Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2010., 17:50   #201
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
da da pustit ćemo mi svoju oh yea

koja kiki?
narančasto mene baš i ne mami, imam tamne obrve, pa bi sa tom narančastom izgledala isprano i think...iako sam bila crvena, pa kad bi se ispralo i narančasta

btw i meni se čini da je u toj farbi blajh...zato i izvuče tako....al kurenje bespotrebno.

kiki agilera...sa chat teme,jelte

ma to je ziher onaj blajh,samo kaj je pakirano kao farba...dobiješ blajh i hidrogen i ožeži po kosi. zato i posvijetljuje do 8 nijansi.bila je pitala koja je najsvijetlija farba da ode kupiti,a na kraju je uzela blajh.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 04.11.2010., 17:52   #202
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
da da pustit ćemo mi svoju oh yea

koja kiki?
narančasto mene baš i ne mami, imam tamne obrve, pa bi sa tom narančastom izgledala isprano i think...iako sam bila crvena, pa kad bi se ispralo i narančasta

btw i meni se čini da je u toj farbi blajh...zato i izvuče tako....al kurenje bespotrebno.

Una šta ćeš mi smo ti prevrtljive duše...kako vjetar puše...

bome da
nekad mi se čini da bi bila najsretnija da imam nekoliko perika,pa da kombiniram kak mi puhne
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 04.11.2010., 17:53   #203
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
pa, u nekoj teoriji to i jest tako. Takvim postupkom dobiješ najsvjetliju i najbolju nijansu bez gadnih izrasta u deset nijansi. No, naravno postoji kvaka, a ta je da blajh ne ide preko blajha , znači, smiješ blajhati samo jednom. Jako je teško, zapravo nemoguće je izbjeći povlačenje po istim pramenovima prilikom svakog slijedećeg blajhanja izrasta, znači da se dogodi da ti blajh po istim mjestima dospije i dva tri puta. Zatim ti ti pramenovi otpadnu. Osim toga, kosa postane užasno suha i krta. Kao žica.
Čini mi se da je taj način s blajhom ok za kraću kosu, ali ako je duža...dobro si razmislite.
Sad..tko želi neka proba, ali iskreno nakon tog iskustva (imam pola manje kose nego prije (narast će ona, ali...ew, a da ne govorim o usranoj kvaliteti) radije imam kenjav izrast nego tri "savršeno nijansirane" ali jadne dlake..


I meni. I to sa 9%, i to 1:1. Al kao što rekoh, smetao mi bijedni mali izrast. Sad mi smeta smeće od kose.
ahaahha za boldano...kako lijepo rečeno....imala sam ja takav slučaj kada sma imala pramenove, pa preko farba dođe slučajno, pa kroz češalj ni vrit nimimo, pa na kraju cak i rješen problem
HappyWorm is offline  
Old 04.11.2010., 17:54   #204
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
ahaahha za boldano...kako lijepo rečeno....imala sam ja takav slučaj kada sma imala pramenove, pa preko farba dođe slučajno, pa kroz češalj ni vrit nimimo, pa na kraju cak i rješen problem


ali to je stvarno istina....oni jednostavno otpadnu
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 04.11.2010., 17:55   #205
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
kiki agilera...sa chat teme,jelte

ma to je ziher onaj blajh,samo kaj je pakirano kao farba...dobiješ blajh i hidrogen i ožeži po kosi. zato i posvijetljuje do 8 nijansi.bila je pitala koja je najsvijetlija farba da ode kupiti,a na kraju je uzela blajh.
aha...ma ne čitam ja taj kokošinjac tamo
e da...zato ja ni ne uzimam nikad te paletine najsvjetlije...imam ja i kući blajh i hidrogen al
HappyWorm is offline  
Old 04.11.2010., 17:56   #206
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
bome da
nekad mi se čini da bi bila najsretnija da imam nekoliko perika,pa da kombiniram kak mi puhne
ja imam klipse, ali i one su blond
perike da...savršeno za nas prevrtljivice
a to je možda zato što nismo 100% zadovoljne bojom i stalno si izgledamo isto ja sam recimo od 10 dana možda 3 zadovoljna i to kad tek operem kosu ahahahah
HappyWorm is offline  
Old 04.11.2010., 18:00   #207
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
aha...ma ne čitam ja taj kokošinjac tamo
e da...zato ja ni ne uzimam nikad te paletine najsvjetlije...imam ja i kući blajh i hidrogen al
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
ja imam klipse, ali i one su blond
perike da...savršeno za nas prevrtljivice
a to je možda zato što nismo 100% zadovoljne bojom i stalno si izgledamo isto ja sam recimo od 10 dana možda 3 zadovoljna i to kad tek operem kosu ahahahah


