Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2011., 10:43   #1
Jastuci od memorijske pjene

Zanima me da li tko ima ovakav jastuk da mi kaze da li se isplati uzet ga ili ne. Naime kupujem jastuke za 50-100kn ali nakon par mjeseci mi se spljošti, dakle postane tanak od ležanja na njemu, pa mi je neudoban i boli vrat.

Pa sam razmišljao da uzmem tog od memorijske pjene. Sad ne znam da li se isplati pa me zanima vaše mišljenje. Da li da uzmem možda neki drugi??

Zahvaljujem!
__________________
Donosi li novac slobodu?
RudeBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 15:53   #2
Ja imam dormeo jastuk već nekih godinu dana i zadovoljna sam. U biti otkako sam općenito prešla na anatomske jastuke ne boli me više vrat ujutro kad se probudim.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 16:02   #3
imam i ja dormeo jastuk i jako sam zadovoljna...prije sam koristila pernati jastuk, ali nakon toliko godina se spljoštio i počeo me boliti vrat....kupila sam njihov jastuk i madrac prije 2 i pol mj. i odtada me više ne bole ni leđa ni vrat...

moram naglasiti da sam i prije znala kupiti anatomski jastuk, ali bih se uvijek vratila na pernati, jer mi oblik nije odgovarao....
sad sam kupila dormeo s memorijskom pjenom, ali klasičnog oblika i to mi jedino odgovara....radi se o ovom jastuku --> http://www.dormeo.com.hr/jastuci/jas...classic_2.html

kupila sam ih na akciji --> za 250 kn dobila sam 2 takva jastuka....jedan sam dala dečku i on je isto jako zadovoljan...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 07:52   #4
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
imam i ja dormeo jastuk i jako sam zadovoljna...prije sam koristila pernati jastuk, ali nakon toliko godina se spljoštio i počeo me boliti vrat....kupila sam njihov jastuk i madrac prije 2 i pol mj. i odtada me više ne bole ni leđa ni vrat...

moram naglasiti da sam i prije znala kupiti anatomski jastuk, ali bih se uvijek vratila na pernati, jer mi oblik nije odgovarao....
sad sam kupila dormeo s memorijskom pjenom, ali klasičnog oblika i to mi jedino odgovara....radi se o ovom jastuku --> http://www.dormeo.com.hr/jastuci/jas...classic_2.html

kupila sam ih na akciji --> za 250 kn dobila sam 2 takva jastuka....jedan sam dala dečku i on je isto jako zadovoljan...
O takvom sam i prico, tog namjeravam kupiti... Posto si zadovoljna mislim da cu si i ja uzet!
__________________
Donosi li novac slobodu?
RudeBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 09:37   #5
ja sam sebi prije nekih mjesec i pol kupio ovaj jastuk http://www.dormeo.com.hr/jastuci/ana...k_memosan.html i nisam uopće zadovoljan. Ta memorijska pjena mi se uopće ne sviđa, jest da se uvijek vrati u prvobitan oblik, ali to je jedina prednost. Kad se legnem glava mi previše potone jer je ta pjena nakon jako kratkog vremena izgubila čvrstoću pa mi glava samo propadne
redchilli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 13:21   #6
Ja imam jastuk Biopur već dvije godine (ne znam jel smijem reći gdje sam ga naručila?), uglavnom rađen je po mjeri, koštao oko 400kn i super sam zadovoljna
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 13:36   #7
mi imamo ovaj jastuk
http://www.dormeo.com.hr/jastuci/ana...ilver_ion.html
a djeci smo kupili djecije isto dormeo i odlicni su!
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 15:04   #8
Sestra i ja smo kupili Dormeo jastuke dimenzija 50x30 cm s memorijskom pjenom početkom prošle godine.
Na jastučnici piše da sadrži Aloe Veru. Sada više ne sadrži jer se Aloe Vera isprala od pranja jastučnice.
Jastuci su odlični, kupljeni su za 100 kn po komadu skupljanjem naljepnica u Konzumu.
Svakako preporučujem takav jastuk.
Namjeravam uskoro kupiti još bar jedan s memorijskom pjenom i jastučnicom u koju su utkane srebrne niti skupljanjem naljepnica u Mercatoru.
Tomek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 23:49   #9
pozdrav
zanima me kako održavate te jastuke sa memorijskom pjenom
jasno mi je za jastučnicu, ali da li se može nekako oprati baš cijeli?
nešto mi se glava preznojava dok spavam pa bi valjalo oprat ako je povuko znoj
Echo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 11:39   #10
meni su nis legli nikako... morao sam ga prestati koristi jer me od njega bolio vrat i leđa,,,,
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 13:27   #11
I meni je prvih nekoliko dana bio neudoban dok se nisam naviknuo, jer sam spavao na višem jastuku.
Tomek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 17:39   #12
Koristim ga već godinama i doslovno idem s njim i na more. Nemrem bez njega nikako. U početku (3-4 dana) ti se vrat treba naviknuti na nov način spavanja ali nakon toga oblaci...
Ne sjećam se kad me zadnji put bolio vrat ili glava nakon spavanja...nit se više ne budim tokom noći...
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 18:29   #13
Quote:
redchilli kaže: Pogledaj post
ja sam sebi prije nekih mjesec i pol kupio ovaj jastuk http://www.dormeo.com.hr/jastuci/ana...k_memosan.html i nisam uopće zadovoljan. Ta memorijska pjena mi se uopće ne sviđa, jest da se uvijek vrati u prvobitan oblik, ali to je jedina prednost. Kad se legnem glava mi previše potone jer je ta pjena nakon jako kratkog vremena izgubila čvrstoću pa mi glava samo propadne
ja sam kupila jastuk od lateksa i odličan je imam ga već bar dvije godine i niš nije izgubio na čvrstoći
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 21:40   #14
Pozdrav ekipa,
ne mogu se nikako odluciti izmedju 2 Dormeo madraca.
1. 2+12 Super Plus
2. Comfort

