Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2014., 23:25   #21
nisam nigdje pročitala da ona nije sigurna u svoje osjećaje već više da on nije siguran u njene osjećaje, možda je ona bila u početku zagrijana kao on sada, a da toga nije svjestan, ništa se iz njihovog odnosa ne može naslutiti samo nagađati, sve dok ona ne zanijeće, a nije, on neće znati istinu
fališbubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 23:30   #22
ako izuzmemo to što on misli i zaključuje na osnovu njenih izjava da njemu fali ono nešto, meni je to glupo reći ikome, kako se može usuditi reći fali ti to nešto, misleći pri tome da njoj fali u njemu nešto što bi ona željela da ima, pa bolje je odmah reći ne mogu te zavoljeti takvog kakav si, možda zvuči da je isto ali nije isto, ako je do nje a ne do njega
fališbubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 23:42   #23
Ako i ima išta u tome, ništa od toga. Možda ona i ne želi ništa potezati sad kad su razdvojeni, ali opet se svodi na to da nema smisla takva nazovi veza. I puno jače nuklearne ljubavi je razjebala udaljenost. Ako želi, može zadržati s njom neki prijateljski odnos pa kad se vrati ponovno pokušati. Sve ostalo je bacanje perja u vjetar.
__________________
"Oh, what a day! What a lovely day!"
marcons is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 23:58   #24
Njarazorniji su ti odnosi u kojim se ne zna što su oni točno. Daljina je test. Skype je mogućnost. Ljubav, ljubav je vječnost.
fališbubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 00:29   #25
joooj...žene....šta urade od muškaraca

A gledaj, najbolje je da zapitaš to samoga sebe.
Pitaj se, da li se želiš s njom i dalje čuti?
I pitaj se, da li je bolje da prekineš svaki kontakt sa njom?

Idi postepeno. Svaki dan poslušaj prije spavanja što želiš i što misliš da je najbolje za tebe. I onda se pridržavaj svoje odluke.

Sretno
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 11:16   #26
Neki dan sam je pitao da dodje meni, ja vamo imam placu preko 2000 € a ona glupaca ne pristaje i idem joj na zivce i ostaje da radi za 1600kn (ugovor joj istice za par dana i ostat ce bez posla,preko ljeta ce raditi nesto na moru sezonski i navodno od 1.9 ce se opet vratiti u istu firmu).Rekao sam joj da je luda i da ima priliku da bude sretna ali eto nece. Nakon tog razgovora se naljutila i zeli da je pustim na miru i da joj je dosadilo vise govoriti da me ne voli jer ja to svaki put ignoriram kad mi rekne. Ostaje raditi u firmi gdje je dozivjela sve i svasta, no mislim da ostaje radi direktorovog sina s kojim je nekad prije petljala iako je on ozenjen. Nikad nije htjela govoriti detaljnije o tome i stalno mi govorila da nije to bilo onako kako ja mislim.Pretpostavljam da je i to jedan od razloga zasto se moja ljubav nije ostvarila. Rekao sam joj da cu je pustit na miru i da ce vidjeti da znam biti drugaciji. Nemogu da shvatim kako ovako zene nemogu da malo misle na svoju buducnost, mislim da bi kraj mene imala svaki oblik sigurnosti.Da sam joj bio odbojan ne bi nikad ni spavala sa mnom niti bilo sta drugo.Cak je jedno vrijeme dok je vagala sta da uradi citala stalno po netu o nasim horoskopskim znakovima kako se slazemo itd....sve mi je to pokazivala.....
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 11:32   #27
Avaj, nikako da, glupača, shvati što je dobro za nju...
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 11:42   #28
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Avaj, nikako da, glupača, shvati što je dobro za nju...
Nazalost je tako,ali eto dzabe joj je bilo sta vise govoriti. Uglavnom mogla bi biti sretna, kad ce joj se vise ponuditi takva sansa kakvu sad ima.
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 11:47   #29
Quote:
asusf5sl kaže: Pogledaj post
Nazalost je tako,ali eto dzabe joj je bilo sta vise govoriti. Uglavnom mogla bi biti sretna, kad ce joj se vise ponuditi takva sansa kakvu sad ima.
A eto, prijatelju, ne znam, vidim ja da bi ti sve za nju, zarađivao, razmišljao, ma sve, a ona, glupača, neće...
Ja ti predlažem da ostaviš oglas ovdje na Usamljenim srcima, vjerujem da ćeš iznimno usrećiti neku djevojku koja također ne zna što je dobro za nju ni kako bi joj život trebao izgledati
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 12:01   #30
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
A eto, prijatelju, ne znam, vidim ja da bi ti sve za nju, zarađivao, razmišljao, ma sve, a ona, glupača, neće...
Ja ti predlažem da ostaviš oglas ovdje na Usamljenim srcima, vjerujem da ćeš iznimno usrećiti neku djevojku koja također ne zna što je dobro za nju ni kako bi joj život trebao izgledati

Neznam ne valja mi to sto sam ovakav, uvijek previse dajem sebe za druge. Gdje tocnije da postavim oglas
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 12:02   #31
Quote:
asusf5sl kaže: Pogledaj post
Neznam ne valja mi to sto sam ovakav, uvijek previse dajem sebe za druge. Gdje tocnije da postavim oglas
Predobar si ti, vidim ja
Oglasi
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 12:17   #32
Sve mi je neugodno ovo čitati.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 18:57   #33
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Sve mi je neugodno ovo čitati.
U zadnjoj poruci sam joj napisao ovo:

"ZNAM DA SAM CIJELO VRIJEME BIO UPORAN I MOŽDA SEBIČAN ALI TO TI MOŽE SAMO POKAZATI DA PUNO VRIJEDIŠ ZA MENE I DA SE TREBA BORITI ZA TEBE.NO NE MOGU TE PRISILITI NA NEŠTO ŠTO NE ŽELIŠ ALI SAMO SAM TI HTIO PRUŽITI LIJEPU BUDUĆNOST OVDJE U .......... I MISLIM DA BI BIO SPOSOBAN ZA TO. NE OČEKUJEM OD TEBE NIKAKAV ODGOVOR ALI MAKAR RAZMISLI O SVOJOJ BUDUĆNOSTI."

naravno nije ništa odgovorila na tu poruku i ne javlja se više.
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 19:24   #34
ne bih ti ni ja više odgovorila, da ... . sad je sve jasno ne želi te više tako i prihvati, ima i boljih cura .
fališbubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 16:00   #35
Zašto ti njoj soliš pamet o njezinoj budućnosti?