ma ne čitam ni ja previše chat temu,ali zaletim se tu i tamo vidjeti tko je sve nazočan

ma tak i ja,...zadovoljna sam taj čas kad je oprana i ispeglana,ali kad prespavam..neću ni spominjati kako izgledam u dane kada je vani vlaga
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 04.11.2010., 18:07   #208
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
hvala za info kupit ću onda jednom tu baš da probam, ako si ne zamislim oet sutra da želim bit prirodna

playboy boja ti je jako dobro primila, ali kosu si jako općenito skurila tim farbanjima...ovo nije zlonamjerno, nego možda bi ti bila ljepša da je malo ošišaš. Moja je bolje kvalitete, a mislim da je skurena svejedno
ma šišam samo vrhove, a ostalo drugo ne..nedam ja svoju dugu kosu, no inače mi je kosa dost tanka i sjebana al ono, ja se nedam
Playboy_ is offline  
Old 04.11.2010., 18:08   #209
sto se tice te palettine uil vec sam mislim rekla da na kutiji pise posvjetljivac, a ne boja. unutra se dobije boja u tubi, vrecice s hidrogenom i jos dvije male vrecice s ''pojacivacem plave boje''-svjetloplavi prah, znaci to je kao neko ''prikriveno blajhanje'', ono kad tjesis samu sebe da ne unistavas kosu a u biti da..teze se i ispire zbog tih sitnih zrnaca..tak sam ja prosli put s tim, al jucer sam kupila keune 1511 i 9% (strah me nekak 12-ice) u kozmu trenutno nije bilo 9% od keune pa sam uzela afroditin-jel ima to neke rezlike? koji je bolji/losiji ili je to sve tu negdje?
efghi is offline  
Old 04.11.2010., 18:09   #210
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
kaj to nije ustvari blajh? samo je pakirano kao farba
ma ima svega nutra al nije čisti blajh..ima nešto blajha l nije to ono ko kod frizera da ti izbjeli kosu jer bi mi inače kosa bila ful bijela...al farba je inače jebena
Playboy_ is offline  
Old 04.11.2010., 18:09   #211
i meni je po vlazi grozna, ali ja je ne peglam...

ma ja bi neku tamniju malo plavu i zadnji put sam uzela od garniera bež i umutila kao preljev sa 3% i nije mi ništa potamniloneznam koju uzet da potami mrvicu na kutiji je bila dosta tamnija od moje, a na kraju kosa kao da mi je ispala svjetlijasvašta...sad neznam koja bi bila ok...onako malo prirodnija plava ali da nema toli ton...

vidjela sam kristini kosu lijepa je boja, ali mislim da to nama nebi baš oke izgledalo

evo ovu sam stavljala boju, a ti znaš Una da mi je svijetla kao tvoja negdje, ova je puno tamnija i ništa...možda sam je trebala duže držati...ali opet nisam htjela baš kao na kutiji.

http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...:0&tx=39&ty=65
HappyWorm is offline  
Old 04.11.2010., 18:10   #212
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
sto se tice te palettine uil vec sam mislim rekla da na kutiji pise posvjetljivac, a ne boja. unutra se dobije boja u tubi, vrecice s hidrogenom i jos dvije male vrecice s ''pojacivacem plave boje''-svjetloplavi prah, znaci to je kao neko ''prikriveno blajhanje'', ono kad tjesis samu sebe da ne unistavas kosu a u biti da..teze se i ispire zbog tih sitnih zrnaca..tak sam ja prosli put s tim, al jucer sam kupila keune 1511 i 9% (strah me nekak 12-ice) u kozmu trenutno nije bilo 9% od keune pa sam uzela afroditin-jel ima to neke rezlike? koji je bolji/losiji ili je to sve tu negdje?