Probao leci na oba u Merkuru, ovaj prvi mi je vec sad kao novi dosta mekan
a ovaj drugi mozda malo pretvrd, cijena nije u pitanju i imam ponekad bolove u krizima i vratnoj kraljesnici. obicno kad se preznojim ili prodje neki propuh pa boli par dana.

Zadnje uređivanje DarkStar : 24.05.2011. at 21:47.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 00:37   #15
Ja sam imao dormeo anatomski od memo pjene i postao je obična spužva nakon 6 mjeseci. I jako je smrdio kad sam ga kupio. Sad imam tempur koji je nekoliko puta skuplji i vidi se veeelika razlika i to u pjeni od prvog dana, tempur nije smrdio i imam ga sad već najmanje godinu dana i isti je kao prvi dan. Dobiješ na njega i garanciju tri godine.
Dormeo više neću kupovati.
//LiQuiD SiLEncE// is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 08:20   #16
Quote:
Tomek100 kaže: Pogledaj post
Sestra i ja smo kupili Dormeo jastuke dimenzija 50x30 cm s memorijskom pjenom početkom prošle godine.
Na jastučnici piše da sadrži Aloe Veru. Sada više ne sadrži jer se Aloe Vera isprala od pranja jastučnice.
Jastuci su odlični, kupljeni su za 100 kn po komadu skupljanjem naljepnica u Konzumu.
Svakako preporučujem takav jastuk.
Namjeravam uskoro kupiti još bar jedan s memorijskom pjenom i jastučnicom u koju su utkane srebrne niti skupljanjem naljepnica u Mercatoru.
E ove iz konzuma imam i ja, ja sam ih doduše kupila prije 3 godine
i prilično sam zadovoljna, super je oblik,
mene jedino muči što mi se po ljeti malo previše ugrije i jastuk i glava, ali to mi je problem samo onih mjesec dana kad je najveća vrućina, a brijem da bi me tad skoro svaki jastuk živcirao
a netko je pitao za pranje i znojenje i slično...
jastuk dođe sa svojom jastučnicom, ali ja uvijek koristim još jednu preko, tu svoju vanjsku redovito mijenjam, a jednom mjesečno operem i ovu ispod koja je došla uz jastuk, a jastuk malo posunčam ili prozračim (ako nema sunca
i jastuk nakon par godina još uvijek nema neki miris
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 17:49   #17
Ja ga danas kupila. Jedva čekam da ga noćas isprobam.
(Model Silver Clima. )
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 09:22   #18
Smrdi za poludit ((
tihana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 14:18   #19
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Ja ga danas kupila. Jedva čekam da ga noćas isprobam.
(Model Silver Clima. )
Molim te javi kakav je Silver Clima.
Tomek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 14:34   #20
Kakve vi to imate jastuke da vam smrde?

Moj je u početku imao miris ko i sve stvari koje su nove al sad ga imam već minimalno 2 godine i nema nikakvog mirisa.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.