Omg. Dobro. Uzimam sebe za primjer. Tek da dobijem takvu poruku od čovjeka, odmah bi me ohladilo. Jer on mi pametuje a znamo dobro da iza tog pametovanja stoji očajna želja da me izmanipulira, spominjajući tobože brigu za moju budućnost, kad je jedino što je njenu bitno da bude pored mene. Ako ona nije s tobom ima svojih razloga, i vjerojatno smatra da joj je bolje bez tebe.

Pomiri se s tim
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 18:25   #36
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Zašto ti njoj soliš pamet o njezinoj budućnosti?

Omg. Dobro. Uzimam sebe za primjer. Tek da dobijem takvu poruku od čovjeka, odmah bi me ohladilo. Jer on mi pametuje a znamo dobro da iza tog pametovanja stoji očajna želja da me izmanipulira, spominjajući tobože brigu za moju budućnost, kad je jedino što je njenu bitno da bude pored mene. Ako ona nije s tobom ima svojih razloga, i vjerojatno smatra da joj je bolje bez tebe.

Pomiri se s tim

Ma nije to nikakvo soljenje pameti no dobro, nije sa mnom jer mi fali ono nešto što mi nikad nije rekla šta je. Ima 28 godina i nikad nije bila u vezi duže od par mjeseci, znači da s njom nije nešto uredu i nemože se vezati to mi je nekad i sama rekla da s njom nešto ne štima po tom pitanju.Nikad ne pokazuje neke emocije sva je neka hladna to su joj i ostali govorili i ima neki štit oko sebe.Možda joj je samo do zabave tko zna.
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 19:48   #37
Quote:
asusf5sl kaže: Pogledaj post
Ma nije to nikakvo soljenje pameti no dobro, nije sa mnom jer mi fali ono nešto što mi nikad nije rekla šta je. Ima 28 godina i nikad nije bila u vezi duže od par mjeseci, znači da s njom nije nešto uredu i nemože se vezati to mi je nekad i sama rekla da s njom nešto ne štima po tom pitanju.Nikad ne pokazuje neke emocije sva je neka hladna to su joj i ostali govorili i ima neki štit oko sebe.Možda joj je samo do zabave tko zna.
Pa dobro onda je nemoj forsirati, na kraju krajeva šta će ti sjebana cura. Oprosti ali ja bi joj ostavio broj na komadu toaletnog papirića i rekla bi joj "javi se kad se središ".

A mislim šta da ti kažem. Puš je na miru, ima očito za riješit neke stvari sa sobom.

ps:
Ili je izdavi toliko da joj se uvučeš pod kožu. To je meni lik napravio. Bili skupa ali svejedno je došao kraj.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 20:04   #38
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Pa dobro onda je nemoj forsirati, na kraju krajeva šta će ti sjebana cura. Oprosti ali ja bi joj ostavio broj na komadu toaletnog papirića i rekla bi joj "javi se kad se središ".

A mislim šta da ti kažem. Puš je na miru, ima očito za riješit neke stvari sa sobom.

ps:
Ili je izdavi toliko da joj se uvučeš pod kožu. To je meni lik napravio. Bili skupa ali svejedno je došao kraj.

Pa rekao sam joj, ne bi volio da prekinemo skroz kontakt makar da ostanemo frendovi ako ništa drugo a ona mi odgovorila "samo nemoj toliko forsirati"
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 21:12   #39
Quote:
asusf5sl kaže: Pogledaj post
Pa rekao sam joj, ne bi volio da prekinemo skroz kontakt makar da ostanemo frendovi ako ništa drugo a ona mi odgovorila "samo nemoj toliko forsirati"
Welcome to the friendzoneland.

Iskreno, ponekad mi je i samom dovoljno loše, ali ne bih opet proživljavao tu torturu.

Srećom ja sam uspio na kraju, kada više nisam htio doduše - doći do onoga što ti želiš. Ali to se postiže samodisciplinom, a ne prijateljevanjem.
erklat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 22:33   #40
Quote:
erklat kaže: Pogledaj post
Welcome to the friendzoneland.

Iskreno, ponekad mi je i samom dovoljno loše, ali ne bih opet proživljavao tu torturu.

Srećom ja sam uspio na kraju, kada više nisam htio doduše - doći do onoga što ti želiš. Ali to se postiže samodisciplinom, a ne prijateljevanjem.
Ma mislim da je sad kasno jer mi je rekla ovo:

Razočarala sam se u to koliko ti misliš samo na sebe, previše se toga lošeg desilo nemogu jednostavno biti kao prije ko da ti nisam 500 puta rekla, previše sam iscrpljena i kad tad sam morala puknit. Neznam što da ti kažem više problem je što ti hoćeš da ti ja kažem nešto što trenutno ne mogu.

Rekao sam joj da ću je pustiti na miru i dati joj vremena koliko god treba i ona mi na to odgovorila samo dobro
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.