1511 od keune ti je jača od welline 12-ice
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 04.11.2010., 18:13   #213
Quote:
Playboy_ kaže: Pogledaj post
ma šišam samo vrhove, a ostalo drugo ne..nedam ja svoju dugu kosu, no inače mi je kosa dost tanka i sjebana al ono, ja se nedam
ma to sam i ja mislila, da je bolje imati dugu pa bilo kakvu dok je nisam ošišala do brade...a i ti Una haha
sad je bolje što se tiče kvalitete, ali ja jednostavno ne mogu biti stalno plava, kad mi dosadi samo jedan dan odem i kupim tamniju i pofarbam se, ne razmislim čak ni 48h jesam li sigurna...

meni nije ljepše vidjeti dugu uništenu plavu kosu od kraće plave....
HappyWorm is offline  
Old 04.11.2010., 18:15   #214
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
1511 od keune ti je jača od welline 12-ice
mislila sam 12% hidr.
efghi is offline  
Old 04.11.2010., 18:15   #215
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
sto se tice te palettine uil vec sam mislim rekla da na kutiji pise posvjetljivac, a ne boja. unutra se dobije boja u tubi, vrecice s hidrogenom i jos dvije male vrecice s ''pojacivacem plave boje''-svjetloplavi prah, znaci to je kao neko ''prikriveno blajhanje'', ono kad tjesis samu sebe da ne unistavas kosu a u biti da..teze se i ispire zbog tih sitnih zrnaca..tak sam ja prosli put s tim, al jucer sam kupila keune 1511 i 9% (strah me nekak 12-ice) u kozmu trenutno nije bilo 9% od keune pa sam uzela afroditin-jel ima to neke rezlike? koji je bolji/losiji ili je to sve tu negdje?
ma isto ti je to sve, keune hidrogen je preskup 60ml 15kn a ovi drugi su 120ml 7.90 pa ko bi davao za taj onda više, isto je.
HappyWorm is offline  
Old 04.11.2010., 18:16   #216
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
i meni je po vlazi grozna, ali ja je ne peglam...

ma ja bi neku tamniju malo plavu i zadnji put sam uzela od garniera bež i umutila kao preljev sa 3% i nije mi ništa potamniloneznam koju uzet da potami mrvicu na kutiji je bila dosta tamnija od moje, a na kraju kosa kao da mi je ispala svjetlijasvašta...sad neznam koja bi bila ok...onako malo prirodnija plava ali da nema toli ton...

vidjela sam kristini kosu lijepa je boja, ali mislim da to nama nebi baš oke izgledalo

evo ovu sam stavljala boju, a ti znaš Una da mi je svijetla kao tvoja negdje, ova je puno tamnija i ništa...možda sam je trebala duže držati...ali opet nisam htjela baš kao na kutiji.

http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...:0&tx=39&ty=65


mislim da si presvijetlu stavila za preljev.
jedna moja frendica ima istu boju kosu kao i mi i htjela si je potamniti,pa je stavila preljev od neke pepeljasto srednje plave,mislim da bi to bilo 7.1 (ako sam dobro zapamtila da je sedmica oznaka za srednje plavu).super joj je primilo,baš onako kak treba na sivo povuklo,potamnilo,a i dalje je bila plava.
ako budeš stavljala tako nešto obavezno pazi kak hvata da ti ne povuče skroz na smeđe (kao šta je meni jednom prilikom...ne smijem se sjetiti)
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 04.11.2010., 18:17   #217
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
mislila sam 12% hidr.

krivo sam shvatila
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Old 04.11.2010., 18:17   #218
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
mislim da si presvijetlu stavila za preljev.
jedna moja frendica ima istu boju kosu kao i mi i htjela si je potamniti,pa je stavila preljev od neke pepeljasto srednje plave,mislim da bi to bilo 7.1 (ako sam dobro zapamtila da je sedmica oznaka za srednje plavu).super joj je primilo,baš onako kak treba na sivo povuklo,potamnilo,a i dalje je bila plava.
ako budeš stavljala tako nešto obavezno pazi kak hvata da ti ne povuče skroz na smeđe (kao šta je meni jednom prilikom...ne smijem se sjetiti)
stavila je keune? ali što nije 7 pretamna?

aj pliz nađi neki link kako je otprilike ispala. ja bi nešto ovako
http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...w=1366&bih=601
HappyWorm is offline  
Old 04.11.2010., 18:22   #219
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
ma to sam i ja mislila, da je bolje imati dugu pa bilo kakvu dok je nisam ošišala do brade...a i ti Una haha
sad je bolje što se tiče kvalitete, ali ja jednostavno ne mogu biti stalno plava, kad mi dosadi samo jedan dan odem i kupim tamniju i pofarbam se, ne razmislim čak ni 48h jesam li sigurna...

meni nije ljepše vidjeti dugu uništenu plavu kosu od kraće plave....
moja kosa je sjebana u svakom slučaju pa onda biram onaj koji mi se više sviđa a to je dulja kosa haha
Playboy_ is offline  
Old 04.11.2010., 18:26   #220
izguglala sam samu sebe, evo me Una sa nekom narančastom...prije prelaska u plavo iz crvene
http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...w=1366&bih=601
HappyWorm is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.