog verbalnog flerta i ne pomisljaju na pravu prevaru), a ovo im omogucava prilicno bezbolan i, ako to zele, anoniman flert.
zato je to masovna pojava.

a ova cinjenica da je anonimno mnoge prevari da se previse opuste i prepuste (ovo se odnosi na osobe u vezi) i flert preraste u duhovnu sms ljubav s nekim koga nikad nisu ni vidjeli.
KLCCLK is offline  
Old 20.07.2008., 02:55   #10
Question Agencije za upoznavanje....

Baš danas čitam mali oglasnik (splitski), i onda uvijek okrenem straga gdje prodaju grobnice, proročanstva iz fažola i kave od turbo vidovnjaka i sl., tek toliko da se nasmijem.

Ali ono što me zanima je rubrika prije toga, a to su odnosi (on, ona, oni...) i među njima ima dosta agencija za upozavanje kojima broj raste... eksponencijalno. Tipa agencija Hotline potražuje za curu 30g... šifra POLJUBAC... ili tako nešto. Pa me uvjek zanimala koja je spreha sa njima, zašto ih ima toliko puno i jel netko imao iskustva s tim?
__________________
--- WIKI IS YOUR FRIEND ---
mako is offline  
Old 20.07.2008., 17:39   #11
jesam, Mako, imal sam ja...
nazvao sam broj, javila se neka žena, registrirao sam se i onda je žen arekla da će nazvati osobu na čije ime oglas glasi...nakon par minuta eto mene zove ova iz agencije i kaže kako bi me ta htjela čuti...ok, ja kažem i nazovem broj i javi se ženska iz oglasa...sve ono ok...i pričali mi tako par minuta, odlučili se na razmjenu broja i našli na kavi..sve ostalo je bilo divno neko vrijeme i kako je brzo došlo tako brzo i prošlo...sve u svemi ugodno iskustvo...
Eol Proudneck is offline  
Old 14.07.2010., 10:13   #12
Upoznavanje preko portala, agencija, novina itd.

BE2

Je li neko pokusao upoznavanje nove osobe preko ovog portala?
Ako jeste kakva su iskustva, isplati li se? Traze uplatu, najmanje za tri mjeseca, ona je oko 450 kn. Je li neko vec tamo i kakav je uspjeh?

Zadnje uređivanje dainty : 27.07.2010. at 01:07. Reason: naslov
muskarac. is offline  
Old 14.07.2010., 12:25   #13
be2

Ne bih ti preporučila to. Ja sam bila na sličnom (možda čak isti samo što je ovaj naš) njemačkom portalu. Kao besplatan upis, napraviš kao neki test po kome ti oni kasnije šalju partnere koji bi ti trebali odgovarati. Međutim! Ja nisam mogla uspostaviti kontakt, dobijala sam poruke i mogla sam odgovoriti ali čim bih došla do toga da mu pošaljem svoju e-mail adresu ili broj telefona, oni tu poruku ne bi dali poslati. Tako da bi svaki put, druga strana mislila da ih vučem za nos. Znači, trebala sam dati broj tekućeg da bi oni odbijali iznost (20e).
Sva sreća pa gledam njemačku televiziju pa sam pratila dosta emisija koje su bile posvećene tim portalima. Pokazivali su kako varaju jadne ljude. Nitko ih se nije riješio bez sudskog postupka. Ne obaziru se na tvoj pokušaj otkazivanja ugovora i dalje ti se odbija novac. Žene koje ti se navodno javljaju u većini slučajeva su samo ljudi koji rade za portal i koji navlače na taj način. Dakle, većina profila je izmišljotina. Stavljaju slike iz neta i izmišljaju profile koji su naizgled od prosječnih osoba da bi sva ta priča izgledala stvarna.
Evo, ja sam sretna da sam sve to saznala inače bih i ja nasjela kao mnogi.
Zato ti NE preporučujem taj portal. Kad je tamo tako, mogu misliti kako je kod nas!!
Puno sreće ti želim u traženju

Pozdrav
smileforme is offline  
Old 14.07.2010., 13:23   #14
Quote:
smileforme kaže: Pogledaj post
Žene koje ti se navodno javljaju u većini slučajeva su samo ljudi koji rade za portal i koji navlače na taj način. Dakle, većina profila je izmišljotina. Stavljaju slike iz neta i izmišljaju profile koji su naizgled od prosječnih osoba da bi sva ta priča izgledala stvarna.
tako je imaš pun oglasnik i portale s poslovima, gdje se traži takve osobe za rad na takvim portalima i telefonima
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Old 14.07.2010., 16:28   #15
Ima na google tražilici tema B2 prevara, pa malo pročitaj o tome.
Ja sam se jednom davno prijavila, besplatno naravno, i dobila sam popis muškaraca koji mi odgovaraju po osobnosti.
Jedan od njih je bio moj bivši muž od kojeg sam pobjegla glavom bez obzira
Odmah sam se odjavila a i ne pada mi na pamet plaćati im pretplatu.
Matrix-Os is offline  
Old 27.07.2010., 00:59   #16
radio antena trazi nam srodne duse!!!!

eto sto i sami naslov kaze..da nam radio antena trazi srodne duse.. danas sam cula na radiju...jel tko probao poslat poruku...
bjelovarcanka is offline  
Old 27.07.2010., 01:21   #17
Ja sam se znao prijavljivati na takve portale. Nisam brz za plaćanje, pa kad dođe do toga, ja se odjavim.
Robert Warren is offline  
Old 27.07.2010., 02:41   #18
http://www.antenazagreb.hr/promotion...motionId=29323
bjelovarcanka is offline  
Old 27.07.2010., 05:04   #19
Nije to loš način, obzirom na vrijeme u kojem živimo, zašto ne.
No jasno je da kod takvih upoznavanja ipak treba bit oprezniji, što opet ne mora značit.
Jer netko tko je iza ekrana, može bit čak i iskreniji, dok netko uživo može bit samo takav glumac.
Tu se ne smije generalizirati.
No ja sam više za ovu varijantu uživo, tako sam i upoznala svoga muža.
Ipak više od 90 % ljudi danas žive 100 na sat, pa zašto ne probati i ovakvu vrstu upoznavanja. Sretno!
a*nj*a is offline  
Old 27.07.2010., 10:29   #20
Koliko vidim, taj BE2 je stvarno scam...

http://antibe2.bloger.hr/
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.